خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

من براي رسيدن به هدفم تلاش مي‌کنم و می خواهم موفق شوم

من براي رسيدن به هدفم، تلاش مي‌کنم و مطمئن هستم که با يک برنامه‌ريزي خوب و عمل کردن به آن موفق خواهم شد. هنوز فرصت کافي براي تکميل يادگيري‌ها و مرور و جمع‌بندي و مهم‌تر از همه حفظ نقاط قوت پايدار را دارم. ارزش زمان‌هايي را که در اختيار دارم بيش‌تر از قبل مي‌دانم، اميد زيادي به پيشرفت و موفق شدن دارم، اراده و توان انجام کارهاي مهم را در وجود خودم احساس مي‌کنم، به هدف‌گذاري بلندمدت فکر مي‌کنم و انرژي مضاعفي مي‌گيرم، مي‌دانم که موفقيت در چند قدمي من است و بايد مطمئن و محکم و هدفمند گام بردارم و به آن نزديک‌تر شوم.

روي سخنم با دانش‌آموزاني است که تصور مي‌کنند زمان کافي براي جبران عقب‌افتادگي‌ها ندارند و تا حدودي آرامش خود را از دست داده‌اند. من با اطمينان به شما مي‌گويم که هنوز زمان را از دست نداده‌ايد و اتفاقاً فرصت خوبي در اختيار داريد؛ فقط کافي است آن را مديريت کنيد و اولويت‌ها را دريابيد. مثبت فکر کنيد و به خاطر نقاط قوتي که داريد، خودتان را تشويق کنيد. به نقاط منفي‌تان نيز توجه کنيد ولي آن‌ها را بزرگ‌نمايي نکنيد. حتماً با برنامه‌‌ريزي حرکت کنيد. به چيزهايي که از دست داده‌ايد فکر نکنيد؛ به آن‌چه قرار است به دست آوريد فکر کنيد. اميدوار باشيد و بدانيد که براي خواستن و رسيدن به هدف هيچ گاه دير نيست. همه مي‌توانند موفق شوند؛ فقط کافي است افکار منفي را از خود دور کنيد، اراده کرده و تلاش کنيد؛ تلاشي دوچندان و با برنامه براي رسيدن به هدف.
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این قست رو کپی میکنم ...

( هنوز فرصت کافي براي تکميل يادگيري‌ها و مرور و جمع‌بندي و مهم‌تر از همه حفظ نقاط قوت پايدار را دارم. ارزش زمان‌هايي را که در اختيار دارم بيش‌تر از قبل مي‌دانم )

فقط دوستان باید به یه چیزی توجه کنن الان دیگه نباید برن سراغ فصولی که تا الان هیچی ازش نفهمیدن و حتی با این که خندنش هم بازم توش مشکل دارن چون که وقت تلف کنیه ...
      آخه شخص وقتی که میبینه هرچی یه فصل خاصی رو میخونه و واقعا نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه دیگه واقعا یه کار احمقانس که بخاد سراغ اون بخش یا فصل بره وقتی میبینه نمیفهمتش ...

الان زمانیه که رو فصلایی کار بشه که خود شخص میدونه که میونه توشون به تسلط برسه نه که یه دفه ای الان بره سراغ حرکت شناسی و دینامیک ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن