خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 96
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Baq3r نمایش پست ها

2 تا عامل مهم تو شکست برنامه هاش
      1-تحریم ها
      2-سنگ اندازی داخلی ها
      (البته به نظرم باید به عنوان رئیس جمهور با هر دوتاشون مقابله میکرد ک نتونست)
      افغانستان نفت نداره که تحریمش کنن و نخرن
      افغانستان هزاران برابر ایران سنگ انداز داخلی داره

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      پست قبلتو بخون
      ببین چه سمتی داره
      دادن یارانه یه کار کاملا درست و منطقی بود اما علت شکست این برنامه ی فوق العاده ک به ظاهر قیمت ها رو برد بالا(ک میتونست کلی به نفع قشر محروم و توسعه ی کشور باشه) - آدمای پولداری بودن ک منافعشون به خطر میافتاد - ببینین اونا چطوری کاری کردن ک مردم مقابل دولتشون باشن. حالا خیلی ها دارن مقابل یارانه جبه میگیرن در حالی ک نمیدونن به نفعشونه
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دادن یارانه یه کار کاملا درست و منطقی بود اما علت شکست این برنامه ی فوق العاده ک به ظاهر قیمت ها رو برد بالا(ک میتونست کلی به نفع قشر محروم و توسعه ی کشور باشه) - آدمای پولداری بودن ک منافعشون به خطر میافتاد - ببینین اونا چطوری کاری کردن ک مردم مقابل دولتشون باشن. حالا خیلی ها دارن مقابل یارانه جبه میگیرن در حالی ک نمیدونن به نفعشونه
      ببین داداش
      اگه یارانه ها 2 برابر بشه قیمت ها 4 برابر میشه
      اگه یارانه ها 3 برابر بشه قیمت ها 9 برابر میشه
      قیمتا نمایی میره بالا و ایرانو میکنه مثل سنگاپور
      ببین کی گفتم

پ.ن سنگاپور یه قشر خیلی ثروتمند داره
      و یه قشر فقیر که تو حلبی اباد ها ساکنن
      ویرایش توسط Amin ZD : 18 فروردین 1395 در ساعت 13:30

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      افغانستان نفت نداره که تحریمش کنن و نخرن
      افغانستان هزاران برابر ایران سنگ انداز داخلی داره
      به این میگن سیاست غرب - یادمه وزیر خارجه روسیه و آمریکا یه کنفرانس خبری داشتن اون موقع میکروفون یکیشون خراب شد - وزیر خارجه روسیه گفت ژاپنیه یا آلمانی(امیدوارم تیکه شو متوجه شده باشی)
      قضیه افغانستان هم همینه!

challenge me if you can

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ببین داداش
      اگه یارانه ها 2 برابر بشه قیمت ها 4 برابر میشه
      اگه یارانه ها 3 برابر بشه قیمت ها 9 برابر میشه
      قیمتا نمایی میره بالا و ایرانو میکنه مثل سنگاپور
      ببین کی گفتم
      شما از کجا میدونی ک قراره یارانه چند برابر بشه؟ منبعت موسخه ؟ من با ذات یارانه موافقم اما راجع به اینکه چقدر باشه نظری ندارم

challenge me if you can

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

شما از کجا میدونی ک قراره یارانه چند برابر بشه؟ منبعت موسخه ؟ من با ذات یارانه موافقم اما راجع به اینکه چقدر باشه نظری ندارم
      من نگفتم قراره چند برابر بشه
      گفتم یارانه ها و قیمت ها رابطه ی نمایی دان

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها

البته... کسی کارای خوب ایشونو از یاد نبرده...واقعا برای مملکت زحمت کشیدن اما دیگ برای ریاست جمهوری مناسب نیسن متاسفانه... بهتره برن با مشایی جونشون بگردن
      ایشون کارای خوب داشتن..کارای گند هم داشتن.
      نارحت نشید ولی امثال شما مثل حزب باد می مونند که بازیشون می دهند
      می دونی افکاری مثل مشایی،انحرافی و ضدولایت بودن احمدی نژاد را کی تو مغز شما فرو کرده همونایی که هنوز هم از سران فتنه حمایت می کنند همونهایی که عاملان آشوب 88 بودند
      اون ها خودشون بهتر از ما می دونند چی حقه و چی ناحق ولی بر روی هدفشون پافشاری می کنند حتی اگر اشتباه باشه
      ولی متاسفانه یه عده نادان که ضربه سختی هم در انتخابات مجلس تهران خوردند برای محکم کردن جایگاهشان رو به تخریب احمدی نژاد آوردند
      فکر کنم تا همین جا اصل مطلب را گرفته باشید....بهتره یا از سیاست صحبت نکنید یا یکمی شم سیاسیتون را بالا ببرید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      می دونی افکاری مثل مشایی،انحرافی و ضدولایت بودن احمدی نژاد را کی تو مغز شما فرو کرده همونایی که هنوز هم از سران فتنه حمایت می کنند همونهایی که عاملان آشوب 88 بودند
      اون ها خودشون بهتر از ما می دونند چی حقه و چی ناحق ولی بر روی هدفشون پافشاری می کنند حتی اگر اشتباه باشه
      ولی متاسفانه یه عده نادان که ضربه سختی هم در انتخابات مجلس تهران خوردند برای محکم کردن جایگاهشان رو به تخریب احمدی نژاد آوردند
      فکر کنم تا همین جا اصل مطلب را گرفته باشید....بهتره یا از سیاست صحبت نکنید یا یکمی شم سیاسیتون را بالا ببرید
      سمه تعالی
      جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
      با سلام و تحیت

انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما است.
      لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان‌لم‌یکن اعلام گردد.
      سیدعلی خامنه‌ای
      ۲۷ /۴/ ۸۸

dastkhat.jpg

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      هه با شعار یارانه ی 250 هزار تومنی برای هر ایرانی میخواد برگرده به سیاست!واقعا اگر با این شعار بیاد و زمانی رای بیاره نشون میده که چقدر ما ملت بدبختی هستیم.... و هم چنان از بدبختی ملت میخواد سوء استفاده بشه هر چند خوشبختانه با رایی که ملت داد در انتخابات اخیر نشون داد که به بلوغ سیاسی و فکری خوبی در این زمینه رسیده و اجازه نخواهد داد که عده ای که چشم طمع به بیت المال دوختن و هزار تا گند کاری دیگه بالا اوردن بخوان به مجلس و خبرگان برن.الان هم مطمئنا نمیزارن با شعارهای واهی و پوچ 250 هزار تومن یارانه به هر نفر توی مرداب عده ای از خدا بی خبر گرفتار بشن..هه باران!اری احمدی نژاد باران بود؛باران جنگ؛تحقیر؛اشوب؛دشمنی با مرجعیت؛صاعقه مرگ اخلاق و کرامت انسان؛پدیده ای که در تاریخ انقلاب مان نظیرش را نداشتیم.اجازه نخواهیم داد
      هنوز آلزایمر نگرفتیم
      13940631000952_photol.jpg
      13940631000950_photol.jpg

کروبی 28 فروردین ماه سال 84 و پیش از شروع ثبت نام کاندیداها در گفت و گو با یکی از نشریات اصلاح طلب وعده انتخاباتی خود را پرداخت 50 هزار تومان به هر ایرانی اعلام می کند؛ « برنامه‌ای که در نظر داریم، خیلى ساده، عملى و فراگیر است. می‌خواهیم به همه کسانى که به هجده سالگى می‌رسند، یک حقوق ماهیانه بدهیم که نیازهاى اولیه را برآورده کند. یعنى یک مستمرى ثابت براى همه ایرانیان بالاى هجده سال برقرار کنیم. این مستمرى یا کمک هزینه تامین اجتماعى، هر ماه پنجاه هزار تومان خواهد بود و به همه از زن و مرد و شاغل و بیکار و بازنشسته و خانه دار پرداخت خواهد شد.»
      برخی معتقد بودند که اعلام این وعده از سوی کروبی می توان احتمال رای آوری وی در شهرستان ها که میزان درآمد و هزینه بسیار پائین تر از شهرهای بزرگ بود، بیشتر کند.
      چندی بعد در روز 25 خرداد 84 و دو روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نهم روزنامه آفتاب یزد با تیتری درشت درباره وعده های انتخاباتی کروبی تیتر زد؛ «وعده کروبی به مردم؛‌ پرداخت 50000 تومان به هر ایرانی»
      درنهایت این وعده برای کروبی کارساز نشد و وی نتوانست به مرحله بعدی انتخاباتی که برای اولین بار در تاریخ ایران به دور دوم کشیده بود، برسد؛‌ اما این عدم نتیجه گیری کروبی از این شعار باعث نشد که کاندیداهای دیگر به سراغ آن نروند.
      ابتدای تیرماه سال 84 و 2 روز پیش از برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری نهم، هاشمی رفسنجانی وعده انتخاباتی جدیدی را اعلام کرد؛ وعده ای برای پرداخت 80 تا 120 هزار تومان به بیکاران.

روزنامه های اصلاح طلب این وعده هاشمی رفسنجانی را به صورت گسترده پوشش و برخی آنرا در تیتر یک خود جای دادند ولی این وعده هاشمی هم نتوانست وی را دوباره راهی پاستور کند.
      وعده اعطا پول ماهیانه به هر ایرانی در در انتخابات سال 88 نیز با تغییراتی از سوی کروبی که دوباره می خواست شانس خود را برای رسیدن به ریاست جمهوری امتحان کند اعلام شد ولی در نهایت وی رتبه آخر را در بین کاندیداها بدست آورد.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سمه تعالی
      جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
      با سلام و تحیت

انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما است.
      لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان‌لم‌یکن اعلام گردد.
      سیدعلی خامنه‌ای
      ۲۷ /۴/ ۸۸

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: dastkhat.jpg
مشاهده: 31
حجم: 40.8 کیلو بایت
      احسنت....در ادامه که می دونی چی شد؟....یه هفته بعد یه نفر دیگه جای مشایی نشست....الآن مسئله اینجاست که کلمه انحرافی از کجا اومده
      یه عده از این نامه سوء استفاده کردن و شروع کردند به زدن دولت.....شاید رهبر خیلی بهتر از بقیه می دونست که یه عده با مانور روی مشایی قصد تخریب دولت را دارن
      نمونش همونی که پسرش داخل زندانه و تکه کلامش شده انحرافی
      مگه می شه دولت انحرافی باشه و رهبر از انقلابی بودن دولت سخن بگه؟!!!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات

ahmad.jpg

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      من تو ی خونواده ی سیاسی زندگی میکنم.پدر من سیاسی هستن و ضد فتنه 88 و کامل با سیاست اشنا هستم... بهتره شما ی ذره تحقیق بیشتر بکنی متاسفانه ادمایی مث تو تحجر فکری دارن
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات

من تو ی خونواده ی سیاسی زندگی میکنم.پدر من سیاسی هستن و ضد فتنه 88 و کامل با سیاست اشنا هستم... بهتره شما ی ذره تحقیق بیشتر بکنی متاسفانه ادمایی مث تو تحجر فکری دارن

چطوری دختر سیاست مدار؟

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NEwrinshidger نمایش پست ها
      چطوری دختر سیاست مدار؟
      خوب
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات

خوب

خیلی هم خوب

بخند عمو ببینه

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن