خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 92 از 92 نخستنخست ... 829192
    نمایش نتایج: از 1,366 به 1,375 از 1375
    1. Top | #1366
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزان بهتون که گفتم قبل از عید ! قضیه ترمیم با احتما خیلی ضعیف شاااااااااااااید اجرا بشه واسه 95 ! و اما تنها چیزی که همون اول هم گفتم و بازم کسی گوش نگرفت ! اینجا ایرانه دوستان ! قضیه استادیوم اهواز کی حاضر شد عذرخواهی کنه یا اشتباهش رو بپذیره ؟! انتظار داشتین خود اونایی که این قانون رو درست کردن رای بدن که اشتباهه؟ یه کلمه ! اگه کسی دوس داره ورق برگرده بازم مثل همون قبل از عید میگم تنها یه راه هست اونم اینه از روحانی بخوایم که موصوع رو مجلس جدید بررسی کنه ! که با این اوضاعی که مجلس جدید اکثرن اصلاح طلبن و مخالف تندروی های مجلس قبلی هرچی قبلی ها گفتن رو باهاش مخالفت میکنن !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

2. Top | #1367
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز
      داداشا و آبجیای گلم!
      حاشیه مهم تر از متن نشه!
      موافقت مجلس با کلیات طرح اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها

دنبال طرح اصلاحیه باشید ببینید موضوع اصلاحیه چیه؟ شاید همین طرح اصلاحیه تا 98 تأثیر رو + نگه داشت!
      SaM019

3. Top | #1368
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز
      داداشا و آبجیای گلم!
      حاشیه مهم تر از متن نشه!

دنبال طرح اصلاحیه باشید ببینید موضوع اصلاحیه چیه؟ شاید همین طرح اصلاحیه تا 98 تأثیر رو + نگه داشت!
      SaM019

4. Top | #1369
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز
      داداشا و آبجیای گلم!
      حاشیه مهم تر از متن نشه!

SaM019

5. Top | #1370
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا بلند شید برید درستونو بخونید و دیگه سراغ این مسائل نرید.هیچ اتفاقیم قرار نیست بیوفته.منتظر معجزه هم نباشید.مطمئن باشید که این تاثیر قطعیه و قطعی خواهد بود.اگر فارغ التحصیل هستید برین ترمیم.فردا اخرین روز ثبتنامش هست.اگرم مثل خودم سال اولتونه با تمام توان درستونو بخونید تا قبول شید.اگرم قبول نشدین شهریور برین ترمیم و برا 96 اماده بشید.لطفا دیگه درگیر حواشی نشید.تا همین جاشم از همه معدل بالاها و حتی از معدل پایینایی که درگیر حواشی نشدن عقب افتادیم.دیگه این مسائلو ول کنید و برین سراغ درستون.

6. Top | #1371
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزان بهتون که گفتم قبل از عید ! قضیه ترمیم با احتما خیلی ضعیف شاااااااااااااید اجرا بشه واسه 95 ! و اما تنها چیزی که همون اول هم گفتم و بازم کسی گوش نگرفت ! اینجا ایرانه دوستان ! قضیه استادیوم اهواز کی حاضر شد عذرخواهی کنه یا اشتباهش رو بپذیره ؟! انتظار داشتین خود اونایی که این قانون رو درست کردن رای بدن که اشتباهه؟ یه کلمه ! اگه کسی دوس داره ورق برگرده بازم مثل همون قبل از عید میگم تنها یه راه هست اونم اینه از روحانی بخوایم که موصوع رو مجلس جدید بررسی کنه ! که با این اوضاعی که مجلس جدید اکثرن اصلاح طلبن و مخالف تندروی های مجلس قبلی هرچی قبلی ها گفتن رو باهاش مخالفت میکنن !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

7. Top | #1372
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ای بابا!!
      چقد بد که دل این همه آدمو شکستن

8. Top | #1373
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیزی که مشخص شد اینکه تاثیر معدل هست..... منتهی معلوم نیست مثبته یا منفی....

کسی نمیدونه

9. Top | #1374
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من که نفهمیدم آخرش چی شد !!!
      I Never give up ∞

10. Top | #1375
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

آقایون و خواهرا

هنوز کلیات طرح تصویب شده ، جزئیات طرح هم که در واقع رأی گیری نهایی هستش مونده و در جلسه بعدی باید دوباره در مورد کلیات هم رأی گیری بشه و بحث و گفت و گو صورت بگیره

تنها کارهایی که میشه کرد ؛

1) تجمع اعتراضی گسترده مقابل مجلس و سنجش و اعتراض به این طرح

2) فقط تماس تلفنی با نماینده ها و قانع کردن اصولی و عقلانی اون ها و اعتراض به تصویب کلیات طرح

حالا هی دست رو دست بگذاریم تا خیلی شیک و خوشگل تصویب نهاییش هم کنن

صفحه 92 از 92 نخستنخست ... 829192

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)