خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      اون بنده خدا در مورد فیزیک تخته گاز پرسیداااااااا همتون فکر کنم درس خیلی روتون اثر گذاشته.در ضمن به تاریخ پست نگاه کنید.فکر کنم طرف داره لیسانسشم میگیره امسال
      خخخ ، گل گفتي !

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خودم از اول تابسون پارسال تمام دی وی دی های موسسشون رو خریدم تو طول سال برخی از دی وی دی های سایر موسسات رو هم خریدم و دیدم خیلی عالین من از قعر به اوج رسیدم یعنی هرچی از اینا مخصوصا مسعودی برات تعریف کنم کم گفتم مخصوصا فیزیک مسعودی منی که پارسال به 25 درصد فیزیکم زورکی میرسید الآن دیگه 60 الی 80 درصد میزنم . مسعودی فیزیکش بهتره ریاضیشه . یه پکیج جدید دادن بیرون 300 تست احتمالی کنکور اون جمع بندی و آموزش سریع کل فیزیکه میخوام اونو هم بگیرم برا شما که وقت کم داری اون بهتره .
      من دیسکای استاد رحمانی رو هم گرفتم رحمانی خیلی اطلاعاتش بالا هست و استاد بزرگیه اما روش بیان و اون دسته بندی کردن مطالبش و تکنیکاش اصلا به پا مسعودی نمیرسه .
      تو زمینه گسسته و هندسه هم از استاد مهدی زاده برا گروه پیروزان و مهندس خزایی برا کنکورآسان است فوق العادست درصدای من تو گسسته هم به بالای 70 درصد رسیده . ولی تحلیلی رو کلا ول کردم و دیفرانسیلم درصدام فعلا پایینه .

درضمن اینو بهت بگم آره احمدی خیلی دروغ میگه و زیادی از خودش تعریف میکنه و چرت و پرت میگه اما تدریس مدرساش مخصوصا فیزیک مسعودی بی نهایت عالیه .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      کاملا درسته
      کاملا
      جالب اینه یه نفر ( نفر A ) میاد عضو میشه در جا میگه کنکور آسان است چطوره؟
      بعد بقیه بچه ها ( یعنی ما ها دیگه ) میایم میگیم به قرآن خو نیستن ، پولتونو نریزید آشغالی
      یکی دیگه ( نفر B ) میاد میگه این آقایی که میگین کی هست اصلا؟
      بعد یکی دیگه ( نفر C ) میاد میگه من خریدم خیلیم راضیم اینم سایتش یا مثلا شماره تلفنش یا ...
      و...
      :yahoo (21):
      استاد مسعودی - استاد حسین احمدی - استاد یزدانی ( مشاور رتبه 1 ) ( جالبه مثلا مشاور سیاوش مهران بود که سال 90 رتبه 1 آورد بعد الان 3 ساله هنوز داره میگه مشاور رتبه 1 )
      از اینا جالبتر اینه که روز اولی که بهشون زنگ میزنی چنان قربون صدقت میرن آدم فکر میکنه اینا فرشتن ، خوب که جیبتو خالی کردن اونوقت که میزنگی که برنامه ( به قول خودشون رایگان ) یا نحوه درس خوندن رو بپرسی دیگه یا جواب نمیدن یا 24 ساعته مشغوله یا چنان بی حوصله جواب میدن که آدم به غلط کردن میفته
      ولی به همین راحتی 3 ، 4 میلیون طرفو تیغ میزنن
      یکی از نکات جالبه دیگرشونم تعیین وضعیت تحصیلیه والا من پارسال به 10 نفرشون زنگ زدم هیچ کدوم هیچی درباره وضعیتیم نپرسیدم فقط هی اسم cd های مختلفو میگفتن ببینن کدومو ندارم باز بندازن بهم :yahoo (21):
      یه چیز دیگم درباره برنامه رایگانشون : زنگ که میزنی برای مشاور یا گرفتن برنامه اولا میگن از ما cd خریدی یا نه اگه بگی نه میگن باید حداقل یکی دو میلیون cd از ما بخری تا جوابتو بدیم ( مدیونید اگه فکر کنید برنامه ریزیشون کاملا رایگانه نیستا ، مدیون :yahoo (21): )
      دادا لایک داری بقرعان!

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو کل موسسشون فقط همین مسعودی و زمین شناسی چلاجور به درد میخوره :\

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیکش بد نیست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      دوست عزیز من خودم از اول تابسون پارسال تمام دی وی دی های موسسشون رو خریدم تو طول سال برخی از دی وی دی های سایر موسسات رو هم خریدم و دیدم خیلی عالین من از قعر به اوج رسیدم یعنی هرچی از اینا مخصوصا مسعودی برات تعریف کنم کم گفتم مخصوصا فیزیک مسعودی منی که پارسال به 25 درصد فیزیکم زورکی میرسید الآن دیگه 60 الی 80 درصد میزنم . مسعودی فیزیکش بهتره ریاضیشه . یه پکیج جدید دادن بیرون 300 تست احتمالی کنکور اون جمع بندی و آموزش سریع کل فیزیکه میخوام اونو هم بگیرم برا شما که وقت کم داری اون بهتره .
      من دیسکای استاد رحمانی رو هم گرفتم رحمانی خیلی اطلاعاتش بالا هست و استاد بزرگیه اما روش بیان و اون دسته بندی کردن مطالبش و تکنیکاش اصلا به پا مسعودی نمیرسه .
      تو زمینه گسسته و هندسه هم از استاد مهدی زاده برا گروه پیروزان و مهندس خزایی برا کنکورآسان است فوق العادست درصدای من تو گسسته هم به بالای 70 درصد رسیده . ولی تحلیلی رو کلا ول کردم و دیفرانسیلم درصدام فعلا پایینه .

درضمن اینو بهت بگم آره احمدی خیلی دروغ میگه و زیادی از خودش تعریف میکنه و چرت و پرت میگه اما تدریس مدرساش مخصوصا فیزیک مسعودی بی نهایت عالیه .
      سلام
      همونطور که آقا سهیل فرمودن بین درساشون ففقط فیزیک و کمی ریاضی ( اونم فقط تدریس آقای مسعودی ) بدرد میخوره
      همین و بس

-------------
      مهمترین چیز اینه که همه ما امسال تو کنکورمون بهترین نتیجه رو کسب کنیم ( ایشالا این اتفاقم میافته )
      +
      هیچ موسسه نیاد از استرس ما برای نتیجه گرفتن توی کنکور سوء استفاده نکنه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 15 اردیبهشت 1393 در ساعت 16:07

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      تو کل موسسشون فقط همین مسعودی و زمین شناسی چلاجور به درد میخوره :\
      آقای چلاجور واقعا عالین ولی بعد از اینکه cd رمین سوم و چهارم رو دادن بیرون دیگه با موسسه کنکور آسان است کار نکردن و اومدن بیرون ( اینو خودشون فرمودن ) اگه بپرسید میبینید که زمین مطابق با کتاب جدیدم نیومده بیرون
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      اون بنده خدا در مورد فیزیک تخته گاز پرسیداااااااا همتون فکر کنم درس خیلی روتون اثر گذاشته.در ضمن به تاریخ پست نگاه کنید.فکر کنم طرف داره لیسانسشم میگیره امسال
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alikonkuri نمایش پست ها
      خخخ ، گل گفتي !
      من در مورد اون بنده خدا حرفی نزدم که
      بقیقه پستارو ببینی متوجه میشی مال بهمن به بعدن
      در ضمن 3 ماه آخر که نزدیک به کنکوره همه بچه ها استرس دارن و وقتی بگی فلان cd خوبه و خلاصس و سریع یاد میگیری همه میرن مییخرن
      دقت کنید اون سه نفر در مجموع تعداد پستاشون به 30 تا هم نمیرسه ( یکیشونم که بخاطر تبلیغاتی که توی پیام خصوصی انجام داد اخراج شد ) :yahoo (21):

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 15 اردیبهشت 1393 در ساعت 15:30

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کلا منفی بین و خراب ذهن هستن.
      بنده نگفتم موسسه کنکور آسان است موسسه ی خوبیه،اتفاقا برعکس،همش تبلیغات پوچ و الکی هست.
      اما از اطلاعات و روش های استاد امیر مسعودی نمیشه گذشت،من از ایشون تعریف کردم نه از موسسه کنکور آسان است که تهییه dvd های درس های دیگشون فقط پول دور ریختن هست.
      از طرفی برای ارتباط با مهندس امیر و فراگیری روش هاشون حتما لازم نیست dvd های موسسه رو بگیرید و پول و سود رو به حساب اونا بریزید،استاد در شهر های مختلف از جمله تهران و کرج همایش های بزرگی رو اجرا میکنن و اونجا هر سئوالی داشته باشید بعد از جلسه بهتون پاسخ میدن یا میتونید سر کلاس های حضوری ایشون تشریف فرما بشید.
      با تشکر.

10. Top | #25
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم به اندازه‌ی کافی بحث شده.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن