خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 87
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      منم یکی از دوستام همچین مشکلی پیش اومده بود براش...فکر کنم درست میگه یعنی کسایی که میرن بر فرض 3 سال ازاد یا پیام نور نمیتونن بیان 4 سال سراسری بخونن چون که یک سال فرجه ی معافیت تحصیلیشون بوده و دو ساله دیگه باقی میمونه براشون..از این لحاظ مشکلی نداری و میتونی انصراف بدی ولی بر فرض اگه امسال قبول شدی باید هر رشته ای که قبول میشی توی 3 سال تموم کنی اون رشته رو که اونم بعید بدونم شدنی باشه با توجه به این که واحدهای دانشگاه ها تا یه حد خاصی میشه برداشت...البته درست مطمئن نیستم بازم برو دقیق سوال کن امیدوارم که مشکلی پیش نیاد
      نخیرر . من با امسال 2 سال هست که پیام نور هستم و مرخصی هم دارم این ترم . من حتی رفتم دانشگاه هم پرسیدم گفتن معافیت فعلیت 6 ساله و تو دانشگاه جدید ادامه این معافیت برایت درنظر گرفته میشه و مشکلی نداری . حالا این اینجوری گفت . شما کاملا از حرفاتون مطمئن هستین ؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      سلام خان

یعنی میتونه انصراف بده و دوباره سراسری شرکت کنه ؟؟؟؟؟
      علیک سلام بیولوژی

بله میتونه انصراف بده و دوباره سراسری شرکت کنه حتی مقطع پایین تر (سایت های آپدیت نشده نوشتن مقطع پایینتر نمیشه)

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      نخیرر . من با امسال 2 سال هست که پیام نور هستم و مرخصی هم دارم این ترم . من حتی رفتم دانشگاه هم پرسیدم گفتن معافیت فعلیت 6 ساله و تو دانشگاه جدید ادامه این معافیت برایت درنظر گرفته میشه و مشکلی نداری . حالا این اینجوری گفت . شما کاملا از حرفاتون مطمئن هستین ؟؟؟
      من زیاد مطمئن نیستم ولی دقیق برو سوال کن چون مثلا اگه سال دیگه بخوای کنکور بدی میشه 3 سال از معافیت میمونه این طوری که خودت میگی و بازم ممکنه به مشکل بخوری....این جا به نتیجه ای نمیرسی باید خودت بری نظام وظیفه و دانشگاه حضوری با افراد مطلع صحبت کنی تا خیالت از هر لحاظ راحت بشه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من زیاد مطمئن نیستم ولی دقیق برو سوال کن چون مثلا اگه سال دیگه بخوای کنکور بدی میشه 3 سال از معافیت میمونه این طوری که خودت میگی و بازم ممکنه به مشکل بخوری....این جا به نتیجه ای نمیرسی باید خودت بری نظام وظیفه و دانشگاه حضوری با افراد مطلع صحبت کنی تا خیالت از هر لحاظ راحت بشه
      من امسال میخوام کنکور بدم .
      بله باید برم نظام وظیفه استان . البته دانشگاه رفتم و مسئول انتخاب رشته گفت مشکلی نداری

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال میخوام کنکور بدم .
      بله باید برم نظام وظیفه استان . البته دانشگاه رفتم و مسئول انتخاب رشته گفت مشکلی نداری
      دادا خیالت تخت مشکلی نیست من تابستون پاتوقم نظام وظیفه بودش طوری شده بود که دیگه تا میرفتم میگفتن مشکلی نیست اینقد بیا تا کارت خراب شه! وضیعت مت هم مثل شماست همش مرخصی گرفتم 74 ای هم هستم بشین بخون
      ویرایش توسط thedude : 17 فروردین 1395 در ساعت 19:10

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم 74 هستم و پیامنور مرخصی گرفتم و میخوام بار سوم کنکور بدم
      نگران نباش ادامه بده.
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      منم 74 هستم و پیامنور مرخصی گرفتم و میخوام بار سوم کنکور بدم
      نگران نباش ادامه بده.
      من که مشکلی ندارم دوست عزیز . نظام وظیفه مرکز استان اینطوری میگن !!! یعنی رو هوا گفته ؟؟ من چهارمین باره کنکور میدم . راستی شما یه سال کنکور ندادین ؟؟ چون منم 74 هستم ولی با امسال میشه بار چهارم !!!

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      دادا خیالت تخت مشکلی نیست من تابستون پاتوقم نظام وظیفه بودش طوری شده بود که دیگه تا میرفتم میگفتن مشکلی نیست اینقد بیا تا کارت خراب شه! وضیعت مت هم مثل شماست همش مرخصی گرفتم 74 ای هم هستم بشین بخون
      داداش میگم مطمئن ترین راه این که خودم خیالم راحت بشه چیه ؟؟؟ برم نظام وظیفه استان ؟؟؟؟ از کدوم بخشش بپرسم ؟؟ البته داداش حرف شما واسه ما سنده ولی استرسه دیگه !

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اپراتورهای نظام وظیفه خودشون قانون رو درست حسابی نمیدونن باو منم پارسال اخرسر مجبورشدم رفتم حضوری بعد کلی سر و کله زدن گفت الان متوجه شدم!مشکلی نیست برو درست رو بخون

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش میگم مطمئن ترین راه این که خودم خیالم راحت بشه چیه ؟؟؟ برم نظام وظیفه استان ؟؟؟؟ از کدوم بخشش بپرسم ؟؟ البته داداش حرف شما واسه ما سنده ولی استرسه دیگه !
      برو نظام وظیفه قسمتشو الان یادم نیست فکر کنم قسمت معافیت بود یا بخش اموزش دقیق یادم نیست

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش بهترین راه اینه که خودت بری بپرسی ، اینجا هر کی یه چیز میگه ولی اکثرا میگن مشکلی پیش نمیاد

فردا برو بپرس و خیال خودت رو راحت کن ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم متولد نیمه دوم 74ام و وضعیت مشابه جنابعالی !

93 دادم
      94ام دادم
      برای 95 هم متوسل به دانشگاه غیر انتفاعی شدم

کدوم احمقی گفته مشکل داره اینطوری؟

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3369

فرایند بازگشت به تحصیل مشمولان انصرافی از دانشگاهها به شرط :

1. عدم انصراف از تحصیل برای دومین مرتبه.
      2. عدم اخراج یا ترک تحصیل منجر به اخراج .
      3. عدم قرار گرفتن در سنوات ارفاقی.
      4. عدم گذشت بیش از یکسال از تاریخ انصراف.

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.

هر گلابی ای هر حرفی زد که نباید قبول کنی !
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 17 فروردین 1395 در ساعت 20:12

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که مشکلی ندارم دوست عزیز . نظام وظیفه مرکز استان اینطوری میگن !!! یعنی رو هوا گفته ؟؟ من چهارمین باره کنکور میدم . راستی شما یه سال کنکور ندادین ؟؟ چون منم 74 هستم ولی با امسال میشه بار چهارم !!!
      داداش نظام وظیفه اصلا کاری نداره که چند بار کنکور دادی اگه 74 هستی و بیشتر از 2 سال دانشگاه نبودی و فوقئیپلم نگرفتی 100% مشکلی نداری ولی فردا حتما برو نظام وظیفه راستی زیاد خوش رفتار هم نیستن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      منم متولد نیمه دوم 74ام و وضعیت مشابه جنابعالی !

93 دادم
      94ام دادم
      برای 95 هم متوسل به دانشگاه غیر انتفاعی شدم

کدوم احمقی گفته مشکل داره اینطوری؟

سازمان وظیفه عمومی ناجا - معافیت تحصیلی دانشجویان

فرایند بازگشت به تحصیل مشمولان انصرافی از دانشگاهها به شرط :

1. عدم انصراف از تحصیل برای دومین مرتبه.
      2. عدم اخراج یا ترک تحصیل منجر به اخراج .
      3. عدم قرار گرفتن در سنوات ارفاقی.
      4. عدم گذشت بیش از یکسال از تاریخ انصراف.

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.

هر گلابی ای هر حرفی زد که نباید قبول کنی !
      که این هم یعنی اصلا مشکلی نداره ...

راستی داداش وقتی رفتن دانشگاه سراسری باید حتما تو 4 سال لیسانس بگیرن یا اگه احیانا 5 سال هم شد مشکلی نیست ؟؟؟؟؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه.بچه ها کسانی که اطلاع ندارن خواهشا نیان جواب بدن1)تاوقتی که از سنوات مجاز عبور نکرده باشی میتونی انصراف بدی و تا یک سال دانشگاه جدید ثبت نام کنی.سنوات واسه کارشناسی پیوسته 4سال(بعضیا میگن 5سال ک اشتباه هستش)2)وقتی که دانشگاه جدید ثبت نام میکنی معافیت جدید واست صادر میشه یعنی 5سال دوباره 3)خواهشا بشین درستو بخون و کاری به این حرف ها نداشته باش اگه معدلت هم کمه حالا که معدل حذف شده یا این که دیگه مثبت میشه یه رتبه توپ بیار موفق باشی

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن