خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

یک برنامه خوب برای ادبیات میخوام

سلام خسته نباشید
      متاسفانه ادبیات هیچی نخوندم اصلا باهاش حال نمیکنم ... :/
      یه برنامه ی خوب برای ادبیات (زبان فارسی رو حذف کردم ) میخوام که زمانش از 10 اردیبهشت به بعد باشه یعنی از ازمون سنجش به بعد
      ازتون نمیخوام که برای من برنامه ریزی کنید فقط یه روش مطالعه روزانه بگید که من بتونم خودم برنامه ریزی کنم تا بتونم حداقل 40 درصدو بزنم
      درضمن کتاب های من : ادبیات کامل گاج دو جلدی
      با 5 تا از این کتاب کوچیکا (قرابت و ارایه و لغت و املا وتاریخ ادبیاتو.. )

مرسی که خوندید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روزی یک درس از ادبیات همراه با لغات بخون..زبان فارسی نخون...ارایه هم خوب بخونی 2تاشو میزنی.....5قرابت بزنی 3 تا لغت ی دونه تاریخ 2تا ارایه ب درصد 50 میرسی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام، تاریخ ادبیات راحت ترین مبحثه به مدت ده روز روزی بیست تا تست جمع میشه تستای تالیفی رو بیخیال شو و فقط کنکور سالای قبل و سنجش رو کار کن قرابت معنایی که اصلا چیز جداییه، باید فقط و فقط با تکیه بر درک و فهمت از شعر جلو بری اصلا با کتاب و اینا جواب نمیده از نظر من ک خیلی راحته ولی بقیه زیاد باهاش مشکل دارن.ارایه ها هم وقت گیر ترین سوالات دبیات هستند اگه میخوای بزنی باید تست زیاد بزنی ازشون.در نهایت لغت و املا که اونم با لغت املای الگو راحت جمع میشه.توصیه پایانی》 تمرکز رو لغت املا و تاریخ ادبیات.تغییر نگرش ب قرابت.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosein.23 نمایش پست ها
      سلام، تاریخ ادبیات راحت ترین مبحثه به مدت ده روز روزی بیست تا تست جمع میشه تستای تالیفی رو بیخیال شو و فقط کنکور سالای قبل و سنجش رو کار کن قرابت معنایی که اصلا چیز جداییه، باید فقط و فقط با تکیه بر درک و فهمت از شعر جلو بری اصلا با کتاب و اینا جواب نمیده از نظر من ک خیلی راحته ولی بقیه زیاد باهاش مشکل دارن.ارایه ها هم وقت گیر ترین سوالات دبیات هستند اگه میخوای بزنی باید تست زیاد بزنی ازشون.در نهایت لغت و املا که اونم با لغت املای الگو راحت جمع میشه.توصیه پایانی》 تمرکز رو لغت املا و تاریخ ادبیات.تغییر نگرش ب قرابت.
      نگرانی من از این زمان کمه همچین درسی رو با این حجم زیاد میشه تموش کرد درست سرمون یا نه ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      متاسفانه ادبیات هیچی نخوندم اصلا باهاش حال نمیکنم ... :/
      یه برنامه ی خوب برای ادبیات (زبان فارسی رو حذف کردم ) میخوام که زمانش از 10 اردیبهشت به بعد باشه یعنی از ازمون سنجش به بعد
      ازتون نمیخوام که برای من برنامه ریزی کنید فقط یه روش مطالعه روزانه بگید که من بتونم خودم برنامه ریزی کنم تا بتونم حداقل 40 درصدو بزنم
      درضمن کتاب های من : ادبیات کامل گاج دو جلدی
      با 5 تا از این کتاب کوچیکا (قرابت و ارایه و لغت و املا وتاریخ ادبیاتو.. )

مرسی که خوندید
      داداش اینو وست کپی کردم ...
      از لحن رسمیش خوشم نمیاد خخخخخ
      حوصله ویرایش هم نداشتم ....خخخخ

به نظر من وسه ادبیات :
      8 تا 10 جلسه رو بزارید برا آرایه
      بعدش 20 تا 30 جلسه رو بزارید برا قرابت
      ینی دیگه تو اینا مسسسسسسسسسسسلطططططططططط شید ... تمووومشون کنید .... ببندینشون تو این تایم زیادی که در احتیارشون میزارید ...
      بعدش یک شب در میان تاریخ ادبیات و زبان فرسی بخونید ... البته همزمان زدن چنتا تست از مباحث گذشته وسه مرور رو فراموش نکنید ...
      میمونه لغت و املا ...

خب همزمان که هرشب دارید این مراحل رو طی میکنید یه ربعشم وقت بزارید برا لغت و املا و البته یه کار خیییییییلییییی بهتری هم میشه کرد ... هم وسه لغات ادبیات و هم وسه زبان .... اونم اینه که مابین دروستون لغت بخونید ... مثلا سر ظهری دارید استرحت میکنید یه 10 دقیقه لغت ادبیات یا زبان بخونید ... یا عصری مثلا 10 دقیقه این کارو بکنید یا مثلا 10 دقیقه آخر شب که دیگه میخاید بخابید لغت بخونید ...
      اگه این کارو کنید میشه هر روز حد اقل 30 - 40 دقیقه لغت ادبیات و 30 - 40 دقیقه لغت زبان خوند و این میدونید که چقد کمک قرابت معنایی برا ادبیاتتون و لغات و کلوز تست برا زبانتون میکنه ....
      بیییییییی نظییییییییییرررررر نتیجه میده ...
      من خودم همین کارو میکنم ....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اینکارو کردم در مورد ادبیات:
      کتاب تاریخ ادبیات مصور شاهین زاد عاااااااااااااااااااالیه واسه تست با یه بار خوندنش تموم تستاشو زدم
      در مورد لغات هم من کتاب همراه علوی رو داشتم ولی میتونی باز کتاب لغات مصور رو بگیری.اگه بتونی که مطمئنم با روش شاهین زاد میتونی لغاتو حفظ کنی خود به خود املا رو هم میتونی بزنی. در مورد آرایه بازم من مال تخته سیاه رو دارم واقعا عالیه یعنی درصد ادبیات من با این برنامه مطالعه همیشه بالای 80 درصده
      راستی این کتابهایی که گفتم مال شاهین زاد به قدری جذاب هستن که وقتی دستت میگیری دلت نمیاد بذاریش زمین خیلی مفرح تر میکنه ادبیاتو. تو کتابفروشی هم ورق بزنی خودت متوجه میشی.
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن