خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 71
    1. Top | #46
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اين آقا در زمينه ى تدريس حرفى براى گفتن نداره.
      فقط مولف خوبيه،كه كتاباشم نسبت به انتشارات ديگه برترى خاصى نداره.
      فقط خود دانش آموزا الكى گندش كردن،اونم توهم برش داشته فكر كرده خيلى آدم خاصيه.

2. Top | #47
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      به تعریف ها اصلا جواب نمیده
      خب حق داره
      استاد بزرگ ریاضی تجربی ایرانه ( به قول علی مقدم نیا - مولف ریاضیات گاج ) بعد یه عده که 30-40 درصد هم ریاضی نمیتونن بزنن میان بهش تیکه میندازن
      بله بدون شک ایشون استاد هستن در ریاضیات ، و در عین حال یه انسان بسیار بی ادب هستن. این دو تا تناقضی باهم ندارن. خود من کتاب ایشون رو خریدم و معتقدم از بقیه کتابای بازار بهتره. ولی شدیدا معتقدم ایشون بسیار بی ادبه. جواب منتقد رو این شکلی نمیدن. شما بهش میگی کتابت حجیمه ، بجای اینکه بیاد توضیح بده میاد میگه هر کی نمیخاد نخره ، نظرات اینترنتی کم ارزشن...
      متاسفانه اکثر مردم در جوامع توسعه نیافته مثل خاور میانه این تیپی هستن ، وقتی به نون و نوایی رسیدن و اسم در کردن ، اینجوری وقیح رفتار میکنن. خیلی از پزشکا هم اینجوری هستن.
      ویرایش توسط idealist : 01 اردیبهشت 1395 در ساعت 11:16

3. Top | #48
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      بله بدون شک ایشون استاد هستن در ریاضیات ، و در عین حال یه انسان بسیار بی ادب هستن. این دو تا تناقضی باهم ندارن. خود من کتاب ایشون رو خریدم و معتقدم از بقیه کتابای بازار بهتره. ولی شدیدا معتقدم ایشون بسیار بی ادبه. جواب منتقد رو این شکلی نمیدن. شما بهش میگی کتابت حجیمه ، بجای اینکه بیاد توضیح بده میاد میگه هر کی نمیخاد نخره ، نظرات اینترنتی کم ارزشن...
      متاسفانه اکثر مردم در جوامع خاور میانه این تیپی هستن ، وقتی به نون و نوایی رسیدن و اسم در کردن ، اینجوری وقیح رفتار میکنن. خیلی از پزشکا هم اینجوری هستن.

داداش در مورد اینکه میگی کتابش از بقیه کتابای بازار بهتره فک کنم بهتر بودنش تو ساده بودن سوالاشه وگرنه گاجiq و مهروماه(از نظر درسنامه و تست) خیلی بهتره خیلی

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی جالبه مگه ایشون از اینترنت کتابشو معرفی نمیکنه؟ یعنی همه از اینترنت متوجه میشن که کتاب جدید چاپ شده،خبرگزاری که نمیاد اعلام کنه!!! بعد اونوقت کسی که تو اینترنت متوجه میشه کتاب اومده و میره میخره ایرادی نداره ولی همون کس اگه سوال کنه راجع به کتاب میشه وب گرد!!! کمتر از 3 ماه مونده به کنکور وظیفشه یه کتاب چاپ میکنه راجع بهش به بچه ها توضیح بده اگرم نمیخواد اصلا جواب نده نه اینکه توهین کنه حالا اگه لحن آدم بی ادبی بود یه چیزی خیلی مودب پرسیده حجمش زیاد نیست ... به هر حال ما نباید تو این زمان خودمون در گیر این چیزا کنیم ولی تازه دارم میفهمم خیلی از مولف ها که تو کتاباشون حرف های قشنگ میزنن فقط شعار میدن و تو واقعیت خودشون یه جور دیگه ان...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من در تلگرام بهش گفتم بهتر نبود در کتاب جامع خیلی سبز کمی بیشتر به تست های رشته ریاضی میپرداختین چون IQ گاج این کار رو کرده.
      ایشون نوشت پس وقتت رو برای من هدر نرده. Last Seen Long Time ago

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشون اگه به جایی رسیده باشه به خاطر همین نظرات اینترنتی بچه ها بوده. میلیاردها تومن تبلیغات صدا سیماشون به اندازه چهارتا تاپیک که کتاب و DVD ایشون رو مفید دونسته باشن ارزش نداره.از نظر تدریس ریاضی خوب هستن ولی از بقیه جهات . . . حالا غیبتش هم نشه خب.

اون زمان که کارنامه کنکور درست کرده بود برای خودش گذاشته بود تو وبلاگش یه کامنت هم خودش قرار داده بود و نوشته بود سلام آقای موئینی من همونی هستم که در کنکور سراسری بغل دست شما نشسته بودم اومدم وبلاگتون تحسینتون کنم چون با وجود اینکه تمام تست های ریاضی بهجز هندسه رو ذهنی حل کردین و سر ساعت 11 جلسه آزمون رو ترک کردین ولی درصداتون عالیه !! فکر کن یه نفر بغل دستت نشسته باشه که کنکور بده اونوقت همه حواسش به این باشه که تو داری تست ها رو چطور حل میکنی دقیقا هم بتونه متوجه این بشه که کل تست ها رو ذهنی کردی و تست های هندسه و غیر هندسه رو هم از دور تشخیص بده البته وبگرد هم باشه و بیاد بلافاصله بعد از کارامه گذاشتنت تو وبلاگت کامنت بزاره

تا پارسال که کتابش بهترین کتاب بود چون تست های مفهومی تر از مهروماه داشت ولی الان دیگه IQ گاج از نظر حجم و تست مفهومی و پرداختن به تست های رشته ریاضی خیلی بهتر هست. کلا کسی که به درصدهای معمولی راضی هست میتونه کتاب مهروماه استفاده کنه و کسیم که به درصدای بالا فکر میکنه کتاب IQ گاج. کتاب خیلی سبز عملا فنوتیپ میانه رو پیدا کرده و در این فرآیند انتخاب گسلنده عملا داره از محیط حذف میشه. ایشون هم این مطلب رو خوب متوجه شده و فهمیده که دیگه قادر به رقابت در حوزه کتاب جامع ریاضی نیست به همین خاطر اومد گفت اقلا در جمع بندی شانسم رو امتحان کنم !

ما اینترنتی ها هم که آدمای درپیت و بیکار هستیم و نظراتمون درپیت و بی ارزش هستن لیاقت کتاب وزین و والای ایشون رو نداریم پس از همون خط ویژه گاج استفاده میکنیم

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ازون جایی ک منم یکی از طرفدارن آقای مویینی می باشم و کتابشونو می پسندم و استفاده می کنم ازین نظر ک مشکلی ندارم !
      اما این حرف بچه ها رو قبول دارم ایشون در پاسخ به همراهان وبلاگ و سایر شبکه های اجتماعی برخورد از حق نگذریم ،خوبی ندارند ! خیلی تند جواب میدهند حالا نظر مربوط به این پست به کنار ! خود من هم یکی از دلشکستگانم یجوری جواب منو دادن ک قانع نشدم هیچ از زندگی و درس بیزار شدم !
      من همه کامنتای سایت رو میخونم بچه ها نظرات خوبی میزارند اما در بعضی کامنت ها جواب اقای مویینی انقد تند و تیزه که من درجا به جای شخصی ک کامنت گذاشته سرمو میکوبم به دیوار !

نمیدونم اقای مویینی صدای منو میشنوه یا نه اما بدونید اگر ما بچه های کنکوری نبودیم نه شما و نه کتابتان ارزشی نداشت این ماییم ک به شما ارزش بخشیدیم و نظرات اینترنتی کم ارزش از نظر شما (!)همان انتقاد های خوبیست که سبب می شود شما در روند کاریتان بهتر عمل کنید ....

خدا از سر تقصیرات همه مان بگذرد ...این هم یک انتقاد بود !

آیینه چون نقش تو بنمود راست _ خود شکن، آیینه شکستن خطاست

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بار ها بار ها شنیده ایم بزرگی و مقبولیت رو خدا میده و کوچکی و.. رو از خدا است . همون خدایی که اگه بخدا یه نفر به عرش میرسه و یه نفر به فرش {دمش گرم} . هیچی واقعا تدریش استاد موئینی را دوست داشتم ولی این روز ها میگذره فقط صداقت ادم ها شرافت و احترام متاقبل میمونه و کنکور هم میگذره فقط یه چیز این مسائل واقعا ارزش فکر کردن نداره ولی قبلا لقظ استاد برای کسی استفاده میشد که در منش هم استاد بود . چون قبول کنید یه جوان 18 ساله الان به راهنمایی احتیاج داره داره تا اینکه بگوییم برو از مغازه بقلی بگیر اگه جنش بهتره

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دم علی مقدم نیا گرم . بخدا عالیه پرفکت . خوش مرام تو کلاس هاش همش میگفت برید کتاب خیلی سبر بگیرید از گاج بهتره . بخدا این مردونگی این از خود گذشتگی . هوپیتال مشتق عدد گذاری میگذره فقط اینا میمونه

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میخواستم کتابشو بخرم که خدایی دیگه نمیخرم چون واقعا از چشمم افتاد... بعدم تو کتابش اکثرا تست های کنکور و جامع سنجش هست که اونم دیگه همه جا هست نیازی به خرید کتاب نیست حداقل میومد تست های رشته ریاضی رو میزاشت یه چیزی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودش داره وبگردی میکنه پس خودشم جزوه آدمای درپیته ...
      کارش قشنگ نبود ولی جواب بعضی سوالات رو باید همینجوری داد ...

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      من به شخصه IQ گاج رو بيشتر از كتاباى اين عزيز قبول دارم

دو تا كتاب رياضى تجربى تاليف كرده فكر كرده خيلى شاخه.

زیاده برا جمع بندی...

13. Top | #58
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      همه نظرات رو هم پاک کرده تا اثر چرم رو پاک کرده باشه!!!

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هم تو تدریسش هم تو تالیفش
      یه اشتباه هست
      بجای تدریس میخواد خودنمایی کنه و معلومات ریاضی (و حتی فیزیک شیمی ادبیات زیست دینی)خودشو به رخ بقیه دبیرا بکشه
      در صورتی که به فکر یاد دادان! باشه یکی از بهترین دبیراست
      دبیر خوب مقدم نیا
      ولی مولف خوب مویینی

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا یه دوستی پیدا شه و مردونگی کنه منتبع جمع بندی یا روش جمع رو تو یه تاپیک مقایسه کنه

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)