خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      اصن فکر غیر حضوری رو نکن که غیر ممکنه .... دولتی هم اذیت میکنه اگه بنویسی و نري ... ی مدرسه غیر انتفاعی پیدا کن یکم برو بعد کمش کن و فقط در امتحانات نوبت اول و دوم شرکت کن

Sent from my HTC One using Tapatalk
      داداش ببخشید ولی انگار سطح اطلاعاتتون کافی نیست در این مورد

غیر حضوری گرفتن که به طور قانونی امکان پذیر هست درسته از ترم اول ثبت نام نمیکنن از ترم دوم دبیرستان های راه دور یا غیر انتفاعی ثبت نام کامل میکنن

روش غیر قانونی هم همینه که به اسم حضوری یک مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کنم و دیگه نرم تا وفتی خود مدرسه زنگ بزنه بگه بازرسی چیزی اومده

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      سلام غیر حضوری که میشه داوطلب آزاد و به هیچ وجه نباید بخونی چون در صورت قبولی در کنکور بعدش نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری. اگر فکرت این هست که مدرسه نری میتونی راه دور یا بزرگسالان ثبت نام کنی ( راه دور بهتره و شهریش هم کمتره) نیازی به کلاس رفتن هم نداره.
      فقط در نظر داشته باش که خیلی کار خطرناکی داری میکنی چون مدرسه نمونه دولتی با اون جو رقابت بین بچه ها اصلا وقت تلف کردن نیست. دور شدن از فضای مدرسه و رقابت تحصیلی میتونه باعث افت انگیزه بشه.
      سال بعد هم که پیش دانشگاهی هستی فقط سه روز در هفته میری مدرسه و کلاس هاتونم احتمالا از تابستون شروع بشه و اردیبهشت تموم بشه پس وقتت تلف نخواهد شد.
      سال بعد فقط در صورتی این کار رو بکن که مدرستون کلاس های فوق برنامه بی فایده بهتون تحمیل کنه یا فاصله منزل تا مدرستون بیش از یه ساعت باشه.

در رابطه با معافیت تحصیلی بله درسته چون نیمه دومی هفتاد هفت هستم یکبار نمیتونم بیشتر کنکور بدم ولی این معافیت مشکلم نیس چون راح حل های پیچوندن زیادی جلو راهم گذاشتن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز اصلا این کارو نکن
      به شدت پشیمون میشی-شاید نکاتی تو کلاس گفته بشه که تو غافل بمونی-بعدشم از بقیه مزایای مدرسه استفاده کن(کتابخانه-سایر معلمان-مشاور-کمک از دوستان-.....)
      بهتره این کارو نکنی
      مدرسه رو کامل برو فقط 1 ماه قبل عید سال چهارمتو تعطیل کن برای خودت-منظمم برو که دیگه مدیر معاونا حرف اضافه نزنن-اگه منظم باشی گیر نمیدن بت

انگلیسی و عربی و دینی جز درسایی ان که خوب هستمو نیازی به کلاس ندارم
      میمونه تخصصی ها و ادبیات به جز زمین شناسی. اینا رو هم کلاس خصوصی بیرون میگیرم با دبیرای عالی شهر.دیگه علنن کلاس برای من هیچ تاثیری نخواهد داشت
      فاصله مدرسه تا خونه 7 کیلومتره و اومدن و رفتن هم سخته. تو مدرسه هم ساعت زنگ تفریح از ساعات مفید درس خوندن بیشتره حتی

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arneed نمایش پست ها
      داداش ببخشید ولی انگار سطح اطلاعاتتون کافی نیست در این مورد

غیر حضوری گرفتن که به طور قانونی امکان پذیر هست درسته از ترم اول ثبت نام نمیکنن از ترم دوم دبیرستان های راه دور یا غیر انتفاعی ثبت نام کامل میکنن

روش غیر قانونی هم همینه که به اسم حضوری یک مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کنم و دیگه نرم تا وفتی خود مدرسه زنگ بزنه بگه بازرسی چیزی اومده
      من که.یادمه امسال که میخواستم این کارو بکنم هم تو اینترنت دیدم که این کار چند ساليه غیر قانونيه و هم همه بهم گفتن .... غیر حضوری رفتن حذف نشده فقط قانون میگه دانش آموز اگر در سن رفتن به مدارس روزانه هست نمیتونه غیر حضوری بگیره مگر اینکه سنش بالا باشه ... بعدم هزاران نفر تو مدارس غیر دولتی همین کارو انجام میدن مثلا خود من دیگه از فروردین نرفتم و چيزه غیر قانونيم نیست ولی مدارس دولتی بیشتر زیر ذره بین هستن .... نمونه و سمپاد هم که بیخیال

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      من که.یادمه امسال که میخواستم این کارو بکنم هم تو اینترنت دیدم که این کار چند ساليه غیر قانونيه و هم همه بهم گفتن .... غیر حضوری رفتن حذف نشده فقط قانون میگه دانش آموز اگر در سن رفتن به مدارس روزانه هست نمیتونه غیر حضوری بگیره مگر اینکه سنش بالا باشه ... بعدم هزاران نفر تو مدارس غیر دولتی همین کارو انجام میدن مثلا خود من دیگه از فروردین نرفتم و چيزه غیر قانونيم نیست ولی مدارس دولتی بیشتر زیر ذره بین هستن .... نمونه و سمپاد هم که بیخیال
      بله کاملا درسته دانش آموزی که شرایط روزانه رو داشته باشه نمیتونه غیرحضوری بگیره ولی خب 150 تا کلک هست
      یک نمونش این که شما کمپلت ترم اول ثبت نام نمیکنی و آزاد هستی و ترم دوم خود بزرگسال به صورت قانونی ثبت نامت میکنه و هیچ مشکلی هم نداره
      دومین کار هم این که یک درسی مثل تاریخ یا آمار رو امتحان نمیدادین و یک گواهی معتبر جور میکردین که غیبت موجه بگیرید که سیستم درستون رو تبصره نزاره اینجوری راحت و بدون مشکل میرفتین

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله کاملا درسته دانش آموزی که شرایط روزانه رو داشته باشه نمیتونه غیرحضوری بگیره ولی خب 150 تا کلک هست
      یک نمونش این که شما کمپلت ترم اول ثبت نام نمیکنی و آزاد هستی و ترم دوم خود بزرگسال به صورت قانونی ثبت نامت میکنه و هیچ مشکلی هم نداره
      دومین کار هم این که یک درسی مثل تاریخ یا آمار رو امتحان نمیدادین و یک گواهی معتبر جور میکردین که غیبت موجه بگیرید که سیستم درستون رو تبصره نزاره اینجوری راحت و بدون مشکل میرفتین

حالا خود دانی ولی استرس بخودت وارد میشه سر امتحانا و غیره :/// حداقل من مدرسه میرفتم سوالای امتحانو میدادن استرسي نداشتم )) و نکته دیگه این که باز میگم اونا به سن نگاه میکنن نه اینکه شما کی ثبت نام میکنید ... دردسرم داره در هر حال هر لحظه باید انتظار این که بازرس بیاد و اينارو داشته باشید ... بهتره با کسايي که این کارو کردن و موفق هم. بودن مشورت کنید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اوکی ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام. من سال سوم دبیرستان رشته تجربی هستم.وضع درسیم هم به لطف خدا بدک نیس و توی آزمون ها تراز های نسبتا خوبی هم دارم
      چند وقتیه به این نتیجه رسیدم زمان تلف شده ی من در مدرسه خیلی خیلی زیاده.به حدی که جز درس ریاضی و شیمی بقیه درسا وقت تلفیه برای من.
      در حدی که فکر میکنم اگر خونه بشینم بخونم خیلی بهتره.
      توی دبیرسنان نمونه دولتی هستم و مدرسه برای چهارم به هیچوجه اجازه نمیده غیبت داشته باشیم تا عید و با دبیرای خوب شهر هم سال دیگه کلاس میگیرم یعنی علنا دیگه مدرسه کامل وقتمو تلف میکنه
      برای همین میخاستم سال دیگه غیرحضوری بخونم
      ولی خب هنوز با مشاوری مشورت نکردم.میخاستم بدونم نظر شما استاید راجب غیرحضوری خوندن چیه؟
      و این نکته رو هم بگم سال دیگه درسای تخصصی و احتمالا ادبیات رو بیرون بگیرم و اینکه تو مدرسمون هم جز چندتا خیلی رقابت تحصیلی بالا نیست
      ممنون میشم که فقط کسایی که تجاربی دارند و یا تحقیقات کاملی کردن نظر بدن
      سلام
      منم سال سومم و وضعیت درسیم بد نیست
      مدرسه هم نمونه و پر از گیر مدیر و معاون
      وقت تلف شده هم که بسیاررررررر
      رقابت هم حداقل امسال که صفره سال دیگه رو نمیدونم...
      فکر میکنم غیرحضوری یا بزرگسال بهتره ولی از طرفی از مهمترین چیزی که میترسم حس ناامیدی و خستگی تو ماه های اخر ساله...
      نمیدونم الان چه کنم و هنوز با مشاور خوبی هخ حرف نزدم در این مورد..
      لطفا اگه اطلاعات و تجربه ای شنیدین مطح کنید

فرستاده شده از N9100ِ من با Tapatalk
      اينايي كه ادعـاي اينو دارن كه درسو نبايد واسه پول خوند دو دسته ان:
      1. چشم و دلشون حسابــــــــــــي سيره
      2. ميخوان خودشو خاص جلوه بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن