خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      باشه اصن ماکوووووووووور....اصن روشن دل خوبه؟شماراضی شدین؟
      ادم وقتی نخوادیه چیزاقبول کنه هرچی هم بهشون بگی ودلیل وبرهان بیاری قبول نمیکنه.....الان اگه سقراط هم واستون دلیل بیاره شماقبول نمیکنید
      اخرشم میشه مث قضیه معدل ک هرکه بخواد خیلی شیک بهونش میکنه ودرس نمیخوانه
      حالا شماامشب ارزونکن
      شب قدرهم توبه نکن
      سرسفره هفت سین هم دیگه ارزو نکنید
      ایام به کام نه امشب!سایرشبها...امشب اخه شایدارزوم نگیره خخ

آخ کمرم

دی:

اگه کوری سعی کن بیناییت رو بدست بیاری
      نگذار مغزت کور بمونه

من راضی شدم؟
      من چیکارم آخه ی نظر دادم

ادم وقتی نخوادیه چیزاقبول کنه هرچی هم بهشون بگی ودلیل وبرهان بیاری قبول نمیکنه.....الان اگه سقراط هم واستون دلیل بیاره شماقبول نمیکنید
      اخرشم میشه مث قضیه معدل ک هرکه بخواد خیلی شیک بهونش میکنه ودرس نمیخوانه

دقیقن الان من هر چی بگم باز شما حرف خودتونو میزنید

منم حق دارم نظرمو بگم

پس لطفن دیگه نقل نگیر
      @mojtaba93

دی:

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من آن چه شرط بلاغ است با تو می گویم
      تو خواه از سخنم پند گیر ، خواه ملال.......

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا به موسی فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده ای تا دعایت مستجاب شود! موسی عرض کرد چگونه؟ خدا فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند، چون تو با زبان آنها گناه نکرده ای. اولین شب جمعه ماه رجب لیله الرغایب شب براورده شدن ارزوها.... التماس دعا

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NEwrinshidger نمایش پست ها
      واسه من با کلمات بازی نکن من خودم اند سفسطه اموقتی نور خورشید ب ی سمت زمین نمیرسه شب اتفاق میافتهو هر شب هم همین اتفاق میافتهامشب هم با بقیه شب ها هیچ فرقی ندارهگفته بودم دلیل نداشتی نقل نگیر ولی این ی بار عیبی ندارهلطفن دیگه نقل نگیرروزگار تو هم خوش باشه...
      میگم مایع بی رنگ بی بو توی پارچ تو یخچال اسمش ابه دیگه نه ؟
      ولی این هیچ منافاتی با این نداره که یه بار توی پاچ توی یخچال محلول اب و شکر بی رنگ و بی بو باشه

کلا اعتقاد نداری نیا اینجور تاپیکا
      اگه فک میکنی خیلی میفهمی برو کتاب بنویس ببین کسی جز نمکی میخره ؟
      ---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان خانم مریض سرطانی سرپرست خانواده آشنا داریم واسش دعا کنین ....
      ویرایش توسط Amin ZD : 27 فروردین 1395 در ساعت 01:58 دلیل: اضافه کردن قسمتی ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      ولی این هیچ منافاتی با این نداره که یه بار توی پاچ توی یخچال محلول اب و شکر بی رنگ و بی بو باشه

---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان مریض سرطانی سرپرست خانواده آشنا داریم واسش دعا کنین ....

ببین پسر خوب
      احترام خودتو نگه دار
      من بخوام کتاب بنویسم یا ننویسم ب تو هیچ ربطی نداره
      کی اون کتاب رو هم میخره بازهم ب تو هیچ ربطی نداره
      همنطوری ک تو پروفسور حق داری اینجا پست بدی منم حق دارم نظرم رو بگم
      استدلالاتم آخه آبکیه من چی بگم بهت

نقل نگیر دیگه
      اینو باید ب همتون بگم
      این حرف ساده رو نمیتونید بگیرد؟!

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      کوچک که بودی برای داشتن بهترین اسباب بازی‌های دنیا دعا می‌کردی. برای خانه‌ای پر از خوراکی، برای کمی بیشتر تاپ سواری... یادت هست؟کوچک که بودی برای داشتن بهترین اسباب بازی های دنیا دعا می کردی.برای خانه ای پر از خوراکی ،برای کمی بیشتر تاپ سواری ...یادت هست؟

بزرگ تر که شدی آرزو برایت قبول شدن امتحان و دانشگاه رفتن،کار و در آمد بود.به یاد داری؟ امروز هم... نمی دانم.نمی دانم دنیای آرزوهایت امروز تا کجا فکر می کند و دلداده کدام آیین است،نمی دانم حواس دلت امروز زمام دار چه کسانی است ..تا کجا تقوا دارد و چقدر مهربان است....اما لیلةالرغائب را مراقب آرزوهایت باش...

راه آسمان، خدا، اجابت، بخشش شاید در نظرت سخت بیاید.طولانی. دست نیافتنی. اما امشب که عاشق شوی پیاده هم می شود تمام آن مسیر طولانی را ساده به پایان رساند بی هیچ سخنی از رنج و کم طاقتی بندگان. می شود کوله بار دنیا را هر قدر هم سنگین از شانه هایت پایین بکشی تا دل کوچکت را به بی کران آسمان گره بزنی، برای ثانیه ای خدا...

امشب از هر کجای این دنیای بزرگ که در بزنی، صاحبخانه برای استقبال می آید.با طبقی از آرزوهایی که می خواهی...امشب ..لیلة الرغائب ...مراقب آرزوهایت باش...

ضیافت اولین شب جمعه رجب، لیلة الرغائب، خواب خیلی ها و آرزوی مردمان بسیاری را تعبیر کرده. به خیال مردمان بسیاری رنگ واقعیت رسانده.خیلی از مردم برای رسیدن به حاجت های خود دست به دامان این شب می شوند،به ضمانت یک سال انتظار...

تا چند سال پیش خیلی از ما این وعده گاه را نمی شناختیم .وعده گاهی که خدا در آن بردبار است به گناهکار ترین بندگان،وعده گاهی که باید امیدوار تر از پیش باشی به استجابت،آنجا که برای هر چه بخواهی مختاری و خدا به تمام آنچه می گویی شنوا تر از پیش منتظر است...

امشب چه سیاه باشی و چه سپید،هر چه قدر که نا امید،هر چه که بخواهی از خدا ،امیدوار باش به اجابت... امشب اعانت جستن به فضل و کرمش برای آنکه امید دارد،مباح است...

امشب تمام فرشته ها از ثلث شب که بگذرد در میان کعبه به خدا برای بخشش بندگان روزه دار رجب دعا می کنند...

لیلة الرغائب تو مختاری برای انتخاب آنچه می خواهی،برای داشتن گوشه ای از تقدیری که آرزویش داری، برای آنچه می خواهی باشی...

شاید این شب در آیین های مردم دیگر،در کریسمس، انتظار بودا و روزهای دیگر مردمان دیگر تجلی کوچکی داشته باشد اما مقایسه در رتبه و منزلت،در ارج و بندگی بی حساب پای خودت...

گریزی به اعمال این شب و نیم نگاهی به دعا ها و معانی درد دلت با خدا می ارزد به تجربه حس گوش دادن کسی به تمام آنچه می خواهی ،بیشتر از همیشه و هر روز...می ارزد به یک دل سیر دعا...به لذت گفتن یک طومار آرزو...

امشب می شود خیلی چیزها از خدا خواست. دنیا و آخرت را، ثروت و تملک را ،بندگی،قدرت،گذشت،آرامش و ... خودخودخود خدا را...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      امشب بزرگترین حامیمون پیش خدا رو یادمون نره
      اللهم عجل لولیک الفرج
      2553389187192524614011414619942027180117.jpgba3c792349c722feaaf1e396f4cbffda-425.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2553389187192524614011414619942027180117.jpg
مشاهده: 45
حجم: 116.4 کیلو بایت

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدایا خودت میدونی^___^

آمین...
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها

دوستان خانم مریض سرطانی سرپرست خانواده آشنا داریم واسش دعا کنین ....
      untitled.png

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به اعتقادات هم دیگه احترام بزاریم

همونقدر که امشب مهم نیس برای یکسری ادما

برای اون سری ادما شب جذاب و مهمی هست .

دوستان مجازی ، دوست باشین باهم
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با اینکه دیشب شب ارزوها بود ولی خدا انقد مهربان هست که هر وقت صدا کنی جوابتو میده وشب ارزوها بهانه ایست برای بخشش بندگانش از خدای مهربان میخوام علاوه بر تعجیل در ظهور اقامون تمامی بچه های این انجمن به آرزوشون برسن وما روهم دعا کنند امیدوارم هکسانی که امسال کنکور دارن رتبه خوب بیارن دعا برا ما هم فراموش نشه یا علی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن