خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتگرال رو بخونم؟ آسونه یا سخت؟

سلام دوستان

من واسه دیفرانسیل کتاب توپ خیلی سبز رو دارم و تا حالا واسم عالی بوده!

اول اینو بگم که معلممون سرسری از روی این بحث گذشت و هیچی نفهمیدیم! یعنی از نظر جزوه معلم صفر هستم..فقط همین خیلی سبز رو دارم که تا حالا عالی بوده. ولی امروز که اومدم انتگرال رو بخونم یخورده گیج شدم

انتگرال سخته یا این کتاب یخورده بد توضیح داده؟ بعضی از دوستان میگن بخون چون خیلی آسونه ولی زیادم برام آسون نبود از مشتق سخت تر بود

به نظرتون چیکار کنم؟ کلافه شدم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من رشتم تجربیه ! اما انتگرال خیلی آسونه . تا اونجایی که مشترک بین دو رشته هست سوالات رو زدم . سوالات واقعا آسونه . سوال چالشی هم داره اما نه مث بحث هایی مثل مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق !به نظر من با توجه به اینکه رشته تونم ریاضیه و این درس حیاتی ! حتما حتما بخون ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انتگرال راحته....

من بدون معلم کل دیف دارم میخونم من بدبخت چی میکشم پس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انتگرال و مشتق از کل ریاضی آسونتره به نظرم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      asooone ,,,,,, age vaqt nadari kolesho bekhooni ,,faqat testaye konkooreshoo bezan dg ..... khate viqe dif ro begir,,,estefade kon ,,man khodam tajrobi am ,,male shoma ro ham mikhonam !!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آسونه. فیلمای صنعتی شریف رو دانلود کن قسمت انتگرالشو ببین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همیشه یکی از تست های انتگرال طوری میاد که اگه تست های سالهای قبل رو حل کرده باشی کمتر از 60 ثانیه میتونی حلش کنی. اون یکی تست مثلثاتی هم معمولا با فرمول های مثلثاتی اصلی حل میشه یا اگه جزء صحیح و قدرمطلق باشه هم با کمی دقت به مفهوم تابع قدر مطلق و جزء صحیح و مقدار اونها به راحتی حل میشه. کلا توصیه میکنم تستاشو از دست ندین. برخلاف تستهای کاربرد مشتق تست های انتگرال واقعا حیف هستن که از دست برن. یه ویژگی هم دارن اینه که اگه غلط حلشون کنی معمولا جوابی که به دست میاری توی گزینه ها نیست و متوجه میشی که غلط حلشون کردی برخلاف حد و مشتق و کاربرد و ... که اکثرا جواب غلط توی گزینه ها دیده میشه.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشتق و انتگرال مثل ضرب و تقسیم هستند ، اگر کسی ضرب بلد باشه تقسیم هم یاد میگیره
      پس نترس به خدا توکل کن و به آینده ای روشن امید داشته باش
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      انتگرال بسیار آسونه
      حتما بخونش
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم تجربی ام
      اما انتگرال آسونه
      کلا برا تجربی ها
      3تا تست مشتق(معادله مماس/مشتق در نقطه/آهنگ تغییر)+انتگرال مفـــــــــــــــــته
      یعنی باید رو هوا زدشون
      ولی کاربرد تو کتم نمیره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      انتگرال خیلی راحته!اگه خوش شانس باشی به دو سوالش میشه جواب داد اگه بد شانس باشی در بدترین حالت یه سوال رو سریع میتونی از پسش بر بیای!اون یه سوال دیگم که میمونه که شاید نشه زد ترکیب انتگرال با مثلثات و...هست که یکم شرایط رو پیچیده میکنه وگرنه یکی از مباحثی هست که خیلی راحته و حداقلش مطمئنی که یکی دو تا تستشو تو هوا میشه زد!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

من واسه دیفرانسیل کتاب توپ خیلی سبز رو دارم و تا حالا واسم عالی بوده!

اول اینو بگم که معلممون سرسری از روی این بحث گذشت و هیچی نفهمیدیم! یعنی از نظر جزوه معلم صفر هستم..فقط همین خیلی سبز رو دارم که تا حالا عالی بوده. ولی امروز که اومدم انتگرال رو بخونم یخورده گیج شدم

انتگرال سخته یا این کتاب یخورده بد توضیح داده؟ بعضی از دوستان میگن بخون چون خیلی آسونه ولی زیادم برام آسون نبود از مشتق سخت تر بود

به نظرتون چیکار کنم؟ کلافه شدم
      سلام دوست عزیز
      انتگرال درس اسونیه و اسمش برای خییلی از بچه نگران کننده هستش و برای خودشون از انتگرال یه غول میسازن و درحالی که اینجوری نیست
      شما برای کنکور این بخش رو مطالعه کن و اگر سوالی داشتی در همین انجمن مطرح کن و جای هیچ نگرانی نیست
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یاد گرفتنش راحته
      فقط تو تستاش محاسبات زیاد داره
      که اونم به انتگرال ربطی نداره ! طراح میپیچونه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگر وقتشو دارین بعله حتما بخونین
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسمش بد در رفته
      وگرنه زیاد سخت نیست.حداقل از هندسه راحت تره که

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن