خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face المپیاد شیمی

سلام دوستان اميدوارم همتون خوب باشين

يه سوال مهم داشتم لطفا هرکي ميتونه راهنمايي کنه جواب بده

دوستان من ميخوام تو المپياد شيمي شرکت کنم و ميخوام از امروز شروع کنم به خوندن ولي نميدونم از کجا شروع کنم يا چه کتابي رو بخونم و ... راستي من سال دوم تجربي هستم لطفا هرکي شرکت کرده يا ميدونه !!! راهنمايي کنه ممنون ميشم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اول کل کتاب های دبیرستان رو باید مسلط باشی
      شیمی عمومی هم بخونی(من چهارم هستم شیمی عمومی silberberg رو دارم خوبه) کافیه برا مرحله اول

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMEWWE نمایش پست ها
      اول کل کتاب های دبیرستان رو باید مسلط باشی
      شیمی عمومی هم بخونی(من چهارم هستم شیمی عمومی silberberg رو دارم خوبه) کافیه برا مرحله اول
      اگه مرحله اول قبول شدم برای مرحله دوم باید چیکار کنم خبر دارید؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil16 نمایش پست ها
      اگه مرحله اول قبول شدم برای مرحله دوم باید چیکار کنم خبر دارید؟؟؟؟
      والله من خودم که میخواستم سال سوم برم مشاورمون گفت اگه میخوای بری باید درسای دیگتو ول کنی برا همین من نرفتم ولی پسر خالم رفته بود و بعدش براشون کلاس گذاشتن مدرسشون ولی خوب اونا چون مدرسشون زیاد قبولی مرحله اول داشت براشون کلاس گذاشتن اگه تکی باشی فک کنم باید دیگه همین کتابارو بخونی

من نمیدونم شما شیمی عمومی رو اصلا دیدیدن یا نه ولی هم مورتیمر و هم سیلبربرگ خیلی مطلب رو بسط دادن و کاملا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به سایت آیریسک مراجعه کنید.برای المپیاد درجه یکه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها

دوستان من ميخوام تو المپياد شيمي شرکت کنم و ميخوام از امروز شروع کنم به خوندن ولي نميدونم از کجا شروع کنم يا چه کتابي رو بخونم و ... راستي من سال دوم تجربي هستم لطفا هرکي شرکت کرده يا ميدونه !!! راهنمايي کنه ممنون ميشم
      برای قبولی در المپیاد شیمی، کتاب های مبتکران کاملا کافیه.
      اگر سوالات المپیاد شیمی سالهای اخیر رو هم تحلیل کنید و یه نگاهی به کنکورهای سراسری هم بندازید، قبولیتون نسبتا تضمین میشه. (همونطور که میدونید، قبول شدن در المپیاد که یه مسابقه رقابتی هست، کاملا به نوع سوالات و میانگین شرکت کننده ها بستگی داره)
      اگه یه منبع خیلی خوب و رایگان واسه شیمی می خوای، یه سر به کمولوژی بزن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام
      برای المپیاد شیمی قبولی مرحله اول تا جایی که میدونم سر فصلای سینتیک تعادل هم باید بیاد...
      کار اول برای قبولی تو مرحله اول اینه که به کتاب کنکورای بازار مسلط بشی ، سوالات کتابای الگو خیلی مفیدن علاوه بر اون کتاب موج ازمون الگو هم که برای نظام قدیم هست سولات بشدت خوبی تو مباحث مشترک و یکسان نظام جدید داره خصوصا سوالات مسئلع...
      در کنار این دو تا کتاب معروف رو باید حتما تهیه و استفاده کنی چگونه مسائل شیمی را حل کنیم انتشارات فاطمی ، و یک کتاب شیمی عمومی که پیشنهادم سیلبربرگ هست مورتیمر یه مقدار قدیمیه...
      اگه بفکر مرحله دو هم هستی کتابای دیگه ای هست که باید بخونید چیرایی که بهت گفتم از واجبات کاره...و مستحب اینه سوالات سطح ۳ سطح دو هزار تست وشخوان رو بزنی... :-))
      موفق باشی..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام
      برای المپیاد شیمی قبولی مرحله اول تا جایی که میدونم سر فصلای سینتیک تعادل هم باید بیاد...
      کار اول برای قبولی تو مرحله اول اینه که به کتاب کنکورای بازار مسلط بشی ، سوالات کتابای الگو خیلی مفیدن علاوه بر اون کتاب موج ازمون الگو هم که برای نظام قدیم هست سولات بشدت خوبی تو مباحث مشترک و یکسان نظام جدید داره خصوصا سوالات مسئلع...
      در کنار این دو تا کتاب معروف رو باید حتما تهیه و استفاده کنی چگونه مسائل شیمی را حل کنیم انتشارات فاطمی ، و یک کتاب شیمی عمومی که پیشنهادم سیلبربرگ هست مورتیمر یه مقدار قدیمیه...
      اگه بفکر مرحله دو هم هستی کتابای دیگه ای هست که باید بخونید چیرایی که بهت گفتم از واجبات کاره...و مستحب اینه سوالات سطح ۳ سطح دو هزار تست وشخوان رو بزنی... :-))
      موفق باشی..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن