خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چیکار کنم برای عربی

سلام دوستان
      من یه مشکل بزرگی به اسم عربی دارم همشم تقصیر خودم هستش به خاطر اینکه توی دو دو سال دبیرستان عربی رو نفهمیدم والانم که سال سومم و امتحان عربی وطول سال هم که اصلا نفمیدم عربی چیشد چون هرچی معلم کیگفت اصلا نمیفهمیدم الان امتحان نهایی دارم و تقریبا دو ماه دیگه است چیکار کنم که بتونم بیشترین نمره رو تو امتحان بگیریم یعنی کتابی چیزی هستش که ساندویچی به طور خلاصه عربی رو توضیح داده باشه و بتونم سریع قواعد پارسیال وپیرسال رو بخونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لقمه عربی همراه از انتشارات مهروماه رو یه نگاه بکن شاید بدردت بخوره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگران نباش دو ماه وقت داری راحت میتونی کل عربیو بخونی تو این مدت ! 12 نمره از معنی میاد . باید معنی متن تمام دروس رو بلد باشی . همینطور کلماتی که توی کارگاه ترجمه و ... اومده . مترادف و متضاد ها رو هم باید یه کتاب بگیری بخونی . برای قواعد هم از فیلمای صنعتی شریف کمک بگیر

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من برای کنکورت میتونم بگم :

اگه کل قواعد رو فول باشی فقط 25 درصد میتونی بزنی اما اگه ترجمه تعریب شکل و ... رو بلد باشی 60-70 درصد میزنی برای همین از این جمع بندی استفاده کن :
      عربی ناصح زاده دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94) | آلاء

یا توی این آدرس کامل ترش هست و میتونی بحث های درصدآور بجز قواعد رو مشاهده کن :
      عربی ناصح زاده کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

پس کلا قواعد رو بزار کنار ارزش نداره !
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      من برای کنکورت میتونم بگم :

اگه کل قواعد رو فول باشی فقط 25 درصد میتونی بزنی اما اگه ترجمه تعریب شکل و ... رو بلد باشی 60-70 درصد میزنی برای همین از این جمع بندی استفاده کن :
      عربی ناصح زاده دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94) | آلاء

یا توی این آدرس کامل ترش هست و میتونی بحث های درصدآور بجز قواعد رو مشاهده کن :
      عربی ناصح زاده کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

پس کلا قواعد رو بزار کنار ارزش نداره !
      فعلا مشکل ایشون امتحان نهایی هست
      قواعد رو بزاره کنار که باید فاتحه عربی نهایی رو بخونه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      لقمه عربی همراه از انتشارات مهروماه رو یه نگاه بکن شاید بدردت بخوره
      من هم با ایشون موافقم ، کتاب لقمه مهر و ماه تألیف آقای ترکمان هم کنکوری و هم جمع و جور و خیلی خلاصه نوشته شده ، که کاملا میتونه نیاز رو رفع کنه ، اگه هر مبحث رو بخونید و بعد از کتاب درسی تمرین کنید یا نمونه سوالات امتحان نهایی حل کنید ، کافی هست. روی ترجمه وقت بذارید نتیجه بسیار مطلوبی میگیرید ، فقط سعی کنید افعال معتل را آخر کار بخونید ، هم بارم کمی داره و هم سخت تر هست.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش عزیز اگه سوم هستی و نهایی داری که ناراحتی نداره، گاج پرسمان بگیر و هر دو شب یه درس رو کامل با جزئیات بخون و سوالای سالای قبلش رو حل کن، دو ماه وقت خوبیه، آخر گاح پرسمان هم مباحث پایه ای که مورد نیاز هست رو داره، حتما اونارم بخون، بهت قول میدم اگر از همین فردا شروع کنی راحت بالای 17 میشی.

برای کنکور قضیه فرق میکنه، بشینی ترجمه و تعریب و درک مطلب بخونی درصد قابل قبولی میاری.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erifia نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه مشکل بزرگی به اسم عربی دارم همشم تقصیر خودم هستش به خاطر اینکه توی دو دو سال دبیرستان عربی رو نفهمیدم والانم که سال سومم و امتحان عربی وطول سال هم که اصلا نفمیدم عربی چیشد چون هرچی معلم کیگفت اصلا نمیفهمیدم الان امتحان نهایی دارم و تقریبا دو ماه دیگه است چیکار کنم که بتونم بیشترین نمره رو تو امتحان بگیریم یعنی کتابی چیزی هستش که ساندویچی به طور خلاصه عربی رو توضیح داده باشه و بتونم سریع قواعد پارسیال وپیرسال رو بخونم
      سلام عزیز
      1)عربی محوری گاج سال سوم///گاج سیاه عربی سال سوم///عربی انتشارات خیلی سبز///کتابای تشریحی خیلی سبز///کتابای گلواژه
      خلاف قوانین.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      عربی نهایی صنعتی شریف هم خوب بود . من کل عربی نهایی رو از این دیدم ( البته 2-3 روز قبل از نهایی) . ترجمه و لغت رو که باید خودت از کتاب درسی یا ترجمه ی کتاب های کمک اموزشی بخونی اما برای قواعد میتونه بهت کمک کنه .
      عربی جعفر رنجبرزاده صفر تا صد سوم دبیرستان (94-93) | آلاء

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از نظراتتون
      ولی من دنبال یه کتاب برای امتحان نهایی هستم که پر از امتحان نهایی های قبلی باشه یعنی از 84 به اینور یه همچین کتابی هست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از نظراتتون
      ولی من دنبال یه کتاب برای امتحان نهایی هستم که پر از امتحان نهایی های قبلی باشه یعنی از 84 به اینور یه همچین کتابی هست
      تو اینترنت برا دانلود هست
      میتونی بنی هاشمی رو هم بگیری تعداد سوالاش خوبه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گاج محوری اصلا خوب نیست قواعدش شدیدا ضعیف و الکی و به درد نخوره ولی برای ترجمه و تعریب و سوالات نهایی جمع آوری شدش خوبه ولی رو قواعدش حساب نکن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز .من یه پیشنهاد بهت میکنم که خیلی بدردت میخوره.چون منم عین تو صفر کیلومتر بودم تو عربی.تا اینکه یه روزی دی وی دی مفهومی رهپویان دانش و اندیشه رو گرفتم با تدریس عمار تاجبخش.واقعا قواعد خیلی خیلی خیلی عالی میده همراه با تکنیک برای نهایی.(معتلات رو جوری تکنیکی میگه که دیگه لازم نیست صرفش رو حفظ کنی ).من تا پارسال عربی زیر 10 بودم یعنی فقط نمره ی ترجمه رو میگرفتم اما امسال گرفتم18/5

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی این کتاب اقای ایاد فیلی چطوره؟
      میگن از پایه توضیح داده برای من که هیچی بلد نیستم میتونم تو این دو ماهه بخونمش

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی این کتاب اقای ایاد فیلی چطوره؟
      میگن از پایه توضیح داده برای من که هیچی بلد نیستم میتونم تو این دو ماهه بخونمش
      عربی همراه مهروماه هم از صفر توضیح داده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن