خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

نه اینطور نیست. تاثیر سوابق روی تراز هست. انتخاب رشته هم با تراز هست. ممکنه درصدای شما خیلی بهتر باشه ولی به خاطر تاثیر قطعی و غیرمثبت ترازت از کسی که درصدایی پایین تر داره کمتر باشه.
      تاثیر مثبت و عرض کردم !
      تاثیر قطعی قضیه ش فرق داره کاملا
      خوشا دیدار ما در خواب ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amintsh نمایش پست ها
      تاثیر مثبت و عرض کردم !
      تاثیر قطعی قضیه ش فرق داره کاملا
      فرقی نمیکنه تاثیر مثبت هم همون تاثیر قطعی هست منتهی برای کسایی اعمال میشه که ترازشون با انجام تاثیر بهتر بشه.
      ابتدا ترازها رو بدون تاثیر به دست میارن بعدش تمام سوابق تحصیلی رو برای همه تاثیر میدن و ترازهای جدید رو تولید میکنن و هرکسی دوتا تراز به دست میاره یکی با تاثیر و یکی بی تاثیر. در تاثیر مثبت هرکدومش که ترازبهتری برای داوطلب باشه اون رو در کارنامه کنکور لحاظ میکنن. یکسان بودن درصد ها و ... وجود نداره.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

فرقی نمیکنه تاثیر مثبت هم همون تاثیر قطعی هست منتهی برای کسایی اعمال میشه که ترازشون با انجام تاثیر بهتر بشه.
      ابتدا ترازها رو بدون تاثیر به دست میارن بعدش تمام سوابق تحصیلی رو برای همه تاثیر میدن و ترازهای جدید رو تولید میکنن و هرکسی دوتا تراز به دست میاره یکی با تاثیر و یکی بی تاثیر. در تاثیر مثبت هرکدومش که ترازبهتری برای داوطلب باشه اون رو در کارنامه کنکور لحاظ میکنن. یکسان بودن درصد ها و ... وجود نداره.

درود.

باتوجه ب این حرفی ک شما زدید یعنی اگه هم تاثیر معدل + بشه. اونوقت بازم بچه هایی ک معدلشون کم هست ضرر میکنن؟ مثلا یه نفر مثله من با معدل 17 مثلا اگه بدون تاثیر کنکور

رتبش بشه 2000 اونوقت با تاثیر مثبت چقد جا ب جا میکنه؟(آخه شنیدم میگن تاثیر + عین تاثیر قطعی نیس ک رتبه رو کلی جا ب جا کنه )
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      غلط کرده گفته من ثبت نام کردم ۲۰ام هم گفتن بیا کارتتو بگیر تو تبریز توی یه ناحیه فقط ۳ نفر!!!!!!!!ثبت نام کردن....

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با اینکه معدلم خیطه
      دوست ندارم حذف بشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      درود.

باتوجه ب این حرفی ک شما زدید یعنی اگه هم تاثیر معدل + بشه. اونوقت بازم بچه هایی ک معدلشون کم هست ضرر میکنن؟ مثلا یه نفر مثله من با معدل 17 مثلا اگه بدون تاثیر کنکور

رتبش بشه 2000 اونوقت با تاثیر مثبت چقد جا ب جا میکنه؟(آخه شنیدم میگن تاثیر + عین تاثیر قطعی نیس ک رتبه رو کلی جا ب جا کنه )
      سلام خسته نباشید .
      تراز شما تو هر درسی جداست . و بستگی به این داره میانگین نمرات کل دانش اموزانی که در اون درس امتحان دادن چنده !
      فرضا اگه میانگین 16 باشه اونوقت تراز اون درس شما نسبت به کسی که فرضا 18 گرفته کمتره ! ولی در کل تاثیرش واسه شما مثبته چون از میانگین نمرات کل دانش اموزان تو اون درس ، نمرتون بیشتره !
      واسه همین نمیشه حساب کرد چقدر جابه جا میشه ! چون واسه هر درس کاملا فرق داره !

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن