خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک3 تخته گاز مسعودی

سلام....من تو فیزیک3 خیلی مشکل دارم.....به نظرتون این مجموعه دی وی دی میتونه کمکم کنه تا توی فیزیک3 قوی بشم؟؟؟؟؟؟لطفا هر کی خریده و استفاده کرده اینجا نظر بده....ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من ندارم ولی به نظر من خودت تست حل کن جوابشو کامل یاد بگیر بد چن وقت دوباره حل کن تا کامل یاد بگیری چون اوونیو که آدم خودش یاد گرفته دیرتر از اونی که کسی بش یاد داده فراموش میکنه بدش این طوری هم تس زدی هم ام که مشکلیت حل شده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza8 نمایش پست ها
      سلام....من تو فیزیک3 خیلی مشکل دارم.....به نظرتون این مجموعه دی وی دی میتونه کمکم کنه تا توی فیزیک3 قوی بشم؟؟؟؟؟؟لطفا هر کی خریده و استفاده کرده اینجا نظر بده....ممنون
      خیلی از روش هاش توی گاج نقره ای اومده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درکت میکنم،محض غلطه آدم بره اینا رو بخره و پولشو به باد بده

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم خریدم عالی بود هیچ وقت هم یادم نمیره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این آقای مسعودی کیه؟؟؟
      چرا هرجا میرم اسم ایشون هست؟؟؟؟کتابم داره؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد مسعودی مدرس دروس ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان هستن،که با اسفاده از روش های فوق حرفه ای و تریکبی دروس ریاضی و فیزیک رو تدریس میکنن و روش های تستی فوق العاده ای رو در اختیار دانش آموز قرار میدن،خود بنده از DVD های آموزشی ایشون استفاده کردم و راضی ام.
      نمونه ای از تدریس استاد:حل تکنیکی تست مبحث حد - مهندس مسعودی
      توضیحات مربوط به دریافت DVD ها در پایین ویدئو ذکر شده.
      موفق باشید.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی کتاب ندارن؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب و جزوات مستقل آموزشی دارن.
      باید با شماره ی ذکر شده در پایین ویدئو تماس بگیرید تا بر اساس سطح و وضعیت تحصیل dvd ها و یا جزوات آموزشی در اختیار شما قرار بگیره.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من یه سری دی وی دیاشو دارم
      واسه انگیزه گرفتن خوبه
      اما مهم خودتی و سوالایی که حل میکنی وگرنه تکنیکارو مهر وماه داده بیرون ۴۵۰۰تومن واسه فیزیک ۴ سال

Sent from my ME173X using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فیزیک3 تخته گاز مسعودی

جمله بندي ها چقدر آشناس!

اينكه "تماس بگيريد و با توجه به سطح و وضعيت تحصيليت بهت دي وي دي خاص خودتو ميدن و فلان و فلان" همش كشكه

شما هرچي باشي، رتبه ١ باشي يا ٣٠٠هزار آخرش يه چيز ميدن بهت

من نميگم تدريس مسعودي بده ها، نه
      اتفاقا اگه يه نفر تو اين كنكور آسان به درد بخوره همين مسعوديه، بقيه شون ديگه مفت نميرزه

ولي ديگه برنگرديد و اين مزخرفاتو تحويل بچه ها بديد، بخدا قديمي شد ديگه، همه شناختنتون

Sent from my iPhone (M.B) using Tapatalk
      ویرایش توسط soheyl : 15 اردیبهشت 1393 در ساعت 01:48

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl نمایش پست ها
      جمله بندي ها چقدر آشناس!

اينكه "تماس بگيريد و با توجه به سطح و وضعيت تحصيليت بهت دي وي دي خاص خودتو ميدن و فلان و فلان" همش كشكه

شما هرچي باشي، رتبه ١ باشي يا ٣٠٠هزار آخرش يه چيز ميدن بهت

من نميگم تدريس مسعودي بده ها، نه
      اتفاقا اگه يه نفر تو اين كنكور آسان به درد بخوره همين مسعوديه، بقيه شون ديگه مفت نميرزه

ولي ديگه برنگرديد و اين مزخرفاتو تحويل بچه ها بديد، بخدا قديمي شد ديگه، همه شناختنتون

Sent from my iPhone (M.B) using Tapatalk
      کاملا درسته
      کاملا
      جالب اینه یه نفر ( نفر A ) میاد عضو میشه در جا میگه کنکور آسان است چطوره؟
      بعد بقیه بچه ها ( یعنی ما ها دیگه ) میایم میگیم به قرآن خو نیستن ، پولتونو نریزید آشغالی
      یکی دیگه ( نفر B ) میاد میگه این آقایی که میگین کی هست اصلا؟
      بعد یکی دیگه ( نفر C ) میاد میگه من خریدم خیلیم راضیم اینم سایتش یا مثلا شماره تلفنش یا ...
      و...
      :yahoo (21):
      استاد مسعودی - استاد حسین احمدی - استاد یزدانی ( مشاور رتبه 1 ) ( جالبه مثلا مشاور سیاوش مهران بود که سال 90 رتبه 1 آورد بعد الان 3 ساله هنوز داره میگه مشاور رتبه 1 )
      از اینا جالبتر اینه که روز اولی که بهشون زنگ میزنی چنان قربون صدقت میرن آدم فکر میکنه اینا فرشتن ، خوب که جیبتو خالی کردن اونوقت که میزنگی که برنامه ( به قول خودشون رایگان ) یا نحوه درس خوندن رو بپرسی دیگه یا جواب نمیدن یا 24 ساعته مشغوله یا چنان بی حوصله جواب میدن که آدم به غلط کردن میفته
      ولی به همین راحتی 3 ، 4 میلیون طرفو تیغ میزنن
      یکی از نکات جالبه دیگرشونم تعیین وضعیت تحصیلیه والا من پارسال به 10 نفرشون زنگ زدم هیچ کدوم هیچی درباره وضعیتیم نپرسیدم فقط هی اسم cd های مختلفو میگفتن ببینن کدومو ندارم باز بندازن بهم :yahoo (21):
      یه چیز دیگم درباره برنامه رایگانشون : زنگ که میزنی برای مشاور یا گرفتن برنامه اولا میگن از ما cd خریدی یا نه اگه بگی نه میگن باید حداقل یکی دو میلیون cd از ما بخری تا جوابتو بدیم ( مدیونید اگه فکر کنید برنامه ریزیشون کاملا رایگانه نیستا ، مدیون :yahoo (21): )
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      کاملا درسته
      کاملا
      بعد بقیه بچه ها ( یعنی ما ها دیگه ) میایم میگیم به قرآن خو نیستن ، پولتونو نریزید آشغالی
      بعد یکی دیگه ( نفر C ) میاد میگه من خریدم خیلیم راضیم اینم سایتش یا مثلا شماره تلفنش یا ...
      و...
      استاد مسعودی - استاد حسین احمدی - استاد یزدانی ( مشاور رتبه 1 ) ( جالبه مثلا مشاور سیاوش مهران بود که سال 90 رتبه 1 آورد بعد الان 3 ساله هنوز داره میگه مشاور رتبه 1 )
      از اینا جالبتر اینه که روز اولی که بهشون زنگ میزنی چنان قربون صدقت میرن آدم فکر میکنه اینا فرشتن ، خوب که جیبتو خالی کردن اونوقت که میزنگی که برنامه ( به قول خودشون رایگان ) یا نحوه درس خوندن رو بپرسی دیگه یا جواب نمیدن یا 24 ساعته مشغوله یا چنان بی حوصله جواب میدن که آدم به غلط کردن میفته
      یکی از نکات جالبه دیگرشونم تعیین وضعیت تحصیلیه والا من پارسال به 10 نفرشون زنگ زدم هیچ کدوم هیچی درباره وضعیتیم نپرسیدم فقط هی اسم cd های مختلفو میگفتن ببینن کدومو ندارم باز بندازن بهم :yahoo (21):
      یه چیز دیگم درباره برنامه رایگانشون : زنگ که میزنی برای مشاور یا گرفتن برنامه اولا میگن از ما cd خریدی یا نه اگه بگی نه میگن باید حداقل یکی دو میلیون cd از ما بخری تا جوابتو بدیم ( مدیونید اگه فکر کنید برنامه ریزیشون کاملا رایگانه نیستا ، مدیون :yahoo (21): )
      من استفاده کردم ، راضی هم بودم :-)))

بهترین معلمشون هم معلم زبانه س :-))) =))
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      کاملا درسته
      کاملا
      و...
      =))
      یه بار زنگولیدم به این احمدی منو معرفی کرد به داداشش ! الان اصن اون شماره ای که به اسم داداشش بود کار نمی کنه
      زنگ زدم یزدانی کم مونده بود بگه چرا تا خودپرداز رفتی از اینترنت بانک استفاده میکردی زودتر پولو میریختی
      زنگیدم تیم مشاوره کلا اینو گفت :‌ هر درسی رو که معلمتون میگه از دی وی دیا ببین آخر هفته زنگ بزن بگو کدوما رو دیدی ؟‌
      پشتیبانی در حد کشک
      کلا از همه محصولاتش اینا به درد میخورن :‌ ریاضی فیزیک مسعودی و اکبری - مشاوره (کتابشه ) - زیان و هیچی
      عربیش چرت ترین تدریسیه که دیدم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اون بنده خدا در مورد فیزیک تخته گاز پرسیداااااااا همتون فکر کنم درس خیلی روتون اثر گذاشته.در ضمن به تاریخ پست نگاه کنید.فکر کنم طرف داره لیسانسشم میگیره امسال

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن