خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

5000منطقه سه رشته ریضی فیزیک میشه 50000کشوری....
      .
      .
      .
      همین دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد هستن که گند زدن به همه چیز.....طرف میره تمام درسا رو منفی میزنه بعدم میره دانشگاه.........رشته های پزشکی هم با جون مردم سروکار داره وگرنه تا الان مثل مهندسی شده بودن
      بله متوجه شدم....اول فکر کردم 5000 کشوری بوده هنگ کردم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا 10000؟
      از امروز با تلاش تا روز کنکور میتونین زیر 1000 و یا حتی زیر 500 بیارین حتی اگه صفر باشن (خودتون که میگین صفر نیستین)

نگیزشی 2( اقتباس از وب اکسیر کنکور)
      یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت 139313:37

کامنت یکی از بچها

سلام به همه امیدوارم حال همتون خوب باشه . من دانشجوی دانشگاه علوم بزشکی مشهد هستم شاید حرفهایی که میزنم واسه کسایی که دیر شروع کردن و نا امیدن یه دریچه ی امید باشه و یه انرژی مثبت......من سال 91 داوطلب کنکور بودم در حد بسیار معمولی درس میخوندم و همین امر باعث شد که رتبم 10000 بشه و نتونم به اون خواسته ای که داشتم ( بزشکی ) برسم . با خودم عهد کردم که سال بعد بشینم و مردونه بخونم ولی سال دوم بازه ی زمانی تابستون تا عید رو کاملا از دست داده بودم و باز گفتم باشه از اول عید میخونم ولی متاسفانه عید رو هم از دست دادم و عذاب وجدان شدیدی گرفتم و همش با خودم کلنجار که چرا نخوندم و این زمان رو از دست دادم تا اینکه بعد از چندروز به خودم اومدم و تصمیم گرفتم از 20 فروردین با یه برنامه ی فشرده و روزی 15 ساعت مفید شروع کنم خلاصه یه برنامه دقیق واسه خودم ریختم و شروع کردم اوایلش کمی سخت بود و بهم فشار میومد ولی بعد چند روز عادی شد واسم انقدر با انرژی و امید درس میخوندم که دیگه تمام استرس ها و نا امیدی ها ازم دور شده بود و خودم رو جزو رتبه برتری ها میدیدم شاید باورتون نشه طوری روند صعودی رو طی کردم که تو ازمونای ازمایشی به درصدای بسیار بالا رسیده بودم همینطور با انرژی تا کنکور بیش رفتم و موفق شدم رتبه ی 351 منطقه 2 سال 92 رو بیارم و به ارزوم برسم من عاشق بزشکی مشهد بودم....حالا حرفم با کسایی که میگن دیر شده و فلان و فلان و نمونه میخوان بیاین من نمونه خیالتون جمع شد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!... به جای این حرفا و اومدن تو ایننرنت و کامنت گذاشتن و هی این سوال تکراری رو برسیدن که ایا از فردا شروع کنم میتونم؟؟؟؟!!!!!!!! برو با یه انرژی و امید بالا و یه برنامه ریزی هدفمند شروع کن به هیچ چیزی هم فکر نکن تمام تمرکز و روح و وجودت رو با درس همراه کن و در این بین از یاد خدا غافل نشو ببین نتیجه میگیری یا نه.......امیدوارم تونسته باشم دریچه ی امیدی رو به روی شما عزیزان کنکوری باز کرده باشم و جمله ی اخرم اینه .......کنکور یعنی تلاش و توکل بس بجنگ و توکل کن...........محمد محسنی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد...................
      منبع:یک عدد کنکوری 94

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oila نمایش پست ها
      همینایی که خوندم رو دوره کنم تا کنکور خوبه ؟ تخصصی منظورم

نه کمه... دیگ نمیخواد جامع بخونی فقط مباحث مآژور بخون و دوره کن..

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      نه کمه... دیگ نمیخواد جامع بخونی فقط مباحث مآژور بخون و دوره کن..
      دیفرانسیل فصل 1 , 2 , 3 + امار و ماتریس
      فیزیک فصل 3 تا 8 پیش + ترمودینامیک
      شیمی 2 + فصل 1 ,2 پیش

اینارو خوندم یه بار بنظرت همینارو خوب متمرکز شم و از اون طرف عمومی رو بکشم بالا تا کنکور بهتر نیست؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دیفرانسیل فصل 1 , 2 , 3 + امار و ماتریس
      فیزیک فصل 3 تا 8 پیش + ترمودینامیک
      شیمی 2 + فصل 1 ,2 پیش

اینارو خوندم یه بار بنظرت همینارو خوب متمرکز شم و از اون طرف عمومی رو بکشم بالا تا کنکور بهتر نیست؟

برای 8000 منطقه ای اره بسه... ولی به کم قانع نباش .. الانم وقت اینجا تلف نکن برو درس بخون..

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم درد اصلیم استرس و ناامیدی هست )))))))))))):

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      برای 8000 منطقه ای اره بسه... ولی به کم قانع نباش .. الانم وقت اینجا تلف نکن برو درس بخون..
      از صبح دارم میخونم خسته شدم
      سطحی خوندن هم خوب نیست سوال کنکور تسلط بالا رو یه مبحث میخواد . عمومی بخوونی میزنی ولی ...
      مثلا چی رو واسه تخصصی بخونم ؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      از صبح دارم میخونم خسته شدم
      سطحی خوندن هم خوب نیست سوال کنکور تسلط بالا رو یه مبحث میخواد . عمومی بخوونی میزنی ولی ...
      مثلا چی رو واسه تخصصی بخونم ؟
      lمباحث مآژور دیگ مثل از کتاب جبر و اتمال - فصل مجموعه ها فقط قسمت مجموعه ها و ضرب دکمارتی رو بخون که هم مهم هستن هم راحت بقیه فصل حذف کن از فصل 3 تا 4 تست میاد که تو فقط 30% میخونی 2تا تست راحت میزنی... اینجوری

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      من نمیدونم من خودمو دست کم میگرفتم یا واقعا نمیشه که من فک میکنم نمیشه؟؟
      یعنی میشه زیر ده زار شد برای تجربی ؟
      میشه میشه میشه.بابا سه ماه مونده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی هیچی هم نخونده باشه حداقل میتونه عمومی ها+ یکم اختصاصی بخونه قطعا زیر ده هزار میشه
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      من رشته ریاضی هستم . هدفم تا 10,000 کنکور هست برای منطقه 2
      اما من صفر نیستم الان !
      فیزیک پیش 2 نسبتا تسلط خوبی رو تست ها دارم ترمودینامیک هم خوندم
      رياضي تسلط خوبی رو حد و پیوستگی دارم مشتق هم همش رو با درس نامه مهندس مهربان خوندم ولی تست زیاد نزدم خیلی کم !
      شیمی 2 هم یک دور خوندم ولی جای کار داره
      عمومی هم دینی یک دور با تست ادبیات قرابتم خوبه لغت و تاریخ ادبیات هم یه دور خوندم زبانم خیلی خوبه اما عربی فقط یه تسلط متوسط رو ترجمه همین !

قصده من این که تا آخر فروردین تخصصی مباحث جدید بخونم و از فروردين به بعد عمومی رو تسلط بالا پیدا کنم و تخصصی هم همینجوری مباحث خونده رو تست بزنم .

نظرتون چیه ؟
      سلام داداش عزیز

یعنی چی 10000 الان!

پایت که صفر نیست گل پسر ، از الان تا کنکور میانگین روزی 12 ساعت بخون ، رتبه زیر 1000 میشی قول میدم

مـوفـق و پـیـروز بـاشـی
      یـاعـلـی(ع)

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال دو هفته مونده بود به کنکور کتابا رو ریختم دور خودم همینجوری خوندمشون شدم 12000 منطقه 3

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن