خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 161 از 161
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی های سنجش به نظرم خیلللی سخترازکنکوره حتی شمارشی هاشم زیاذی زیاذترازکنکوره
      من پارسال شیمی سنجش را توی3تاازمونم همش زیر10میزدم
      اماتوی کنکور40زدم

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺁﺯﻣﻮﻥ 20 ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ﺳﻨﺠﺶ...ﺯﯾﺴﺖ:ﺳﻮﺍﻝ 156-ﺳﺎﺩﻩ-ﮐﻠﻤﺎﺕ  ﺟﻤﻼ‌ﺕ ﮐﺘﺎﺏ ﺩﺭﺳﯽ ﺑﺎ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﻧﺎﺩﺭﺳﺖ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﺷﺪﻥ ﮐﻪ ﭘﯿﺶ ﺗﺮ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﯼ ﻗﻠﻤﭽﯽ ﻭ ﺧﻮﺩ ﺳﻨﺠﺶ ﻫﻢ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺳﻄﺢ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﻧﮑﺘﻪ ﮔﺰﯾﻨﻪ 4 ﺍﻡ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻓﺼﻞ 3 (ﺣﻮﺍﺱ ) ﮐﺘﺎﺏ ﺯﯾﺴﺖ ﺳﺎﻝ ﺳﻮﻡ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ،ﺍﻗﺘﺒﺎﺱ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﮑﺘﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺍﯾﻨﻪ  ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺳﯿﻨﺎﭘﺲ ﺑﯿﻦ ﮔﯿﺮﻧﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﻮﯾﺎﯾﯽ ﻭ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﻋﺼﺒﯽ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.(ﻟﻮﺏ ﺑﻮﯾﺎﯾﯽ ﺟﺰﻭ ﻣﻐﺰ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.)ﺳﻮﺍﻝ 157-ﺳﺎﺩﻩ -ﺳﻮﺍﻝ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﻬﺎﯾﯽ 94  -،ﺩﺭﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻑ ﭘﺘﺎﻧﺴﯿﻞ ﺑﯿﻦ ﺩﻭ ﺳﻮﯼ ﻏﺸﺎ ﺑﻪ 40+ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﻫﺮ ﺩﻭ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﺩﺭﯾﭽﻪ ﺩﺍﺭ ﺳﺪﯾﻤﯽ ﻭ ﭘﺘﺎﺳﯿﻤﯽ ﺑﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.ﺳﻮﺍﻝ 158-ﺳﺎﺩﻩ-ﻓﻘﻂ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﭼﺮﺧﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻧﺎﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻮﺭﻣﻮﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﻭﺯ 21 ﺑﻪ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﻏﻠﻈﺖ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺧﻮﻥ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ،ﭘﺮﻭﮊﺳﺘﺮﻭﻥ ﺍﺳﺖ.ﺳﻮﺍﻝ159-ﺳﺎﺩﻩ-ﻭﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎ ﯼ ﭘﻼ‌ﻧﺎﺭﯾﺎ ﺍﺯ ﮐﺘﺎﺏ ﺩﺭﺳﯽ ،ﻓﺎﻗﺪ ﻧﮑﺘﻪ ﺧﺎﺹ.ﺳﻮﺍﻝ 160-ﻣﺘﻮﺳﻂ -ﭼﻨﺪ ﻣﻮﺭﺩﯼ .ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ 4 ﻣﻮﺭﺩ ﻧﮑﺎﺕ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ.ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ ﻫﺮ ﻟﻨﻔﻮﺳﯿﺖ ﮔﯿﺮﻧﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺁﻧﺘﯽ ﮊﻧﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﻟﻨﻔﻮﺳﯿﺖ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺑﻪ ﺁﻧﺘﯽ ﮊﻥ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ.ﻣﺜﺎﻟﺶ ﻟﻨﻔﻮﺳﯿﺖT ﮐﺸﻨﺪﻩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﺁﻧﺘﯽ ﮊﻥ ﺑﺎ ﭘﺮﻓﻮﺭﯾﻦ ﺳﻠﻮﻝ ﺁﻟﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺭﻭ ﺍﺯﯾﯿﻦ ﻣﯽ ﺑﺮﺩ. ﻭﻫﻢ ﭼﻨﯿﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺳﻢ ﺩﯾﮕﺮ ﺁﻟﺮﮊﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﺘﻦ ﺹ 21 ﮐﺘﺎﺏ ﺳﺎﻝ ﺳﻮﻡ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺁﻟﺮﮊﻥ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ «ﻣﺎﺩﻩ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺯﺍ» ﻫﻢ ﺻﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ! ﻭ ﻣﺎﺩﻩ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺯﺍ ﯾﺎ ﻫﻤﻮﻥ ﺁﻟﺮﮊﻥ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﻫﯿﺴﺘﺎﻣﯿﻦ ﻫﯿﭻ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ  ﻭ ﻫﻢ ﻣﻌﻨﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ ،ﺁﻟﺮﮊﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺳﺒﺐ ﺁﺯﺍﺩ ﺷﺪﻥ ﻫﯿﺴﺘﺎﻣﯿﻦ ﺍﺯ ﻣﺎﺳﺘﻮﺳﯿﺖ ﺑﺸﻪ.ﻭ ﻣﻮﺭﺩ ﺁﺧﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻓﺮﺁﯾﻨﺪ ﺁﻟﺮﮊﯼ ﺳﻄﺢ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﻣﺎﺳﺘﻮﺳﯿﺖ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﺳﺘﻮﺳﯿﺖ ﻫﯿﺴﺘﺎﻣﯿﻦ ﺭﺍ ﺗﻮﺳﻂ ﻭﺯﯾﮑﻮﻝ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﺍﮔﺰﻭﺳﯿﺘﻮﺯ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻏﺸﺎﯼ ﻭﺯﯾﮑﻮﻝ ﺟﺰﻭ ﻏﺸﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﯽ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﻣﺎﺳﺘﻮﺳﯿﺖ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻃﺒﻖ ﺟﻤﻠﻪ ﯼ ﺹ 23 ﮐﺘﺎﺏ ﺩﺭﺳﯽ  «ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﻮﺍﯾﺪ ﻏﺸﺎﻫﺎﯼ ﺩﺭﻭﻥ ﺳﻠﻮﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻏﺸﺎﻫﺎ ﻣﺠﻤﻮﻉ ﻣﺴﺎﺣﺖ ﻏﺸﺎﻫﺎﯼ ﺳﻠﻮﻝ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ.ﺳﻮﺍﻝ 161-ﺳﺎﺩﻩ-ﻧﮑﺎﺕ ﻣﺘﻦ ﮐﺘﺎﺏ ﺩﺭﺳﯽ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﮔﯿﺎﻫﺎﻥ ﻋﻠﻔﯽ ﻭ ﭼﻮﺑﯽ.ﺳﻮﺍﻝ 162-ﺳﺎﺩﻩ-ﭼﻨﺪ ﻣﻮﺭﺩﯼ-ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﻗﯿﺪﻫﺎ ﻭ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺩﻭﻡ ﺭﻭﯾﺸﯽ ﮔﯿﺎﻫﺎﻥ ﺩﻭﺳﺎﻟﻪ.ﺳﻮﺍﻝ 163-ﻣﺘﻮﺳﻂ-ﺗﻨﻬﺎ ﭘﯿﭽﯿﺪﮔﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﭼﻮﻥ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﻣﺎﻫﯿﭽﻪ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺭﺍﺳﺖ ﺭﻭﺩﻩ ﻣﺨﻄﻂ ﺑﻮﺩﻩ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﻫﺴﺘﻪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﺮﻭﻣﻮﺯﻭﻡ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺭﺩ.ﺳﻮﺍﻝ 164-ﺳﺎﺩﻩ-ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺻﻔﺎﺕ ﺍﺗﻮﺯﻭﻣﯽ ﺍﻣﺎ ﻃﻮﻻ‌ﻧﯽﺳﻮﺍﻝ 165-ﺳﺎﺩﻩ -ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻣﺎﮐﺮﻭﻓﺎﮊ ﻫﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﯿﺶ ﺗﺮ ﺍﺯ ﯾﮑﺴﺎﻝ ﺩﺭﻭﻥ ﻟﻨﻒ(ﻧﻪ ﺧﻮﻥ) ﺯﻧﺪﻩ ﻣﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻭ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺳﺒﺐ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﭘﺎﺩﺗﻦ ﻫﺎ ﺷﻮﻧﺪ.(ﺩﺭ ﺍﯾﻤﻨﯽ ﻫﻮﻣﻮﺭﺍﻝ ﺑﺎ ﻓﺎﮔﻮﺳﯿﺘﻮﺯ ﻣﯿﮑﺮﻭﺏ(ﺩﺭ ﺷﮑﻞ ﻓﺼﻞ 1 ﺳﺎﻝ ﺳﻮﻡ ﺹ 14 ﺑﺎﮐﺘﺮﯼ ﺍﺳﺖ) ﮐﻪ ﭘﺎﺩﺗﻦ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺁﻥ ﭼﺴﺒﯿﺪﻩ ﺍﻧﺪ).ﺳﻮﺍﻝ 166-ﺳﺎﺩﻩ -ﺳﻮﺍﻟﯽ ﭼﻨﺪﻣﻮﺭﺩﯼ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﺭﻩ ﺁﻧﺎﺗﻮﻣﯽ ﮐﺮﻡ ﺧﺎﮐﯽ ﻭ ﮔﻨﺠﺸﮏ.ﺳﻮﺍﻝ 167-ﺳﺎﺩﻩ-2 ﺻﻔﺤﻪ ﺁﺧﺮ ﺯﯾﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﯽ ﻭ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩ (1) ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺣﺮﮐﺘﻬﺎﯼ ﻓﻌﺎﻝ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻓﻌﺎﻝ.ﺳﻮﺍﻝ 168-ﺩﺷﻮﺍﺭ-ﻣﺴﺌﻠﻪ ﯼ ﮊﻧﺘﯿﮏ ﻫﻤﺴﻨﮓ ﺑﺎ ﮐﻨﮑﻮﺭﻫﺎﯼ 93 ﻭ94 ﮐﻪ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺗﺴﻠﻂ ﻭ ﺳﺮﻋﺖ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﺳﺖ.ﺳﻮﺍﻝ 169-ﻣﺘﻮﺳﻂ-ﭼﺮﺧﻪ ﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﯿﺎﻩ ﺍﺩﺭﯾﺴﯽ.ﺩﺭ ﮔﯿﺎﻩ ﺍﺩﺭﯾﺴﯽ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﮔﺎﻣﺘﻮﻓﯿﺖ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﻫﺎﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﭘﺪﯾﺪ ﻣﯽ ﺁﯾﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻣﯿﺘﻮﺯ ﮔﺎﻣﺖ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻫﺎﮒ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﯿﺎﻩ n ﮐﺮﻭﻣﻮﺯﻭﻣﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻣﯿﺘﻮﺯ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﻤﮑﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮔﺎﻣﺖ ﮐﺮﻭﻣﻮﺯﻭﻡ ﻫﺎ ﯼ ﻫﻤﺘﺎ ﺍﺯ ﻃﻮﻝ ﺩﺭﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﻗﺮﺍﺭﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻣﯿﻮﺯ ﺍﺳﺖ. * ﺗﻬﯿﻪ ﻭ ﺗﻨﻈﯿﻢ:ﺳﺎﯾﺖ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﮐﻨﮑﻮﺭﯼ 95
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال من دوتای آخر سنجش رو ثبت نام کردم خانوادم روم زووووم کردن ببینن ترازم و درصدام چجورین!سوال من از شماها اینه سطح سوالات سنجش و فلم چی چجوریه؟مثل همن؟اخه ادبیات سنجش رو دیدم زیاد زبان فارسی اورد...چون تو زبان فارسی ضعیفم ترسیدم ممنون میشم یکی به من مفلوک جواب بده

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این نظر منه البته.... بعد از این 6-7 تا ازمونی که دادم سنجش 1) ادبیات 5 تا زبان فارسی داره که به شخصه در مورد سطحشون نظر ندارم چون نمیزنم ولی بقیش خوبه هم قرابت هم املا هم ارایه.و....2)عربی متوسط البته تا حالا متن نداشته شاید ازین به بعد بذاره 3)دینی اسون 4) زبان اسون. 5)ریاضی سخت + چرت وغیر استاندارد تا حالا چون تعداد سوالات استاندارد نیست یه روز 5 تا دیفرانسیل یه روز 10 تا و.... 6) فیزیک چند وقتیه داره اسون میده 7) شیمی خیلی سخت و هر دفعه سخت تر + فوق العاده غیر استاندارد چون مثلا این بار حدود 10 تا شمارشی و 5-6 تا هم چهار موضوعی داده بود که تو کنکور همچین چیزی نیست . ولی سوالات جالبم داره یه چند وقتیم هست که توی محاسباتیا داره واکنش چند مرحله ای میده که احتمال داره ادامه بده به این کارش و شاید تو کنکورم بیاد..................در کل سطح ریاضی و شیمی بالا تر از قلم چی فیزیک پایین تر یا هم سطح عمومیم هم سطح قلم چی
      ویرایش توسط pouya. : 23 فروردین 1395 در ساعت 23:35

5. Top | #155
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #156
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضیش چطور بود ؟
      من iq نخریدم یعنی وقت ندارم
      لازمه حلش کنیم ؟

7. Top | #157
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حدود 7تا قابل حل داشت بقیش سخت تا حد غیر قابل حل تو ازمون.... کنکور که اینجوری نیست البته بدون زدن تست از ریاضی نمیدونم بشه خوب زد ریاضی اما بازم بهتر از سنجشه... این ازمون پایه بود و درسای چهارم که زدنشون اسون تره نبود اگه بودن میشد به حدود 30-40 رسید

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان زمان آزمون آخر عوض شده .
      شما سنجش میرید یا قلم چی؟

9. Top | #159
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      ریاضیش چطور بود ؟
      من iq نخریدم یعنی وقت ندارم
      لازمه حلش کنیم ؟
      كتاب خوبيه اما الان اصلا خوب نيست

داداش به جاش همون كتابي رو كه داري دوباره بزن
      به نظر من تكرار تست هاي عادي نتيجه بخش تر از تستاي سخت هست

ازمون سنجش سطحش بالا بود اما نياز به اي كيو نبود
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا من ریاضی تجربی رو زدم 57 چطور زدم؟؟ هندسه نزدم و نخواهم زد ...

11. Top | #161
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مورد دوم به نظرم اشتباهه چون تیرویید خودش ید رو از مواد غذایی جذب نمیکنه بلکه دشتگاه گردش مواد اون رو بهش میرسونه
      شرمنده الان جواب میدم اخه الان این پستو دیدم

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن