خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 91
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      من میگم
      ادبیات.لغات سه تا - تاریخ ادبیات - ارایه ی ادبی یه ذره هم بلد باشی یکیشو هم میتونی بزنی - قرابت معنایی هم بعضیاش راحتن...تمرکز کنی میتونی 40 - 50 بزنی
      عربی رو من کلا هیچی ازش هوش نمیکنم ( نظری ندارم )
      دینی : هر روز 1 ساعت برای هر درس..از دوم دبیرستان شروع کن..دوم دبیرستان بنظرم راحته حدودای 30 درصد یا 40 درصد
      زبان : این درس کلا راحته.لغاتو حفظ میکنی با قواعد که قواعد رو تو چند روز میتونی کلا بلد باشی..40 درصد
      -
      زمین شناسی : -
      ریاضی : ماتریس - دوتا امار - دوتا احتمال - یدونه هم دنباله..میتونی 20 الی 25 درصد بزنی ریاضی رو مباحث هم راحته
      زیست : اینو بنظرم از دوم دبیرستان بشین کلا بخون..جانوری بنظرم راحته...ژنتیک و گیاهی رو خواستی نخون..بقیه رو خوب بخونی خوب خوب 30 درصد تا چهل درصد هم راه داره بره..اما تست باس زیاد بزنی
      فیزیک : 4 تا سوال بزن فیزیک پیش - نخواستی هم نزن
      شیمی : از دوم بخون تا سوم--انصافا راحته برای کسی که خوب بخونه...اما تو این سه ماه میشه خوند تا حدود 40 درصد ( دوباره خوانی کنی..سه بار خوانی و اینا...)( تست کنکور یاد نره )

بنظر من که با این درصد خوب میشه
      فقط تو این مدت کم فقط بشین تستای کنکور سال های اخیر رو بزن یعنی کلا همه ی کنکور ..چه ریاضی چه تجربی چه داخل کشور چه خارج کشور تا نوع سوالات بیاد دستت...
      البته نمیدونم امسال تجربی چند میلیارد نفر ثبت نام کردن
      اگه افراد زیاد ثبت نام کرده باشن با این درصدایی که گفتم خودم بعید میدونم بشه 20 هزار اورد رتبه ( البته شوخی کردم..اما افراد زیاد بشه نمیشه رتبه ی خوب اورد و تحصیل کرد تو دانشگاه سراسری )
      داداش یه چیزی در مورد قسمت آخر حرفات بگم!
      بر همگان ثابت شده(!) که کنکور تجربی اگر 1 میلیارد نفر هم شرکت کننده داشته باشه! رقابت بین 40 تا 50 هزار نفر از داوطلباس.دلیل رو الان میگم!

کنکور تجربی 94:

تعداد حاضرین 451958 نفر
      درصد بالای 50
      درس ریاضی 2095نفر
      درس زیست 4855نفر
      درس فیزیک 2151 نفر
      درس شیمی 6474نفر

برا عمومی ها هم بود ولی الان پیداش نکردم تو عمومیها تا اونجای که یادمه آمار بالای 50 هر درس زیر 20 هزار نفر بود

این آمار نشان می دهد که اکثر شرکت کنندگان در کنکور سیاهی لشکر هستند!

اینا به نقل از یه سنجش بوده!یه سری به پیک سنجش بزنید اطلاعات جامعی گیرتون میاد تو انجمن هم سرچ کنید هست.فکر میکنم با این توضیحات بنده و سایر دوستان دیگه جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمیمونه برا موفقیت.مگه اینکه نخوام بخونیم که اونوقت اگه یک قرن هم زمان داشته باشیم بازم کمه!

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      قرار بود تا کنکور انجمن نیام اما گفتم بیام به این دوستمون کمکی بکنم. ببین عزیزم نظر خودت چیه ؟ به نظرت اگر از الان بخونی میشه ؟ اگر جوابت آره ست برنامه بریز تلاش کن براش بجنگ بهش برس. ببین من که نمیدونم وضعیتت چطوریه . پس نمیتونم بگم چی کار کنی . اینایی که بهت میگن فلان کن بسان کن خودشون یه نسخه واسه خودشون بپیچن . ببین تا حالا شده یه درسی رو نخونده باشی شب امتحان بخونی نتیجه بگیری . این فرصت باقی مانده شب امتحان کنکوره . اگر خوب ازش استفاده کنی شب امتحانی نتیجه میگیری . ببین اولو آخره همه ی کتاب های بازار یکیه. حالا بعضیاشون بهترن بعضیاشون ازاونا یه کمی پایین ترن . من خودم پارسال عربی رو دستو پا شکسته با آبی فلمچی کار کردم تو کنکور 40 زدم .بر اساس شرایط خودت تصمیم بگیر . یه مقلد نباش .من پارسال زبان کل لغات و قواعد رو تو کنکور درست زدم . امسال میدونم لغات و قواعد رو میتونم تو یه نصف روز جم کنم .الان بیشتر رو کلوز ومتن کار میکنم . هر کتابی رو که به نطر خودت خوبه بگیر مردونه کار کن . منتظر تایید من نباش که اگه از الان شروع کنی میشه یا نه ؟ چون نمیدونم .یه جمله دارم که میگه : اون که به حرف دیگران زندگی میکنه همون بهتر که زندگی نکنه. همه بعد از کنکور حسرت این رو میخورن که 100 % خودشونو نشون ندادن . بهترین تلاشتو بکن شد شد نشد به درک . حداقلش حسرت نمیخوری که چرا تلاشت رو نکردی . انسان اشرف مخلوقاته . این روشنایی درون ماست که مارو میترسونه نه تاریکیه درون ما . حتما این جمله ی کلیشه ای رو شنیدی: اگر بقیه تونستن تو هم میتونی .بزار بهت بگم اگر بقیه تونستن تو هم با روش متفاوت از دیگران میتونی . ما همه منحصر به فردیم .چون با هم فرق داریم . هوشمون وخانوادمون وپایه ی تحصلیمون و حتی نور محل مطالعمون با هم فرق داره .پس خودت باش و100 % رو نشون بده . ببین مهم نیست به اون چیزی که میخوای بهش میرسی یانه .مهم اون اراده ای هست که از خودت نشون میدی .مهم اون شخصیتیه که از خودت میسازی . این جمله رو نه فقط به تو بلکه به همه مگم :یا به اندازه ی تلاشتون آرزو کنید یا به اندازه ی آرزوتون تلاش.

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنونم ازین که وقت گذاشتیدو جواب دادید
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      چرا از الان؟ قبلش هی هرچقد میگفتن بخون چرا نخوندی؟ نکنه انتظار پزشکی هم داری؟
      اینجور تاپیکا تکرارین
      اگه از الان تا خوده کنکور روزی 13 14ساعت مفید بتونی بخونی حدودای 2هزار اینا میشی در حالت خوشبینانه البته بستگی ب پایه درست داره
      اما ب نظر خودم ب شخصه کسایی ک مثل شما هستن اصلا اون انگیزه و اراده و پشتکارعالی و بی وقفه رو ندارن...شاید از هر 10000هزار نفر 1 نفر
      اکثرا 2روز تا مرز 10ساعت میخونن...
      دوست عزیز
      والا من انتطار پزشکی و این رتبه های تخیلیو(با توجه ب وضعیتم) .. ندارم...
      زیر 10هزارم عمرا بتونم بیارم اینجور ک ب نظرمیاد ، و اینکه خیلی وقت بزارم برا درس خوندن روزی 9،10ساعت(اگ کلاس دانشگاه نداشته باشم، رشتم زیست-گرایش گیاهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin97 نمایش پست ها
      پاشو پاشو تا دیر نشده منم خودم یکی از اونام که تازه شروع کردم
      عه جدا؟ :d
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahravan نمایش پست ها
      سلام. اینا رو برای کسایی (از رشته ی تجربی) میگم که تا حالا تقریبا هیچی نخوندن و می خوان تربیت معلم یا پیرا پزشکی قبول بشن

ادبیات:
      از کتاب ادبیات در ده روز (که تو نت هست) لغاتش رو پرینت بگیرین و روزانه .......
      عربی:
      اول ظرف 10 روز کتابای درسی سال اول تا سوم رو بخونید و مباحثی رو که اشکال داشتید.....
      دین و زندگی:
      اول دینی آفبا با......
      زبان انگلیسی:
      برا لغت ، تیک ایت........
      زمین شناسی:
      کتابای درسی رو در حد امتحان نهایی بخونید و بعدش آزمون های اخیر کنکور رو .....
      ریاضیات:
      بهترین کتاب برای این درس ، ریاضیات تجربی خیلی سبز هست........
      زیست شناسی:
      فیلم زیست شبکه ی صد روز تا کنکور با تدریس دکتر هادی کمشی (طراح قلمچی) که..........
      فیزیک:
      کتاب آبی 10 سال پیش رو که تک جلدی شده ، بخرید و بجز فصل اول و دوم ، بقیه رو ......
      شیمی:
      اگه بین 20 تا 30 درصد کنکور رو میخواید ، جمع بندی مهرو ماه کفایت میکنه و الا باید هر دو جلد خط ویژه گاج رو......

چند تا نکته :
      1. به این برنامه اعتماد کامل داشته باشید به خصوص در دروس عمومی و به همه ی دستور العمل ها عمل کنید .
      2. هرگز سراغ ریاضیات جامع مهر و ماه نروید ؛ چون درسنامه هاش روان نیست و پاسخ های به اصطلاح تشریحش هم خیلی پرشی است و در نهایت شما را از ریاضی نا امید می کند .
      3. فیلم های آفبا را از مؤسسه اش نخرید ؛ چون خیلی گران میدهند ، می توانید در فروشگاه این سایت و سایت ایسام ، 40 درصد قیمت اصلی پیدا بکنید . اگر پولش را ندارید از آشنایان قرض بگیرید ، بعد کنکور می تونید اونارو بفروشید ...
      4. برای ادبیات و زبان ، فیلمای شبکه ی صد با تدریس داریوش سلطانی و علیرضا چاووشی هم خوبه .
      5. من خودم فیلمای شبکه ی صد تجربی رو دارم و با قیمت 100 هزار تومان می فروشم ، البته نصف محتوای دیسک های 1 ، 2 و 6 عمومی ها خرابن . تو سایت ایسام گذاشتمش.
      و نکته ی مهمتر اینکه حد اقل دو هفته مانده به کنکور ، دیگر هرگز هیچ مبحث جدیدی نخوانید و آموخته هایتان را تثبیت کنید .
      درصدهای مورد نیاز برای قبولی در رشته های مختلف را در آدرس زیر ببینید :
      لیست رشته ها

با عمل به این برنامه ، به آوردن رتبه ی حدود 10 هزار منطقه که برای قبولی در رشته هایی مثل پرستاری و تربیت معلم کافی است ، کاملا اطمینان دارم
      و حتی تعجب نخواهم کرد اگر کسی که تا حالا هیچی نخوانده ، با این برنامه ، دندان پزشکی ، پزشکی یا داروسازی قبول شود ، البته به شرطی که معدل کتبی سال سوم ، تأثیر منفی نداشته باشد .
      ممونم، فقط یک سوال
      من مثلا درسایی مثل عربی و ادبیاتو اصلا نمیتونم بفهمم، راه حل خاصی مد نظرتون هست، اگه امسال نشه،
      بازم تلاشمو میکنم...
      برا سال بعد(میشه سومین کنکورم )

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ali نمایش پست ها
      سلام داداش
      اینو یه فردی که 3 ساله پشت کنکوره داره بهت میگه؛ تا وقتی پاسخبرگ رو تحویل ندادی هنوز وقت داری!
      العاقل یکفی بالاشاره...
      چرا از صفر؟! تا حالا چیزی خوندی! چیزایی که تا حالا خوندی رو نسوزون! مغز تابع باور است...اگه باور کنی که چیزی بلد نیستی اونچیزایی که بلد بودی رو از دست میدی!
      تو با رتبه کاری نداشته باش! هیچکدوم از رتبه های برتر کنکور موقع خوندن اصلاً به رتبه فکر نمیکردن!
      از صفر صفر هم نه، مثلا درسایی مثل زیست(پیش)فصول 4،5،6،7،9،10 رو پارسال خیلی خوندمشون و تست زدم، قطعا باید با دو بار خوندن ساده یادم بیاد... (ولی اصلا ترکیبیای که تو کنکور میادو حساب نکرده بودم)
      زبانم هم بدک نیست خیلی اسونه راحت یاد میگیرمش...
      و چند تا درس دیگه در حد مفهومی...
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      چون از صفر داری شروع میکنی به نظرم نشه به ایده آل برسی.

اینایی هم که میگن ما خودمون تونستیم دروغ میگن

اونا از قبل خوندن...

اگه از صفر شروع کنی و حدودا روزی 10ساعت بخونی همون 20k میاری -.-

اما اگه از الان واس سال بعد بخونی خیلی خوبه...
      صفر صفر هم نه ...
      ولی میخوام تمام تلاشمو بکنم ،
      20kاگ بشم راضیم خداییش
      در حد پرستاری (این یکی چون از وضعیت کارش مطمئن ام، آزاد هم باشه میرم)
      اگ هم نشه فقط از دانشگاه 2ترم مرخصی مجب
      ورم بگیرم واس سال بعد بخونم (سربازی نرم )

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام
      حرف از معجزه و کاره خارق العاده نیست ما میگیم با توجه به منابع جمع بندی حرفه ای که توی بازار هست سه ماه بهترین زمانه برای تلاش کردنه...قرار نیست که توی این 3 ماه 5 جلد شیمی مبتکران که روی هم میشه 2500 صفحه رو بخونی قرار مثلا خط ویژه شیمی گاج رو با تمام قلقای تست زنی با 200 یا 300 صفحه بخونید
      بقیه درسا از شیمی کم حجمتره
      شما اگه نخوای درس بخونی با یک سال و 6 ماه هم نمیتونیی
      باید حرفه ای فکر کنید و جانانه تلاش کنید
      دوست عزیز میشه چند تا ازین منابع ک فشرده و کامل توضیح داده دروس رو
      برای کتابایی مثل زیست شیمی و فیزیک معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      قرار بود تا کنکور انجمن نیام اما گفتم بیام به این دوستمون کمکی بکنم. ببین عزیزم نظر خودت چیه ؟ به نظرت اگر از الان بخونی میشه ؟ اگر جوابت آره ست برنامه بریز تلاش کن براش بجنگ بهش برس. ببین من که نمیدونم وضعیتت چطوریه . پس نمیتونم بگم چی کار کنی . اینایی که بهت میگن فلان کن بسان کن خودشون یه نسخه واسه خودشون بپیچن . ببین تا حالا شده یه درسی رو نخونده باشی شب امتحان بخونی نتیجه بگیری . این فرصت باقی مانده شب امتحان کنکوره . اگر خوب ازش استفاده کنی شب امتحانی نتیجه میگیری . ببین اولو آخره همه ی کتاب های بازار یکیه. حالا بعضیاشون بهترن بعضیاشون ازاونا یه کمی پایین ترن . من خودم پارسال عربی رو دستو پا شکسته با آبی فلمچی کار کردم تو کنکور 40 زدم .بر اساس شرایط خودت تصمیم بگیر . یه مقلد نباش .من پارسال زبان کل لغات و قواعد رو تو کنکور درست زدم . امسال میدونم لغات و قواعد رو میتونم تو یه نصف روز جم کنم .الان بیشتر رو کلوز ومتن کار میکنم . هر کتابی رو که به نطر خودت خوبه بگیر مردونه کار کن . منتظر تایید من نباش که اگه از الان شروع کنی میشه یا نه ؟ چون نمیدونم .یه جمله دارم که میگه : اون که به حرف دیگران زندگی میکنه همون بهتر که زندگی نکنه. همه بعد از کنکور حسرت این رو میخورن که 100 % خودشونو نشون ندادن . بهترین تلاشتو بکن شد شد نشد به درک . حداقلش حسرت نمیخوری که چرا تلاشت رو نکردی .......
      ممنونم، و اینکه این جملتون واقعا عالی بود
      تمام تلاشتو بکن، نشد ب دردک...
      و واقعا هم میخوام،فقط خیلی سر در گمم
      ک چیکار کنم چیکار نکنم چون هرکسی یه چیزی میگه...
      ،،،،
      از تمام کسایی ک وقت گذاشتنو جواب دادن و کلی امید کمال تشکر را دارم...
      ویرایش توسط _amirho3ein : 23 فروردین 1395 در ساعت 22:33

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها
      پیشنهاد یک شرط بندی ساده
      ماییم و نوای بی نوایی ---- بسم الله اگر حریف مایی.
      شما همونی نیستید که راجبه سم زداییه بدن باهاتون صحبت کردم؟؟؟

به نظرم نذاشتین سم زدایی انجام بشه

من الان 3میلیون ریال پول دارم که دوشنبه هفته دیگه باید بدم شهریه کلاس فیزیک..تا سال دیگه این شرط بندی رو معلق نگه دارین تا 3میلیون تومان رو جمع کنم

#رَدی
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _amirho3ein نمایش پست ها
      سلام
      الان حدودا 3ماهی مونده تا کنکور،
      تازه الان میخوام شروع کنم ب خوندن
      میدونم دیر هستو... ولی....
      اگ از صفر بخوام شروع کنم تاثیر خاصی داره؟
      اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم...
      بهترین رتبه ای ک تو این مدت کم با خوندن میتونم ب دست بیارم چقدر است؟(منطقه 3)
      اصلا امیدی ب قبولی تو دانشگاه دولتی هس؟
      البته پارسال هم کنکور دادم...
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین

داداش گوش کن من کاری به بقیه ندارم که چی بهت گفتن ...
      پستا رو هم نخوندم چون معلومه که چی بهت میکن ...
      خوب گوش کن ببین چی بهت میگم ...
      اولا این که بجای زدن این تاپک میرفتی پا درست خیییلییی بهتر بود تا بیای اینجا این سوالو بپرسی و جوابایی ازقبل مشخصن چین رو بشنوی ...

پارسال که با این کنکور آسان است کلاهبردار همراه شدم که خدا ملیون سرم کلا گذاشت ( با عرض معذرت حرومشون بشه مثه گوشت ... ) دیدم اصلا نتیجه نمیگیرم با دی وی دیاشون کلا همشو گذاشتم کنار .

دوباره از اول فروردین 94 شرو کردم به خوندن .

ینی دوباره از صفر شرو کردمو تو 75 روز رتبم شد 5 هزار ...

شنیدی چی گفتم؟؟؟؟؟

رتبم شد 5000 تازه میتونستم رتبم هم زیر 2000 هم بیاد اما این کنکور آسان است بدبختم کرد که از ریاضی و فیزیکش دوباره مثه یه احمق استفاده کردم و ریاضیم شد منفی4 و فیزیکمم شد منفی3

اگه همون گاج نقرره ای رو میخوندم حد اقل تو هر کدوم 30 درصد میزدم ... تا الان دیگه حدددددددددداقللللل ...داشتم پزشکی پردیس میخوندم اینم درصدام ...

ادبیات : 32%

عربی : 31%

دینی : 56%

زبان : 40%

زمین : 0%

ریاضی : 4%-

زیست : 30%

فیزیک : 3%-

شیمی : 72%

رتبه: 5000 منطقه 3

حالا دیگه خود دانی تو 95 روز بینم چیکار میخای بکنی ...

میخای بخابی به امید سال بعد یا ...

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _amirho3ein نمایش پست ها
      سلام
      الان حدودا 3ماهی مونده تا کنکور،
      تازه الان میخوام شروع کنم ب خوندن
      میدونم دیر هستو... ولی....
      اگ از صفر بخوام شروع کنم تاثیر خاصی داره؟
      اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم...
      بهترین رتبه ای ک تو این مدت کم با خوندن میتونم ب دست بیارم چقدر است؟(منطقه 3)
      اصلا امیدی ب قبولی تو دانشگاه دولتی هس؟
      البته پارسال هم کنکور دادم...
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین
      داداش هیچوقت دیر نیس
      بخدا الان وقت کمی نیس
      تو ک صفر صفر نیستی
      با ی برنامه ریزی خوب
      با ی ساعت مطالعه بالا میتونی ی رتبه خوب بدست بیاری
      ماه رمضون جبران کن
      خیلی ها ماه رمضون افت میکنن
      از دروس فصل هایی ک مطمئنی میتونیو انتخاب کن
      بسم الله
      منم دعا کن.مثه خودت کنکوریم
      یا علی

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      از الان به قدرت اینطور که گفتم بخونی ادبیات 50 میشی عربی 60 دینی 70 زبان 50 ریاضی 30 زیست 50 به بالا فیزیک 40 شیمی 50 به بالا

البته ریاضی و فیزیک رو فقط بخش های اسون و نمره بیارو بخون .

ریاضی : احتمال و حد و مشتق و انتگرال و...
      فیزیک : پیش 2 و حرکت و گاز و فشار و مغناطیس و القا
      البته توی درس های دیگه هم حذف کن . مثلا اعلال رو حذف کن از عربی
      لغت یا زبان فارسی رو حذف کن
      گیاهی یا زنتیک یا جفتش رو حذف کن
      اسبد و بار و حذف کن
      و...
      ببخشید منم این مشکلو دارم واقعا اکه زنتیک و گیاهی رو حذف کنم میشه سی درصد زد؟؟؟؟؟

8. Top | #53
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نمیدونم بعضی ها که فاز منفی میدن قصدشون چیه ؟ ی دوستی داشتم میگفت من به همه میگم امیدی نیست و... که رقیبام کم بشه . بعدشم پرستاری آزاد زاهدان قبول شد خودش !!!
      بابا بیخیال. طرف خودشو عالم گرفته واسه ما. دختر درستو بخون به زور شوهرت ندن.

روش قبولی توی کنکور 95 از الان

تهیه منابع زیر :
      ادبیات یک کتاب تست .
      دی وی دی عربی گاج ( 20 هزار تومان ) و کتاب عربی کامل گاج یا تخته سیاه
      دانلود رایگان دینی آفبا + کتاب گاج یا الگو
      زبان کیاسالار یا گاج
      ریاضی آفبا + یک کتاب تست . یا کتاب خط ویژه گاج
      کتاب درسی زیست + الگو و اگر خواستی زیست گیاهی چلاجور
      جمع بندی فیزیک افبا یا ونوس + یک کتاب تست مناسب
      شیمی خط ویژه گاج + آزمون شیمی فار

روزی 14 به بالا ساعت مطالعه
      اعتماد به نفس
      حذف تلگرام و انجمن و...

کنارش اگه خواستی ریتالین هم میتونی بخوری . من خودم استفاده کردم و مشکلی نداشت .

هر روز اول صبح یک فنجان قهوه اصل و عصر هم یک فنجان

با دقت درستو بخون . همه مباحثو نمیخواد بخونی . برای ریاضی و فیزیک 50 درصد دروس رو بخون . و واسه زیست و شیمی 80 درصد دروس . یک برنامه ریزی هم بخر که درست پیش رفته باشه. مث مار و پله .

البته میتونی خودت هم برنامه بچینی .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

9. Top | #54
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      ببخشید منم این مشکلو دارم واقعا اکه زنتیک و گیاهی رو حذف کنم میشه سی درصد زد؟؟؟؟؟
      برعکس خودم که از برنامه مارو پله استفاده کردم دیدیم گفته یا ژنتیک یا گیاهی تعجب کردم . اخه فکر میکردم نصف تست ها گیاهی و زنتیکه . همین امروز کنکور 94 داخل و خارج کشور رو نگاه کردم اینم چیزایی که خودم دراوردم

فصل8 پیش 6 تست
      6 تست گیاهی
      6تست ژنتیک تست دوم ( بجز گیاهی )
      12 تست سوم ( جز گیاهی )
      21 تست پیش دانشگاهی ( شامل فصل 5 و 8 هم میشه ! )

امروز فصل 8 پیش رو خوندم . دیدیم هیچ ربطی به گیاهی نداره ولی گیاهی رو میتونن بهش ربط بدن .

حدود 25 درصد زیست میشه زنتیک و گیاهی
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      درود حامد جان.

خوبی داداش؟

نیازی ب کم کردن روی کسی نیس. شما رتبه یک بشی یا 100000 اول از همه نفع یا ضررش برا خودتون خواهد بود.

استارتر عزیز خودتونم قبول دارید ک عقب هستین و این خیلی خوبه. ولی خب نمیشه همینطور دست رو دست گذاشت و حسرت خورد که

شما اگه بتونی هر روز 12 تا 13 مطالعه داشته باشی من حتی میتونم بگم ک حتی شانس برای قبولی در سه رشته ی اصلی دانشگاه های پردیس و آزاد مازاد رو هم خواهی داشت.

راجب منطقه سه اطلاعات کافی ندارم ولی واسه منطقه دو ادب و عربی رو دوتا 50 بزنی و معارف و زبانم دوتا 70. (عمومی ها رو میشه زد خدایی حتی بهتر)

راجب اختصاصی ها هم اگه واسه 15 تا تست ریاضی و فیزیک وقت بزاری و خوب خوب بخونیش(خصوصا ریاضی رو بیشتر روی تست های سراسری تاکید کن ) و بتونی از 15 تایی ک خوندی 9تاشو بزنی ب دوتا درصد 30 خوشگل تو کنکور میرسی

در مورد شیمی هم از دوست عزیزمون پرهام عزیز کمک بگیر ک قطعا خیلی میتونن کمکت کنن.

راجب زیست هم ب نظرم دیگه باید ژنتیک و ژنتیک جمعیت رو حذف کنی و حتی شایدم لازم بشه گیاهی هم حذف بشه بسته ب شرایط خودتون و اینم بگم ک خیلی خیلی خیلی خوب بتونی زیستو بزنی بین 40 تا 45 هستش ک خب این درصدایی ک گفتم برای قبولی در رشته ی پزشکی پردیس و آزاد مازاد جاهای دور کافیه

امیدوارم موفق باشید

راستی هرکدوم از دوستان هم نظری دارند میتونن نقل بگیرن و هرجا ک من اشتباه گفتمو بگن اینجای حرفت اشکال داره و راهنمایی اشتباه کردی

در ضمن همه ی این درصد ها و احتمال قبولی ک براتون توضیح دادم و گفتم بر فرض این هست ک معدل تاثیرش یا کلا برداشته یا حداقل مثبت بشه(البته اگه معدلتون بالا هست ک خب چ بهتر)

با تشکر از همگی
      حذف ژنتیک یعنی دقاقا چیا؟؟یعنی فصل 5و6و7و8سوم و5پیش یا فقط 8سوم و پنج پیش؟؟؟ من با زیست خیلی مشکل دارم به سی هم برسم به خدا بسمه ایا با حذف گیاهی و ژنتیک میشه؟؟؟؟؟

11. Top | #56
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این ریتالین چیه ،چطوری میشه تهیه ش کرد?

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      چرا از الان؟ قبلش هی هرچقد میگفتن بخون چرا نخوندی؟ نکنه انتظار پزشکی هم داری؟
      اینجور تاپیکا تکرارین
      اگه از الان تا خوده کنکور روزی 13 14ساعت مفید بتونی بخونی حدودای 2هزار اینا میشی در حالت خوشبینانه البته بستگی ب پایه درست داره
      اما ب نظر خودم ب شخصه کسایی ک مثل شما هستن اصلا اون انگیزه و اراده و پشتکارعالی و بی وقفه رو ندارن...شاید از هر 10000هزار نفر 1 نفر
      اکثرا 2روز تا مرز 10ساعت میخونن و بعد روز سوم دوباره افت و....میرن سر خونه اول.چون اینجوری بار اومدن!
      حالا استثناهاییم هست یدفه کولاک میکنن اما خب همه ک استثنا نیستن!
      بعضیاهم تاپیک میزنن ک بقیه بگن اره میتونی و بخودش ببگه میتونم و بره تو توهم و هی بگه از فردا از فردا از فردا....
      من با این تاپیکا مخالفم.خودمم پارسال جز این دسته بودم تو فضا بودم
      دیدم کسایی رو ک از الان خوندن اما چ خوندنی!رتبه منطقه 3 شده 4هزار و 2هزار و هزاروهشتصد و اینا.اما کمتر از این رتبه ها ندیدم.اما اراده ی فولادین داشتن.
      این بهانه هاروام نیارین ک نه دیگه باشه واسه سال دیگه و ن من هی تنبلم و ن دسگه نمیرسم و نه از فردا و نه عادت ندارم و...از این فکرا داشتی هیچی نمیشی.همین فردا برو ازاد ی رشته الکی اسم بنویس
      شما از کدوم دسته ای؟
      ایشالا همه موفق شن .
      ولی نظرتو نمیدادی بهتر بود انگیزی نمیدی
      چوب لا چخش نذا

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      داداش بخون
      اگه قبول نشدی
      بزن تو گوش جرار پیکه

ن ناموسان بخون حذاقل خودت راضی باشی
      امروز همون فردایی ک دیروز قول دادی شرو کنی

14. Top | #59
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان عربی رو تو این وقت باقی مونده میشه از روی گاج جامع کامل خوند ؟! اگر نمیشه یک کتاب جمع بندی که خوب توضیح داده معرفی کنید که بعدش فقط بریم تستا کنکور و بزنیم ببینیم چی میشه

15. Top | #60
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      دوستان عربی رو تو این وقت باقی مونده میشه از روی گاج جامع کامل خوند ؟! اگر نمیشه یک کتاب جمع بندی که خوب توضیح داده معرفی کنید که بعدش فقط بریم تستا کنکور و بزنیم ببینیم چی میشه
      تقریبا سه ماه مونده و دو کتاب اسان عربی!!
      تو برنامه ی مدون یک مشاور با هفته ای 1 درس دو سه بار مرور میکنیم خخخ و شما میگید میشه عایا؟!!

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)