خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فیزیک پیش 2

1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

فیزیک پیش 2

درود
      مکانیک که میگن با نوسان در ارتباطه و برا خوندنش و زدن تستش اول باید نوسان بخونی
      ولی1- ایا از صوت به بعد برا خوندن و زدن تستش پیش نیاز و فصل مرتبط ای هست؟؟؟
      2-چنتا سوال از این مبحاث یعنی از صوت تا فصل 8 میاد؟؟ و 3-ایا سختی اش در چه حده و میشه روش سرمایه گذاری کرد؟؟
      4-5-مبحث راحت از فیزیک و ریاضی چه نظری دارین؟؟(گرما/قانون گازها/احتمال/حد/امار/دنباله/نور/ماتریس)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نوسان ربط زیادی به مکانیک نداره . درست مقدمه ی امواج مکانیکی دونستن مبحث نوسانه مخصوصا در نمودار ها اما در کل میتونی بدون مفاهیم نوسان هم تست ارو حل کنی. اما از موج1و2 و صوت و امواج الکترومغناطیس همه به هم پیوسته هستند . به خصوص اگه فصل 4 یعنی موج رو نخونی ،صوت و امواج الکترومغناطیس رو هم حل مسائلش سخت میشه اما بازم تست تعریفی ازش میاد
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست post_1456669379.jpg  
      ویرایش توسط Behnam10 : 16 فروردین 1395 در ساعت 18:57

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      نوسان ربط زیادی به مکانیک نداره . درست مقدمه ی امواج مکانیکی دونستن مبحث نوسانه مخصوصا در نمودار ها اما در کل میتونی بدون مفاهیم نوسان هم تست ارو حل کنی. اما از موج1و2 و صوت و امواج الکترومغناطیس همه به هم پیوسته هستند . به خصوص اگه فصل 4 یعنی موج رو نخونی ،صوت و امواج الکترومغناطیس رو هم حل مسائلش سخت میشه اما بازم تست تعریفی ازش میاد
      مرسی از شما....فقط بنا به گفته شما برای صوت . مغناطیس موج مکانیکی لارمه ولی برای مکانیکی نوسان نه
      ادرس سایت ایشون رو به من میدی؟؟
      خودشم اینجا a یعنی راحت تر ها و تو اولویت تر ها دیگه؟؟ اخه تو پایه برا من جریان کاملا برعکسه
      در اخر هم اگه این جدول رو برا درس ریاضی هم داری بزار لطفا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها
      مرسی از شما....فقط بنا به گفته شما برای صوت . مغناطیس موج مکانیکی لارمه ولی برای مکانیکی نوسان نه
      ادرس سایت ایشون رو به من میدی؟؟
      خودشم اینجا a یعنی راحت تر ها و تو اولویت تر ها دیگه؟؟ اخه تو پایه برا من جریان کاملا برعکسه
      در اخر هم اگه این جدول رو برا درس ریاضی هم داری بزار لطفا
      این جدول رو در سایت افبا اقای مهندس سادات قرار داد ( مدرس سی دی های فیزیک افبا )
      برای ریاضی رو ندارم اما در یه تاپیک بچه ها از استاد سروش موئینی یه مطلب گذاشتند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن