خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها

وای توروخدا راست میگید 4 فصل آخر اومده؟چجوریه کتاب جزوس تو نت چجوری باید بگیریم هزینش چقده
      چقد خوشحال شدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      بنظر منم فاگو عالیه ب زبون ساده و رون توضیح داده خوراک اونایی ک عاشق زیستن
      اما بچه هایی ک ضعیفن براشون سنگینه چرا؟چون فوق العاده ترکیبیه برای همون این دسته از بچه ها بهتره اول رو خود 3تا کتاب درسی کاملا مسلط بشن بعد بیان فاگو بخونن اونوقت ک زیست میشه راحت الحلقوم براشون
      برای دانش آموزای متوسط ب بالا خوبه
      اما حجمش بالاس نمیدونم میشه تا کنکور تمومش کرد یان هر چی نباشه دوم سوم و پیش 3تا کتاب

لینکو بهتون دادم ...

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگـــر سال دوم هستـی , بایــد فاگو رو توی تابستان سال اول یه دور میزدی چون فاگو دید ترکیبی تعمیمی داره و اگه دانش آموز از الان شروع کنه به خوندنش به درد نمیخوره چون دوم تموم شده تقریبـــآ

ولی حتـــما توو تابستون فاگوی سوم رو حتــــمممماااا بخون و تستای الگو و iq رو قورت بده تا خیالت راحت باشه هم از بابت سوم و هم چهارم و حتی اول چون نکات فوق العاده ترکیبی خوبی داره

مـــوفق باشین
      مــــــــــوفقیت

شانـــــسی نیست !

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس خواندن تموم کتابا به این نتیجه رسیدم ...
      کتاب که فول و خوب بلد شدی برو سراغ درسنامه ی الگو و بخوان و خلاصه نویسی کن تو یه دفتر یا هر چی + خواندن پاسخ تشریحی تست ها بدون اینکه تست ها رو بخوانی تا سر تست های کنکور بعد برو تست های کنکور رو بزن و نکات رو یادداشت کن بهترین نتیجه رو میگیری .

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      سلام
      دوستان عزیز اول از هر چیز فکر وقت نکنید
      برای کسی که بخاد زیستو خیلی عالی بزنه بازم میگم فکر وقت نکنید
      چ منبعی پیشنهاد میدید؟
      سوال دومم هم اینه که ایا کتاب فاگوزیست میتونه مفید باشه؟
      من خودم از کتاب درسی +درسنامه و تست نشر الگو استفاده میکنم و توی پاسخ های تشریحی نشر الگو نکات مهم و عالی هایلایت میکنم!چطوره؟
      در کل نظرتونو بگید و کسایی که نظرشونو میگن بگند که زیستو توی ازمون ها و درصورت شرکت در کنکور چند درد میزنند؟
      سوال اخرمم اینه که فاگوزیست برای چ پایه دانشاموزی خوبه؟خیلی ضعیف - متوسط-عالی
      دوست من فاگوزیست اولا اصلا توی این تایم باقی مونده توصیه نمیشه چون حجیم هست
      دوم اینکه یک سری چیزایی گفته که اصلا به درد کنکور نمیخوره
      شما باید چیزای غلط کتاب رو یاد بگیری و همونو توی کنکور بزنی
      نه اینکه فاگوزیست و خیلی سبز میان نقد متن کتاب درسی میکنن و درستشو میگن یا یک سری شکل های دیگه که توی کتاب نیستو میارن توی کتاب هاشون که بگن اره ماهم خیلی خفنیم
      بهترین منبع رو داری استفاده میکنی
      الگو رو خوب بخون
      نکته های بهتر خواستی که روی متن کتاب درسی خیلی زوم کنه بانک تست مهر و ماه رو بگیر
      کتاب خیلی خوبه هم تست هاش خوبه و هم بیشتر زوم کرده روی متن کتاب درسی و زیاد مثل الگو نپیچونده
      یا علی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن