خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب کمک اموزشی فیزیک تجربی

رأی دهندگان
    51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

23 45.10%
    • خیلی سبز

19 37.25%
    • مبتکران

8 15.69%
    • مهروماه

0 0%
    • الگو

6 11.76%
    • بقیه انتشارات

1 1.96%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه فیزیک قبلا خوندی و نصفه و نیمه بلدی مبتکران بخون که بدجور جذبش میشی! ولی اگه اول کاری و میخوای فیزیک یاد بگیری خیلی سبز خیلی کمکت میکنه!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دقیقا دوستان کتاب های الگو چطوره

Sent from my SM-A800I using Tapatalk
      اگه آموزش میخوای 3 بعدی الگو(آموزش سال قبل ) رو بگیر چون آموزش هاش خیلی مفهومیه و با توجه به نویسنده ی کتاب (آقای رضا خالو) بهترین منبع میتونه باشه که هم آموزشش خیلی کامل و مفهومیه و تست هاش آموزشی و چالشی داره که برای خوندن از اول سال مناسبه (گاهی اوقات از حد کتاب سطح بالاتری داره)
      اما اگه کتاب بانک تست میخوای (با توجه به اینکه سوالای کنکور بهترین منبع هستش) میتونی از گاج و خیلی سبز و همین الگو و.....استفاده استفاده کنی چون منبعشون سوالای کنکور هستش
      اگه ازمن بپرسی چیزی به نام روش تستی در فیزیک وجود نداره بلکه با انجام تمرینات زیاد و فهم کامل موضوع میتونی سرعتت افزایش بدی نه باستفاده از یک فرمول البته در بعضی از موارد شاید یک فرمول به درد بخوره و باعث افزایش زیاد حل بشه اما احتمالش خیلی کمه با توجه به اینکه کنکور هی امسال مفهومی تر شده اند

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی سبز گرفتم فصل نور که دارم حل می کنم سوالاش آسون به نظرم اما درسنامش خیلی خوبه
      اگر بخواد بقیه فصلاشم سولا این قدر باقالی باشه باید برم سراغ یه کتاب دیگه برای تست به نظرتون الگو بهتر یا مبتکران

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با توجه به شرایط خودم که بعد از 18 سال شروع کردم میگم... من از درسنامه گاج زیاد راضی نبودم و تستاشو یکی در میون و شاید هم دوتا درمیون میزدم ولی از روی درسنامه خیلی سبز که یکی از دوستان لطف کرده بودن pdf شو تو یکی از تاپیکا گذاشته بودن خوندم بهتر بود و برای من که فیزیک رو از صفر شروع کردم خوب بود و کاملا متوجه شدم که چی به چیه ولی تستاشو ندارم و از تستای گاج میزنم و فعلا هم دارم پایه میخونم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      من با توجه به شرایط خودم که بعد از 18 سال شروع کردم میگم... من از درسنامه گاج زیاد راضی نبودم و تستاشو یکی در میون و شاید هم دوتا درمیون میزدم ولی از روی درسنامه خیلی سبز که یکی از دوستان لطف کرده بودن pdf شو تو یکی از تاپیکا گذاشته بودن خوندم بهتر بود و برای من که فیزیک رو از صفر شروع کردم خوب بود و کاملا متوجه شدم که چی به چیه ولی تستاشو ندارم و از تستای گاج میزنم و فعلا هم دارم پایه میخونم
      سلام
      زدت تست ها , بصورتی که فرمودین یعنی دو در میان, به هنگام کار کردن تست اموزشی کار درستی نیست, چینش تست در دروس مخصوصا ریاضی و فیزیک بصورت هوشمندانه توسط مولف صورت میگیره یعنی برای به تسلط رسوندن سطح دانش اموز شروع تست ها از سطح ساده به سخت صورت میگیره که داوطلب برای رسیدن به اون سطح تسلط پله به پله پیش روی داشته باشه,پرش از تستها بصورت دو در میان برای شمایی که چندین سال از دروس دور بودین فکر نکنم کار مناسبی باشه , در صورتی که پایه قوی داشته باشین یا بعبارتی توانایی تشخیص تیپ بندی سوالات رو داشته باشین در اینصوزت هست که میتونید در صورت به تسلط رسیدن در یک نوع تیپ سوال , بخاطر تکراری بودن همون نوع تیپ بندی در سوالات متوالی , از روی تست ها پرش داشته باشید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_k نمایش پست ها
      من خیلی سبز گرفتم فصل نور که دارم حل می کنم سوالاش آسون به نظرم اما درسنامش خیلی خوبه
      اگر بخواد بقیه فصلاشم سولا این قدر باقالی باشه باید برم سراغ یه کتاب دیگه برای تست به نظرتون الگو بهتر یا مبتکران
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ..
      ببخشید هر دوی شما عزیز از درسنامه خیلی سبز راضی هستین ؟
      کتاب های دیگه رو هم نگاه کردین یا خیر . چون برای بنده بیشتر درسنامه مهمه . تست هم فوقش یه کتاب جدا میگیرم . ولی درسنامه ای که این وسط خیلی خوب بفهمونه واقعا مهمه این وسط . منتها نه به صورت حفظی و فورمولوار !

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سیر تا پیاز گاج دارم راضی ام بقیه رو نداشتم اما مقایسه کردم که اینو انتخاب کردم
      برای "تست + درسنامه خلاصه" هم میکرو گاج بهترینه.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من كه كلا گيج شدم
      به نظرتون اول ميكرو گاج رو بخونم بعد iq چي؟
      واسه پيش چي خوبه؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقت داری بروکتابخانه یه بحث رو ازروی چندتاکتاب ازانتشارات مختلف بررسی کن بعداگه خواستی بخر؛ مبتکران رو نگاه کن،انواع گاج(>> میکرو ، آی کیو،سیر،و....) نشرالگو وغیره
      شاید لازم باشه مخصوصا مباحث سنگین رو ازکتابهای مختلف بررسی کنی قرارنیست بایه نسخه حتما مشکل برطرف بشه آخه!

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستان یک نظر سنجی میزارم برای بهترین کتاب کمک اموزشی فیزیک تجربی.چون احساس میکنم هنوز نتونستم اون منبع دلخواهمو چه در داخل درسنامه و چه داخل تست پیدا کنم.منتظر نظرات دوستان هستم.
      قابل توجه دوستان.کتاب نقر ای گاج برا یاد گرفتن نیس بلکه برای یادگیری شیوه تست زدنه و من شیوه درست و سریع تست زدنو از این کتاب یاد گرفتم و واقعا هم رودست نداره.یهترین منبع هرچیزی کتاب درسیه و امسال سوالای فیزیک پدر همرو در اورد اگ ب کتاب تسلط نداشت طرف دیگ هیچی...!اگرم بخوای مفهومی یاد بگیری کتاب های اموزشی مثل خیلی سبز و مبتکران خوبن.اما درسایی مثل شیمی و ریاضی و فیزیک مهم ترین چیز تست زدنه.شما یک ساعت اموزش بخونی باید 60تا تست هم بزنی.فقط تست...
      البته این شیوه ی مطالعه خودمه خیلی نتیجه میده.سعی کن روش 77یا88 رو بری.
      موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای پیش نشر دریافت بگیر و برای اینه ها خوشخوان خیلی از سوالات کنکور از این دو کتاب اومده

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج واقعا از بقیه بهتره
      خیلی سبز و نشر الگو سطحشون خیلی بالاست ولی گاج هم برای کسایی که قوین و هم برای ضعیف تر ها خیلی خوبه
      www.konkoorkade.in

کانال تلگرام کنکورکده (مشاوره و برنامه ریزی ویژه کنکور 96)
      telegram.me/konkoorkade96

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فقط شهریاری
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه درسنامه شنیدم کتابای انتشارات رمزینه خوبن کسی استفاده کرده تا حالا؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز خیلی بهتر از گاجه
      هم ساده تر و روون تر توضیح داده..هم پاسخاش بهتره..بعضی تستارو هم چند تا راه حل براش نوشته
      گاج نهایتش یه راه حل دیگه گذاشته با بعضی از تستاش..
      من که فیزیک خیلی سبزو خیلی دوست دارم
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن