خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 87 از 87
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال من الان کارشناسی ثبت نام کردم رشته مدیریت پیام نور میخونم بخوام انصراف بدم برم دندانپزشکی یا دارو بخونم با توجه به بندی که گفته انصراف از مقطع پایین به بالا نباشد دندانپزشکیم که دکتری محسوب میشه
      واسم مشکل پیش میاد؟؟ :/ یا اون بند فقط واسه کاردانیه؟؟
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      ی نکته دیگه اینکه در همان مقطع نیست.باید جدید باشه یا پایین تر،تا سنوات قبل شاملش نشه.و جدید برات صادر کنن
      دوست عزیز تکلیف انصراف واسه رفتن به مقطع بالاتر چطوری میشه؟
      ممنون میشم جواب بدین
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      چقدر به خودت فشار و استرس وارد می کنی . قانون که صریح گفته مشکلی نداری . حالا یک بار زنگ بزن 096480 با کارشناس خود تهران صحبت کن تمام
      زنگ زدم . گفتم من الان کارشناسی هستم و بعدا دوباره مثلا یه رشته ای مثل پرستاری که کارشناسی هست مجددا صادر نمیشه . خوب این حرفشون خیلی روشن نبود ؟!!!

4. Top | #79
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      منم کنکور سوممه پیام نور ثبت نام کردم و الان تو ترم دوم مرخصی ام تابستون بعد اعلام نتایج میخوام انصراف بدم
      افرادی که بخوان واسه بار سوم کنکور بدن همینکارو میکنن
      الان دو نفر از دوستامم سال پیش کنکور سومشونو دادن یکی ژنتیک قبول شد یکی زیست سلولی مولکولی جفتشونم الان مشغول تحصیلن
      نمیفهمم شما دقیقا نگران چی هستین؟این که در طول تحصیل رشته بعدیتون معافیتتون تموم شه؟
      من بار چهارمم هست . برای همین نگرانم

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال من الان کارشناسی ثبت نام کردم رشته مدیریت پیام نور میخونم بخوام انصراف بدم برم دندانپزشکی یا دارو بخونم با توجه به بندی که گفته انصراف از مقطع پایین به بالا نباشد دندانپزشکیم که دکتری محسوب میشه واسم مشکل پیش میاد؟؟ :/ یا اون بند فقط واسه کاردانیه؟؟
      سلام دوست عزیزاین قانون شامل شما نمیشه

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      زنگ زدم . گفتم من الان کارشناسی هستم و بعدا دوباره مثلا یه رشته ای مثل پرستاری که کارشناسی هست مجددا صادر نمیشه . خوب این حرفشون خیلی روشن نبود ؟!!!
      دوباره زنگ زدی ؟ از تهران پرسیدی ؟ به من که گفت مشکلی نیست . شاید فکر کردن تو قبلا کارشناسی فارغ التحصیل شده بودی

7. Top | #82
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      دوباره زنگ زدی ؟ از تهران پرسیدی ؟ به من که گفت مشکلی نیست . شاید فکر کردن تو قبلا کارشناسی فارغ التحصیل شده بودی
      نه فقط یه بار زنگ زدم . اره منم همین احتمال رو میدم که فکر کرده باشن من قبلا از کارشناسی فارغ التحصیل شده باشم که نشدم و من همش تو مرخصی هستم . کلی امیدوار شدم .

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه فقط یه بار زنگ زدم . اره منم همین احتمال رو میدم که فکر کرده باشن من قبلا از کارشناسی فارغ التحصیل شده باشم که نشدم و من همش تو مرخصی هستم . کلی امیدوار شدم .
      داداش بذار خیالت رو راحت کنم ، تا زمانی که کارشناسی فارغ التحصیل نشدی

میتونی انصراف بدی و کنکور سراسری شرکت کنی و دانشگاه سراسری ثبت نام کنی ...

9. Top | #84
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      داداش بذار خیالت رو راحت کنم ، تا زمانی که کارشناسی فارغ التحصیل نشدی

میتونی انصراف بدی و کنکور سراسری شرکت کنی و دانشگاه سراسری ثبت نام کنی ...
      من حتی یک واحد هم پاس نکردم . پس مشکلی ندارم درسته ؟ تازه داره خیالم راحت میشه

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من حتی یک واحد هم پاس نکردم . پس مشکلی ندارم درسته ؟ تازه داره خیالم راحت میشه
      یه سوال : آیا در رشته فعلی فارغ التحصیل شدی ؟؟؟؟؟

اگه نه ، خیالت راحت ...

11. Top | #86
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      یه سوال : آیا در رشته فعلی فارغ التحصیل شدی ؟؟؟؟؟

اگه نه ، خیالت راحت ...
      من دارم میگم حتی یک واحد تکرار میکنم حتی یک واحد هم پاس نکردم . من ثبت نام کردم پیام نور برای این که اصلا وقت بخرم برای کنکور

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دانشگاه ازادم ترم دومم پرسیدم میشه مشکلی نداره و دوباره واست صادر میکنن

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن