خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: سربازی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy سربازی

با سلام

من سه سال پیش مجبور شدم با اینکه رشته کشاورزی را دوست نداشتم رفتم خوندم حالا کارشناسی را تمام کرد.جلو پای من سربازی هست البته کارشناسی ارشد هم ثبت نام کردم ولی امیدی به قبولی ندارم با توجه به اینکه این رشته اینده شغلی خوبی نداره به نظرتون ارشد حقوق بخونم یا برم سربازی؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فک کنم اگه ارشد حقوق بخونی بعدا نمیتونی قاضی یا وکیل یا سردفتر بشی چون باید کارشناسی رو هم حقوق خونده باشی.البته اصلا مطمعن نیستم در این مورد واز یه دوستی اینو شنیدم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      فک کنم اگه ارشد حقوق بخونی بعدا نمیتونی قاضی یا وکیل یا سردفتر بشی چون باید کارشناسی رو هم حقوق خونده باشی.البته اصلا مطمعن نیستم در این مورد واز یه دوستی اینو شنیدم
      پس به نظرتون چیکار کنم خیلی ناامید هستم؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا برو سربازی بیا بعد راجبش حرف میزنیم

Sent from my HTC One using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezai نمایش پست ها
      بهتره بیشتر تحقیق کنی......اصلا در مورد درستی حرفم مطمعن نیستم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین همون طور که دوستمون گفتن نمیتونی با ارشد حقوق شغل مناسبی داشته باشی ... به نظر من بگرد ببین تو رشته خودت چه کار میتونی بکنی چون اگه برگردی عقب فقط وقتتو تلف کردي

Sent from my HTC One using Tapatalk

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      شما به خاطر اینکه نرید سربازی میگی برم حقوق ؟ یا نه به خاطر علاقه ای که نسبت به رشته حقوق دارید میگید برم حقوق؟؟؟
      توان مالیتون برای ادامه رشته چطوره؟؟
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      شما به خاطر اینکه نرید سربازی میگی برم حقوق ؟ یا نه به خاطر علاقه ای که نسبت به رشته حقوق دارید میگید برم حقوق؟؟؟
      توان مالیتون برای ادامه رشته چطوره؟؟
      بخاطر علاقه ام هست این رشته را بیشتر دوست دارم وضعیت مالی خیلی خوب نیست

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخاطر علاقه ام هست این رشته را بیشتر دوست دارم وضعیت مالی خیلی خوب نیست
      والا الان که اینجوری گفتی من خودمم موندم
      خب یه کار میتونی بکنی:
      برو سربازی و بعد از سربازی یه کاری برای خودت درست کن و با درامد خودت برو حقوق بخون چون میگی وضعیت مالیتون زیاد خوب نیست
      ولی کشاورزی هم میتونی درامد خوبی داشته باشی ازش -ما تو این انجمن یه کاربر داشتیم به نام @Joker72 که کشاورزی خوندو کارش هم مهندسی کشاورزی هست و این جمله اش که قبلا به من گفت که همین 2 3 ماه پیش بود گفتش که من اگه ماهی کمتر از 2.5 میلیون دربیارم خونه نمیرم!! و من واقعا از این حرفش موندم و خیییلی تعجب کردم!!
      ولی داداش نگران و نا امید نباش کشاورزی هم خوب میتونی دربیاری -- اگه وقت کردی از چند تا مهندس کشاورزی بخواه که راهنماییت کنن و بهت بگن که باید چیکار کنی
      من مطمئنم که میتونی درامد خییلی خوبی از همین رشته ای که انتخاب کردی داشته باشی و خدا بزرگه -- به نظر من یه کاری که پیدا کردی تو همین رشته ی کشاورزی با درامدش میتونی رشته ی حقوق هم بخونی
      سوال داشتی بپرس -- اگه بتونم دریغ نمیکنم داداش
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      والا الان که اینجوری گفتی من خودمم موندم
      خب یه کار میتونی بکنی:
      برو سربازی و بعد از سربازی یه کاری برای خودت درست کن و با درامد خودت برو حقوق بخون چون میگی وضعیت مالیتون زیاد خوب نیست
      ولی کشاورزی هم میتونی درامد خوبی داشته باشی ازش -ما تو این انجمن یه کاربر داشتیم به نام @Joker72 که کشاورزی خوندو کارش هم مهندسی کشاورزی هست و این جمله اش که قبلا به من گفت که همین 2 3 ماه پیش بود گفتش که من اگه ماهی کمتر از 2.5 میلیون دربیارم خونه نمیرم!! و من واقعا از این حرفش موندم و خیییلی تعجب کردم!!
      ولی داداش نگران و نا امید نباش کشاورزی هم خوب میتونی دربیاری -- اگه وقت کردی از چند تا مهندس کشاورزی بخواه که راهنماییت کنن و بهت بگن که باید چیکار کنی
      من مطمئنم که میتونی درامد خییلی خوبی از همین رشته ای که انتخاب کردی داشته باشی و خدا بزرگه -- به نظر من یه کاری که پیدا کردی تو همین رشته ی کشاورزی با درامدش میتونی رشته ی حقوق هم بخونی
      سوال داشتی بپرس -- اگه بتونم دریغ نمیکنم داداش
      موفق باشی
      منم همينو میگم رشته کشاورزی پتانسيلشو داره باید تحقیق کني

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرات پر از امیدتون
      موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

بهتره بیشتر تحقیق کنی......اصلا در مورد درستی حرفم مطمعن نیستم
      دوست عزیز..منم صرفا با حرف مردم خدمتتون عرض نکرده بودم...قانون وکالت و قضاوت اینه که بدون دانشنامه کارشناسی حقوق نمیشه...حتی دکترای حقوقم باشی با لیسانس حقوقت..فقط هیئت ممتحنه دانشنامه لیسانستو میبینن..نه بقیه...شرطش اینه..صرفا حرف مردم نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام

من سه سال پیش مجبور شدم با اینکه رشته کشاورزی را دوست نداشتم رفتم خوندم حالا کارشناسی را تمام کرد.جلو پای من سربازی هست البته کارشناسی ارشد هم ثبت نام کردم ولی امیدی به قبولی ندارم با توجه به اینکه این رشته اینده شغلی خوبی نداره به نظرتون ارشد حقوق بخونم یا برم سربازی؟
      سلام دوست عزیز

1.اولا طبق قانون شرط....کسانی که کارشناسی حقوق نخوندن نمیتونن وکیل قاضی و سردفتر و..بشن
      خیلیا میگن حقوق علاقه دارن ولی بعدا میگن دوستان خواهشا نیاید حقوق و یا بیشتر تحقیق کنید چون فهمیدن..فقط علاقه صوری مهم نیبست..خیلیا اینطوری رفتن
      2.بهتره بیشتر فکر کنی تا بری سربازی با دوستان مهند کشاورزی مشورت کن بعد تصمیم قطعی بگیر..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ارشد کشاورزی میتونی آبیاری تحت فشار و از این جور چیزا بری .ما ی فامیل داریم از این شرکتا داره هر 1 متر لوله و مصالح و ... حدود 500.000ت میگیرن
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام لطفن جواب بدید
      من متولد نیم سال دوم 75 هستم سال بعد میخام برای سومین بار کنکور بدم
      برادرم الان در حال خدمته میخاستم بدونم من سال 96 میتونم کنکور بدم دوباره یا نه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن