خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 194
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      با خودتون مشما(اینجوریه؟!) مشکی نبرین
      آقا ما خوراکیامون رو ریختیم توش خواستیم رد شیم یارو برگشت بهم گفت نمیتونی بری تو....گفتم یا امام خمینی گرفتنمگفتم چرا گفت مشکیه نمیتونی بری توآقا ما هی این در و اون در زدیم تا یکی دیگه گفت وسایلت رو بیار،همه رو آوردن بیرون گشتن بعد گذاشتن برم،ینی قبل آزمون چنان ر/ید/م به خودما

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      حالا جدا از اینها ، مشکل من تو محاسبات شیمی هست
      کاش میشد ماشین حساب برد...( فک کنم نمیشه..) بنظرتون میشه؟ اطلاعی ندارم
      کلا صرفه جویی در وقت هستش و ترتمیز در اومدن عملیات
      آقا میگیرنت نکن
      اتفاقا من با ماشین حساب کند ترم،تا بیام + و % و ... پیدا کنم کلی طول میکشه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان ادامه بدید داریم فیض میبریم
      من خودم باگ خلقتم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

توی کاغذ a2 بهتره;-)
      داداش مقوا متری میخای بخرم برات؟؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      چرکنویس نمیشه برد
      توی خود برگه امسال برا ما جا گذاشته بودن یعنی برگه یک سوم پایینش سفید بود و مشکلی نبود
      ماشین حساب ک دیگه حکم کلاشینکف رو داره
      تازه خداییش شیمی بی ماشین حساب سری تره اگه عادت کنی
      یه چیزی
      حدود یه ساعت قبل آزمون باید تو حوزه باشی
      من تو این یه ساعت قبل آزمون خیلی استرس داشتم
      کولرم روشن بود دیگه نزدیک بود شاشم بگیره
      تا آزمون شروع میشه چند مین اول همین وضعه انگار داری رو موج را میری
      ولی بعدش عادی میشه مث بقیه آزمونا
      راستی حواستون به باز کردن پلاستیک پلمپ دفترچتونم باشه جر ندین پاسخنامه رو (البته خیلی بعیده )

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اول که وارد حوزه میشی یه حس عجیب غریبی داری خودتم نمیدونی قراره چه بلایی سرت بیاد....بعد که وارد حوزه میشی یه چند مین که دفترچه رو باز میکنی انگار تو کما هستی وقت عمومی ها که تموم میشه و اگه وقت کم بیاری اعصابت میریزه به هم مجبوری دفترچه رو پرت کنی پایین اختصاصیا رو شروع کنی..یه چیزی که هر سال اذیتم میکنه دست چپ بودنمه..با این که میزنم من دست چپم بازم اول صبحی میرم تو حوزه میبینم دست راست گزاشتن!دو ساعت ما مسوولای حوزه مجبوری جرو بحث کنی اخرم رو همون دست راسته مجبوری بشینی!به خودم قول دادم امسال اگه صندلی دست راست بود طوفان به پا کنم چون اصلا نمیشه باهاش کنار اومد!مستقیم از حوزه میخوام بزنم بیرون یه جر و بحث شدید قبلش با همه میکنم باشه قید کنکورم بزنم همه رو تهدید میکنم مستقیم میرم تهرون تو کل خبرگزاری ها باید خبرش بپیچه!واقعا امسال از حقم کوتاه نمیام باشه مراقبه بلند شه من بشینم به جاش پشت میزش باید این کارو کنه !خلاصه که امیدوارم شرایط خوبی رقم بخوره سر جلسه و سوالا بر وفق مراد باشه...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من دیابت دارم خیلی () استرس هم بیشترش میکنه... بنظرتون اگه زیاد برم دستشویی مراقبا گیر نمیدن؟؟؟

راستی فاصله بین صندلیا چقده؟؟ درحدی هس یه نگاهی بندازیم به دفترچه سوال بقلی؟؟
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 23 فروردین 1395 در ساعت 00:28 دلیل: :|

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم امسال اولین بار کنکور میدم.
      چنتا نکته رو از کسایی که کنکور دادن پرسیدم:
      ۱) یکی از دوستام پارسال کنکور داد گفت سر جلسه کنارم یه دبیر زیست بود منم آخرای آزمون به مراقب گفتم داداش یه کمکی کن بذار من زیست رو از رو مال این آقا که دبیر هم هست بزنم ایشونم ریاضی رو از من بزنه اونم در کمال تعجب گفت باشه فقط بی سر و صدا!!!! قسم میخورد زیست رو کامل تقل زد البته دصد زیستش شد ۲۵ درصد!!! به دبیر زیستام نمیشه اعتماد کرد!!! البته دبیر کنکوری نبود ولی بازم....
      ۲) خودتونو برای سیاهی لشگرا آماده کنید. پسرخالم گفت بقل دستی من سرجلسه فقط اومد کیک و ساندیس خورد پا شد رفت!!! از اول تا آخرم فقط داشت خمیازه میکشید و نقاشی میکرد. پسرخالمم عصبانی شده بود ولی خب چیکار میشد کرد؟
      ۳) مراقب میخ صندلی باشید معمولا رو دسته صندلی میخ میزنن ممکنه پاسخنامه پاره شه تا بیای اثبات کنی.........
      ۴) به هیچ وجه پاسخنامه رو روی میز پر نکنید یعنی حتما دفترچه رو زیرش بذارید ممکنه پاره شه

خلاصه اینکه انشاالله هیچکدوم از این مسائل برامون پیش میاد

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      چرکنویس نمیشه برد
      توی خود برگه امسال برا ما جا گذاشته بودن یعنی برگه یک سوم پایینش سفید بود و مشکلی نبود
      ماشین حساب ک دیگه حکم کلاشینکف رو داره
      تازه خداییش شیمی بی ماشین حساب سری تره اگه عادت کنی
      یه چیزی
      حدود یه ساعت قبل آزمون باید تو حوزه باشی
      من تو این یه ساعت قبل آزمون خیلی استرس داشتم
      کولرم روشن بود دیگه نزدیک بود شاشم بگیره
      تا آزمون شروع میشه چند مین اول همین وضعه انگار داری رو موج را میری
      ولی بعدش عادی میشه مث بقیه آزمونا
      راستی حواستون به باز کردن پلاستیک پلمپ دفترچتونم باشه جر ندین پاسخنامه رو (البته خیلی بعیده )
      من پارسال اومدم بازش کنم پلاستیکه پلمپابالای پاسخنامم پاره شدقشنگ 1دیقه ی اولشا قفل کردمبعدش بی خیال شدم وزدم تستارا....اگرم شدگیرندیدبهش چون اگه گیربدیدمختون درگیرمیشه وکلا دراخرش نابودمیشید

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      دوستان من دیابت دارم خیلی () استرس هم بیشترش میکنه... بنظرتون اگه زیاد برم دستشویی مراقبا گیر نمیدن؟؟؟

راستی فاصله بین صندلیا چقده؟؟ درحدی هس یه نگاهی بندازیم به دفترچه سوال بقلی؟؟
      اره میذارن کلا سرجلسه کنکورملت زیادمیرن توی اتاق فکر...خخخخخ
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 23 فروردین 1395 در ساعت 00:28 دلیل: ویرایش پست نقل قول شده

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ماکه سرجلسه2تاازدبیرای خودمون مراقب بودن

موقع ورودیه چکی میکنن ک گوشی نداشتی باشی

سرجلسه اینایی ک بطری اورده بودن ک هیچی اینایی هم ک نیورده بودن یه پارچ دستشون بود اب میدادن!چ مهربون

کلاجلسه ی کنکوریه فضای غریبی داره

زمانی هم ک میگن وقت عمومی هاتمومه یه سکته ناقص میزنن همهوقتی هم که اخراختصاصی هامیگن داوطلب گرااامی وقت پاسخگویی به سوالات تمام شد!همه میرن کما!!من که پارسال همین جوری بودم قشنگ 20دیقه ازشوک سختی فیزیک روصندلیم نشسته بودم ومه بودم.....وای چ زمان های دردناکی بود

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظرتون 2ساعت قبل از شروع آرام بخش بخوریم؟!مشکلی نداره؟!
      .
      .
      چون یکی از رفیقام میگفت یکی از رفیقاش رفت واسه امتحان پزشکی ارتش چون دستاش میلرزید قبول نشد...سال بفد آرام بخش خورد قبول شد.
      .
      .
      .یعنی اینقدر حال میده؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اقا یک راه تقلب بهتون میگم حالشو ببرید .
      اگه توی دانشگاه های خوب بیفتین و مراقب هاتون آدم باشن یعنی جوگیر نشن ، شما اجازه دسشویی داری . من خودم 5 بار رفتم دسشویی !!!

جیب هاتو میگردن .

اگر خواستی یک برگه فرمول یا چیز مهم رو بذار تو لباس زیرت . توی دسشویی نگاهشون کن .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      اقا یک راه تقلب بهتون میگم حالشو ببرید .
      اگه توی دانشگاه های خوب بیفتین و مراقب هاتون آدم باشن یعنی جوگیر نشن ، شما اجازه دسشویی داری . من خودم 5 بار رفتم دسشویی !!!

جیب هاتو میگردن .

اگر خواستی یک برگه فرمول یا چیز مهم رو بذار تو لباس زیرت . توی دسشویی نگاهشون کن .
      مگه امتحان نهایی داش... یعنی اون سوال سختی که موندیم توش لنگ فرمولیه که حفظ نکردیم

البته با اون ایده لباس زیر خیلی کار میشه کرد ...

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گفتم مثلا فرمول . ولی خب خیلی چیزا میشه گذاشت . میشه یک خلاصه از کل درس ها رو گذاشت .

البته موقع عمومی ها نرید دسشویی . اینو یادم شد بگم !!!
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن