خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      من رشتم تجربیه ! اما انتگرال خیلی آسونه . تا اونجایی که مشترک بین دو رشته هست سوالات رو زدم . سوالات واقعا آسونه . سوال چالشی هم داره اما نه مث بحث هایی مثل مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق !به نظر من با توجه به اینکه رشته تونم ریاضیه و این درس حیاتی ! حتما حتما بخون ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      انتگرال راحته....

من بدون معلم کل دیف دارم میخونم من بدبخت چی میکشم پس
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      انتگرال و مشتق از کل ریاضی آسونتره به نظرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminyoohi نمایش پست ها
      asooone ,,,,,, age vaqt nadari kolesho bekhooni ,,faqat testaye konkooreshoo bezan dg ..... khate viqe dif ro begir,,,estefade kon ,,man khodam tajrobi am ,,male shoma ro ham mikhonam !!
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir76hossein نمایش پست ها
      آسونه. فیلمای صنعتی شریف رو دانلود کن قسمت انتگرالشو ببین
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      همیشه یکی از تست های انتگرال طوری میاد که اگه تست های سالهای قبل رو حل کرده باشی کمتر از 60 ثانیه میتونی حلش کنی. اون یکی تست مثلثاتی هم معمولا با فرمول های مثلثاتی اصلی حل میشه یا اگه جزء صحیح و قدرمطلق باشه هم با کمی دقت به مفهوم تابع قدر مطلق و جزء صحیح و مقدار اونها به راحتی حل میشه. کلا توصیه میکنم تستاشو از دست ندین. برخلاف تستهای کاربرد مشتق تست های انتگرال واقعا حیف هستن که از دست برن. یه ویژگی هم دارن اینه که اگه غلط حلشون کنی معمولا جوابی که به دست میاری توی گزینه ها نیست و متوجه میشی که غلط حلشون کردی برخلاف حد و مشتق و کاربرد و ... که اکثرا جواب غلط توی گزینه ها دیده میشه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      مشتق و انتگرال مثل ضرب و تقسیم هستند ، اگر کسی ضرب بلد باشه تقسیم هم یاد میگیره
      پس نترس به خدا توکل کن و به آینده ای روشن امید داشته باش
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      انتگرال بسیار آسونه
      حتما بخونش
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      منم تجربی ام
      اما انتگرال آسونه
      کلا برا تجربی ها
      3تا تست مشتق(معادله مماس/مشتق در نقطه/آهنگ تغییر)+انتگرال مفـــــــــــــــــته
      یعنی باید رو هوا زدشون
      ولی کاربرد تو کتم نمیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      من رشتم تجربیه ! اما انتگرال خیلی آسونه . تا اونجایی که مشترک بین دو رشته هست سوالات رو زدم . سوالات واقعا آسونه . سوال چالشی هم داره اما نه مث بحث هایی مثل مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق !به نظر من با توجه به اینکه رشته تونم ریاضیه و این درس حیاتی ! حتما حتما بخون ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      انتگرال راحته....

من بدون معلم کل دیف دارم میخونم من بدبخت چی میکشم پس
      انتگرال و مشتق از کل ریاضی آسونتره به نظرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminyoohi نمایش پست ها
      asooone ,,,,,, age vaqt nadari kolesho bekhooni ,,faqat testaye konkooreshoo bezan dg ..... khate viqe dif ro begir,,,estefade kon ,,man khodam tajrobi am ,,male shoma ro ham mikhonam !!
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir76hossein نمایش پست ها
      آسونه. فیلمای صنعتی شریف رو دانلود کن قسمت انتگرالشو ببین
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      همیشه یکی از تست های انتگرال طوری میاد که اگه تست های سالهای قبل رو حل کرده باشی کمتر از 60 ثانیه میتونی حلش کنی. اون یکی تست مثلثاتی هم معمولا با فرمول های مثلثاتی اصلی حل میشه یا اگه جزء صحیح و قدرمطلق باشه هم با کمی دقت به مفهوم تابع قدر مطلق و جزء صحیح و مقدار اونها به راحتی حل میشه. کلا توصیه میکنم تستاشو از دست ندین. برخلاف تستهای کاربرد مشتق تست های انتگرال واقعا حیف هستن که از دست برن. یه ویژگی هم دارن اینه که اگه غلط حلشون کنی معمولا جوابی که به دست میاری توی گزینه ها نیست و متوجه میشی که غلط حلشون کردی برخلاف حد و مشتق و کاربرد و ... که اکثرا جواب غلط توی گزینه ها دیده میشه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      مشتق و انتگرال مثل ضرب و تقسیم هستند ، اگر کسی ضرب بلد باشه تقسیم هم یاد میگیره
      پس نترس به خدا توکل کن و به آینده ای روشن امید داشته باش
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      انتگرال بسیار آسونه
      حتما بخونش
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      منم تجربی ام
      اما انتگرال آسونه
      کلا برا تجربی ها
      3تا تست مشتق(معادله مماس/مشتق در نقطه/آهنگ تغییر)+انتگرال مفـــــــــــــــــته
      یعنی باید رو هوا زدشون
      ولی کاربرد تو کتم نمیره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      انتگرال خیلی راحته!اگه خوش شانس باشی به دو سوالش میشه جواب داد اگه بد شانس باشی در بدترین حالت یه سوال رو سریع میتونی از پسش بر بیای!اون یه سوال دیگم که میمونه که شاید نشه زد ترکیب انتگرال با مثلثات و...هست که یکم شرایط رو پیچیده میکنه وگرنه یکی از مباحثی هست که خیلی راحته و حداقلش مطمئنی که یکی دو تا تستشو تو هوا میشه زد!
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      انتگرال درس اسونیه و اسمش برای خییلی از بچه نگران کننده هستش و برای خودشون از انتگرال یه غول میسازن و درحالی که اینجوری نیست
      شما برای کنکور این بخش رو مطالعه کن و اگر سوالی داشتی در همین انجمن مطرح کن و جای هیچ نگرانی نیست
      موفق باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      یاد گرفتنش راحته
      فقط تو تستاش محاسبات زیاد داره
      که اونم به انتگرال ربطی نداره ! طراح میپیچونه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Katrin نمایش پست ها
      اگر وقتشو دارین بعله حتما بخونین
      موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط comet97 نمایش پست ها
      اسمش بد در رفته
      وگرنه زیاد سخت نیست.حداقل از هندسه راحت تره که
      دوستان خیلی خیلی خیلی از همه ممنونم..

من دیروز که شروع کردم به خوندن انتگرال مبحث اولی که واسه انتگرال شروع کردم سیگما و ریمان بالا و پایین بود که واقعا سخته و البته از وقتی که کتاب درسی تغییر کرده از این مبحث خیلی کم سوال اومده!

ولی امروز که رسیدم به مبحث خود انگرال یعنی انگرال گیری و... خیلی راحت تر شده..

به نظرتون مبحث سیگما و ریمان رو خوب بخونم یا ارزش نداره؟! یکی از دوستان میگفت احتمال سوال اومدنش خیلی خیلی پایینه!

مرسی از همه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها

من دیروز که شروع کردم به خوندن انتگرال مبحث اولی که واسه انتگرال شروع کردم سیگما و ریمان بالا و پایین بود که واقعا سخته و البته از وقتی که کتاب درسی تغییر کرده از این مبحث خیلی کم سوال اومده!

به نظرتون مبحث سیگما و ریمان رو خوب بخونم یا ارزش نداره؟! یکی از دوستان میگفت احتمال سوال اومدنش خیلی خیلی پایینه!

مرسی از همه
      خب درسته
      ریمان یه مبحث کاملا پیچیدست
      چندین جلد کتاب فقط از مبحث ریمان داریم
      ولی شما در سطح کتاب مسلط باش

اما من نمیگم که انتگرال سخته یا آسون
      فقط اینو یادآور میشم که به توصیه هیچکس هیچ فصلی رو حذف نکنید
      و تا دقیقه آخر هم تا میتونید مباحث رو جلو ببرید و تا میتونید حذف نکنید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها

مرسی از همه
      منم فقط خود انتگرال گیری و مشتق گیری رو بلدم
      مثلا تعریف مشتقو بلد نیستم..چون شبیه مسئلس:/

و از بچگی با مسئله مشکل داشتم واس همین فیزیکم خوب نیس

اما سعی کن بخونی
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم فقط خود انتگرال گیری و مشتق گیری رو بلدم
      مثلا تعریف مشتقو بلد نیستم..چون شبیه مسئلس:/

و از بچگی با مسئله مشکل داشتم واس همین فیزیکم خوب نیس

اما سعی کن بخونی
      بعضی وقتاازتعریف مشتق مسئله های پیچیده ای طرح می شه که نیازنیست درکنکورتجربی لااقل.....برای حل سوالات تعریف مشتق دربسیاری ازمواردازهمون مشتق استفاده می شه....مفهوم مشتق رویادبگیرید وهمچنین تعریف مشتق چپ و راست...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم با انتگرال مشکل داشتم.اول رفتم سراغ فیلما صنعتی شریف فقط آقای شامیرزاده تدریس کرده بود واسه تجربی ها سال پیش که انتگرال نامعین رو اصلا نگفته بود درست و حسابی مجبور شدم رفتم سراغ دی وی دی سروش موئینی و مقدم نیا از رو اون دیدم .خوب درس داده بودن
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتما

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شک نکن و بخون. خیلی اسونه.
      بر می خیزم!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نگاه کن من مهندسی مکانیک خوندم.دو تا درس پایه داشتیم که توهمه رشته های فنی مهندسی مشترکه اونم ریاضی1 و ریاضی 2 اگه مشتق و انتگرالت ضعیف باشه کلا تابع رو تو دبیرستان خوب نخونی این دو تا درس بیچارت میکنه.انتگرال پیش رو دوستان میگن آسونه آره خب چون تازه تو پیش باهاش آشنا میشی ولی تو دانشگاه همین انتگرال منو به گریه انداخته بود.خلاصه خوب یادش بگیر که مثل من تو دانشگاه گیر نکنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط merdo نمایش پست ها
      نگاه کن من مهندسی مکانیک خوندم.دو تا درس پایه داشتیم که توهمه رشته های فنی مهندسی مشترکه اونم ریاضی1 و ریاضی 2 اگه مشتق و انتگرالت ضعیف باشه کلا تابع رو تو دبیرستان خوب نخونی این دو تا درس بیچارت میکنه.انتگرال پیش رو دوستان میگن آسونه آره خب چون تازه تو پیش باهاش آشنا میشی ولی تو دانشگاه همین انتگرال منو به گریه انداخته بود.خلاصه خوب یادش بگیر که مثل من تو دانشگاه گیر نکنی

واسه ۱سال و ۴ماه پیشه هاااااااا
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن