خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      کاش دوستان ریاضی هم فعال بودن

آبجی خب من وسه ریاضی هم نوشتم هااااا ..

همون اولشو هم بخونید نوشتم که به جای درس زیست بزارید دیفرانسیل و ریاضی پایه

به جای درس ریاضی ما بزارید هندسه ، گسسته و جبر و احتمال ...

دوستان لطفا تاپیک رو با دقتتت بخونید ...
      بعد اگه سوالی پیش اومد در خدمتم ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام علیکم .
      جناب ah.at !
      شما شیمی رو خیلی عالی زده ای . میشه لطفا بگید از چه منبعی خوندید و برنامتون دقیقا چی بود ؟ با تشکر

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahravan نمایش پست ها
      سلام علیکم .
      جناب ah.at !
      شما شیمی رو خیلی عالی زده ای . میشه بگید از چه منبعی خوندید و برنامتون دقیقا چی بود ؟

در ضمن با برنامه ی شما تا حدی مخالفم ؛ چون کسی که تا حالا هیچی نخونده ، نمی تونه 12 ساعت روزانه درس بخونه (بجز چند نفر انگشت شمار)
      اگه منابعش خوب باشه ، با صرف کمترین زمان بهترین نتیجه رو میگیره .
      اما برنامه ی من :
      ادبیات:
      املاء و لغت: کتاب ادبیات در 10 روز که تو نت هست ، نزدیک به هزار لغت ادبیات رو در 15 صفحه آورده که باید تو 8 برگ آچاری پرینت پشت رو بگیری و هر روز حدود یه ربع بخونی ، یه مداد هم دستت باشه لغاتی که بلد نبودی علامت بزنی ، در جلسات بعدی هم ابتدا مرور کنی ...
      آرایه : کتاب ادبیات جامع مهروماه در پایان قسمت آموزش آرایه ، آرایه ها رو تو یه صفحه جمع بندی کرده که واقعا کامله ، در کنارش از جزوه ی جمع بندی آرایه ی کانون که تو سایتش هست ، استفاده کنید . خیالتون از 2-3 تست آرایه راحت باشه .
      تاریخ ادبیات: جزوه ی جمع بندی کانون کافیه
      قرابت : جزوه ی جمع بندی کانون
      زبان فارسی: درسنامه های نشر الگو + چند تا تست نمونه
      در نهایت زدن آزمون های جامع کنکورهای قبل از 91 و آزمایشی های اخیر
      بقیه رو تو یه تاپیکی گفتم
      سلام علیکم .
      جناب ah.at !
      شما شیمی رو خیلی عالی زده ای . میشه لطفا بگید از چه منبعی خوندید و برنامتون دقیقا چی بود ؟ با تشکر

سلام داداش ... والا فقط درسنامه های مبتکرانو خوندم ...
      چیز دیگه ای نخوندم ... البته تستاشو نزدم ...
      تستای سنجش با گزینه 2 رو زدم ...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

آبجی خب من وسه ریاضی هم نوشتم هااااا ..

همون اولشو هم بخونید نوشتم که به جای درس زیست بزارید دیفرانسیل و ریاضی پایه

به جای درس
      ریاضی ما بزارید هندسه ، گسسته و جبر و احتمال ...
      دوستان لطفا تاپیک رو با دقتتت بخونید ...
      بعد اگه سوالی پیش اومد در خدمتم ...
      سلام...
      اره اولشو خوندم.... اما زیاد منطقی نیستا...
      بلی درسته اخراشو نخوندم...طولانی شد

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام داداش ... والا فقط درسنامه های مبتکرانو خوندم ...
      چیز دیگه ای نخوندم ... البته تستاشو نزدم ...
      تستای سنجش با گزینه 2 رو زدم ...

روزی چند ساعت شیمی می خوندی ؟ تست های جامع سنجش و گزینه دو منظورتون هست ؟ به نظرت دلیل اصلی نتیجه گرفتنت تو درس شیمی چیه ؟ خلاصه نویسی هم کردی ؟ لطفا کامل توضیح بدهید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام لاله خانوم ...
      مثله این که کامل نخوندید تاپیک رو ...
      ببینید من وسه کنکور 94 هم از همون تابستون 93 شروع کردم به خوندن ولی کنکور آسان است سرم کلاه گذاشت ...
      به خاطر همین دم عیدی دیگه تصمیم گرفتم از هیییچ کدوم از دی وی دیاشون استفاده نکنم ...
      اما چون هنوز جو تبلیغاتی سنگین بود منم مثه یه احمق باز رفتم سراغ دی وی دیای ریاضی و فیزیکشون ... خدا رو شکر که از بقیشون استفاده نکردم دو باره ... البته به جز ریاضی و فیزیکشون ...
      خب اگه منم مثلا وسه فیزیک از گاج نقره ای استفاده میکردم و وسه ریاضی هم میرفتم خیلی سبز میگرفتم همون موقع ...
      آیا بخ نظرتون نمیتونستم که ریاضی و فیزیکمو حداقل 30 بزنم ...
      خب اینجوری رتبم زیر 3000 و حتی زیر 2000 هم میومدو من الا داشتم پزشکی میخوندم ...
      فقط اشتباهم انتخاب منابعم بود همین ....
      پس اگه منابعتون خوبن دیگه جای نگرانی نیست ...
      من پستو کامل خوندم و متوجه شدم..فکر میکردم واسه رتبه ی 5000 تو این منطقه باید درصدا بالاتر باشه
      یا مثلا همشون تو همون حدود 30-20 باشه..اما وقتی درصدا رو دیدم یه کم امیدوار شدم.البته شیمی رو بالا زدین!

و اگه فیزیک و ریاضی هم خوب میزدین طبیعتا رتبه بهتر میشد..بهرحال مچکرم^_^

و اون سوالمو ج ندادینا..سهمیه که نداشتین؟
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..
      ویرایش توسط laleh74 : 24 فروردین 1395 در ساعت 14:57

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      من پستو کامل خوندم و متوجه شدم..فکر میکردم واسه رتبه ی 5000 تو این منطقه باید درصدا بالاتر باشه
      یا مثلا همشون تو همون حدود 30-20 باشه..اما وقتی درصدا رو دیدم یه کم امیدوار شدم.البته شیمی رو بالا زدین!

و اگه فیزیک و ریاضی هم خوب میزدین طبیعتا رتبه بهتر میشد..بهرحال مچکرم^_^

و اون سوالمو ج ندادینا..سهمیه که نداشتین؟

خاهش میکنم قابلتونو نداشت ...
      خب پارسال زیست و شیمی چون به شدت سخت بود و منم به نسبت بقیه دوستان درصدای بهتری آوردم رتبم اینجوری شد ...

نه بابا سهمیم کجا بود ...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

روزی چند ساعت شیمی می خوندی ؟ تست های جامع سنجش و گزینه دو منظورتون هست ؟ به نظرت دلیل اصلی نتیجه گرفتنت تو درس شیمی چیه ؟ خلاصه نویسی هم کردی ؟ لطفا کامل توضیح بدهید

الان که دیگه برنامه من به دردت نمیخوره ...
      اینو بدون تو 7 ساعت روزانه خیلی کارا میشه کرد و زمان خیلی زیادی داری وسش ...
      نه همه آزموناشون ...
      هیچی ... فقط اینکه خوب خوندمش ...
      خوووووووووووووووووب هم حفظشون کردم ...
      خلاصه نویسی نه ... اما جملاتی که وسم مهم بودن ، توشون ابهام داشتم ، یادم میرفتن ، حفظی بودن ، خیلی پیچیده بودن و ... رو توی یه دفتر مینوشتم ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا این برنامه عالیه . البته با یه کوچولو تغییرات مطابق برنامه ی من هم هست . بچه هایی که واقعا تا الان بی برنامه بودن میتونند راحت مباحث رو جمع کنند .
      فقط من یه سوال که از اول عید برام پیش اومده اینه که نه فقط برای جمع بندی بلکه اشنایی با تمام تیپ سوالات کنکور و یادگیریشون ، تست از روی چی بزنم؟
      مثلا برای شیمی واقعا حوصله ی زدن تست های گاج رو که شابد بالغ بر 200-300 تست از هر فصل داره رو ندارم . برای همین تقربیا 4-5 روزی هست که سوالات 10 سال کنکور شیمی 2 رو دانلود کردم و دارم میزنم . خیلی عالی شده .
      حالا برای دروس دیگه مثل فیزیک یا ریاضی حتی عمومی رو هم بنظرتون همین کارو کنم؟ کسی هم اگر از این جور سوالات و جزوات رو داره بیزحمت قرار بده .

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اقا این برنامه عالیه . البته با یه کوچولو تغییرات مطابق برنامه ی من هم هست . بچه هایی که واقعا تا الان بی برنامه بودن میتونند راحت مباحث رو جمع کنند .
      فقط من یه سوال که از اول عید برام پیش اومده اینه که نه فقط برای جمع بندی بلکه اشنایی با تمام تیپ سوالات کنکور و یادگیریشون ، تست از روی چی بزنم؟
      مثلا برای شیمی واقعا حوصله ی زدن تست های گاج رو که شابد بالغ بر 200-300 تست از هر فصل داره رو ندارم . برای همین تقربیا 4-5 روزی هست که سوالات 10 سال کنکور شیمی 2 رو دانلود کردم و دارم میزنم . خیلی عالی شده .
      حالا برای دروس دیگه مثل فیزیک یا ریاضی حتی عمومی رو هم بنظرتون همین کارو کنم؟ کسی هم اگر از این جور سوالات و جزوات رو داره بیزحمت قرار بده .
      سلام برای شیمی 2 این تست ها فک کنم خوب باشه
      تیپ بندی هر فصل رو داره
      و سوالات کنکور رو بر اساس تیپ بندی گذاشته!!
      94هم توش هست

تماشا جزوه شیمی محمد رضا آقاجانی دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94)| آلاء

اینم برای استوکیومتری

http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Pamphlet/10/19/484
      ویرایش توسط -Morteza- : 24 فروردین 1395 در ساعت 19:37

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من دقیقا نفهمیدم واسه ی درسای اختصاصی منظورتون چیه ؟ یعنی مٍلا اول زیست و 2 هفته تموم کنیم بعد مثلا دو هفته ی بعد شیمی و ...... !!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها

وسه فیزیک هم این کارو بکن بغلاوه حل کردن تستای سنجش ...
      خودم قبلا هم گذاشتم :

لینک:
      http://forum.konkur.in/thread38608.html

http://forum.konkur.in/thread36522.html

وسه ریاضی هم مثه فیزیک ...

ولی عمومی به نظر من هیییچ فرقی نداره ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      دوست عزیز من دقیقا نفهمیدم واسه ی درسای اختصاصی منظورتون چیه ؟ یعنی مٍلا اول زیست و 2 هفته تموم کنیم بعد مثلا دو هفته ی بعد شیمی و ...... !!

ببین گفتم یک ماه اول رو زیست بخون ...

این یک ماه که تموم شد بعد به مدت سه هفته فیزیک بخون ...

بعدش که سه هفته فیزیک هم تموم شد ...

دو هفته هم شیمی بخون ...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش مرسی بخاطر این پستت عالی بود عالی

من یه سوال دارم... اگه زیست بشینم مثلا فصلای 4.5.6.7.8 دوم و 1.2.3.4.11 سوم و فصلای 3.4.9.10.11 رو از کتابی مث الگو بشینم یبار تستاشو بزنم و نکاتشو تو کتابم بنویستم و تا روز کنکور چند بار مرور کنم میتونم 30 بزنم بنظرت؟؟؟ شما پارسال همه ی مباحث زیست رو خوبِ خوب میخوندین از همون اول؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه همین برنامه سمارو دوستان پیاده کنن عالبه فقط یه نکته اونم اینکه اگه مثلا سه روز اول هفترو اختصاص بدن به زییت و چهار روز بقیه رو فیزیک و شیمی رو با هم بخونن اینجور خیلی بهتره تا اینکه فقط یه ماهو زییت بخونن !!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن