خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      800 تومن که نه 250 !
      خدایی زیاد نیست :\
      250 تو سایت که زده 900
      از کجا خریدی؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza011 نمایش پست ها
      250 تو سایت که زده 900
      از کجا خریدی؟
      من همون سال اولی که بیرون داد با تخفیف از سایت خودش خریدم از دو سال پیش تا الان فک کنم 30 یا 40 درصد افزایش قیمتم داشته !!!!

3. Top | #33
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تدریس آقای مهربان بهتره ... نظر شخصی من اینه که آقای منتظری زیاد از حد توضیح بی مورد میدن ، یعنی یک جوری مطالب رو بیان میکنن که انگار به یه دانش آموز دبستانی درس میدن و خب، من از این شیوه تدریس خوشم نمی یاد .
      ولی اگر پایه ضعیفی دارید همون dvd منتظری رو بگیرید .

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام نظر من در مورد دی وی دی های اقای مهربان از جهتی خوبه از جهتی بده .ببینین دی وی دی های استاد مهربان بیشتر برای رشته ریاضی ضبط میشن از همین جهت بعضی مباحث اصلا برا تجربیا نیست که بخوان ببینند و برای بعضی از دی وی دی ها پول اضافی خرج میشه وازجهتی این امر خیلی خوبه چراکه سوالات رشته ریاضی سختر از تجربی هست و تجربی ها با سوالات سخت اشنا میشن چون که صد آید نود هم پیش ماست.از جهت دیگه دی وی دی های استاد مهربان برا کسی که رشتش تجربیه از ریاضی حداقل یه چیزای پایه ای رو باید بدونه . اما درمورد دی وی دی های استاد منتظری باید بگم به خاطر روشهایی که میگن یکم اضافه گویی میکنن از جهتی برا دانش اموزان ضعیف خوبه و به نظرم با دی وی دی منتظری درصد به 30 الی چهل میرسه از جهتی برا دانش اموزان قوی و حتی متوسط میتونه خسته کننده باشه چرا که انگار به دبستانی داره درس میده جمع و منها رو هم یاد میده توصیه من این هست کسانی که ضعیف هستند منتظری رو ببینند درصدشون به 40میرسه بقیش رو باید تست بزنند خودشون تا درصدشون زیاد بشه.ولی به نظر من استاد مهربان کلا بهتر هستند .من انچه که باید میگفتم رو گفتم تصمیم با خودتونه. توصیه من اینه زیاد هم به دی وی دی اطمینان نکنید شاید روزی از خریدن دی وی دی هاتون پشیمون بشین.خدانگهدار

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن