خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

||سوال راجب غیرحضوری گرفتن سال چهارم ||

سلام. من سال سوم دبیرستان رشته تجربی هستم.وضع درسیم هم به لطف خدا بدک نیس و توی آزمون ها تراز های نسبتا خوبی هم دارم
      چند وقتیه به این نتیجه رسیدم زمان تلف شده ی من در مدرسه خیلی خیلی زیاده.به حدی که جز درس ریاضی و شیمی بقیه درسا وقت تلفیه برای من.
      در حدی که فکر میکنم اگر خونه بشینم بخونم خیلی بهتره.
      توی دبیرسنان نمونه دولتی هستم و مدرسه برای چهارم به هیچوجه اجازه نمیده غیبت داشته باشیم تا عید و با دبیرای خوب شهر هم سال دیگه کلاس میگیرم یعنی علنا دیگه مدرسه کامل وقتمو تلف میکنه
      برای همین میخاستم سال دیگه غیرحضوری بخونم
      ولی خب هنوز با مشاوری مشورت نکردم.میخاستم بدونم نظر شما استاید راجب غیرحضوری خوندن چیه؟
      و این نکته رو هم بگم سال دیگه درسای تخصصی و احتمالا ادبیات رو بیرون بگیرم و اینکه تو مدرسمون هم جز چندتا خیلی رقابت تحصیلی بالا نیست
      ممنون میشم که فقط کسایی که تجاربی دارند و یا تحقیقات کاملی کردن نظر بدن

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میتونه خطری باشه :/ مخصوصا بهمن اسفند به طرف عید ...

Sent from my HTC One using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها

میشه یکم توضیح بدید لطفا
      چررا خطری باشه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مدرسه نرفتم و کاملا راضیم البته خب کلاس بیرون رفتم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منظورم اینه که آدم باید خیلی خودکار و مداوم باشه ... بهمن و اسفند هم اوج ماه های افسردگی بچه ها به دلیل شرایط جوي هست ... لااقل همنشنيي با دوستان میتونه این حس رو کمی کمتر کنه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم موافق این طرح هستم که سال آخر مدرسه وقت تلف کنيه اما خیلی اوقات که بریدم فقط میرفتم که حالم بهتر بشه چون میدونی که تنهایی مخصوصا تو جو کنکور آدم روانی ميشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.b نمایش پست ها
      من مدرسه نرفتم و کاملا راضیم البته خب کلاس بیرون رفتم
      منم دفیقا همین کارو میخام بکنم
      فقط غیرحضوری گرفتن شرایط خاصی نداره ؟ ینی به جز پیدا کردن مدرسش دیگه نیازی به مثلا داشتن شرایط خاص نیست؟
      شما امتحان نهایتون چجوریه ؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم موافق این طرح هستم که سال آخر مدرسه وقت تلف کنيه اما خیلی اوقات که بریدم فقط میرفتم که حالم بهتر بشه چون میدونی که تنهایی مخصوصا تو جو کنکور آدم روانی ميشه

ممنون. نکته ی خوبی اشاره کردین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arneed نمایش پست ها
      فقط غیرحضوری گرفتن شرایط خاصی نداره ؟ ینی به جز پیدا کردن مدرسش دیگه نیازی به مثلا داشتن شرایط خاص نیست؟
      غیر حضوری نگرفتم من چون خیلی از بچه ها نمیرن مدیر ایراد نمیگیره فقط ممکنه بعضیاشو شهریور مجبور شیم بدیم...فقط از جو دور نشو همون طور که گفتن!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرات
      نه از درس كه دور نميشم چون فقط براي درسه دارم اينكارو ميكنم
      بيشتر ميخاستم مخالفا بيان بالا
      چون يك تاپيك شبيه به اين بود دهن طرف رو سرويس كردن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام غیر حضوری که میشه داوطلب آزاد و به هیچ وجه نباید بخونی چون در صورت قبولی در کنکور بعدش نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری. اگر فکرت این هست که مدرسه نری میتونی راه دور یا بزرگسالان ثبت نام کنی ( راه دور بهتره و شهریش هم کمتره) نیازی به کلاس رفتن هم نداره.
      فقط در نظر داشته باش که خیلی کار خطرناکی داری میکنی چون مدرسه نمونه دولتی با اون جو رقابت بین بچه ها اصلا وقت تلف کردن نیست. دور شدن از فضای مدرسه و رقابت تحصیلی میتونه باعث افت انگیزه بشه.
      سال بعد هم که پیش دانشگاهی هستی فقط سه روز در هفته میری مدرسه و کلاس هاتونم احتمالا از تابستون شروع بشه و اردیبهشت تموم بشه پس وقتت تلف نخواهد شد.
      سال بعد فقط در صورتی این کار رو بکن که مدرستون کلاس های فوق برنامه بی فایده بهتون تحمیل کنه یا فاصله منزل تا مدرستون بیش از یه ساعت باشه.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امتحان نهایی برای همه یکی هست هیچ فرقی بین هیچ دانش آموزی نیست چه بزرگسال چه راه دور چه روزانه چه داوطلب آزاد یه امتحان میدن.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. من سال سوم دبیرستان رشته تجربی هستم.وضع درسیم هم به لطف خدا بدک نیس و توی آزمون ها تراز های نسبتا خوبی هم دارم
      چند وقتیه به این نتیجه رسیدم زمان تلف شده ی من در مدرسه خیلی خیلی زیاده.به حدی که جز درس ریاضی و شیمی بقیه درسا وقت تلفیه برای من.
      توی دبیرسنان نمونه دولتی هستم و مدرسه برای چهارم به هیچوجه اجازه نمیده غیبت داشته باشیم تا عید و با دبیرای خوب شهر هم سال دیگه کلاس میگیرم یعنی علنا دیگه مدرسه کامل وقتمو تلف میکنه
      ولی خب هنوز با مشاوری مشورت نکردم.میخاستم بدونم نظر شما استاید راجب غیرحضوری خوندن چیه؟
      و این نکته رو هم بگم سال دیگه درسای تخصصی و احتمالا ادبیات رو بیرون بگیرم و اینکه تو مدرسمون هم جز چندتا خیلی رقابت تحصیلی بالا نیست
      سلام دوست عزیز!
      اونجوری که نوشتی ازمدرسه راضی نیستی...من امسال با مدرسه توافق کردم با گواهی دکتر موندم خونه...اگه مدرست قبول نکنه تنها راه غیرانتفاعیه...بنظرم اگه با برنامه بمونی خونه خیلی بهتره تا مدرسه
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن فکر غیر حضوری رو نکن که غیر ممکنه .... دولتی هم اذیت میکنه اگه بنویسی و نري ... ی مدرسه غیر انتفاعی پیدا کن یکم برو بعد کمش کن و فقط در امتحانات نوبت اول و دوم شرکت کن

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز اصلا این کارو نکن
      به شدت پشیمون میشی-شاید نکاتی تو کلاس گفته بشه که تو غافل بمونی-بعدشم از بقیه مزایای مدرسه استفاده کن(کتابخانه-سایر معلمان-مشاور-کمک از دوستان-.....)
      بهتره این کارو نکنی
      مدرسه رو کامل برو فقط 1 ماه قبل عید سال چهارمتو تعطیل کن برای خودت-منظمم برو که دیگه مدیر معاونا حرف اضافه نزنن-اگه منظم باشی گیر نمیدن بت
      خلاف قوانین.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن