خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کارکردن موسیقی یا درس خوندن؟(پایه نهم)

سلام من الان پایه نهم هستم
      از این تابستون میخوم برای کنکور بخونم ( شوخی نمیکنم ،،، جدی میگم و تصمیمش رو هم دارم )
      حالا من مقداری به موسیقی علاقه مند هستم ( ولی اینده زیاد خوبی رو توش نمیبینم اینم بگم که استعداد واقعی من در درس خوندن هستش)،،، انشالله از الان هدفم رتبه زیر 100 کشوری هستش تو تجربی
      ولی نمیدونم چه کنم ؟ یه سه تار قبلا خریدم ،،،، هنوز باهاش کار نکردم ،،، یه حسی میگی بشین کار کن و کنارش درستو بخون ( مثلا هر روز یه ساعت وقت گذاشتن ) یه حسی میگه بشین به درست برس که من درس رو بیشتر قبول دارم ،،، ولی من خودم بی جنبه ام ،،، جوگیرم ،،،، میبینی میشینم میگم یه ساعت رایانه ،،، بی جنبه بازی در میارم ،،، یا یه ساعت تمرین موسیقی ،،، جوگیر میشم و تا شب همش فکرم پیش موسیقیه
      چهکنم ؟
      خواهشا جواب بدید ،،، بزارید یه جواب درست بگیرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما اول باید مطمئن بشی این حسی که به موسیقی داری یه علاقه زودگذر یا جوگیری نیست چون اگه جوگیر شده باشی یه مدت کار میکنی و بعدش موسیقی رو میزاری کنار و فقط تو این مدت ، الکی وقتتو حروم کردی
      اگه علاقت واقعیه یه زمان خاصی رو بهش اختصاص بده همون یک ساعت
      در ضمن اگه یه برنامه بنویسی (تاکید میکنم که برنامت رو بنویس) و به هر کاری یه زمان مشخصی رو اختصاص بدی و این برنامه رو رعایت کنی بعد از یکی دو هفته دیگه ذهنت عادت میکنه به اون برنامه و اون حواس پرتی رو هم نداری
      این خیلی خوبه که از الان به فکر کنکوری اما با یه برنامه متعادل و همراه با تفریح فعلا پیش برو و خودت رو خسته نکن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اوکی ، چشم برنامه هم میریزم
      خودم احساس میکنم زودگذر هستش
      و ثابت نیست ،،، یا بهتر بگم ،،، جوگیرانه هستش
      درس بهتره به نظر خودم
      دوستان دگیر نظر بدن ،،، ممنون

4. Top | #4
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش
      اول هدفتو دقیق مشخص کن!
      چه رشته ای میخوای بری...آینده رشته چیه...دانشگاه کجا رو میخوای
      مطمئن باش هدفتو که بدونی یه کله تا خود خودش میری جلو...
      حالا دور و برت هر چی میخواد باشه...
      SaM019

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من میگم یه کاری بکن از الان میخوای واسه کنکور بخوانی؟روزی فقط سه ساعت فوقش چهار ساعت بخوان چون درسای مدرسه هست انتخاب رشته هم داری و در این حین روزی نیم ساعت تا یک ساعت با سه تارت کار کن آقا موسیقی نرفتی؟یادش که گرفتی من الان خودم دلم میخواد برم کلاس گیتار فقط به خاطر درسام نمیتونم اما اگه جای تو بودم این کار میکردم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقا محسن ... تجربه خودم و دو تا دایی ام رو بهت می گم ...
      من الان سال دومم ... هنوز مثل آدم کلاس زبان نرفتم ... عقده رفتن به کلاس رباتیک دارم ... و عاشق یاد گرفتن سنتور و ویالون هستم
      من باید همه ی این کار هارو تو راهنمایی انجام می دادم ولی مثل احمق ها برای رقابت مدرسه مثل چیز درس خوندم ... دایی هام می گفتن بیا برو فلان کلاس می گفتم وقت ندارم ... گوش ندادم و الان پشیمونم ... اگه هنر کنم بعد کنکور برم موسیقی ... ولی در کل شما استارتت رو از سوم دبیرستان بزن نمی دونم میشه چندم نظام جدید ... الان آروم آروم بیا جلو نه اینکه ول کنی و نه اینکه خودت رو اذیت کنی ... تو این سن تو باید بشینی 1 ساعت گیم بازی کنی ... ولی دیگه خودت رو کنترل کن ... موفق باشی ... منو یاد بدبختی هام انداختی

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما ...
      ویرایش توسط alireza424 : 28 فروردین 1395 در ساعت 21:17

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چنین حسی رو من هم داشتم تو اون سالا و شروع کرده بودم و ازمونای مبتکران میرفتم 273 کشوری بودم

نظر من اینه ازمون ازمایشی برو و سعی کن معدلات همیشه 20 باشه و همیشه درس بخونی،100 که سهله اگه بخونی به راحتی 1 میشی موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      -
      هیچ چیزی در زندگی مهمتر از تعادل نیست
      از اونجایی که محدود کردن هر چیزی برای ما آدما چندان خوشایند نیست این تعادل خیلی وقتا بهم میخوره و صدمات جبران پذیر و جبران ناپذیری رو به ما میزنه
      بنابراین
      شما هم سعی کن این تعادل رو با داشتن یه برنامه مناسب بوجود بیاری قطعا این کار اوایل آسون نیست و نمیتونی دقیقا اجراش کنی اما با سعی و تلاشت , میتونی با گذشت زمان چیزهایی که اسمشون رو "جوگیری"و"بی جنبگی"میزاری رو کم رنگ کنی و حس بهترتری نسبت به خودت داشته باشی باز هم میگم برنامه مناسب!!!

+شور و شوقی که برای زدن ساز تو روزها و هفته های اول شروع تمرین , مخصوصا تو سازی مثل سه تار که از اول هم میشه صدای زیبایی ازش درآورد طبیعیه میتونی اوایل وقت بیشتری روی تمرین ساز بزاری و کم کم کمش کنی
      ++در مورد رایانه و فضای مجازی هم سعی کن چیزهایی که وابستگی میارن(بازی,بازی آنلاین,چتروم,فعالیت مسمتر تو انجمنها,دوستیهاو . . .) رو کم کنی یا اصلا انجام ندی

لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مممنونم
      ولی خودم میگم با برنامه ریزی درست میتونم ،،،
      ولی این بحث جوگیری بد چیزیه
      چون میبنی میگم یه ساعت تمرین
      ،،، تا شب همش فکرم پیش اونه
      البته بگم دوستان ،،، من الان زبان رو یاد میگیرم ، جدا از درس ،،،
      @ناخدا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید من از این نظر نگاه میکنم که اگر برم طرف موسیقی ، فقط اول دبیرستان رو میتونم کار کنم ،،، اونم اگه جوگیر نباشم ،،،
      بعدش انشالله کنکور و بعدش انشالله دانشگاه خوب ،،، دیکه وقتی برام نمیمونه
      من استعداد واقعیم تو درس خوندن هستش ،،،

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محسن حاجیان نمایش پست ها
      ببینید من از این نظر نگاه میکنم که اگر برم طرف موسیقی ، فقط اول دبیرستان رو میتونم کار کنم ،،، اونم اگه جوگیر نباشم ،،، بعدش انشالله کنکور و بعدش انشالله دانشگاه خوب ،،، دیکه وقتی برام نمیمونه من استعداد واقعیم تو درس خوندن هستش ،،،
      داداش زورت که نکردیم ... صلاح کار خویش خسروان دانند

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن