خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      آره من چرت میگم یه روزی حسرت میخوری که ای کاش وقتم رو هدر نمیدادم . میشستم پای درسم . اون روز خیلی خیلی دور نیست .
      این حرفتو قبول دارم که دارن وقتشونو تلف میکنند... ولی معدل واقعا تاثیر داره عزیز من...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      شما اینو ول کنید داره چرت میگه.. خب مرده حسابی حتما اونی که با معدل 17.5 تو کنکور بهتر از 19.5 تستا رو زده ! واقعا باید *** تو منطق بعضیا...

سنجش هنوز اعلام نکرد ابطال معدل ؟؟؟
      این حرفتو قبول دارم که دارن وقتشونو تلف میکنند... ولی معدل واقعا تاثیر داره عزیز من...
      من مگه گفنم تاثیر نداره . تازه از 8mit8 مدیر انجمن بپرس اونجور که بوش میاد معدل رو برداشتن پس دیگه بهونه ای در کار نیست.
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

@mohammacl

استاد عربی انجمن
      دادا استادم کجا بود شاگردی شما رو میکنم من

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      والاااااا ...

بالاخره یکی حرف دل منو زد ....
      البته ای کاش تندو تیز تر میگفتی ...
      ینی از همون دی که اومدم اینجا هی میخاستم یه تاپیک وسش یزنم هی به شیطن لعنت میفرستادم خخخخخ

بابا ول کنید دیگهههه ...
      برید درستونو بخونید ...
      راست میگی شمامنکه هربارمیام درموردسوابق تحصیلی بحثه ول کنیدبابااین حرفارو.خوب بخونیدکنکوروکه معدلوجبران کنه دوستان واقع بینانه بریم جلوفضایی هم فک نکنیم که فقط سوابق مهمه واینا....

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من این حرفو قبول ندارم...کنکور برای کسی که معدلش خیلی پایینه به هیچ وجه نمیتونه اثر معدلشو جبران کنه!چون باید هر درسی ر ودرصدای نجومی بزنه که اونم فقط کمتر از تعداد انگشتای یه دست به اون درصدا تو درسا دست پیدا میکنن پس کنکور اصلا نمیتونه جای معدل رو پر کنه برای یه داوطلب!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من این حرفو قبول ندارم...کنکور برای کسی که معدلش خیلی پایینه به هیچ وجه نمیتونه اثر معدلشو جبران کنه!چون باید هر درسی ر ودرصدای نجومی بزنه که اونم فقط کمتر از تعداد انگشتای یه دست به اون درصدا تو درسا دست پیدا میکنن پس کنکور اصلا نمیتونه جای معدل رو پر کنه برای یه داوطلب!
      درست. اگر حدف شد که به نفع شماست اگرم نشد میدویی میری دنبال ترمیم .اما اینکه هر روز بحث کنیم و وقت رو هدر بدهیم که چیزی درست نمیشه .میشه آیا؟
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      بیا و این جهش رو درک کن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اصلاانقدربه سوابق فکرکنیدکه کنکوروازدست بدین اینطوری خوبه .من میگم اگه نتونستیم نهایی خوبی داشته باشیم حداقل کنکورمون ازاون بدترنشه شایدکامل جبران نشه باکنکور ولی بهترازنهاییمون بشه ......

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دیگه کسی نبود جوابشو بدم . من میرم خدانگهدار .
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      بیا و این جهش رو درک کن

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات

از همون جا که فهمیدم معدل ینی کشک یه آبم روش . ببینید معدل چه قطعی باشه چه مثبت باشه چه ابطال بشه در هر صورت همه چیز روز کنکور مشخص میشه

صد درصد مخالفم با این جملتون
      .............
      با عنوان تاپیک صد درصد مواااافقم
      معدل تاثیر خودشو میزاره اما اینکه ما انقدر درگیر حاشیه شدیم هیج سودی و نتیجه ای نداره و باعث عقب افتادنمونم میشه....
      بابا بیخیاال دیگه بشینید پلی درستون هرچه شد شد....
      چون ما هرکاریم کنیم اونا اونچه رو که خودشون بخوان پیش میبرن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Katrin نمایش پست ها

از همون جا که فهمیدم معدل ینی کشک یه آبم روش . ببینید معدل چه قطعی باشه چه مثبت باشه چه ابطال بشه در هر صورت همه چیز روز کنکور مشخص میشه

صد درصد مخالفم با این جملتون
      .............
      با عنوان تاپیک صد درصد مواااافقم
      معدل تاثیر خودشو میزاره اما اینکه ما انقدر درگیر حاشیه شدیم هیج سودی و نتیجه ای نداره و باعث عقب افتادنمونم میشه....
      بابا بیخیاال دیگه بشینید پلی درستون هرچه شد شد....
      چون ما هرکاریم کنیم اونا اونچه رو که خودشون بخوان پیش میبرن
      درسته یه ذره اغراق کردم . منم با حرفتون موافقم . معدل تاثیر گذار هست اما بچه ها میان ابرو رو درست کنن میزنن چشم رو هم کور میکنن . این زمان حیاتیه . از دست دادن این وقت وتلف کردنش باعث میشه کنکورو خراب کنی حتی اگر تاثیر معدل به نفعت باشه . من معدل کتبی نهاییم 17.32 است. اماتموم شده رفته برام . میدونم تنها چیزی که باقی مونده کنکوره . همونطور که تلوزیون این بحث رو پیش کشید خودش هم نتیجه نهایی رو میگه . من که دیگه کاری ندارم هر کی هر کار خواست بکنه.
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      بیا و این جهش رو درک کن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما اینو ول کنید داره چرت میگه.. خب مرده حسابی حتما اونی که با معدل 17.5 تو کنکور بهتر از 19.5 تستا رو زده ! واقعا باید *** تو منطق بعضیا...

سنجش هنوز اعلام نکرد ابطال معدل ؟؟؟
      #آدم باید رک باشه

به جون خودم ترسیدم وقتی عنوان تاپیکو دیدم

یه کم تامل کافیست تا متوجه بشین که این همه جلز و ولز خوردن واقعا دلیل داره

الکی بچه ها پیگیر نیستن-.-
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره من چرت میگم یه روزی حسرت میخوری که ای کاش وقتم رو هدر نمیدادم . میشستم پای درسم . اون روز خیلی خیلی دور نیست .
      داداش امسال کلی رو حرص دارم .. این همه گفتم بخونید کنکور با کسی شوخی نداره کسی حرفامو باور نکرد منم تک تک آیدیشونو ذخیره بعد کنکور سراغشون رفتم ... اوضاع خبیثی بود ...
      امسالم کلی بهشون گفتم ولی انگار این چرخه ی جاهلیت تو دوامه و کار منو تو نیست حلش ... به نظرم خودتو با اینا خسته نکن ارزششو ندارن (البته اکثرشون نه همه) ...
      انگار که دوستان معدل باطلی درسارو خوب تموم کردن فقط این معدل یقشونو گرفته نمیزاره پزشکی قبول شن .. حاجی معدل باشه یا نباشه پزشکی مال تو نیست حق تو نیست چون کم کاری و تنبلی میکنی و بهونه میاری ...
      به امید موفقیت همه ...

پ.ن: نظر من این بود و نظر همه هم قابل احترامه پس موضع نگیرید ///
      پ.ن: منظورم کلی بود نه همه ....
      پ.ن: کلی هم منظورم اکثر دوستان
      ویرایش توسط Hellion : 31 فروردین 1395 در ساعت 22:07

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام . تابستون که میشه شایعات درباره ی تاثیر معدل استارت میخوره تا خوده کنکور .اینی که میگم تجربه ی خودمه . دوستی داشتم پارسال که معدل امتحان نهایش 19 وخرده ای بود .نمره ی امتحان نهایی زیستش 20 بود . آخرش تو کنکور یه رتبه بالای 10000 منطقه 1 رو آورد . یه دوست دیگه داشتم با معدل 17 وخرده ای نهایی رتبه ی زیر 10000 منطقه 1آورد. از همون جا که فهمیدم معدل ینی کشک یه آبم روش . ببینید معدل چه قطعی باشه چه مثبت باشه چه ابطال بشه در هر صورت همه چیز روز کنکور مشخص میشه . به هر حال آش کشکه خالته نخوری پاته بخوری پاته . امنیت برگزاری کنکور قابل مقایسه با امتحان نهایی نیست . امنیت کنکور دسته وزارت اطلاعاته .امنیت امتحان نهایی دسته آموزش پروش .خوب معلومه دیگه تو امتحان نهایی تخلف صورت میگیره و یه سری به نمره هایی میرسن که حقشون نیست . الانم بیشتر همون عده هستن که پیاز داغ ماجرا رو زیاد میکنن . البته اینم بگم بعضیا عرق جبین ریختن و نمره های خوبی کسب کردن . به این دسته باید بگم که حتی تاثیر 40 % قطعی هم بشه بازهم شما باید خودتون رو برای کنکور آماده کنید. نشون بدید که لایق کسب این نمره ها بودید . اونایی که معدلشون پایینه هم درسشون رو بخونن . کلن نمونه زیاد هست. برید سرچ کنید. آدمای زیادی داشتیم با معدل بالا تو کنکور وا دادن . معدل پایین زیادی هم داشتیم رتبه های خوبی کسب کردن . آخه میدونید چیه بعضیا تو امتحان تشریحی عملکرد خوبی دارن اما تو تست و آزمونای تستی مرد میدون نیستن . در کل میگم برید درستون رو بخونید . معدلم پایینه یا اینکه معدل چی شد رو بهونه نکنید که درستون رو نخونید . به قول یه عزیز تو انجمن که میگفت دیگه تورششم در آوردید چه برسه به شورش .آدمی موفقه که تو این شلم شوربا سرش تو لاکه خودش باشه ودرسش رو بخونه . راه باز انجمن باز . تا خوده کنکور بزنید تو سر هم . بزارید مسوولین سر کارتون بزارن . چن پهلو صحبت کنن یه پهلو صحبت کنن . شما از حرفشون کتاب تفسیر بدید بیرون . آخر سر همه به حرفای من میرسید حالا هم دیگه کاری ندارم هر کار دوست دارید بکنید .خاک پاتونم . خداحافظ
      با این بخش صحبت هاتون مخالفم.تاثیر شدید نمرات نهایی در رتبه و تراز غیر قابل چشم پوشی هست جاییکه 80 اختلاف تراز 500اختلاف رتبه منطقه دو رو اون هم در رنج 2000 نه زیر هزار!که اونجا تاثیر شدید تر هست رقم میزنه باید نگران بود
      اما این که باید خوند و وارد حاشیه نشد کاملا صحیح میفرمایید

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      #آدم باید رک باشه

به جون خودم ترسیدم وقتی عنوان تاپیکو دیدم

یه کم تامل کافیست تا متوجه بشین که این همه جلز و ولز خوردن واقعا دلیل داره

الکی بچه ها پیگیر نیستن-.-
      جایی پیگیر میشن که کسی هست که کاری بکنه نه مملکت شلم شوربای ما.واقعیت مردم ما:
      گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من......صد البته به جایی نمیرسه این فریاد!و به درد نمیخوره کلا

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه چیز اینا مسخرس. آموزش و پرورششونم عین خودشون مسخرس خخخخخ

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن