خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Post همفکری در مورد رشته های مالی ، تجاری و اقتصادی

b-economicupdates-marketratesandcharts.png

محلی برای همفکری راهنمایی و کسب تجربه در مورد رشته های اقتصادی ، مالی ، تجاری و رشته های مربوطه

تمامی کسانی که از رشته های مدیریت بازگانی و اقتصاد و رشته های مشابه اطلاعات و تجربه ای دارن در این تایپیک به اشتراک بزارند

سوالات پرسیده شده اولیه :
      آیا از کنکور تجربی در زمان انتخاب رشته امکان انتخاب رشته هایی در زمینه اقتصاد و مالی هست ؟
      رشته های دانشگاهی در زمینه اقتصاد و مالی هست که بعد از قبولی از رشته تجربی در کنکور هم بشه اونا رو انتخاب کرد ؟
      رشته های در زمینه های مالی و تجاری را نام ببرید >

- این پست آپدیت می شود
      تایپیک : همفکری در مورد رشته های مالی ، تجاری و اقتصادی
      http://forum.konkur.in/thread39155-2.html
      ویرایش توسط Zendegi95 : 20 فروردین 1395 در ساعت 19:59 دلیل: تغییر عنوان تاپیک به درخواست استارتر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بله میتونید اقتصاد و مدیریت(مالی) اینارو انتخاب کنید!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lawyer نمایش پست ها
      بله میتونید اقتصاد و مدیریت(مالی) اینارو انتخاب کنید!
      من فهمیدم در مرحله اول میشه پس این رشته ها رو انتخاب کرد

برای گام دوم برای اینکه اطلاعات کاملی از تمامی رشته هایی که می تونم از تجربی به انها در زمینه اقتصاد و مالی و هم موضوع اینا برم از کجا می تونم پیدا کنم ؟

و اینکه بهترین و پر کاربرد ترین رشته های اقتصادی و مالی که ارزشمند و آینده دار باشند چه رشته هایی هستند ؟

من علاقم در کل به رشته هایی در این موضوع هست
      بیشتر راهنماییم کنن دوستان ممنون میشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zendegi95 نمایش پست ها
      من فهمیدم در مرحله اول میشه پس این رشته ها رو انتخاب کرد

برای گام دوم برای اینکه اطلاعات کاملی از تمامی رشته هایی که می تونم از تجربی به انها در زمینه اقتصاد و مالی و هم موضوع اینا برم از کجا می تونم پیدا کنم ؟

و اینکه بهترین و پر کاربرد ترین رشته های اقتصادی و مالی که ارزشمند و آینده دار باشند چه رشته هایی هستند ؟

من علاقم در کل به رشته هایی در این موضوع هست
      بیشتر راهنماییم کنن دوستان ممنون میشم

از زیر شاخه های اقتصاد خبر ندارم

ولی مدیریت بهترینش:بازرگانیه!
      مدیربت صنعتی و مالی هم خوبن...

در کل حسابداری-مدیریت-اقتصاد با علایق شما سازگاره!

حالا اطلاعات تخصصی ندارم...

دوستان دگ هم بیان جواب میدن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

آیا از کنکور تجربی در زمان انتخاب رشته امکان انتخاب رشته هایی در زمینه اقتصاد و مالی هست ؟

رشته های دانشگاهی در زمینه اقتصاد و مالی هست که بعد از قبولی از رشته تجربی در کنکور هم بشه اونا رو انتخاب کرد ؟

اگر بله چه رشته هایی ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

بله این رشته ها در زیر گروه چهار تجربی وجود داره و علوم اقتصادی و مدیریت مالی با توجه به علاقتون میتونه براتون مناسب باشه...البته از حدود رتبه ش اطلاع ندارم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      Lawyer ، ممنون از شما
      KOWSAR RASTAD ، از شما هم تشکر می کنم

مدیریت بازرگانی بهتره یا خود رشته اقتصاد ؟
      (هر چند هر دو در کل یک موضوع کلی دارن )

ولی کدوم کاربرد های بیشتر و در آینده وسیع تر و قابل رشد تر هست؟

اگر رشته های دیگه ای در این موضوع می دونید معرفی بفرمایید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این رشته هایی که فرمودین همگی در رشته تجربی موجوده و زمان انتخاب رشته میتونید اونا رو انتخاب کنید , ولی به نظرم اگر هدفتون یکی از رشته های فوق هست الان اکثر دانشگاه ها همچون ازاد و پیام نور بدون ازمون دانشجو میگیرین اصلا نیازی به دادن کنکور نیست.
      بحث اصلی بنده دو نکته ست :
      یکی اینکه خودتون فرمودین دانشجو بودین و دانشگاه رفتین , حالا دوباره برگشتین چرا رفتین سراغ همچین رشته هایی؟
      دوم اینکه , بخاطر همون موارد بالا که عرض کردم الان تا دلتون بخواد در این رشته ها فارغ التحصیل مدرک کارشناسی داریم .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما وارد هر رشته ای بشید و به اون علاقه ای نداشته باشید مسلما شکست میخورید و احساس خوبی نسبت به خودتون ندارید دلیل اینکه الان فارغ التحصیل این رشته ها اکثرشون بیکارن اینه که شاید از سر ناچاری و بی علاقگی وارد این رشته شدن،ولی مسلما کسی که واسه آینده ی رشته ش برنامه خاصی داره و هدفش پیشرفته،موفق میشه....شما هم ببینید هدفتون چیه که متناسب با اون رشته تون رو انتخاب کنید
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      این رشته هایی که فرمودین همگی در رشته تجربی موجوده و زمان انتخاب رشته میتونید اونا رو انتخاب کنید , ولی به نظرم اگر هدفتون یکی از رشته های فوق هست الان اکثر دانشگاه ها همچون ازاد و پیام نور بدون ازمون دانشجو میگیرین اصلا نیازی به دادن کنکور نیست.
      بحث اصلی بنده دو نکته ست :
      یکی اینکه خودتون فرمودین دانشجو بودین و دانشگاه رفتین , حالا دوباره برگشتین چرا رفتین سراغ همچین رشته هایی؟
      دوم اینکه , بخاطر همون موارد بالا که عرض کردم الان تا دلتون بخواد در این رشته ها فارغ التحصیل مدرک کارشناسی داریم .
      یعنی به نظر شما تلاش و وقت گذاشتن برای قبولی در این رشته ها به این صورت کاری اشتباست
      من علاقه زیادی به این رشته ها دارم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      شما وارد هر رشته ای بشید و به اون علاقه ای نداشته باشید مسلما شکست میخورید و احساس خوبی نسبت به خودتون ندارید دلیل اینکه الان فارغ التحصیل این رشته ها اکثرشون بیکارن اینه که شاید از سر ناچاری و بی علاقگی وارد این رشته شدن،ولی مسلما کسی که واسه آینده ی رشته ش برنامه خاصی داره و هدفش پیشرفته،موفق میشه....شما هم ببینید هدفتون چیه که متناسب با اون رشته تون رو انتخاب کنید
      من علاقه زیادی به این رشته ها دارم ولی اینکه آیا با سن 31- 32 بیاد این رشته رو بخونه نمی دونم کار درستی هست یا نه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما تلاش و وقت گذاشتن برای قبولی در این رشته ها به این صورت کاری اشتباست
      من علاقه زیادی به این رشته ها دارم
      من همسن شما هستم , حسابداری هم خوندم , شما دارید دنبال رشته ای میرین که در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل زیادی داره,بحث علاقه نیست, الان 31 ساله هستین 4 سال بعد هم میشید 35 ,شما دارین وقت میذارید که در اینده حداقل بتونید ازش برداشتی داشته باشین , به نظرتون با 35 سال سن و با مدرک کارشناسی , اون هم توی این وضعیت بازار , میشه صاحب شغل شد؟
      نهایتش میرید داخل شرکت های خصوصی و طبق قانون کار حقوق دریافت میکنید,ایا این چیزی هست که مد نظر دارین؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

من همسن شما هستم , حسابداری هم خوندم , شما دارید دنبال رشته ای میرین که در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل زیادی داره,بحث علاقه نیست, الان 31 ساله هستین 4 سال بعد هم میشید 35 ,شما دارین وقت میذارید که در اینده حداقل بتونید ازش برداشتی داشته باشین , به نظرتون با 35 سال سن و با مدرک کارشناسی , اون هم توی این وضعیت بازار , میشه صاحب شغل شد؟
      نهایتش میرید داخل شرکت های خصوصی و طبق قانون کار حقوق دریافت میکنید,ایا این چیزی هست که مد نظر دارین؟
      در مورد آینده شغلی حق با شما هست
      در ارگان های دولتی نمیشه کار کرد
      ولی هستند شرکت های خصوصی که اینده خوبی داشته باشن و یا حتی انگیزه ای برای کسب کار شخصی خود آدم شاید بشه این رشته
      هر رشته ملاک کار نیست و ملاک انگیزه و جایگاه برای کسب و کار هست

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

محلی برای همفکری راهنمایی و کسب تجربه در مورد رشته های اقتصادی ، مالی ، تجاری و رشته های مربوطه

تمامی کسانی که از رشته های مدیریت بازگانی و اقتصاد و رشته های مشابه اطلاعات و تجربه ای دارن در این تایپیک به اشتراک بزارند

سوالات پرسیده شده اولیه :
      رشته های در زمینه های مالی و تجاری را نام ببرید >

فایل پیوست 52685

- این پست آپدیت می شود

حسابداری-تمامی گرایش های مدیریت و علوم اقتصادی
      تو مدیریت ها هم مدیریت بازرگانی فکر میکنم از بقیه گرایش های مدیریت بهتر باشه
      اما اما بنظرم من رشته علوم اقتصادی رشته بهتریه چون همه دانشگاهی این رشته رو نداره و فکر میکنم جا برای پیشرفتش هستش
      و اما اینکه چه رتبه برا قبولی لازمه بسته به دانشگاهی که میخواهید متفاوته و توصیه میکنم ی سر به سایت کانون بزنید در این رابطه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SanliTa نمایش پست ها
      حسابداری-تمامی گرایش های مدیریت و علوم اقتصادی
      تو مدیریت ها هم مدیریت بازرگانی فکر میکنم از بقیه گرایش های مدیریت بهتر باشه
      اما اما بنظرم من رشته علوم اقتصادی رشته بهتریه چون همه دانشگاهی این رشته رو نداره و فکر میکنم جا برای پیشرفتش هستش
      و اما اینکه چه رتبه برا قبولی لازمه بسته به دانشگاهی که میخواهید متفاوته و توصیه میکنم ی سر به سایت کانون بزنید در این رابطه
      من هم بین مدریت بازرگانی و علوم اقتصادی خیلی فکر کردم و هر دو رشته های خوبی به نظر میان
      این که علوم اقتصاید در هر دانشگاهی نیست و اطلاع نداشتم و نکته خوبی بود

----
      واقعا بین رشته ها موندم که چه رشته ای ارزش بیشتری داره
      بقیه دوستان هم راهنمایی کنند

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      من هم بین مدریت بازرگانی و علوم اقتصادی خیلی فکر کردم و هر دو رشته های خوبی به نظر میان
      این که علوم اقتصاید در هر دانشگاهی نیست و اطلاع نداشتم و نکته خوبی بود

----
      واقعا بین رشته ها موندم که چه رشته ای ارزش بیشتری داره
      بقیه دوستان هم راهنمایی کنند
      اما اینکه کدوم ارزش بیشتری داره اصلا نمیشه گفت اونم برای چهار سال بعد
      یادمه خواهرم مهندسی کامپیوتر خوندش وقتی که رو بورس بودش این رشته اما بعد چار سال که تموم کردش این رشته اشباع شده بودش و چنگی ب دل نمیزد دیگه مثل قدیم
      بنظرم دنبال رشته ای که الان رو بورسه و ارزش بیشتری داره نباشید چون همه الان دنبالشن و اشباع میشه تا اون موقع که شما تمومش میکنید

من خودم علوم اقتصادی رو بهتر میدونم چون فکر میکنم خیلی رو بورس نیس و جا برا پیشرفتش هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن