خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این ها کوچیک ترین مشکل هایی است که یه کنکوری ممکنه داشته باشه

بیخودی بابت این موارد وقتتو هدر و ذهنتو درگیر نکن الان وقت حساسیه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل کوچیک؟ پدر مادر شما علی رغم اینکه میدونن وضعیت مهندسا چجوریه تو کشور به مهندس شدن شما بیشتر اهمیت میدن به حرف مردم بیشتر اهمیت میدن به پز دادن بیشتر اهمیت میدن تا خود شما دیگه حماقت تا کی؟ پدر مادر شما اگه خیر شما رو میخواست اگه واقعا موفقیت شما رو میخواست بهترین شرایط رو برای شمایی که دبیرستانی هستی( نه چند سال پشت کنکور که شاید پدر مادر شما باهات لج کنن که این همه سال موندیو ...) با حداقل امکانات برای این یک سال فراهم میکرد به اونا بگو برن از پدر مادرای مردم یاد بگیرن که چجوری تونستن فرزند شون رو موفق بار بیارن تو همه مراحل زندگی نه اینکه بدتر یک قدم شما رو به عقب بکشن . موفقت رو برن از پدر مادرای کانونی یاد بگیرن که صفحه جداگانه تو کانون دارن نه.شما این جملات رو حتما بگو بهشون اگه تحقیر تون کردن .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منو که از بس گفتن پس نمیخوای بخونی دیگه و دیدن هیچ فایده ای نداره ترجیح دادن دیگه سکوت کنن و بیخیال شن...البته میگن منتظر روز نتایجیم صحبتمون باشه واسه اون موقعه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام خوبید؟

سریع میرم سر اصل مطلب!مثلا این یه مورد رو بخونید!
      اقا من میرم کتاب خونه درس می خونم و شب ساعت 9 برمی گردم خونه! حالا میام خونه عوض این که بهم بگن ایول چه خبر خوبی چیکار می کنی چقدر خوب خوندی؟ خوبه که داری تلاش می کنی! اومدم خونه میگن بچه های مردم تا ساعت 11 شب وای میستن تو فلانی....

یا مثلا من ظهر ها برای نهار میام خونه! بعد بحث شد گفتم بعضیام هستن همونجا میرم غذای بیرون می خورن! بعد مامانم میگه لابد اونا انگیزه دارن ! میگم اخه چه ربطی داره! خودت که در جریانی لابد پول دارن که هر روز چلو کباب 12تومنی می خورن ! خوب من میام خونه نهار مادر عزیز رو میل می کنم ! کلا بیرون بهم غذا نمی چسبه ! حالا عوض تشویق فقط می زنن تو سر!

مورد اول که گفتم دیشب اتفاق افتادو از دیشب حالم خرابه! امروزم اصلا نتونستم درس بخونم. اخه چرا نباید یه بار بگن خوبه خوب داری کار می کنی! اخه حالا فرق 9 تا 11 چقدره که فقط می خوان به من سر کوفت بزنن؟ کلا اعصابم خورده اصن نمی تونم درس بخونم. تحملم تموم شده ! خوب چه گناهی کردم... هر روز یه چیزی رو تو سر ادم میزنن. یه بار نگفتن ایول فلان کار رو کردی.. فقط کافیه پاتو کج بذاری تا به سمتت حمله ور شن.

چه کنم؟
      سلام عزیزم

این مشکلو خیلی ها دارن-بستگی داره کی این رفا رو بزنه!!!
      پدر و مادر که همیشه خیر ادمو میخوان اما بقیه نه(غالبا)

شما به این حرفا گوش نده-اهمیت نده-به راه خودت ادامه بده-هدفت مهمه-
      بعدشم حتما یه کاری کردی که این حرفا و میزنن اونو پیدا کن
      موفق باشی
      خلاف قوانین.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهزیستی ...
      .
      .
      .
      .
      .
      ...

6. Top | #21
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام خوبید؟

سریع میرم سر اصل مطلب!مثلا این یه مورد رو بخونید!
      اقا من میرم کتاب خونه درس می خونم و شب ساعت 9 برمی گردم خونه! حالا میام خونه عوض این که بهم بگن ایول چه خبر خوبی چیکار می کنی چقدر خوب خوندی؟ خوبه که داری تلاش می کنی! اومدم خونه میگن بچه های مردم تا ساعت 11 شب وای میستن تو فلانی....

یا مثلا من ظهر ها برای نهار میام خونه! بعد بحث شد گفتم بعضیام هستن همونجا میرم غذای بیرون می خورن! بعد مامانم میگه لابد اونا انگیزه دارن ! میگم اخه چه ربطی داره! خودت که در جریانی لابد پول دارن که هر روز چلو کباب 12تومنی می خورن ! خوب من میام خونه نهار مادر عزیز رو میل می کنم ! کلا بیرون بهم غذا نمی چسبه ! حالا عوض تشویق فقط می زنن تو سر!

مورد اول که گفتم دیشب اتفاق افتادو از دیشب حالم خرابه! امروزم اصلا نتونستم درس بخونم. اخه چرا نباید یه بار بگن خوبه خوب داری کار می کنی! اخه حالا فرق 9 تا 11 چقدره که فقط می خوان به من سر کوفت بزنن؟ کلا اعصابم خورده اصن نمی تونم درس بخونم. تحملم تموم شده ! خوب چه گناهی کردم... هر روز یه چیزی رو تو سر ادم میزنن. یه بار نگفتن ایول فلان کار رو کردی.. فقط کافیه پاتو کج بذاری تا به سمتت حمله ور شن.

چه کنم؟
      پدر و مادر است است دیگر...گاهی اوقات صحواً دهنت را سرویس میکنند بی آنکه خود بدانند...
      دیگه این حرفا دیگه چیه میزنی؟! این چیزا واسه خیلی ها هست پسر...بیخیال باش!
      من خودم به شخصه میگم خوشم نمیاد منو با کسی مقایسه کنند.خوشبختانه خانواده هم معمولاً تاجایی که شرایط اجازه بده همینکارو میکنند!
      اما خب بعضی وقتا لازمه دیگه
      یادمه پارسال حدوداً یه 1 ماهی رو تو دایورتی مطلق بودم (اَی حالی میده...)، هیچ کاری نکردم!...حال و حوصله هیچکی رو هم نداشتم! از صبح تا شب تو اتاقم خواب...
      دیگه اون آخرش بابام قاطی کرد گفت چیکار داری میکنی پسر!؟ ببین فلانی داره چه میکنه!!.....فلانی رو...فلانی رو....فلانی رو!! داره کولاک میکنه فلان میکنه... اون وقت تو...
      منم میگفتم گور بابای فلانی...:troll (5):

مقایسه کردن همیشه هم بد نیست ولب بعضی وقتا خیلی بده....گیر دادن الکی خیلی بده...سرکوفت الکی و....!
      ببین کاره خودت رو بکن به کسی هم کاری نداشته باش...

آخرشم بگو من همینیم که هستم!
      ویرایش توسط A.Z : 20 فروردین 1395 در ساعت 13:56

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      باید انتقاد بشه ازت و نق نق کنن سرت تا بیشتر تلاش کنی :d
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرچند خونواده محترمن
      ولی اهمیت نده !!
      ^______________________^

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادامــــــه بـــــــده

حواشی هرچقدر که زیاد باشه از اراده تو زیاد تر نیــــــست

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط =TUFAN= نمایش پست ها
      اخیییی دلم سوخت !!! ولی اصلا نگران نباش طبیعیه :دی
      اکثر مامان بابا ها اونجورن خخخخ
      ببینم شما ازمونی چیزی نمیرید ؟ منظورم اینه ک اگه واقعا اون ساعتو مفید میخونید تو کتابخونه باید تراز خوبی هم بیارید و اینجوری جلوی حرف ها کمی گرفته میشه !
      وضعم خوبه! رو به پیشرفت هم هستم. اما خوب بالاخره نمیدونم چرا بازم دلخواه اون نیستم

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      بزار بگن خو!
      +همه چیز رو تعریف نکن !اینکه بعضا ناهار نمیرن خونه رو میمیری تعریف نکنی؟
      این یه مورد رو اشتباه کردم... اما خوب موارد دیگه رو خودشون مطلع بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      منو که از بس گفتن پس نمیخوای بخونی دیگه و دیدن هیچ فایده ای نداره ترجیح دادن دیگه سکوت کنن و بیخیال شن...البته میگن منتظر روز نتایجیم صحبتمون باشه واسه اون موقعه

!
      یعنی اگه به من همچین حرفی میزدن تا 1 و 2 شب دم کتاب خونه چادر می زدم
      خیلی حرف سنگینیه اصن...
      تحملت واقعا خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام عزیزم

این مشکلو خیلی ها دارن-بستگی داره کی این رفا رو بزنه!!!
      پدر و مادر که همیشه خیر ادمو میخوان اما بقیه نه(غالبا)

شما به این حرفا گوش نده-اهمیت نده-به راه خودت ادامه بده-هدفت مهمه-
      بعدشم حتما یه کاری کردی که این حرفا و میزنن اونو پیدا کن
      موفق باشی

حق با توئه! میگم که! تا کاری رو درست انجام میدی حرفی نیست. اما خوب تا یکم دستت بلرزه شروع میشه. کلا کافیه جلوشون یک خط بنویسم. شروع می کنن از بد بودن خطم میگن. کافیه چه میدونم هر کاری بکنم تا یه چیزی بگن البت یکم اغراق کردم به این شدت هم نه ولی کلا اعتماد به نفس به ادم نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Z نمایش پست ها
      پدر و مادر است است دیگر...گاهی اوقات صحواً دهنت را سرویس میکنند بی آنکه خود بدانند...
      دیگه این حرفا دیگه چیه میزنی؟! این چیزا واسه خیلی ها هست پسر...بیخیال باش!
      من خودم به شخصه میگم خوشم نمیاد منو با کسی مقایسه کنند.خوشبختانه خانواده هم معمولاً تاجایی که شرایط اجازه بده همینکارو میکنند!
      اما خب بعضی وقتا لازمه دیگه
      یادمه پارسال حدوداً یه 1 ماهی رو تو دایورتی مطلق بودم (اَی حالی میده...)، هیچ کاری نکردم!...حال و حوصله هیچکی رو هم نداشتم! از صبح تا شب تو اتاقم خواب...
      دیگه اون آخرش بابام قاطی کرد گفت چیکار داری میکنی پسر!؟ ببین فلانی داره چه میکنه!!.....فلانی رو...فلانی رو....فلانی رو!! داره کولاک میکنه فلان میکنه... اون وقت تو...
      منم میگفتم گور بابای فلانی...:troll (5):

مقایسه کردن همیشه هم بد نیست ولب بعضی وقتا خیلی بده....گیر دادن الکی خیلی بده...سرکوفت الکی و....!
      ببین کاره خودت رو بکن به کسی هم کاری نداشته باش...

آخرشم بگو من همینیم که هستم!

ممنون.
      داداش ببین یه مسئله ای هست.یه وقتایی مثلا یه ادمایی رو مقایسه می کنن که واقعا تو میدونی اینا از تو برتر هستن واقعا دمشون گرم دارن بیشتر از تو تلاش می کنن!
      مشکل اون وقتیه که مثلا میان یک نفر رو مثال می زنن که تو میدونی هیچی بارش نیست و فقط قیافه می گیره. اینجاس که واقعا ادم حرصش میگره! چون میدونه با کسی مقایسه میشه و اصن برتری نسبت به خودش نداره اما از دید پدر و مادر اون فرشته است..

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هئی
      یکی از دوستام ترازش نزدیکی 1000 تا بالاتر از من میشد ، وقتی خبرش به خونواده میرسید اینقدر ازش تعریف و به به چه چه کردن .
      من ترازم رو رسوندم به اونقدر هیچی نگفتن حتی یه آفرین خشک و خالی !!!

انگاری این تعریف و تمجید از بچه مردم خاصیت پدر و مادره

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      هئی
      یکی از دوستام ترازش نزدیکی 1000 تا بالاتر از من میشد ، وقتی خبرش به خونواده میرسید اینقدر ازش تعریف و به به چه چه کردن .
      من ترازم رو رسوندم به اونقدر هیچی نگفتن حتی یه آفرین خشک و خالی !!!

انگاری این تعریف و تمجید از بچه مردم خاصیت پدر و مادره

دقیقا مشکل همینه!!!

به نظرم اگه تحقیر کنن و بهت سرکوفت بزن اما بعدش بیان و وقتی به یه موفقیتی حتی کوچیک رسیدی تحسینت کنن به نظرم تعادل برقرار میشه.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کم مونده ..ی نمه تحمل کنی تمومه !!!
      پیروزی نزدیک است
      ببین یعنی من کاملااااااااا درکت میکنم
      من از اون روزی میترسم که نتیجه کنکور بیاد
      اون وقت از الان وضعیتت قرمز تره
      البته ارزو میکنم ک خوب بیاری و دیگ کار ب اونجا نکشه ..ایشالاااااا

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یکی رو میشناسم که شرایط تو رو داشت
      کلی خرج کرده بود و وحشتناک خوب خونده بود ولی مادرش خیلی بهش گیر میداد،مثلا میگفت چرا امروز 6 بار رفتی دستشویی میگفت خب چیکار کنم بکشم بالا
      خلاصه سعی کن توجه نکنی همین شخص از عید تا کنکورش گفت دیگه درس نمیخونم،همین باعث شد از پزشکی به معماری آزاد برسه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظرم خوبه که خونواده ی آدم حواسش به درس خوندن آدم باشه وگرنه که آدم همش تنبلی میکنه. من خونواده ام اصلا سخت گیری نمیکنن همیشه میگفتم کاش یکم بیشتر حساس بودن نسبت به درسم
      I Never give up ∞

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن