خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شیمی فقط دو جلد خط ویژه و بس
      من مهروماه رو دارم خیلی مسخرست اصلا به درد نهایی هم نمیخوره چه برسه به کنکور

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیل

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه بافیل

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      پيش كامل مونده
      با توجه به وقت تصميم گرفتم از رو فيل بخونمش
      بعدشم اگه شد از رو موج آزمون تستنا رو بزنم
      كار درستيه؟

بهترین انتخابه ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب جمع بندیو اینارو ول کنین.بشینین مجدد ازمونایی که دادین رو تحلیل کنید.بروز ترین و نزدیک ترین سوالا به کنکور رو اونا دارن.
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ترکیب های آلی

نظرت راجع به این چیه ؟؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام علیکم. من نمونه ی پی دی اف خط ویژه رو دیدم ، به معنای واقعی کلمه ، جمع بندی کرده و همه چی رو جمع و جور آورده . فیل مبتکران هم در حجم کم ، تقریبا همه ی مطالب رو آورده و خیلی قشنگ تدریس کرده و تست های نمونه هم گذاشته و در پایان هر فصل ، یک مینی آزمون 15 سؤالی گذاشته . و همانطور که مؤلفش آقای مهندس بهمن بازرگانی گفته ، فیل هم به درد شروع از صفر صفر می خوره و هم به درد جمع بندی داوطلبی که می خواد یک رقمی بشه . واقعا کتاب فیل نعمتی است برای کنکوری هایی که شیمی شون ضعیفه و میخوان در مدت کم ، درصد بالایی کسب کنند.
      خلاصه اینکه اگه شیمی تون خیلی خوبه و میخواهید در عرض حدود 4 ساعت ، همه ی مطالب رو دوره کنید ، خط ویژه و الّا فیل . دنبال کتاب های دیگر مثل همایش نشر دریافت نروید که در کنار اینها ، حرف برای گفتن ندارند .
      جمع بندی مهر و ماه تنها یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن این است که با روش منحصر به فرد خودش توانسته ، در حجم خیلی کم ، خیلی از مطالب را جمع بندی کند ، ولی متأسفانه نواقص زیادی دارد و کتاب قابل اعتمادی نیست .
      به نظرم ریسک نکنید و همون فیل مبتکران رو بخونید که آگاهان می گویند : چیزی از کتاب های جامعش کم ندارد الا اینکه تست هایش کم است .
      البته فیل مبتکران ، بعضی جاهای سال سوم عجیب عمل کرده و یک سری مطالب کتاب درسی رو نیاورده مثل ساخت دینامیت و... که البته انگشت شمار هستند ، البته جای نگرانی نیست ؛ چون می توانید بعد از مطالعه ی فیل ، کتاب درسی را تورق کنید و مطالب از قلم افتاده را شناسایی و به کتاب فیل وارد کنید .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فيل هر٣سالشو گرفتم امسال
      كناب خوبيه اما بعضي جاها ناقصه و چيزاي مهمي رو نياورده
      من زنگ زدم گاج گفت تا١٠م جمع بندي هاي گاج ميان....به نظرم ادم نبايد ريسك كرد و بايد بهترين منبع رو انتخاب كرد براي همين من نظرم اينه بمونيد تا جمع بندي گاج بياد بعد بين اون و فيل يكي رو انتخاب كنيد....خود من هم ميخوام برم ببينمش وقتي اومد اگر خيلي بهتر بود ميگيرمش...درسته ٤٥-٥٠تومن براي ٣پايه فيل دادم ولي مي ارزه برم يه٢٥-٣٠تومن ديگه هم خرج كنم ولي امسال رشته موردنظرم رو قبول بشم..من فكر ميكنم جمع بندي گاج بهتر از فيل خواهد بود همونطور كه پارسال بود
      بع نظرم كتاباي بازرگاني. ديگه ارزششونو از دست دادن چون ديگه بازرگان نظارت چنداني نميكنه و فقط مطالب قديمي رو حذف و جديدا رو اضافه ميكنه(كه البته خيلي جاها اين كارو هم نكرده!!)

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیل که سال به ساله یعنی باید سه تا کتاب خرید؟؟ گرچه حجم کمه اما…من شیمی نشر الگو، مبتکران، خیلی سبز، (به ترتیب برای دوم تا چهارم) و ازمون فار رو دارم دیگه کی میتونه بازم کتاب بگیزه اخه…

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      من فيل هر٣سالشو گرفتم امسال
      كناب خوبيه اما بعضي جاها ناقصه و چيزاي مهمي رو نياورده
      من زنگ زدم گاج گفت تا١٠م جمع بندي هاي گاج ميان....به نظرم ادم نبايد ريسك كرد و بايد بهترين منبع رو انتخاب كرد براي همين من نظرم اينه بمونيد تا جمع بندي گاج بياد بعد بين اون و فيل يكي رو انتخاب كنيد....خود من هم ميخوام برم ببينمش وقتي اومد اگر خيلي بهتر بود ميگيرمش...درسته ٤٥-٥٠تومن براي ٣پايه فيل دادم ولي مي ارزه برم يه٢٥-٣٠تومن ديگه هم خرج كنم ولي امسال رشته موردنظرم رو قبول بشم..من فكر ميكنم جمع بندي گاج بهتر از فيل خواهد بود همونطور كه پارسال بود
      بع نظرم كتاباي بازرگاني. ديگه ارزششونو از دست دادن چون ديگه بازرگان نظارت چنداني نميكنه و فقط مطالب قديمي رو حذف و جديدا رو اضافه ميكنه(كه البته خيلي جاها اين كارو هم نكرده!!)
      شما از کنکوری های 93 و 94 که شیمی شون رو بالا زده اند ، بپرسید از چه کتابی خونده اند ، بلاشک اکثرشان می گویند مبتکران . شاید سطح تست های مبتکران پایین باشد ، ولی درسنامه های مبتکران ، امتحانشان را پس داده اند . البته تست های فیل ، ویرایش اساسی شده اند . البته من برای سال سوم ، از میکرو گاج استفاده کردم ، کتاب خوبی بود ولی چیز خاصی نسبت به فیل نداشت !

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الگو محشره و تستاش عالی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کتابای الگو پوچه!!!!!!!!!!! بهترین کتابای کنکور رو الگو داره و با موج آزموناش ترکونده.برید سطح علمی بقیه کتابا رو با الگو مقایسه کنید لطفا
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      آقا این بابا یه سالی برنده بهترین الگو های تدریس بوده هی میزنه رو جلد کتابش آدم فکر میکنه چیکار کرده بعد که میبینی کتابو پوچ هیچی نداره.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      من سال پیش ک کنکور دادم، اولای سال کتاب های فیل رو داشتم چون به نظرم بهترین کتابای جمع و جور شیمی توی دنیا بود تا این که خط ویژه ها چاپ شد، اصا ی وضعی، اینقد این دو تا کتاب خوب بودن که نگو ولی هر کی ی سلیقه ای داره دیگه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahrenanadri نمایش پست ها
      کتابای الگو پوچه!!!!!!!!!!! بهترین کتابای کنکور رو الگو داره و با موج آزموناش ترکونده.برید سطح علمی بقیه کتابا رو با الگو مقایسه کنید لطفا
      عزیزم جمع بندی مهروماه رو گفتم!
      مسعود جعفری عشقه!
      دقیق تر باش!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان من شيمي تا االان خيلي خيلي کم خوندم....هرچند چهارتا کتاب گلو و خيلي سبز براي هر سه سالش گرفتم ولي نخوندمش الانم واقعا نميشه من بشينم تک تک درسنامه هاي کتابارو رو بخونم اونم درسنامه هاي الگو سال دوم که واقعا اضافي زياد داره و وقت ادم رو بابت خوندن مطالب اضافي مي گيره...
      در کل يه جمع توپ بگين که صفر تا صد گفته باشه ....
      فک کنم دوستان نظرشون با فيل مبتکرانه....؟!!!
      هر ويرانه، نشاني از غياب انسانيست!
      شاملو

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن