ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    amirreza011
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
    800 تومن که نه 250 !
    خدایی زیاد نیست :\
    250 تو سایت که زده 900
    از کجا خریدی؟
  2. الفا مثبت  تبلیغات در انجمن کنکور
    _AHMADreza_
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای
    AkhmooAsabani
    رشته تحصیلی
    برق
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    استان
    مازندران
    شهر
    بهشهر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza011 نمایش پست ها
    250 تو سایت که زده 900
    از کجا خریدی؟
    من همون سال اولی که بیرون داد با تخفیف از سایت خودش خریدم از دو سال پیش تا الان فک کنم 30 یا 40 درصد افزایش قیمتم داشته !!!!
    بردن همه چيز نيست، ولي تمايل به بردن همه چيز است.
    شقایق موسوی
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تدریس آقای مهربان بهتره ... نظر شخصی من اینه که آقای منتظری زیاد از حد توضیح بی مورد میدن ، یعنی یک جوری مطالب رو بیان میکنن که انگار به یه دانش آموز دبستانی درس میدن و خب، من از این شیوه تدریس خوشم نمی یاد .
    ولی اگر پایه ضعیفی دارید همون dvd منتظری رو بگیرید .
    خدایا کاش لایق آن باشم شفای بندگانت را به دستانم بسپاری!______________________________همنفس این وطنم همدل دلبستگیاشهمدم دلواپسی و همقدم خستگیاش______________________________
    رضا جان
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    سلام نظر من در مورد دی وی دی های اقای مهربان از جهتی خوبه از جهتی بده .ببینین دی وی دی های استاد مهربان بیشتر برای رشته ریاضی ضبط میشن از همین جهت بعضی مباحث اصلا برا تجربیا نیست که بخوان ببینند و برای بعضی از دی وی دی ها پول اضافی خرج میشه وازجهتی این امر خیلی خوبه چراکه سوالات رشته ریاضی سختر از تجربی هست و تجربی ها با سوالات سخت اشنا میشن چون که صد آید نود هم پیش ماست.از جهت دیگه دی وی دی های استاد مهربان برا کسی که رشتش تجربیه از ریاضی حداقل یه چیزای پایه ای رو باید بدونه . اما درمورد دی وی دی های استاد منتظری باید بگم به خاطر روشهایی که میگن یکم اضافه گویی میکنن از جهتی برا دانش اموزان ضعیف خوبه و به نظرم با دی وی دی منتظری درصد به 30 الی چهل میرسه از جهتی برا دانش اموزان قوی و حتی متوسط میتونه خسته کننده باشه چرا که انگار به دبستانی داره درس میده جمع و منها رو هم یاد میده توصیه من این هست کسانی که ضعیف هستند منتظری رو ببینند درصدشون به 40میرسه بقیش رو باید تست بزنند خودشون تا درصدشون زیاد بشه.ولی به نظر من استاد مهربان کلا بهتر هستند .من انچه که باید میگفتم رو گفتم تصمیم با خودتونه. توصیه من اینه زیاد هم به دی وی دی اطمینان نکنید شاید روزی از خریدن دی وی دی هاتون پشیمون بشین.خدانگهدار
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)