خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 76
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi777ss نمایش پست ها
      به نام حق

این تاپیکو به این خاطر زدم چون میدونم خیلی ها مثل من هنوز به طور جدی واسه کنکور نخوندن و حالا هم پشیمونن!!

حداقلش اینه که تو این تاپیک به هم دیگه روحیه میدیم...البته انتظار کمک و راهنمایی هم از همدیگه داریم

اول از خودم شروع میکنم...من تا به حال به طور پراکنده و نامنظم واسه کنکور خوندم و میانگین درصدهام تو آزمونها به شکل زیره:

ریاضی 10 تا 15....فیزیک 15 تا 20...شیمی 30 تا 40...ادبیات30 تا 40...عربی و دینی 50 تا 60...انگلیسی 20 تا 30

حالا سوالی که از دوستان دارم اینه که: آیا تو این مدت یه ماهه که باقی مونده و با این درصدهایی که دارم میتونم به

رتبه ی زیر پنج هزار برسم؟؟
      سلام مطمینم که میشه منم دوازدهمیم و مث ت بانوسان خوندم ولی قول میدم که میشه یروزی میام و میگم که شد مطمینم اصلا شرط میبندم
      به امید ۹-۱۰ تیر یا هرموقع ک کنکور بود

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بار ها گفتم که انسان در شرایط سخت میتونه تصمیمات مخرب و یا سازنده بگیره تفکر هم همینه
      ای کاش هیچ چیزی و تغییر نمیده نه واقعیت رو تغییر میده و نه شرایط من و شما رو و الا من هم میگم ای کاش الان مهر بود شهریور بود حتی فراتر از تفکرشما ای کاش اصلا کنکوری نبود ای کاش اصلا شرایط طوری بود که من این راه را انتخاب نمیکردمو ...ولی هیچ تغییری ایجاد نمیشه
      واقعیت اینه که زندگی خیلی سخته- کنکور سخته تلاش مستمر میخواد ساعت مطالعه میخواد تست زنی میخواد خیال پردازی توش جا نداره حاشیه تش جا نداره ذهن شفاف میخواد مسیر مشخص و برنامه ریزی میخواد همه اینها خود به خود سخت هستن و با ای کاش و ایشالا ماشالا به دست نمیان و زندگی هم بهن ایشالا ماشالا هیچی نمیده
      ولی چیزی که مهمه اینه که شرایط رو پذیرفت و بر طبق اون نقشه چید چه یک ماه به کنکور مانده باشه چه 10 ماه چه 10 سال شرایط این هست شما هم خودتان هستید دیگران هم خودشان هستن من هم خودم هستم
      بر طبق شرایط برنامه ریزی کنید و جلو برید خیال پردازی و میشهن و نمیشه و ... و تاپیک زدن اینکه یک ماهه قبول میشم و جر میدم و میترکونم و .... اینها یک مسکنهای انرژی زا هستن عین نوشابه انرژی زا کمه بعداز رفتن اثر مثبتش بدنتون رو شلخته و خسته و ذهنتون رو مشوش میکنه و باز هم دوست دارید از این حرفها بزنید و بشنوید
      برنامه ریزی منطقی داشته باشید اصول رو رعایت کنید به حرف دیگران هم اهمیت ندهید به شدن و نشدنش هم اهمیت ندهید ولی واقعیت را بپذیرید
      من حدوداس اسفند تصمیم گرفتم به تغییر رشته خیلی ها از همون اول گفتن امسال میشه و بخون برای امسال ولی اگر به حرف اونها گوش میدادم نه تنها ضرر مالی میکردم در تهیه منابع (چون یحتمل بالای 90 درصد نمیتونستم با تووجه به شرایط و ضوابط در 1400موفق بشم و باید پول تغییر منبع باز هم میدادم برای 1401) نه تنها این اتفاق می افتاد و ضرر مالی میکردم بلکه برنامه ای میریختم جسته گریخته و برطبق مباحث پر سوال که از اون مباحث رو هم 100 درصد تسلط پیدا نمیکردم قطعا و هم 1400 را گند میزدم و هم این زمان 4 ماهه مانده به کنکور را دو دوتا چهارتا کردم دیدم از همون اسفند و فروردین برای 1401 بخونم و به 1400 دید یک ازمون آزمایشی داشته باشم هم برای 1400 بهتر هست و هم برای 1401 هر کسی هم میگفت میتونی موفق بشی و .... یا از حال من خبر نداشت و یا از حال خودش خیلی دنج بود من واقعیت اینکه از زیست فرق گاو و سلول رو نمیدونم واقعیت اینکه تجربی رقابتش سنگینه با هدف اینکه در دروس دیگر نظام جدید از جمله شیمی مشکل دارم با در نظر گرفتن واقعیت اینکه هیچ کسی با شرایط من 4 ماهه پزشکی دانشگاه خوب قبول نشده است با در نظر گرفتن حقیقت اینکه هیچ کسی یک ماهه پزشکی قبول نشده است و پشت بندش یک عالمه تلاش نهفته است و .... تصیم گرفتم
      شما هم دو دو تا چهارتا کنید و کلاه خودتون رو قاضی
      سلام خوب هستید؟
      پیشنهاد شما واسه من چیه ؟ چون منم یک ماه وقت دارم.
      رشته ام ریاضی.
      راه حل اول این یک ماه رو واسه ۱۴۰۰ درسنامه ها و کتاب درسی و لغات رو یک دور بخونم و برم کنکور شرکت کنم و رتبه ای حدود ۶ هزار بیارم و بعدش بمونم واسه ۱۴۰۱.
      راه حل دوم اینه که اصلا ۱۴۰۰ رو ول کنم از حالا واسه ۱۴۰۱ شروع کنم پایه رو قشنگ بخونم و عادت مطالعاتی ایجاد کنم و آزمایشی سرجلسه کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم اما انتظار رتبه ای حدود ۱۲ هزار رو داشته باشم و بمونم پشت کنکور و راهی رو که از اواسط خرداد شروع کردم رو ادامه بدم.
      راه حل دوم یکم باعث افت انگیزه میشه و ممکنه سازمان سنجش شک کنه اگه سال ۱۴۰۱ رتبه ام زیر ۵۰۰ بشه.
      در کل الان گیجم مسیر رو نمیدونم.

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Joker نمایش پست ها
      سلام خوب هستید؟
      رشته ام ریاضی.
      راه حل اول این یک ماه رو واسه ۱۴۰۰ درسنامه ها و کتاب درسی و لغات رو یک دور بخونم و برم کنکور شرکت کنم و رتبه ای حدود ۶ هزار بیارم و بعدش بمونم واسه ۱۴۰۱.
      راه حل دوم اینه که اصلا ۱۴۰۰ رو ول کنم از حالا واسه ۱۴۰۱ شروع کنم پایه رو قشنگ بخونم و عادت مطالعاتی ایجاد کنم و آزمایشی سرجلسه کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم اما انتظار رتبه ای حدود ۱۲ هزار رو داشته باشم و بمونم پشت کنکور و راهی رو که از اواسط خرداد شروع کردم رو ادامه بدم.
      راه حل دوم یکم باعث افت انگیزه میشه و ممکنه سازمان سنجش شک کنه اگه سال ۱۴۰۱ رتبه ام زیر ۵۰۰ بشه.
      من جای شما نیستم که تصمیم بگیرم ولی اگه جای شما بودم :
      ببین دوست من رشته ریاضی دانشگاه خیلی مهمه اگه میخوای رشته خوب و پر تقاضا مثل کامپیوتر و برق دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر و بهشتی و خواجه نصیر و علم و صنعت و صنعتی اصفهان که میشه گفت بهترینهای ایرانن در رشته های مهندسی قبول بشی و الان صفر صفر هستی واقعیت اینه که خیلی امکان این اتفاق پایینه
      ولی اگه میخوای دانشگاه سراسری قبول بشی فقط و یه رشته مهندسی حتی مثل کامپیوتر یعنی رشته و سراسری بودن ملاک و هدفت هست باید بگم 100 درصد میشه 1 ماهه حتی با وضعیت صفر در رشته ریاضی در سال 1400 قبول شد چون نمونه هاش زیادن و رشته ریاضی هم کلا رقابت نیست
      پس این یه ماهه بخون و همون 6000 خودت رو بیار و برو دانشکاه (البته بهترش رو هم میشه آورد )
      ولی اگه هدفت رشته دانشگاه های تاپ چاره ای نداری
      اگه پدر و مادرت اوکی هستن از الان بمونی برای 1401 بخون فقط و به 400 دید آزمایشی داشته باش ولی اگه هنوز به پدر مادرت نگفتی و یا احساس میکنی نمیزارن بمونی 1400 رو سفت بچسب تا بتونی حداقل در صورت عدم رضایت بتونی انتخاب رشته کنی
      پ.ن: از 30 روز هم کمتر مونده به کنکور و عملا این 30 روز هرچی بخونی برای دنیا(1400) و آخرتت (1401) مفیده
      موفق باشی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Grace نمایش پست ها
      تو همه ی تاپیکا انرژی منفی میدی هم شما وهم محمد آر.این انرژی منفیایی که میدی به زندگی خودتم برمی گرده دوست عزیز
      فکر اینم که من ته پیازم یا سر پیاز

شاید اون پوسته پیاز باشم . شایدم پیازچه

والا من نه تخریب شخصیتی این فروم انجام دادم نه اهانتی . انرژی منفیم که والا چون فضای مجازی d صفری داره . طبیعتا کار انجام شده صفره به دنبال اون انرژی منفی و مثبتش هم کشکِ
      یعنی هرچی اینجا خوندین بزارین بمونه همینجا.

کاش همه یه سر بیان تویتر اب دیده بشن که اصن وزیر علومم بیاد یه متلک بندازه اصلا کنشی نداشته باشی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 14 خرداد 1400 در ساعت 09:02

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Joker نمایش پست ها
      سلام خوب هستید؟
      رشته ام ریاضی.
      شما همونی نیستی که یکی دوماه پیش تاپیک شروع زده بودی و راهکار میخواستی؟
      البته زندگی خودته ولی خب دونستن بهترین راه حل تا وقتی عمل نشه بهش فایده ای نداره (مخاطب این جمله خودم هم هستم)
      پشت کنکور موندن برای کسی که رشتش ریاضیه حاصلی جز تلف شدن عمر نداره وقتی شما دانشگاه ازادم باشی میتونی به تدریس استادای شریف دسترسی داشته باشی و 4 سال دیگه برای فوق دوباره فرصت جبران داری

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لازم به ذکره که قانون جذب یه کلاهبرداری در سطح جهانیست و بر طبق هیچکدام از داده های روانشناختی وعلمی اثبات نشده هیچ حتی رد هم شده اگر مییگویید نه لطفا مستندات علمی فیزیک کوانتومی خودتون رو ارائه بدهید ر قالب مقاله معتبر مشتاقم مطالعه اش کنم بی صبرانه منتظر ارائه مدرک معتبر هستم
      اره اگه کلاهبرداری بود کوین ترودو الان زندان نبود 10سال حبس تا خفه شه و ادامه نده اون میگه یه چیزی به نام گروه های مخفی هست و واقعیته یه همچین چیزی هست و همه ی ریس جمهورهای امریکا و وزرا وهمه ی صاحب صنایع جهانی توش عضون بنظرم اساتید ایرانی یه چیز دیگه میگن درمورد قانون جذب ولی کوین ترودو و دکتر دیسپنزا رو دست ندارن دکتر دیسپنزا عصب شناسن و کاملا علمی صحبت میکنن

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      اره اگه کلاهبرداری بود کوین ترودو الان زندان نبود 10سال حبس تا خفه شه و ادامه نده اون میگه یه چیزی به نام گروه های مخفی هست و واقعیته یه همچین چیزی هست و همه ی ریس جمهورهای امریکا و وزرا وهمه ی صاحب صنایع جهانی توش عضون بنظرم اساتید ایرانی یه چیز دیگه میگن درمورد قانون جذب ولی کوین ترودو و دکتر دیسپنزا رو دست ندارن دکتر دیسپنزا عصب شناسن و کاملا علمی صحبت میکنن
      پس طبق قانون جذب نتیجه میگیریم حتی به دنیا امدنمان هم دست خودمان بوده ویکتور استنجر و لئون لدرمن به عرفان کوانتومی انتقاد می‌کنند و می‌گویند که این ادعا نمی‌تواند حقیقت علمی داشته باشد و بیشتر به شبه علم می‌ماند.

پشم هایم از منطق شما ها ریخته به کلی بابا بزارید پشمی بماند برای ما

اون تئوریهایی هم که گفتید و ریشه فراماسونری دارن رو کشکی بیش نمیدانم و ماسونها فقط میخوان در قالب توجه قرار بگیرن و هیچ قدرتی ندارند (البته یک زمانی داشتند)
      https://www.youtube.com/watch?v=-bCnyAVdBcA
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 خرداد 1400 در ساعت 13:48

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا بحثو فلسفیش میکنید اخه ؟!
      حاجی میخوای تو یه ماه کنکور قبول شی ؟بخون ببین میشی یا نه دیگ:/مثلا بیایب اینجا بپرسی من بگم میشی یا نمیشی حتما اون اتفاق میفته ؟
      اگه بخوای بذاری برا کنکور سال بعد هم الانو در هر صورت باید بخونی !

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس طبق قانون جذب نتیجه میگیریم حتی به دنیا امدنمان هم دست خودمان بوده ویکتور استنجر و لئون لدرمن به عرفان کوانتومی انتقاد می‌کنند و می‌گویند که این ادعا نمی‌تواند حقیقت علمی داشته باشد و بیشتر به شبه علم می‌ماند.

پشم هایم از منطق شما ها ریخته به کلی بابا بزارید پشمی بماند برای ما

اون تئوریهایی هم که گفتید و ریشه فراماسونری دارن رو کشکی بیش نمیدانم و ماسونها فقط میخوان در قالب توجه قرار بگیرن و هیچ قدرتی ندارند (البته یک زمانی داشتند)
      https://www.youtube.com/watch?v=-bCnyAVdBcA
      واقعا بحث کردن با شما تو هر موضوعی اشتباه محضه من حقیرو ببخش ریپلی کردم فیلسوف انجمن یا بهتره بگم همه چیزدان انجمن
      ویرایش توسط Dillon : 14 خرداد 1400 در ساعت 14:38

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا بحث کردن با شما تو هر موضوعی اشتباه محضه من حقیرو ببخش ریپلی کردم فیلسوف انجمن یا بهتره بگم همه چیزدان انجمن
      مستند راز رو دیدم و چندتا مطلب راجع به قانون جذب خواندم . یکی صحبت کرده بود گفته بود من هتل بازی میکردم و الان صاحب هتل هستم ، پشت این موضوعات هیچ منطقی نیست و همه ش چرت و پرت هایی هستش که الان توسط پکیج فروشان ایرانی به فروش میرسه و ابزاری شده واسه حقه بازی . قانون جذب میگه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین میشه در صورتی که با حلوا حلوا کردن هیچ وقت دهن شیرین نمیشه.

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همیشه خوبه آدم امید واقع بینانه داشته باشه
      به قول معروف نیمه پر و خالی لیوان رو باهم ببینیم

12. Top | #72
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

پ.ن1:حرف شما هیچ ربطی به موضوع حرفهای بنده نداشت نه فراماسونری که فرمودید و نه اون اتفاقاتی که نتیجه گیری کردید اگه فلان میشد بهمان نمی شد به همین راحتی حتی بدون ارائه مدرکی یه چیزی گفتید و رفتید . و الآن خوب اصلا گیریم اون گروه مخفی و تئوری فالش که مطرح کردید وجود داشت و ... چه ربطی به موضوع دارد؟؟ حرفهای شما مثل حرفهای تبریزیان هست که تئوریهایی میگوید ادم پشم بر تنش نمیماند از اینجور تئوریها در دنیا بسیار زیاد است

پ.ن2: من نه فبلسوف هستم و نه همه چی دان اتفاقا خیلی هم نادان هستم و هر چه بیشتر میخوانم و یاد میگیرم بیشتر در نادان بودنم یقین پیدا میکنم و ادعایی هم ندارم ولی برعکس شما هر حرفی رو که از دهن هر ادم کت و شلوار پوشیده کراوات زده بیرون می آید را باور نمیکنم برای خودم تابو بسازم
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 خرداد 1400 در ساعت 16:56

13. Top | #73
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگن از اونی که فقط یه کتاب خونده و خودشو همه چیز دان میدونه باید ترسید(مخاطب خودم)
      انگیزه و خواستن یه چیزی یه چیز درونه مثلا هی بگن میشه طرف نخواد نمیشه هر چیزی یه بعد منطقی داره یه بعد احساسی
      این دست خود انسانه که کدومو انتخاب کنه و به راهش ادامه بده
      دیگران تا خود طرف نخواد نمیتونن روش تاثیر بذارن
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه های ****** دادن مغز و روحیه در ایام نزدیک کنکور:
      گدایی آرزو از سایر لوزرها
      کسب تایید جهت درس نخواندن
      ****** دادن زمان در اینترنت و اینجا
      پ ن:خاک برسر کسی که بیاد اینجا از یه مشت بدبخت تر از خودش هی بپرسه میشه نمیشه توروخدااا,برو هرچی تونستی بشین بخون به خدا رتبه بالای 50 هزار روحیه تو واسه سال بعدم ****** میده!اگه تلاش کنی و ببازی حداقل پشیمون تر از موقعی نیستی که همه چی رو رها کرده باشی.

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بدبخت خودتی درست حرف بزن

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن