خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 91
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی نظرا رو خوندم
      دوستان یه عدشون واقعا لطف دارن
      یه عده هم که طبق معمول دارن کم لطفی می کنن
      اما هیچ کدوم اینا خوب نیست
      از نظر من باید آدم منطقی و با یه دید نسبت به خودش بررسی کنه نه اینکه از افرادی که هیچ وقت ندیده و نمی دونه در چه سطحی هستن مشاوره بگیره
      مثلا اگه من بخوام به یه شهر دیگه برم باید بپرسم این مسیر چند کلیومتره نه اینکه بپرسم چند ساعت راهه
      ممکنه یکی پیاده بره و چند روز طول بکشه که بررسه و یکی با ماشین سریعتر بره
      اینجا خودت هستی که تعیین می کنی توانشو داری یا نه
      منطق میگه که تو همین مدت کم هم میشه بیشتر منابعو خوب مطالعه کرد و اگه مسلط باشید به آزمون دادن قطعا شدنیه
      تقریبا همه تجربیا از اوایل مهر روزی 8 ساعت رو می خونن ولی چرا فقط 1000 تا رتبه زیر هزار داریم ؟
      چرا کلی معدل بیست و نوزده و نود داریم ولی تو کنکور نتیجه نمی گیرن
      چونکه کنکور بیشتر توانایی می خواد تا دانش
      یه وقت می بینی یکی برای تسلط به یه مطلب فیزیک 5 تا تست کنه کاملا حرفه ای میشه ولی یکی باید 50 تا حل کنه و این شخص 10 برابر بیشتر باید زمان بزاره
      در آخر هم یه جمله هست از انشتین که میگه وقتی میگن غیر ممکنه ، ممکنه فقط برای اونا غیر ممکن باشه ، تو تو هستی
      از همه این حرفا می خوام بگم که خودتو بسنج و تصمیم درستی بگیر ، ممکنه استراحت کردن این سه ماه کار درستی باشه ممکن هم هست نه یا حالا هر تصمیمی
      اما اینم بدون اگه روزی نیم درصد پیشرفت کنی تا روزی که بری سر جلسه کنکور 50 درصد پیشرفت داشتی
      و اینکه آروم حرکت کردن خیلی بهتر از حرکت نکردنه
      من خودم تازه شروع کردم از بعد ترم اول همین امسال ش و قبلش هم هیچ پیش زمینه ای نداشتم حتی آزمون های آزمایشی هم ثبت نام نکردم سطح خودمو نمی دونستم
      هدفی هم نداشتم ولی خب توی دو تا آزمون سنجش شرکت کردم و نتیجش چیزایی شد که فراتر از حد تصور خودمه حتی با این وجود می دونم ممکنه نیاز باشه برای رسیدن به هدفای بزرگتر واستم و سال دیگه تلاش بیشتری کنم اما همین فرصت هم از دست نمی دم
      نمی خوام بگم هیچ چیز نشدنی نیست ولی میگم همه چیز شدنیه
      ویرایش توسط ashki0076 : 23 فروردین 1395 در ساعت 14:30 دلیل: اشتباه تایپ کردن 100 به جای 1000

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از الان به قدرت اینطور که گفتم بخونی ادبیات 50 میشی عربی 60 دینی 70 زبان 50 ریاضی 30 زیست 50 به بالا فیزیک 40 شیمی 50 به بالا

البته ریاضی و فیزیک رو فقط بخش های اسون و نمره بیارو بخون .

ریاضی : احتمال و حد و مشتق و انتگرال و...
      فیزیک : پیش 2 و حرکت و گاز و فشار و مغناطیس و القا
      البته توی درس های دیگه هم حذف کن . مثلا اعلال رو حذف کن از عربی
      لغت یا زبان فارسی رو حذف کن
      گیاهی یا زنتیک یا جفتش رو حذف کن
      اسبد و بار و حذف کن
      و...
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      از الان به قدرت اینطور که گفتم بخونی ادبیات 50 میشی عربی 60 دینی 70 زبان 50 ریاضی 30 زیست 50 به بالا فیزیک 40 شیمی 50 به بالا

اسبد و بار و حذف کن
      و...
      محمد با درصد ریاضی فیزیک و زیستت مشکل دارم...منم جزو اونایی ام که تازه شروع کردن ولی با یه برنامه...سرعت مطالعه ام نسبتا خوبه و با ساعت مطالعه 13-14 ساعت از الان فقط میشه به 30 درصد ریاضی و به 40 درصد کل مباحث فیزیک رسید...اونم نه باتست مفصل و غیره...فقط با سراسری که در این صورت نهایتا میتونی نصف اونایی که خوندی بزنی یعنی ریاضی 15 و فیزیک 20....زیست هم میشه فقط دوبار خوند و دوره کرد که با دوبار و با سطح کنکور 94 یکم رسیدن به بالای 40 اغراق امیزه و یک در صد هزار رخ میده
      و واسش چیزی حدود 30 میتونه ایده ال باشه...یعنی تو دوبار نمیشه هم اون همه مطالب رو حفظ کنی و هم به زیبایی ترکیب
      در مورد عمومی ها هم نظر خاصی ندارم چون به صرف فقط تکتیک شده و با توجه به اینکه به نوعی جواب روبروته با دونستن کلی مطالب و یه سری اصول(حالا لفظ تکتیک نه) میشه به 50 و شاید بیشتر هم امیدوار بود

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون از صفر داری شروع میکنی به نظرم نشه به ایده آل برسی.

اینایی هم که میگن ما خودمون تونستیم دروغ میگن

اونا از قبل خوندن...

اگه از صفر شروع کنی و حدودا روزی 10ساعت بخونی همون 20k میاری -.-

اما اگه از الان واس سال بعد بخونی خیلی خوبه...
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها

اسبد و بار و حذف کن
      و...
      زیست 50 به بالا؟؟؟؟؟

شوخیش هم قشنگ نیس

طرف 1سال تموم کتابو میجوئه نمیتونه 50 بزنه

واقع بین باشیم بهتره -__-

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      چرت نگو بهش :/ فقط اگه تجربي هستی آره وقت تلف کنيه ولی رشته های دیگه هستی شانس داری
      چیو چرت؟؟؟

خب ببین یه بار..طرف رشتش تجربیه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      چرا از الان؟ قبلش هی هرچقد میگفتن بخون چرا نخوندی؟ نکنه انتظار پزشکی هم داری؟
      اینجور تاپیکا تکرارین
      اگه از الان تا خوده کنکور روزی 13 14ساعت مفید بتونی بخونی حدودای 2هزار اینا میشی در حالت خوشبینانه البته بستگی ب پایه درست داره
      اما ب نظر خودم ب شخصه کسایی ک مثل شما هستن اصلا اون انگیزه و اراده و پشتکارعالی و بی وقفه رو ندارن...شاید از هر 10000هزار نفر 1 نفر
      اکثرا 2روز تا مرز 10ساعت میخونن و بعد روز سوم دوباره افت و....میرن سر خونه اول.چون اینجوری بار اومدن!
      حالا استثناهاییم هست یدفه کولاک میکنن اما خب همه ک استثنا نیستن!
      بعضیاهم تاپیک میزنن ک بقیه بگن اره میتونی و بخودش ببگه میتونم و بره تو توهم و هی بگه از فردا از فردا از فردا....
      من با این تاپیکا مخالفم.خودمم پارسال جز این دسته بودم تو فضا بودم
      دیدم کسایی رو ک از الان خوندن اما چ خوندنی!رتبه منطقه 3 شده 4هزار و 2هزار و هزاروهشتصد و اینا.اما کمتر از این رتبه ها ندیدم.اما اراده ی فولادین داشتن.
      این بهانه هاروام نیارین ک نه دیگه باشه واسه سال دیگه و ن من هی تنبلم و ن دسگه نمیرسم و نه از فردا و نه عادت ندارم و...از این فکرا داشتی هیچی نمیشی.همین فردا برو ازاد ی رشته الکی اسم بنویس
      شما از کدوم دسته ای؟
      تو خویی
      سیب اپلم تو گاز زدی

بله دیر شدوع کرده خودشم میگه
      به هر دلیلی نخونده به من و شما ربط نداره
      الان میخاد شروع کنه
      شما به جا تضعیف روحیش باید دورشو بگیری که از این مدت استفاده کنه
      خودمم میدونم کمه
      رویایی هم نمیگم قکر کنه برا پزشکی و....
      اما در حد توانش و تلاشش

این حرفا که شما زدی و سرزنش ها که کردی مال بعد کنکوره نه الان....

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معدل رستگار رحمانی 13.5 بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو دنیا کار غیر ممکن وجود نداره...
      در ضمن رستار رحمان سربازی بودهو ین یعنی یمدت از کتابادور بوده..
      به نظر من دلیل مفقیت ادما برمیگرده به باورشون...
      اگه باور کنین که میشه پس حتما میشه......

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من اگکه تو همین تایم زیر 3000 منطقه سه شدم روتو کم کردم چیکار میکنی؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      درصد هایی که گفتم واقعیه .
      من از هیچ کس مایه نمیذارم و واقعی میگم . من از بهمن شروع کردم . توی آزمون سنجش که گذشت درصد زیستم 60 درصد بود و شیمی 70 درصد .
      فقط کاری که کردم این بود که کتاب درسی رو اول خوندم با دقت . و هرچی از قبل بلد بودم اوردم توی ذهنم . بعد الگو واسه زیست خوندم . تست های گاج رو زدم و هنوز تست های الگو مونده .
      شیمی هم خط ویژه رو خوندم و تست های فار رو زدم .

صبح هم از ساعت 5 بیدار شدم . تا 14 . و باز از 16 تا 22 درس خوندم .

خواستن توانستن است .

خواهشا اگر خودتون توان یا عرضه کاری ندارید یا اراده ندارید خودتون رو با بقیه جمع نبندین

درضمن برای دروس شیمی و زیست تست های کنکور پاسخگو نیست !! لطفا کمی بیشتر به تست های کنکور سراسری 94 دقت کنید . تا متوجه بشید سبک این دروس عوض شده !
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً
      ویرایش توسط .Mohamad. : 23 فروردین 1395 در ساعت 15:07

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​من اگکه تو همین تایم زیر 3000 منطقه سه شدم روتو کم کردم چیکار میکنی؟
      درود حامد جان.

خوبی داداش؟

نیازی ب کم کردن روی کسی نیس. شما رتبه یک بشی یا 100000 اول از همه نفع یا ضررش برا خودتون خواهد بود.

استارتر عزیز خودتونم قبول دارید ک عقب هستین و این خیلی خوبه. ولی خب نمیشه همینطور دست رو دست گذاشت و حسرت خورد که

شما اگه بتونی هر روز 12 تا 13 مطالعه داشته باشی من حتی میتونم بگم ک حتی شانس برای قبولی در سه رشته ی اصلی دانشگاه های پردیس و آزاد مازاد رو هم خواهی داشت.

راجب منطقه سه اطلاعات کافی ندارم ولی واسه منطقه دو ادب و عربی رو دوتا 50 بزنی و معارف و زبانم دوتا 70. (عمومی ها رو میشه زد خدایی حتی بهتر)

راجب اختصاصی ها هم اگه واسه 15 تا تست ریاضی و فیزیک وقت بزاری و خوب خوب بخونیش(خصوصا ریاضی رو بیشتر روی تست های سراسری تاکید کن ) و بتونی از 15 تایی ک خوندی 9تاشو بزنی ب دوتا درصد 30 خوشگل تو کنکور میرسی

در مورد شیمی هم از دوست عزیزمون پرهام عزیز کمک بگیر ک قطعا خیلی میتونن کمکت کنن.

راجب زیست هم ب نظرم دیگه باید ژنتیک و ژنتیک جمعیت رو حذف کنی و حتی شایدم لازم بشه گیاهی هم حذف بشه بسته ب شرایط خودتون و اینم بگم ک خیلی خیلی خیلی خوب بتونی زیستو بزنی بین 40 تا 45 هستش ک خب این درصدایی ک گفتم برای قبولی در رشته ی پزشکی پردیس و آزاد مازاد جاهای دور کافیه

امیدوارم موفق باشید

راستی هرکدوم از دوستان هم نظری دارند میتونن نقل بگیرن و هرجا ک من اشتباه گفتمو بگن اینجای حرفت اشکال داره و راهنمایی اشتباه کردی

در ضمن همه ی این درصد ها و احتمال قبولی ک براتون توضیح دادم و گفتم بر فرض این هست ک معدل تاثیرش یا کلا برداشته یا حداقل مثبت بشه(البته اگه معدلتون بالا هست ک خب چ بهتر)

با تشکر از همگی
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 23 فروردین 1395 در ساعت 15:10

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره میدئنم داداش اما من عربی رو کامل بلدم ...بقیه رو نه واینکه نمیخوام برم دانشگاه فقط میخوام تو منطقه سه زیر 3000 یا 2000 بشم ابروم نره...تا سال بعد بهتر بشم کرج دندون قبول شم...صفرم نیستم مثلا مثلثات رو عالی بلدم احتمال رو بلدم صفر نیستمفایل پیوست 52777

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​دمت گرم حال کردم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش کاذنامه واسه کنکور92 میباشد...من عمومیارو بهتر میزنم وزمینم میزنم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان متاسفانه فقط حرفای ناامید کننده میزنن،مطمئن باشین هر نوع انرژی واسه طرفتون بفرستین بازتابش اول به خودتون برمی گرده،این دوستمون هم که از الان شروع کرده خوندن اگه با ساعت مطالعه ی بالای ده ساعت پیش بره قطعا می تونه زیره چهار هزارو کسب کنه چیز غیر ممکنی نیست،بقول لیتو :
      سنگین برو قوی......
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)