خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان کمک کنید: میخوام از سوم ریاضی تغییر رشته بدم برم تجربی...نظر شما؟

سلام
      من امسال سال سوم ریاضی ام

نسبت به آینده و کنکورم دودل شدم....اینکه کنکور 96 تجربی کنکور بدم یا ریاضی؟
      راستش نسبت به کار رشته های ریاضی امیدی ندارم و بخاطر درآمد خوب دندوپزشکی میخوام برم کنکور تجربی.....میدونم خیلی سخته وتلاش زیادی میخواد

کسی هم بوده که از شما دوستان که این کار رو کرده باشه و موفق شده باشه؟؟؟

من ریاضیم خوبه....شیمی و فیزیک هم بد نیست....عمومی هم خوب....فقط میمونه زیست 1و2 که پاس کنم تو تابستون و زیست پیش تو سال دیگه...

بشدت سر درگمم ....دوستانی که مهندسی گرفتن والآن هم موفق شدن و کار پیدا کردن و حقوق خوب میگیرن راهنمایی کنن منو.....ازتون ممنون میشم نظرتون رو بگید
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

ویرایش توسط Dr.Chamran : 18 فروردین 1395 در ساعت 22:07

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شدنش میشه،یه دوستی دارم پیش اومد تجربی و الآن داره دندون کرمان میخونه
      ولی تجربی حلوا خیرات نمیکنن که خیلی اذیتت میکنه...!همون ریاضی رو بخون
      اینایی ام که میگن کار نیست طرف معلوم نیست کجا درس خونده دنباله کارم میگرده،شما تا به حال دیدین دانشچوی شریف تهران بیکار باشه؟!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به قول بابام هر کسی آینده خودشو می سازه اونی که یاد گرفته رو هوا میزننش ولی اول بگو چی دوست داری؟رشته های مهندسی یا رشته های پزشکی؟اونی که دوست داری رو برو حتی اگه هزاران نفرم بگن کار نیست وقتی عالی باشی مطمینا بیکار نمیمونی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین درست خوب باشه پردیس هم نمیاری باید عالی باشی بدون بیای تجربی باید خیلی زور بزنی دولتی در بیای رقابتش نابود کنندس

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khParya نمایش پست ها
      به قول بابام هر کسی آینده خودشو می سازه اونی که یاد گرفته رو هوا میزننش ولی اول بگو چی دوست داری؟رشته های مهندسی یا رشته های پزشکی؟اونی که دوست داری رو برو حتی اگه هزاران نفرم بگن کار نیست وقتی عالی باشی مطمینا بیکار نمیمونی

من تو مهندسیا سه تا رشته رو دوست دارم....یکی مهندسی پزشکی....یکی مهندسی هوافضا یکی هم مهندسی نفت.....البته برق هم خوبه
      تو تجربی هم دندونپزشکی و پرستاری رو دوست دارم.....بیشتر بخاطر درآمد خوبش میخوام برم

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima77A نمایش پست ها
      چمران جون نرو تجربی الان تجربی مد شده هر کی رو ول میکنی میره تجربی میخونه همه هم فک میکنن دکتر میشن نه عزیز من خودم دختر عموم 4 سال پشت کنکور موند تا بالاخره پزشکی اردبیل قبول شد تو همون ریاضی رو بخون ولی توپ بخون الانم که داوطلباش اومده پایین بهترین فرصته رتبه خوب بیاری نه تجربی که 3 برابر ریاضی داوطلب داره من تجربی دارم میخونم واقع مرد عمل میخواد تجربی اون تست هوشیم که از ما گرفتن اولویت اولم تجربی بود و نفر دوم مدرسه بودم ولی بعد دو سال درک میکنم که من باید انسانی میخوندم که حفظیاتم قویه تا قاضی میشدم من داداشم ریاضی خوند مکانیک سیالات خوند الان تو یه شهری تو استان اذربایجان شرقی رییس شرکت گازه سن زیادیم نداره کلا 32 سالشه خدا رو شکر 7 8 تومنم هر ماه حقوق میگیره
      ممنون از راهنماییت
      داداشت چه دانشگاهی مکانیک خوند؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا به مهندسی خیلی خیلی بیشتر از تجربی علاقه داری مهندسی برو......ولی اگه به یه میزان علاقه داری یا به تجربی بیشتر برو تجربی
      .
      .
      .
      از لحاظ درآمد تقریبا تمام مهندس هایی که بیکارن تو یه دانشگاه چرت درس خوندن حتی یه نا معادله دوره راهنمایی رو هم نمیتونن حل کنن
      .
      .
      .
      ولی در هر صورت درآمد پزشک متخصص و دندون از مهندسی بیشتره....درامد مهندسی در حالت خوب 6تا 10 تومنه
      .
      .
      .
      .
      البته رشته های مهندسی رو میشه پذیرش گرفت راحت....تو آمریکا یا انگلیس در آمد مهندس حداقل 15 تومنه ولی پزشکی خیلی خیلی سخته پذیرش گرفتن
      .
      .
      .
      برای تغییر رشته نیازی به پاس کردن زیست 1.2.3.4.....نیست.....حتی با دیپلم ریاضی هم میتونی کنکور تجربی بدی
      .
      .
      .
      .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      اگه واقعا به مهندسی خیلی خیلی بیشتر از تجربی علاقه داری مهندسی برو......ولی اگه به یه میزان علاقه داری یا به تجربی بیشتر برو تجربی
      .
      .
      .
      از لحاظ درآمد تقریبا تمام مهندس هایی که بیکارن تو یه دانشگاه چرت درس خوندن حتی یه نا معادله دوره راهنمایی رو هم نمیتونن حل کنن
      .
      .
      .
      ولی در هر صورت درآمد پزشک متخصص و دندون از مهندسی بیشتره....درامد مهندسی در حالت خوب 6تا 10 تومنه
      .
      .
      .
      .
      البته رشته های مهندسی رو میشه پذیرش گرفت راحت....تو آمریکا یا انگلیس در آمد مهندس حداقل 15 تومنه ولی پزشکی خیلی خیلی سخته پذیرش گرفتن
      .
      .
      .
      برای تغییر رشته نیازی به پاس کردن زیست 1.2.3.4.....نیست.....حتی با دیپلم ریاضی هم میتونی کنکور تجربی بدی
      .
      .
      .
      .

اگه بخوام سال چهارم بخوام برم تجربی باید زیست 1و2 رو پاس کنم

روی علاقه تو کشور ما کسی به جایی نمیرسه...مگه اینکه تجربی باشه...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا نشه

من خیلی از رتبه ها رو دیدم که تا سوم ریاضی خوندن ولی کنکور تجربی دادن و موفق شدن .

فقط باید زیستت رو خیلی قوی کنی

و به نظر من کلاس هم بایدشرکت کنی(زیست)...

موفق و پیروز باشید!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      چرا نشه

من خیلی از رتبه ها رو دیدم که تا سوم ریاضی خوندن ولی کنکور تجربی دادن و موفق شدن .

فقط باید زیستت رو خیلی قوی کنی

و به نظر من کلاس هم بایدشرکت کنی(زیست)...

موفق و پیروز باشید!
      ممنونم.....خیلیا میگن نمیشه...اگه پارسال رفته بودم تجربی الآن اعتماد بنفسم خیلی بالاتر بود

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      اگه بخوام سال چهارم بخوام برم تجربی باید زیست 1و2 رو پاس کنم

روی علاقه تو کشور ما کسی به جایی نمیرسه...مگه اینکه تجربی باشه...
      داداش الان دروس برای تو مشکل نیستن هر درسی رو بخوای میتونی با تلاش بیشتر از پسش بر بیای . وقت هم داری . فقط مطمئنی میخوای بیای تجربی ؟ پرستاری کاری تقریبا سخت با حقوق متوسطه(در موردش تحقیق کن) . دندون پزشکی هم باید روحیه ـش رو داشته باشی (برای من که خیلی چندشه ...) ولی اگه واقعا روحیه دندون پزشکی رو داری و کلا دوسش داری دوتاکار میتونی بکنی :
      1- تغییر رشته بدی
      2- سال چهارم ریاضی بمونی و خودت کتاب زیست رو بخونی !

برای تغییر رشته احتمالا باید زیست رو امتحان بدی (و فیزیک ؟؟) که اگه معدلت بد بشه بعدا استرس میگیری. بهت پیشنهاد میکنم اگه میتونی یه دبیرستان غیر انتفاعی خوب پیدا کن و بهشون بگو میخوای سر کلاس زیست بشینی اگه قبول کردن ثبت نام کن !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

داداش الان دروس برای تو مشکل نیستن هر درسی رو بخوای میتونی با تلاش بیشتر از پسش بر بیای . وقت هم داری . فقط مطمئنی میخوای بیای تجربی ؟ پرستاری کاری تقریبا سخت با حقوق متوسطه(در موردش تحقیق کن) . دندون پزشکی هم باید روحیه ـش رو داشته باشی (برای من که خیلی چندشه ...) ولی اگه واقعا روحیه دندون پزشکی رو داری و کلا دوسش داری دوتاکار میتونی بکنی :
      1- تغییر رشته بدی
      2- سال چهارم ریاضی بمونی و خودت کتاب زیست رو بخونی !

برای تغییر رشته احتمالا باید زیست رو امتحان بدی (و فیزیک ؟؟) که اگه معدلت بد بشه بعدا استرس میگیری. بهت پیشنهاد میکنم اگه میتونی یه دبیرستان غیر انتفاعی خوب پیدا کن و بهشون بگو میخوای سر کلاس زیست بشینی اگه قبول کردن ثبت نام کن !
      تو برازجون غیر انتفاعی خوب نیست....روحیه دندونپزشکی رو دارم...مرسی از امیدی که دادی....من با خوندن و رتبه آوردنش مشکلی ندارم هنوز نمیدونم با خودم چند چندم....خودت میخوای بری پزشکی؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      سلام
      من امسال سال سوم ریاضی ام

نسبت به آینده و کنکورم دودل شدم....اینکه کنکور 96 تجربی کنکور بدم یا ریاضی؟
      راستش نسبت به کار رشته های ریاضی امیدی ندارم و بخاطر درآمد خوب دندوپزشکی میخوام برم کنکور تجربی.....میدونم خیلی سخته وتلاش زیادی میخواد

کسی هم بوده که از شما دوستان که این کار رو کرده باشه و موفق شده باشه؟؟؟

من ریاضیم خوبه....شیمی و فیزیک هم بد نیست....عمومی هم خوب....فقط میمونه زیست 1و2 که پاس کنم تو تابستون و زیست پیش تو سال دیگه...

بشدت سر درگمم ....دوستانی که مهندسی گرفتن والآن هم موفق شدن و کار پیدا کردن و حقوق خوب میگیرن راهنمایی کنن منو.....ازتون ممنون میشم نظرتون رو بگید
      حامد حسني
      تراز كانون ٦٢٠٠
      مهندسي نفت ابادان دوسال خوند و پشيمون شد
      ٩٤ كنكور داد
      رتبش شد ١٠٠٠
      الان داره تعهدي پزشكي شهركرد ميخونه
      درصداش :
      رياضي و فيزيك : ٥٥٪‏
      زيست ٦٪‏
      شيمي ٤٥٪‏
      رتبه زير گروه يك : ١٩٨٠
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      حامد حسني
      تراز كانون ٦٢٠٠
      مهندسي نفت ابادان دوسال خوند و پشيمون شد
      ٩٤ كنكور داد
      رتبش شد ١٠٠٠
      الان داره تعهدي پزشكي شهركرد ميخونه
      درصداش :
      رياضي و فيزيك : ٥٥٪‏
      زيست ٦٪‏
      شيمي ٤٥٪‏
      رتبه زير گروه يك : ١٩٨٠
      درصدای کاملشو ندارین؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه اینایی ک بچه ها گفتند درسته اگه مشکلت درامد خوبه پزشکیه ب ظاهر دلفریبش نگاه نکن کم کمش بعد 7 8 سال درس خوندن و گذروندن طرحو و 3 4 سال کار کردن وضعت میافته دور (البته دندون جان بحثش جداست) الان پزشکی و دندون رو بورسه و درامدزاست درست اما 20 سال دیگه رو کی تضمین میکنه؟
      من عموم 30 سال پیش پزشکیو ول کرد رفت مهندسی خوند چون اون زمان مهندسی درامدزا بودو بسی رو بورس اما الان نسبت ب پزشکی ..
      شناخت از خودتو علاقتو میزان اراده و پشتکار و ... را بسنج و تصمیم بگیر

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)