خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

خبر خوش برای دانش آموزان مشمول خدمت

untitledm.png
      معاون مشمولان و امور معافيتهاي سازمان وظيفه عمومي گفت: دانش آموزان مشمول که خردادماه فارغ التحصيل مي شوند در صورت نداشتن غيبت مي توانند دو نوبت در آزمون سراسري دانشگاهها شرکت کنند.

سرهنگ حجت الله واعظي نژاد اظهار داشت: به منظور فراهم کردن تسهيلات بيشتر براي ادامه تحصيل دانش آموزان در مقاطع بالاتر و رفع دغدغه آنها د اين باره به دانش آموزان مشمول فارغ التحصيل خرداد اجازه داده مي شود در صورت نداشتن غيبت دو بار در آزمون سراسري دانشگاهها شرکت کنند.

وي ادامه داد: به عنوان مثال دانش آموز مشمولي که خرداد 91 فارغ التحصيل شده است در صورتي که پس از يک سال از گذشت فراغت از تحصيل خود را معرفي و فاقد غيبت باشد مي تواند تيرماه 92 در آزمون دانشگاهها شرکت کند. اين فرد در صورتي که فاقد غيبت باشد مي توانند از مهرماه 92 در دانشگاه پذيرش شده و ادامه تحصيل دهد.

به گفته معاون مشمولان و امور معافيتهاي سازمان وظيفه عمومي، سربازاني که به خدمت اعزام شدند در صورتي که غيبت نداشته باشند و در آزمون دانشگاه پذيرفته شده باشد مي توانند از خدمت ترخيص شده و به ادامه تحصيل بپردازند

واعظي نژاد با اشاره به اينکه د گذشته دانش آموزان فارغ التحصيل خرداد مي تواند در يک کنکور شرکت کنند تسريع کرد: دانش آموزان به همين دليل خود را در يک درس تجديد مي کردند تا فارغ التحصيل شهريور شوند و بتواند سال ديگر نيز در کنکرو شرکت کنند. نتيجه اين اقدام غيرمنطقي مشکلاتي بود که براي نظام آموزشي کشور به وجود آمده بود به همين دليل ما اين مشکل قانوني را برطرف کرديم.

وي افزود: هم اکنون تمامي دانش آموزان فارغ التحصيل رخداد به منزله شهريور محسوب مي شوند و ما سال تحصيل را از ابتداي مهر تات پايان شهريورماه ميدانيم. با رايزني هاي انجام شده مشکل سه ماهه را نيز برطرف کرديم. دانش آموزاني که در خرداد 92 فارغ التحصيل شده و در کنکور امسال شرکت مي کنند به شرطي که يک سال بعد از فراغت از تحصيل خود را معرفي کنند مي تواند در کنکور 93 شرکت کنند.

واعظي نژاد تاکيد کرد: اگر براي اين مشمولان برگه اعزام صادر کرده باشيم اين موضوع را رفع مي کنيم تا آنها بتوانند در دانشگاهها ادامه تحصيل دهند.
      منبع سایت قلمچی
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 30 اردیبهشت 1392 در ساعت 11:42

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      این خبرو سایت قلمچی نوشته..هنوز سایت نظام وظیفه اعلام نکرده
      خدانگهدار

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من متولد آذر 72 ام
      و خرداد 91 فارغ التحصیل شدم
      الان اگه خرداد امسال دفترچه بفرستم یگه غیبت نمیخورم و راحت میتونم کنکور بدم؟؟
      یا طبق این قانون جدید دیگه لازم نیست تا شهریور کاری انجام بدم ؟؟
      اصلاً باید الان من چی کار کنم؟؟
      میشه بگین؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ميگم من 72 هستم ولي سال سوم دو ساله شدم ( بدبختانه ) امسال سال اول كنكورم ... جريان من چه جوريه ؟
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من درسی رو نیفتادم
      مثل همه بچه ها و بدون تجدیدی و با معدل دیپلم 18 و 72 قبول شدم
      و معدل پیش دانشگاهیمم 18و 86 بود

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هنوز خود نظام وظیفه چیزی نگفته..این خبرم رو سایت قلمچی بوده..باید بریم بپرسیم نظام وظیفه یا پلیس +10 حتما..دوستان سوالا را بذارین تو پشت کنکوری و مشکلات نظام وظیفه جواب سریعتر میگیرین
      ممنون
      خدانگهدار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن