خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

جمع بندی مهربان یا منتظری ؟

سلام ( ._.)
      خب برای جمع بندی ریاضی پکیج مهربان بهتره یا منتظری ؟! منتظری که سه تا داده بیرون ببخشید 4تا 20% 50% 80% 100%
      برای مهربان اول خرداد ماه میاد بیرون.. من دی ودی دی های منتظری رو دارم ولی چون با کتاب مهربان تست میزنم یه ذره ناهمخوانی دارند و جالب نیست... از طرفی من کار مهربان خیلی بیشتر از منتظری قبول دارم....
      اما من از موسسه ی مونس خیلی بدم میاد از استودیو ضبطشون....
      کسی تا حالا از دی وی دی های مهربان استفاده کرده ؟ یه ذره توضیح بده...

مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

سلام به دوستان گلم حسابی خسته نباشید. باور کنید شب و روزم شده، این که تلاش کنم بسته های آموزشی تون(DVD) به موقع به دستتون برسه.
      بچه ها دارم لحظه شماری می کنم بسته جمع بندی و تابع و آمارتون رو هم ضبط کنم، بعد دو روز جیغ بزنم که بالاخره بسته های آموزشی تون(دی وی دی) تموم شد و من شرمنده اعتمادی که به من کردید و خیلی ها کلاس کنکور ثبت نام نکردن و امیدشون به این دی وی دی ها بوده، نشم .خیلی از بچه ها از من خواسته بودن درباره بسته آموزشی جمع بندی براشون توضیحاتی بدم. به روی چشم . مطالب زیر رو با دقت بخونید. فقط از یه ادبیات جدی استفاده کردم که خدای نکرده کسی، غیر جدی به موضوع نگاه نکنه….اهمیت درس ریاضی برای موفقیت در کنکور چقدر است؟!سال گذشته یکی از منابع مشاوره‌ای دو کارنامه را چاپ و روی آن‌ها تحلیل عمیقی انجام داده بود، شاید باور نکنید، درصدهای دو دانش‌آموز رشته ریاضی در اکثر درس‌ها نزدیک به هم بودند و تنها درس ریاضی یکی از آنها ۷ درصد و دیگری ۲۶ درصد بود، یعنی فقط ۱۹ درصد اختلاف با یکدیگر داشتند. حال تصور می‌کنید این اختلاف جزئی در رتبه منطقه آن‌ها (هر دو منطقه یک بودند)چقدر اختلاف ایجاد کرده بود؟! غیرقابل تصور است که دانش‌آموز دوم ۱۶ هزار نفر جلوتر افتاده بود! (رتبه دانش آموز اول ۲۹۰۰۰ و رتبه دانش آموز دوم ۱۳۰۰۰ بود). راستی بچه ها، می‌دانید متوسط درصد ریاضی در کل کشور، سال هاست زیر ۱۰ درصد بوده است؟! یعنی فقط پاسخگویی به ۶ تست و جالب تر این که میانگین نمره ریاضی کل قبول شدگان رشته برق حدود ۴۵ درصد بوده است! این ها را بدین جهت گفتم تا اهمیت تک تک تست‌های ریاضی و نتیجه‌ای که شما با این درس به دست می آورید، برایتان ملموس‌تر شود..محتوای این بسته آموزشی چه موضوعاتی را در بر می گیرد؟کل موضوعات سال چهارم و ریاضیات پایه مورد نیاز در کنکور۹۵۹۵روش کار در بسته آموزشی جمع بندی چگونه است؟فاز اول: در این بسته آموزشی ابتدا نکات و مطالب مهم کل بسته های آموزشی تدریس(البته کمی با سرعت، همراه با حل تست های متنوع) ، سپس به شیوه ای منحصر به فرد ، دسته بندی وخلاصه برداری(به صورت نمودارهای درختی) می شود تا ذهن شما در زمان مواجه با یک تست، بلافاصله روش آغاز و شروع پاسخگویی را به خاطر آورد..فاز دوم: تمرین برای ایجاد تسلط جامع به جای تسلط موضوعی( برای جلوگیری از افتی که همه بچه ها در آزمون های جامع پیدا می کنند.)
      در این بخش در قالب حل سوالات آزمون های جامع کنکورهای سال های قبل و آزموهای جامع تالیفی، چهار مهارت را در شما تقویت می کنم:۱) به تکرار مطالب فاز اول می پردازیم و آن قدر این مطالب را با هم تکرار می کنیم تا به ذهن و حافظه بلند مدت شما سپرده شود (به شیوه لایتنر) تا سر جلسه کنکور دچار فراموشی نشوید.۲) و چون این تکرار مفاهیم، نکات و مطالب مورد نیاز حل هر تست، در قالب آزمون های جامع انجام می شود و ترتیب از پیش تعیین شده ای ندارد( مثلا در یک تست نکات مربوط به ریشه ها در معادله درجه دوم دوره می شود و در تست بعد نکات مربوط به مشتق گیری از توابع نمایی و لگاریتمی) شما در آزمون جامع کنکور سراسری ۹۵ در تقابل با هر تست ، با هر موضوعی و با هر ترتیبی، می توانید بلافاصله تمرکز کرده و کلیه نکات و مطالب مورد نیاز آن موضوع را به ذهن آورده و در نتیجه مسیر صحیح حل آن تست را انتخاب و تست مورد نظر را حل کنید. و خلاصه مشکل بزرگی که سر جلسه کنکور در قالب یک آزمون جامع اتفاق می افتد ، بر طرف شود .۳) مهارت دیگری که شما باید پیدا کنید شناخت اشتباهات متداول، بی دقتی ها و گلوگاه های وقت گیر در محاسبات ، استفاده به جا از عدد گذاری ها و تکنیک های رد گزینه ها و …است.۴) مهارت آخر آن است که شما باید بتوانید زمان مربوط به سوالات ریاضی خود را مدیریت کنید و تشخیص دهید، کدام تست ها را باید در دور اول حل کنید ، کدام تست ها را در دور دوم و… و مهم تر از همه باید یاد بگیرید که کدام تست ها را نباید حل کنید.نتروش فوق در جمع بندی موضوعات ریاضی، کاملا منحصر به فرد بوده و ابداع خود من هست و خدا رو شکر که هر سال اثر شگفت انگیزی در دانش آموزان ایجاد کرده است و به همین سبب مدیر کل آموزش و پرورش در سال گذشته از همایش های جمع بندی بنده و اثر آن روی دانش آموزان در قالب لوح تقدیری (در اسلایدر سایت ملاحظه می فرمایید) قدردانی کرد.مک.آیا بسته (دی وی دی) جمع بندی را دانش آموزان رشته تجربی نیز باید تهیه کنند؟بله. با توجه به آن که اکثر موضوعات دیفرانسیل با ریاضی تجربی مشترک هست، دوستان تجربی هم می توانند از این بسته جمع بندی استفاده کنند و مطمئنا برای آن ها بسیار پرفایده خواهد بود..آیا بسته (DVD) جمع بندی مانند بسته های قبلی جزوه اختصاصی خواهد داشت؟بله.چه زمانی این بسته آموزشی(دی وی دی) جمع بندی منتشر می شود؟انشالله اواخر اردیبهشت و شما بیش از یک و ماه نیم فرصت خواهید داشت تا روی آن به اندازه کافی مسلط شوید..تعداد حلقه ها و قیمت این بسته آموزشی چقدر است؟چون در این لحظه که در حال نوشتن این گزارش برای شما هستم، هنوز ضبط کار نهایی نشده است، پاسخ دقیقی نمی توانم عرض کنم. اما تصور من بین ۲۰ الی ۲۵ حلقه و با قیمتی حدود ۲۵۰۰۰۰تومان به بازار عرضه خواهد شد..آیا بسته جمع بندی (DVD) برای دانش آموزانی که قبلا از بسته های آموزشی من استفاده نکرده اند نیز توصیه می شود؟!بله. روش کار در دی وی دی های جمع بندی به گونه ایست که برای هر دانش آموزی با هر میزان توانایی سودمند خواهد و مطمنا اثر بسیار فوق العاده برای ایشان درست خواهد کرد. البته بدیهی است، دانش آموزانی که مخاطبین من در طول سال بوده اند( کتاب یا دی وی دی ) نتیجه به مراتب بهتری خواهند گرفت و از پیشرفت خود در پایان این بسته آموزشی شگفت زده خواهند شد.
      مبسته جمع بندی چقدر باعث پیشرفت ما خواهد شد؟در حد سطح توانایی که باشید بسته جمع بندی به شرطی که کاملا روی آن مسلط باشید، ۳۰ تا ۴۰ درصد در شما رشد ایجاد خواهد کرد و این یک تاثیر شگف انگیز خواهد بود.

VS

پکیج جمع بندی 80% ریاضی کنکور

این پکیج شامل پکیج قرمز (50درصد نخست)، پکیج آبی (30درصد ثانویه) وبا محتوای آموزشی زیر و به ارزش 250.000 تومان است. در جدول زیر مباحث آموزشی به همراه تعداد سوالی که در کنکور پوشش می دهد نشان داده شده است:
      پکیج قرمز (50درصد نخست):
      DVD1 تابع ، معادله و نامعادلهدرجه دوم (قسمت 1 و 2) 1سوال کنکور
      نمودار شناسی یک 1سوال کنکور
      DVD2 مثلثات 1سوال کنکور
      حد و پیوستگی یک 1سوال کنکور
      حد و پیوستگی دو 1سوال کنکور
      DVD3 دنباله 1سوال کنکور
      مقدار و ترکیب توابع 1سوال کنکور
      لگاریتم 1سوال کنکور
      DVD4 ماتریس و احتمال 1 2سوال کنکور
      احتمال 2 1سوال کنکور
      DVD5 آمار 1سوال کنکور
      مشتق در نقطه 1سوال کنکور
      آهنگ تغییرات 1سوال کنکور
      پک آبی (30درصد ثانویه):
      DVD1 نمودار قدر مطلق 1سوال کنکور
      نمودار جزء صحیح
      انتگرال و نمودار 1سوال کنکور
      DVD2 روابط جانبی مثلثات 1سوال کنکور
      معادلات مثلثاتی 1سوال کنکور
      روابط انتگرال 1سوال کنکور
      DVD3 انتگرال و سطح محصور 1سوال کنکور
      معادله خط مماس و قائم 1سوال کنکور
      هندسه 1 1سوال کنکور
      DVD4 هندسه 2 1سوال کنکور
      هندسه 3 1سوال کنکور
      هندسه 4 1سوال کنکور

.
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 05 اردیبهشت 1395 در ساعت 16:19

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​دوستا یکی بگه قضیه ریاضی 45 روز چیه؟كمنتظری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​دوستا یکی بگه قضیه ریاضی 45 روز چیه؟كمنتظری
      در مورد همایش های که دارن برگذار میکنند ؟
      کلا منتظری خوب تدریس میکنی ولی مشکلی که حرف اخر داره این که جزوه نمیدن پدر ادم در میاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط آلا مردم تو این وضعیت اقتصادی تو نون شبشون موندن بعد هشت صد تومن بدن دی وی دی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      فقط آلا مردم تو این وضعیت اقتصادی تو نون شبشون موندن بعد هشت صد تومن بدن دی وی دی
      800 تومن که نه 250 !
      خدایی زیاد نیست :\

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منتظری کلا کاراش خوبه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      مهربان
      94 شو دیدم محشره
      من خودم با مهربان خیلیییییییییییییییییییی حال میکنم
      به طوریکه میخاستم قبل از آشنایی با مهندس مهربان دیف رو کنار بذارمام
      اما الان ب چشم ی درس متوسط بش نگاه میکنم و مدیون مهندس مهربانم
      جمعبندی 94 مهندس محشر بود.ی چیز فوق العاده تر

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      مهربان
      94 شو دیدم محشره
      من خودم با مهربان خیلیییییییییییییییییییی حال میکنم
      به طوریکه میخاستم قبل از آشنایی با مهندس مهربان دیف رو کنار بذارمام
      اما الان ب چشم ی درس متوسط بش نگاه میکنم و مدیون مهندس مهربانم
      جمعبندی 94 مهندس محشر بود.ی چیز فوق العاده تر
      جمعبندی 94 هم از ونوس بود ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مهربان نمیشناسم

اما منتظری کارش خوبه ولی متاسفانه خیلی طولانی و زیاد حرف میزنن... ساعتاش خیلی زیاده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Revival نمایش پست ها
      مهربان نمیشناسم

اما منتظری کارش خوبه ولی متاسفانه خیلی طولانی و زیاد حرف میزنن... ساعتاش خیلی زیاده
      اااااااا مهربان نمیشناسی ولی منتظری رو میشناسی ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      اااااااا مهربان نمیشناسی ولی منتظری رو میشناسی ؟
      بلی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بلی
      شوخی میکنیo_O
      o_O

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بلی
      مهربان که خیلی شناخت شدس... بهترین مولف ریاضیات ایرانه... کتاب دیفرانسیل که تالیف کرد با نمره ی 9.4 با اقتدار اوله کتاب دوم فک کنم نشر الگو بود با 8 !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

شوخی میکنیo_O
      o_O
      ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن