خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال درباره ی المپیاد؟

سلام.چند سوال داشتم ممنون میشم کمکم بکنید1-آزمون المپیاد در په تاریخی هس؟2-زمان برگذاری مرحله ی اول با مرحله ی دوم فرق داره؟3-هر دو مرحله ی آزمون کشوری هس؟4-میگن که سطح سوالات مرحله ی دوم سخت هس آیا به انداره ی کنکور سخت هس؟4-اگ من مدال طلا رو گرفتم در درس زیست ،میتونم برم دانشگاه رشته ی پزشکی بخونم؟5-مزایا مدال طلاش معافیت و رفتن به دانشگاه به دون کنکور هس؟یا مزایای دیگه ای داره؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      يكي از شيرين ترين لحظات من زماني بود كه واسه المپياد مي خوندم.يه حس عجيبي داشتم حس شيرين فهميدن.من بارها گفتم المپياد خوندن شمشير 2 لبه هست.يه ريسك بزرگ هست.المپياد3مرحله داره كه هر 3 مرحله در سطح كشوري هست.مرحله اول اواخر بهمن برگزار ميشه مرحله دوم اواسط ارديبهشت هست مرحله سوم اواخر تابستان.البته يه مرحله چهارمي هم داره واسه تعيين تركيب تيم ملي ايران جهت مسابقات جهاني.البته من نمي دونم منظورت كدوم رشته هست ولي سوالات مرحله دو در شيمي كه من بودم به مراتب از كنكور سخت تر هست ولي اگه قرار باشه هر سال سخت تر بشه شايد كنكور 96 يا 97 چيزي شبيه مرحله 2 بشه البته در شيمي مي گم و گرنه در ساير دروس مثل زيست و فيزيك و رياضي و نجوم و اختر فيزيك خيلي سخت تر از كنكور هست.اگه مدال طلا بگيري نه تنها پزشكي قبولي بلكه هرجايي كه مي خواي مي توني بري(هنگام انتخاب رشته سازمان سنجش يه كد رشته ازت مي خواد هر كدوم انتخاب كردي مي گن بفرما به جاده خوشبختي!!)ولي حرف زدن تا عما كردن خيلي فرق داره.مدال گرفتن در المپياد مثل كنكور نيست كه طرف اگه منطقه 2 يا 3 باشه بتونه موفق باشه تاكيد مي كنم بايد در علامه حلي/شهيد اژه اي/دستغيب/فرزانگان/شهيد مدني و هاشمي نژاد درس خونده باشي يا ميليون ها پول خرج كني تا طلا بگيري.بايد از صد خوان رستم رد بشي.در پايان بگم كسي كه مدال طلا مي گيره عضو بنياد نخبگان ميشه از مزاياي بنياد مثل معاف از سربازي حقوق ماهيانه مزاياي مسكن برخورداري ميشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال درباره ی المپیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      يكي از شيرين ترين لحظات من زماني بود كه واسه المپياد مي خوندم.يه حس عجيبي داشتم حس شيرين فهميدن.من بارها گفتم المپياد خوندن شمشير 2 لبه هست.يه ريسك بزرگ هست.المپياد3مرحله داره كه هر 3 مرحله در سطح كشوري هست.مرحله اول اواخر بهمن برگزار ميشه مرحله دوم اواسط ارديبهشت هست مرحله سوم اواخر تابستان.البته يه مرحله چهارمي هم داره واسه تعيين تركيب تيم ملي ايران جهت مسابقات جهاني.البته من نمي دونم منظورت كدوم رشته هست ولي سوالات مرحله دو در شيمي كه من بودم به مراتب از كنكور سخت تر هست ولي اگه قرار باشه هر سال سخت تر بشه شايد كنكور 96 يا 97 چيزي شبيه مرحله 2 بشه البته در شيمي مي گم و گرنه در ساير دروس مثل زيست و فيزيك و رياضي و نجوم و اختر فيزيك خيلي سخت تر از كنكور هست.اگه مدال طلا بگيري نه تنها پزشكي قبولي بلكه هرجايي كه مي خواي مي توني بري(هنگام انتخاب رشته سازمان سنجش يه كد رشته ازت مي خواد هر كدوم انتخاب كردي مي گن بفرما به جاده خوشبختي!!)ولي حرف زدن تا عما كردن خيلي فرق داره.مدال گرفتن در المپياد مثل كنكور نيست كه طرف اگه منطقه 2 يا 3 باشه بتونه موفق باشه تاكيد مي كنم بايد در علامه حلي/شهيد اژه اي/دستغيب/فرزانگان/شهيد مدني و هاشمي نژاد درس خونده باشي يا ميليون ها پول خرج كني تا طلا بگيري.بايد از صد خوان رستم رد بشي.در پايان بگم كسي كه مدال طلا مي گيره عضو بنياد نخبگان ميشه از مزاياي بنياد مثل معاف از سربازي حقوق ماهيانه مزاياي مسكن برخورداري ميشه
      پيش دانشگاهي نميتونه شركت كنه؟!؟ بعد از طرفي منظور شما از سختي چي هس؟!؟منظورتون اينك خوندنش سخته يا سوالات رو ميپيچونن يا حجم مطالب زياده؟!؟
      ویرایش توسط sina a : 31 فروردین 1395 در ساعت 13:30

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      پيش دانشگاهي نميتونه شركت كنه؟!؟ بعد از طرفي منظور شما از سختي چي هس؟!؟منظورتون اينك خوندنش سخته يا سوالات رو ميپيچونن يا حجم مطالب زياده؟!؟
      نه نمي تونن.همه موارد.همه حجمش زياده هم مي پيچونن هم خوندنش سخته

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا یادش بخیر از سوم چهارم دبستان المپیاد شرکت میکردم ولی از مرحله دوم نمیتونستم برم بالا خخخ

اگه المپیادی رتبه 1 تا 3 بشه سهمیه داره تو کنکور البته فکر میکنم تو رشته های خاص باید بپرسید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن