خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Unhappy یه هفتس شروع کردم و الان با شیمی وزیست راهنمایی میخوام

سلام دوستان روزتون بخیر برنامه من از هفته پیش شروع شد و برنامم اینجوریه که عمومی ها رو کامل میخونم و ریاضی هم چند تا مبحث انتخاب کردم فیزیک هم پیش دو و فصل یک و سه وچهار سوم و فیزیک یک و یه فصل از فیزیک دوم رو میخونم این خوبه؟؟؟
      راجب زیست میخواسم همرو بخونم ولی الان میبینم نمیشه چون خیلی زیاده و منم پایه درس و حسابی ندارم و پشت ککنکوری ام و این هفه هم کم کم 12 ساعت خوندم و تواناییشو دارم
      ازتون راهنمایی میخوام راجب اینکه کجای زیست رو میتونم حذف کنم اصلا اگه حذف کنم ایا امکان داره که بتونم 30-40درصد بزنم؟؟؟؟؟؟
      شیمی هم همینطور اگه محلول و اسید و باز رو حذف کنم میتونم 30 درصد کم کم بزنم؟؟؟؟؟
      بچه ها کمکم کنین من علوم ازمایشگاهی یا یکی از این رشته های پیراپزشکی رو میخوام البته به استشنا پرستلری
      اایا بدست اوردن رتبه زیرده هزار توی مدت باقی مونذه شدنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنین نابود شدم
      ویرایش توسط پریسان1375 : 23 فروردین 1395 در ساعت 21:33 دلیل: اشتباه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

اگر میخوای درسی و حذف کنی زیست رو حذف نکن چون غیر ممکنه و بیشتر ترکیبی و مفهومیه به همین خاظر اصلا زیستو رها نکن

شیمی رو میتونی دو فصل اخر پیش حذف کنی

اتفاقا منم پیرا پزشکی دوس دارم بجز پرستاری ان شاءالله که موفق باشی

تو درس بخون همه چی شدنیه حتی رتبه زیر 10 هزار
      ﯾﻪ ﻏﺮﻭﺭ ﯾﺨﯽ ﯾﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺳﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺷﺐ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻠﻪ ﮐﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﺩ
      ﺩﯾﮕﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻓﻘﻂ ﺣﻮﺻﻠ
      ـﻪ ﮐﺮﺩ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoumeh_n نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

اگر میخوای درسی و حذف کنی زیست رو حذف نکن چون غیر ممکنه و بیشتر ترکیبی و مفهومیه به همین خاظر اصلا زیستو رها نکن

شیمی رو میتونی دو فصل اخر پیش حذف کنی

اتفاقا منم پیرا پزشکی دوس دارم بجز پرستاری ان شاءالله که موفق باشی

تو درس بخون همه چی شدنیه حتی رتبه زیر 10 هزار
      ممنون عزیزم من پیشنهادمم واسه خودم این بود که محلول ها و اسید وبازرو حذف کنم به نظرت خوبه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسدیگه ای نیس؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      ممنون عزیزم من پیشنهادمم واسه خودم این بود که محلول ها و اسید وبازرو حذف کنم به نظرت خوبه
      آره منم همین دو فصلو حذف کردم به شرطی که بقیه رو عالی بخونم و تست زیاد کار کنم
      ﯾﻪ ﻏﺮﻭﺭ ﯾﺨﯽ ﯾﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺳﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺷﺐ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻠﻪ ﮐﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﺩ
      ﺩﯾﮕﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻓﻘﻂ ﺣﻮﺻﻠ
      ـﻪ ﮐﺮﺩ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسدیگه ای نیس؟؟؟؟؟

سلام ...
      حتمن این پست رو بخونید :

لینک :
      تجربی، تو این مدت کم باقی مونده کاری میشه کرد؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسدیگه ای نیس؟؟؟؟؟

حذفیات زیست :
      ژنتیک - مولکول های زیستی

حذفیات شیمی : محلول ها ... اما اگه تو محلول ها قوی هستین دیکه حذفیات با خودتون ولی چون اسید ها و باز ها وسه اکثر بچه ها سخته حذفش کنید ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسدیگه ای نیس؟؟؟؟؟
      خوندنی های ریاضی :

خب وسه 30 درصد زدن

آنالیز و احتمال : 2 تست

آمار : 2 تست

لگاریتم : 1 تست

ماتریس : 1 تست

حد ، پیوستگی و مجانب : 3 تست --- یه راااحتی میشه 2 تست ازش رو زد ...

مشتق و کاربرد مشتق : 5 تست ---- دیگه بلا نسبت دوستان طرف کند ذهن هم باشه 2 تستشو میشه زد یا دیگه تو بدترین حالت نهاااایتا 1 تستشو میشه زد .

هندسه هم که سجاد جان گفت به نظرم درست میگه یه تستشو که از فصل اول میاد میشه زد .

البته یه خورده هم مثلثات لازمه وسه حدو مشتقو اینا ... نیازی نیس مثلثات مسسسسللللللط باشین همون مبانی اولیشو بعلاوه چنتا فرمولو بدونین کافیه ...

خب اینا شدن 10 الی 11 تا تست ...

که دیگه تو بدترین حالت که دانش آموز بخونه 9 تا شو میزنه که میشه 30 درصد .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسدیگه ای نیس؟؟؟؟؟

خوندنی های فیزیک :

پیش 2 رو بخونید : 6 تست

نور و هندسی : 3 تست

الکتریسیته ساکن : 2 تست

گرما و قانون گاز ها : 3 تست

14 تست = 46%

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

حذفیات زیست :
      ژنتیک - مولکول های زیستی

حذفیات شیمی : محلول ها ... اما اگه تو محلول ها قوی هستین دیکه حذفیات با خودتون ولی چون اسید ها و باز ها وسه اکثر بچه ها سخته حذفش کنید ...
      مخالف حذف مولکولهای زیستی هستم , چون اولا خیلی کم حجم هست , ثانیا بخش پایه ای هست ,نکته جالبتر اینکه شما حذف فصلی به این سادگی رو به ایشون پیشنهاد داین , ولی گیاهی رو نه
      با توجه به هدف ایشون حذف همون ژنتیک و گیاهی کفایت میکنه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

مخالف حذف مولکولهای زیستی هستم , چون اولا خیلی کم حجم هست , ثانیا بخش پایه ای هست ,نکته جالبتر اینکه شما حذف فصلی به این سادگی رو به ایشون پیشنهاد داین , ولی گیاهی رو نه

سلام داداش خوبیییی؟؟؟؟

ببین دقیقا عمدا این کارو کردم ...

گیاهی که آسونههههه کهههههه ...
      البته اگه اصولی و به ترتیب و پشت سر هم خونده بشن ..

راجع به ان فصل مولکول هاس=ی زیستی هم باید بگم بله خوندنش از روی کتاب یه ساعت هم بیشتر وقت نمیبره شایدم کمتر ... ولی وقتی بخاد با کتابی مثه الگو هم خونده بشه دیگه اویلا باید چندین جلسه رو بده به فصلی که هیییییییییییییییچ سوالی از تو کنکور نمیاد ...

گیاهییییی خیییییییییییلییییییییییی آسونه ... شرطاشم گفتم که چجوری آسون میشه ....

مولکول های زیستی : 0 درصد

گیاهی : 20 درصد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مولکول زیستی که خیلی اده هست اخه من بلدم...ببخشید ژنتیک منظورتون کل فصل 5و6و7و8و سوم و5پیس هست یا منظورتون 8سوم و پنه پیشه؟؟؟؟؟و ایای اگه گیاهی و ژنتیم رو حذف کنم میشه در حد سی درصد زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

سلام داداش خوبیییی؟؟؟؟

ببین دقیقا عمدا این کارو کردم ...

گیاهی که آسونههههه کهههههه ...
      البته اگه اصولی و به ترتیب و پشت سر هم خونده بشن ..

راجع به ان فصل مولکول هاس=ی زیستی هم باید بگم بله خوندنش از روی کتاب یه ساعت هم بیشتر وقت نمیبره شایدم کمتر ... ولی وقتی بخاد با کتابی مثه الگو هم خونده بشه دیگه اویلا باید چندین جلسه رو بده به فصلی که هیییییییییییییییچ سوالی از تو کنکور نمیاد ...

گیاهییییی خیییییییییییلییییییییییی آسونه ... شرطاشم گفتم که چجوری آسون میشه ....

مولکول های زیستی : 0 درصد

گیاهی : 20 درصد
      ممنون
      خب برادر من گیاهی برای شما اسونه ,درسته قسمتی که ازگیاهی سوال میاد بیشتر از مولکولهای زیستی هست ,ولی عرض بنده اینه که حداقل باید با برخی عبارات مثل هیدرولیز و سنتز ابدهی یا دسته بندی مولکولهای زیستی مثل کربوهیدرات ها .لیپیدها و......اشنا باشن یا نه؟

مولکول زیستی که خیلی اده هست اخه من بلدم...ببخشید ژنتیک منظورتون کل فصل 5و6و7و8و سوم و5پیس هست یا منظورتون 8سوم و پنه پیشه؟؟؟؟؟و ایای اگه گیاهی و ژنتیم رو حذف کنم میشه در حد سی درصد زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      از پست اولی که نوشتین معلومه ادم منطقی هستین خودتون هم اشاره کردین با توجه به اینکه تازه شروع کردین و حجم مباحث زیاد هست نمیرسین که تموم کنید ,قصدم ناامید کردن نیست , واقعا با توجه به تایم باقیمانده , نمیشه کل مباحث زیست رو خوند ,ولی موضوعی که هست هدف شماست که قصد قبولی در یکی از رشته های پیرا پزشکی رو دارین و این کاررو تا حدودی برای شما راحت تر میکنه , نظرمن حذف گیاهی و ژنتیک بصورت کامل هست مشروط براینکه باقی فصول و مباحث رو با تسلط کافی بخونید حالا نهایتا اگر اخر سر تایم زیادی اوردین که بعید میدونم میتونید برید سر وقت گیاهی.
      اضطراب و استرس و نگرانی هم نداره , جستجو اگر کنید هستن کسایی که تازه یادشون افتاده قراره کنکور بدن ,تازه هدف پزشکی رو هم دارن , چرا شما نتونید.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

ممنون
      خب برادر من گیاهی برای شما اسونه ,درسته قسمتی که ازگیاهی سوال میاد بیشتر از مولکولهای زیستی هست ,ولی عرض بنده اینه که حداقل باید با برخی عبارات مثل هیدرولیز و سنتز ابدهی یا دسته بندی مولکولهای زیستی مثل کربوهیدرات ها .لیپیدها و......اشنا باشن یا نه؟

از پست اولی که نوشتین معلومه ادم منطقی هستین خودتون هم اشاره کردین با توجه به اینکه تازه شروع کردین و حجم مباحث زیاد هست نمیرسین که تموم کنید ,قصدم ناامید کردن نیست , واقعا با توجه به تایم باقیمانده , نمیشه کل مباحث زیست رو خوند ,ولی موضوعی که هست هدف شماست که قصد قبولی در یکی از رشته های پیرا پزشکی رو دارین و این کاررو تا حدودی برای شما راحت تر میکنه , نظرمن حذف گیاهی و ژنتیک بصورت کامل هست مشروط براینکه باقی فصول و مباحث رو با تسلط کافی بخونید حالا نهایتا اگر اخر سر تایم زیادی اوردین که بعید میدونم میتونید برید سر وقت گیاهی.
      اضطراب و استرس و نگرانی هم نداره , جستجو اگر کنید هستن کسایی که تازه یادشون افتاده قراره کنکور بدن ,تازه هدف پزشکی رو هم دارن , چرا شما نتونید.
      آها ممنونم از راهنماییتون فقط این شوالمو جواب ندادین که منظورتون از ژنتیک تماما ژنتیک هست که امل فصل5و6و7و8سوم و5پیس میشه؟؟یا فقط 8سوم و5پیس؟؟؟؟و همیچنینی گیاهی منظور نه و ده سوم و بعضی قسمتای دوم؟؟؟
      پس نتیجه میگیرم که اول همشو بونم جز گیاهی و ژنتیک و از وری الگو نکته هاشو بخونم و از گاج هم تست بزنم .چون تستای الگو خیلی زیادن فک نکنم بشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ممنون

درسته که باید یه چیزایی درمورد اونا بدونه ولی ندونه هم هیییچ فرقی وسه ایشون نمیکنه که میخان حدودا 30 بزنن ...

راجع به گیاهی هم باید بگم کهههه خو گفتم که شرط داره خووووو
      اگه به ترتیب و پشت سر هم خونده بشن خیلی آسون میشه ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)