خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان من واسه جمع بندی دینی بین دوتا کتاب زیپ اندیشه فائق و جمع بندی خیلی سبز گیر کردم بنظرتون کدومو بخرم بهتره؟؟
      در ضمن دینی رو از اول درست و حسابی نخوندم فقط در حد پرسش مدرسه خوندم همین

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sprit نمایش پست ها
      دوستان من واسه جمع بندی دینی بین دوتا کتاب زیپ اندیشه فائق و جمع بندی خیلی سبز گیر کردم بنظرتون کدومو بخرم بهتره؟؟
      در ضمن دینی رو از اول درست و حسابی نخوندم فقط در حد پرسش مدرسه خوندم همین
      بالا هم ذکر کردم...
      شما پی دی اف خیلی سبز رو دانلود کن اگه خوشت اومد بخر . وگرنه اندیشه رو انتخاب کن.

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان من الان دو کتابو بررسی کردم و خیلی سبزو پسندیدم.فقط اون قابلیتی که نشر فائق گذاشته در حدی مفید هست که اونو بخرم یا همین خیلی سبز کافیه؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

اقا حسین یعنی چاپ قبلیش(93)همون نتیجه رو نمیده؟..فقط سی دی اضافه کردن دیگه همین
      چرا داداش متن که همونه...
      مطمینا کسی که رفته سراغ کتاب جمع بندی وقتش براش مهمه(کسایی که خوب خوندن و میخوان جمع کنن,کسایی که اصلا تا الان هیچی نخوندن و میخوان بخونن سریع و...) و میخواد سریع متن و ایات رو بخونه و تموم کنه که بتونه باز هم مرور کنه...استفاده از این قسمت دسترسی به اینترنت میخواد,همینطور باید چند دقیقه وقت صرف شنیدن توضیحاتی بکنیم که شاید نیاز هم نباشه!و همون توضیحات کنار ایه نوشته شده باشه...
      زیپ کتاب خیلی خوبیه و اکثرا باهاش نتیجه گرفتن...ولی به نظر من یه خورده زیادی ریز شده رو بعضی از نکات و مفهوم...ممکنه بعضی هارو اذیت کنه...

کلا هم با زیپ و هم با جمع بندی خیلی سبز دیدم کسی تستارو 100بزنه...از نظر من خیلی سبز کامل تر و روون تره و زیپ مفهومی تر...انتخابش بستگی به سلیقه ی شخص داره...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      چرا داداش متن که همونه...
      مطمینا کسی که رفته سراغ کتاب جمع بندی وقتش براش مهمه(کسایی که خوب خوندن و میخوان جمع کنن,کسایی که اصلا تا الان هیچی نخوندن و میخوان بخونن سریع و...) و میخواد سریع متن و ایات رو بخونه و تموم کنه که بتونه باز هم مرور کنه...استفاده از این قسمت دسترسی به اینترنت میخواد,همینطور باید چند دقیقه وقت صرف شنیدن توضیحاتی بکنیم که شاید نیاز هم نباشه!و همون توضیحات کنار ایه نوشته شده باشه...
      زیپ کتاب خیلی خوبیه و اکثرا باهاش نتیجه گرفتن...ولی به نظر من یه خورده زیادی ریز شده رو بعضی از نکات و مفهوم...ممکنه بعضی هارو اذیت کنه...

کلا هم با زیپ و هم با جمع بندی خیلی سبز دیدم کسی تستارو 100بزنه...از نظر من خیلی سبز کامل تر و روون تره و زیپ مفهومی تر...انتخابش بستگی به سلیقه ی شخص داره...
      پس با چاپ قبلی زیپ هم میشه نتیجه گرفت....

فقط زیپ درسته مفهومیه ولی کلید واژش خب خوبه و متمایز بقیه...حالا خیلی سبزم که شما میگی شاید بعضیا گیج شن..و اگه اون بهتره خب خوبه..؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اغا من گیج شدم ی نظر قطعی بدین
      واسه منی ک تا حالا دینی رو واسه مدرسه میخوندم و زیاد تست نزدم کدوم کتاب خوبه زیپ یا خیلی سبز ؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

پس با چاپ قبلی زیپ هم میشه نتیجه گرفت....

فقط زیپ درسته مفهومیه ولی کلید واژش خب خوبه و متمایز بقیه...حالا خیلی سبزم که شما میگی شاید بعضیا گیج شن..و اگه اون بهتره خب خوبه..؟
      صد البته میشه...

اره واقعا خوبه...البته خیلی سبز هم کلید واژه داره و Boldکرده...

فرق چندانی بینشون نیست و هر کس با هر کدوم راحته میتونه نتیجه بگیره...

بهتره هر کس نمونه صفحات هر کتابو ببینه و تصمیم بگیره...
      اگه دید و باز هم نتونست تصمیم بگیره!و قیمتش هم براش مهم نبود,همون زیپ که شناخته تر شده هست و امتحانشو پس داده رو بگیره...

(اگه اشتباه نکنم قیمت زیپ=22تومن-خیلی سبز=10تومن)

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      صد البته میشه...

اره واقعا خوبه...البته خیلی سبز هم کلید واژه داره و Boldکرده...

فرق چندانی بینشون نیست و هر کس با هر کدوم راحته میتونه نتیجه بگیره...

بهتره هر کس نمونه صفحات هر کتابو ببینه و تصمیم بگیره...
      اگه دید و باز هم نتونست تصمیم بگیره!و قیمتش هم براش مهم نبود,همون زیپ که شناخته تر شده هست و امتحانشو پس داده رو بگیره...

(اگه اشتباه نکنم قیمت زیپ=22تومن-خیلی سبز=10تومن)

چون پارسال کد بندی و سی دی نبود پرسیدم که نیاز به خرید مجدد هست یا خیر...

اونم اره خوب توضیح داده+بولد کرده ولی زیپ تکنیکی گفتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن