خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      تجربی پزشکی میدن،دندون پزشکی میدن با درامد های توپ...حلوا بهتر از این؟
      یه خبری هم از پزشک و دندانپزشک های بیکار بگیر

سطحی و عجولانه تصمیم نگیرید

کی گفته تمام پزشک ها در آمدشون توپه؟

چندتا پزشک نشونت بدم که درآمد ندارن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست من...
      من خودم امسال تغییر رشته دادم.....
      در یک کلام بگم تا حالا دهنم سرویس شده.. اما..... اما داره....
      اولااااااا صد در صد باید برای زیستت یه کلاس مشتی و درست و حسابی بری... کاری ک من نکردم و 80 درصد مشکلم شده تا الان..... من کلییییییییییییی وقت صرف زیست کردم تا تازه رسیدم به درصد 50 تو قلمچی... از 10 15 درصد.....
      دوما از درای دیگت مطمئن باش.... مطمئن یعنی مطمئناااا من از شیمی زبان ریاضی و تا حدودی فیزیکم مطمئن هستم.... و بودم.. یعنی قشنگ چند تا ک جلوت بندازن...
      مثلا من شیمی میانگین ترازم 7800 ایناس المپیادی بودم
      ریاضی باز بخاطر اشتباه اولم ک کلاس نرفتم... خیلیی افت کردم اما همچنان براحتی میانگین ریاضی با اینکه خیلییی کم وقت گذاشتم 7000 ایناس... عالی نیس اما خوبه...و خیلیی بهتر هم میتونه باشه.... مثلا ریاضی پیش 1 ک خیلیی برای بچه ها سخته چکیده حسابان و جبرمونه.. خیلی ساده و شیک تر

و سوما تو تجربی باید دور از جون... مثل خ ر خوند. کاری که من نمیتونم خیلی انجام بدم و رو میانگین تراز 6300 گیر کردم.... در حالی ک تو تیزهوشان درس میخونم...
      من روزای تعطیلم 9 ساعت بیشتر نمیتونم بخونم... و این برای یه تغییر رشته ای مثل من ک توسط زیست مجرور شده! کمه...
      میتونی اما حتمااااا از تجربیات من استفاده کن.... مطمئن باش براحتی میشه سیاهی لشکر تجربیارو پشت یسر گذاشت... کلی همه 400 هزار نفرو عرض کردم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-alijani نمایش پست ها
      داداش اینجوری فکر نکن ...

من کل تاپیک رو خوندم

خودم دوم تجربی ام

این لحن صحبت کردنت منو یاد پارسال خودم میندازه

این کاری که شما الان داری می کنی - منظورم مشورت و تحقیق و .... - من پارسال کردم

بهم گفتن زیست سخته تجربی سخته پزشکی طولانیه من گفت من بهش علاقه دارم و سختیش هم عیب نداره و الان که جلو رفتم و آخر سال هستم فهمیدم علاقه یعنی چی

خودمونیم هممون ملاک اول انتخاب رشته رو پول در نظر می گیریم ولی الان می فهمم پول زیر مجموعه علاقست .... علاقه داشته باشی به رشتت پول هم باهاش میاد

مثلا بعضیا میگن - از جمله خودم - به پزشکی علاقه دارم ولی درستش اینه که به پول پزشکی علاقه دارم

من خودم ریاضی و فیزیکم خیلی عالیه و تو مدرسه مون از المپیادی ها تو این دو تا درس بیشتر میشم ... ولی الان اعتراف می کنم اشتباه کردم

این میشه که یکدفعه بی انگیزه میشی

من به مهندسی هوافضا و مهندسی هسته ای علاقه دارم ولی جرات نمی کنم به پدر مادرم بگم میخوام تغییر رشته بدم چون اون چیزی که خودشون بهش نرسن می خوان من بهش برسم

یک مساله دیگه اینه که ما داریم با پردیس و آزاد و ... هر سال 7000 نفر - فک کنم - پزشک میدیم بیرون در صورتی که وزیر بهداشت گفت ما 25000 نفر کمبود نیرو داریم حالا تا 10 سال دیگه فک کنم باید بشینیم خودمون همدیگرو درمان کنیم ... برگردیم به عقب می بینیم همین اتفاقی که الان برای تجربی داره میفته چند سال پیش برای ریاضی افتاد

خیلی حرف زدم ولی خلاصه علاقه رو فدای پول نکن که پشیمون میشی

خدا هم یه کمکی به من کنه که راهم رو پیدا کنم

ولی باز هم در جمع بندی صحبت هام

صلاح کار خویش خسروان دانند ...
      راستش من به رشتم و رشته های مهندسی علاقه بیشتری دارم..... شما هم برات دیر نشده تغییر رشته بدی تازه شروع کردی....ولی اینو بگم مهندسی هوافضا بدرد نمیخوره اونم تو ایران....باور های الکی رو هم بذار کنار....من مثل خودت فکر میکردم راجع به مهندسی هوافضا....خونواده مخصوصا پدر فشار میاره برم تجربی...بخاطر درامد و راحتی بعدش میگه...اولش خیلی خیلی سخته....من هنوز هم دودلم...این کارارو باید سال اول انجام میدادم یا پارساال ولی اون موقع به علاقه و اینا فکر میکردم نه به درامد و پول
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام دوست من...
      من خودم امسال تغییر رشته دادم.....
      در یک کلام بگم تا حالا دهنم سرویس شده.. اما..... اما داره....
      اولااااااا صد در صد باید برای زیستت یه کلاس مشتی و درست و حسابی بری... کاری ک من نکردم و 80 درصد مشکلم شده تا الان..... من کلییییییییییییی وقت صرف زیست کردم تا تازه رسیدم به درصد 50 تو قلمچی... از 10 15 درصد.....
      دوما از درای دیگت مطمئن باش.... مطمئن یعنی مطمئناااا من از شیمی زبان ریاضی و تا حدودی فیزیکم مطمئن هستم.... و بودم.. یعنی قشنگ چند تا ک جلوت بندازن...
      مثلا من شیمی میانگین ترازم 7800 ایناس المپیادی بودم
      ریاضی باز بخاطر اشتباه اولم ک کلاس نرفتم... خیلیی افت کردم اما همچنان براحتی میانگین ریاضی با اینکه خیلییی کم وقت گذاشتم 7000 ایناس... عالی نیس اما خوبه...و خیلیی بهتر هم میتونه باشه.... مثلا ریاضی پیش 1 ک خیلیی برای بچه ها سخته چکیده حسابان و جبرمونه.. خیلی ساده و شیک تر

و سوما تو تجربی باید دور از جون... مثل خ ر خوند. کاری که من نمیتونم خیلی انجام بدم و رو میانگین تراز 6300 گیر کردم.... در حالی ک تو تیزهوشان درس میخونم...
      من روزای تعطیلم 9 ساعت بیشتر نمیتونم بخونم... و این برای یه تغییر رشته ای مثل من ک توسط زیست مجرور شده! کمه...
      میتونی اما حتمااااا از تجربیات من استفاده کن.... مطمئن باش براحتی میشه سیاهی لشکر تجربیارو پشت یسر گذاشت... کلی همه 400 هزار نفرو عرض کردم
      ممنون از راهنماییت....راستش من زیاد به نظرات دیگران که میگن نمیشه کاری ندارم...اگه بخوام میتونم....ولی من هنوز مصمم نیستم.....هنوز به نتیجه نرسیدم و دارم مشاوره میگیرم...حتی اگه پشت کنکوری هم بشی می ارزه....ریاضیم که خوبه ... عمومی هم بالا...بقیش هم یا تلاش خیلی زیاد یا کلاس....ممنونم ازت

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من به رشتم و رشته های مهندسی علاقه بیشتری دارم..... شما هم برات دیر نشده تغییر رشته بدی تازه شروع کردی....ولی اینو بگم مهندسی هوافضا بدرد نمیخوره اونم تو ایران....باور های الکی رو هم بذار کنار....من مثل خودت فکر میکردم راجع به مهندسی هوافضا....خونواده مخصوصا پدر فشار میاره برم تجربی...بخاطر درامد و راحتی بعدش میگه...اولش خیلی خیلی سخته....من هنوز هم دودلم...این کارارو باید سال اول انجام میدادم یا پارساال ولی اون موقع به علاقه و اینا فکر میکردم نه به درامد و پول
      داداش گفتم صلاح کار خویش خسروان دانند

ولی اگر رفتی تجربی پای همه چیزش باش چون دیگه اون موقع پشیمونی هیچ فایده ای نداره

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما ...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش گفتم صلاح کار خویش خسروان دانند

ولی اگر رفتی تجربی پای همه چیزش باش چون دیگه اون موقع پشیمونی هیچ فایده ای نداره

آره کاملا درست میگی.....خودت برای پزشکی تلاش میکنی؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره کاملا درست میگی.....خودت برای پزشکی تلاش میکنی؟
      من الان هدفم پزشکیه تو قلم چی هم میانگینم 7200 هست با درصد زیست 33 که نشان از عدم علاقست

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان هدفم پزشکیه تو قلم چی هم میانگینم 7200 هست با درصد زیست 33 که نشان از عدم علاقست
      به زیست علاقه نداری؟؟چجوری میخونیش؟با چه روشی؟
      اگه سوال میپرسم بخاطر وضعیت خودمه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به زیست علاقه نداری؟؟چجوری میخونیش؟با چه روشی؟
      اگه سوال میپرسم بخاطر وضعیت خودمه
      روشم اینه که روش خاصی ندارم

شوخی می کنم

خط به خط کتاب رو حفظ می کنم برای امتحان های مدرسه کافیه ولی کنکور و قلم چی فک نکنم 40 به بالا با این روش بشه زد

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      فایل پیوست 52572

به كنار هم دقت كن يه هم رتبه داشت با تراز ٧٠٠٠

دستت طلا....واقعا انگیزه میده به من که با تلاش بتونم برم جلو....

11. Top | #41
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دستت طلا....واقعا انگیزه میده به من که با تلاش بتونم برم جلو....
      عزيز دل وظيفست
      اميدوارم انتخاب اگاهانه اي داشته باشيد ... ظاهري و براي حرف ايندتون رو خراب نكنيد

.
      .

روش مطالعه زيست :
      به برنامه كانون اعتماد كن ! كاري به سوالا و بحثاي متفرقه ندارم

برنامه كانون تابستون مياد زيست دوم و سوم رو دو بار جمع ميكنه دقت كن اينجا شما بايد كار سخته رو انجام بديد چون اولين باريه كه داريد زيست ميخونيد

در كل مسير حركتتون براي زيست سعي كنيد تك تك جملات رو بفهميد نه صرفا حفظ كنيد و صرفا ريز ريز بشيد جملات رو با توجه به عقل سليمت تحليل كن و بيا جلو اوايل تستاي ميحثي و ساده بزن كه چيزي يادت بده و كم كم به مرور سوالات كنكوور و تستاي كتب كمك اموزشي

اگه درست حركت كنيد مطمئنا در اويل مهر يا ابان شما به حد لازمتون رسيديد و از خيلي از تجربيا هم بهتريد

موفق باشيد
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      عزيز دل وظيفست
      اميدوارم انتخاب اگاهانه اي داشته باشيد ... ظاهري و براي حرف ايندتون رو خراب نكنيد

.
      .

روش مطالعه زيست :
      به برنامه كانون اعتماد كن ! كاري به سوالا و بحثاي متفرقه ندارم

برنامه كانون تابستون مياد زيست دوم و سوم رو دو بار جمع ميكنه دقت كن اينجا شما بايد كار سخته رو انجام بديد چون اولين باريه كه داريد زيست ميخونيد

در كل مسير حركتتون براي زيست سعي كنيد تك تك جملات رو بفهميد نه صرفا حفظ كنيد و صرفا ريز ريز بشيد جملات رو با توجه به عقل سليمت تحليل كن و بيا جلو اوايل تستاي ميحثي و ساده بزن كه چيزي يادت بده و كم كم به مرور سوالات كنكوور و تستاي كتب كمك اموزشي

اگه درست حركت كنيد مطمئنا در اويل مهر يا ابان شما به حد لازمتون رسيديد و از خيلي از تجربيا هم بهتريد

موفق باشيد
      ممنون از شما...همین کار رو میکنم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.chamran نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییت....راستش من زیاد به نظرات دیگران که میگن نمیشه کاری ندارم...اگه بخوام میتونم....ولی من هنوز مصمم نیستم.....هنوز به نتیجه نرسیدم و دارم مشاوره میگیرم...حتی اگه پشت کنکوری هم بشی می ارزه....ریاضیم که خوبه ... عمومی هم بالا...بقیش هم یا تلاش خیلی زیاد یا کلاس....ممنونم ازت
      راستی عزیزم...
      من حرفی ندارم... اما یروز بیا بهت چند نفر تو مدرسمونو نشون بدم... معلم شیمی نقره المپیادشیمی رتبه 2 دکترا برق و دانشجو ممتاز برق تهران
      معلم ریاضی دکترای مکانیک بهشتی....
      معلم فیزیک ارشد مهندس هسته ای گمونم علم و صنعت
      معلم ریاضی دکترای ریاضی محض شریف_ipm
      اینا خوشی زیر دلشون نزده ک میان تو مدرسه ما درس میدن...
      پسرداییم فوق لیسانس مکانیک صنعتی اصفهان دو ساله بیکاره
      ریاضیا منو نقل قول نکن..
      فقط خواستم بدونی من عاشق مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی هستم و خواهم بود... اما الان تجربی میخونم... با بدبختی زیاد.
      چون پرستار یه شیفت کار دختر عموم 3 تومن ماهی میگیره از یه بیمارستان 4 روز در هفته...
      موفق باشیییییییییییییی م.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      راستی عزیزم...
      من حرفی ندارم... اما یروز بیا بهت چند نفر تو مدرسمونو نشون بدم... معلم شیمی نقره المپیادشیمی رتبه 2 دکترا برق و دانشجو ممتاز برق تهران
      معلم ریاضی دکترای مکانیک بهشتی....
      معلم فیزیک ارشد مهندس هسته ای گمونم علم و صنعت
      معلم ریاضی دکترای ریاضی محض شریف_ipm
      اینا خوشی زیر دلشون نزده ک میان تو مدرسه ما درس میدن...
      پسرداییم فوق لیسانس مکانیک صنعتی اصفهان دو ساله بیکاره
      ریاضیا منو نقل قول نکن..
      فقط خواستم بدونی من عاشق مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی هستم و خواهم بود... اما الان تجربی میخونم... با بدبختی زیاد.
      چون پرستار یه شیفت کار دختر عموم 3 تومن ماهی میگیره از یه بیمارستان 4 روز در هفته...
      موفق باشیییییییییییییی م.
      راستش منم از رشته های مهندسی خیلی خوشم میاد....ولی کو کار؟کو پول؟....واسه پولش میخوام برم تجربی...هرچی بیاری تو تجربی خوبه...خیلی بهتر از مهندسیه...ایشالاا موفق باشیم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)