خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      زیست و شیمی رو بذار اولویت . سعی کن درصد بالا بیاری توشون . به علاوه عربی . از یک برنامه درست و حسابی مثل مار و پله استفاده کن . منم دقیقا مث تو میخوام .
      برنامه 90 روزه افشار هم میتونه مفید باشه و کمکت کنه . ولی بیشتر انگیزشیه تا مشاوره ای !!!!
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      یک برنامه ریزیه که منم دارم استفاده میکنم . و جدی میگم نسبت به برنامه مای کنکور که خریدم و یک سایت دیگه خیلی بهتره . دوستمم میگفت از برنامه مکتبستان بهتره . و هر سوالی هم داشته باشی جواب میده . بنر های تبلیغش توی انجمن و سایت هست . بالا انجمن رو نگااااا
      راستش منم تصمیم داشتم از این برنامه استفاده کنم اما خیلی به تبلیغات اینترنتی خوش بین نیستم،
      واقعا واسه شما این برنامه خوب بوده؟؟ ا
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تنهاراه این که بتونی پردیس بیاری اینه که هدفت پردیس نباشه مثلا خوددانشگاه تبریزباشه بعدشایدپردیس روبیاری خخخخخخخخخخخخخخخشوخی کردم

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      راستش منم تصمیم داشتم از این برنامه استفاده کنم اما خیلی به تبلیغات اینترنتی خوش بین نیستم،
      واقعا واسه شما این برنامه خوب بوده؟؟ ا
      اره خب . چرا دروغ بگم . فقط باید طبقش بری . من مشکل داشتم . از چند روز پیش شروع کردم . الان تست های خیلی سبز زیست دوم رو تموم کردم . تست های گاج هم سه سوته میزنم . شیمی فار هم سریع تست هاش حل میشه . دنبال یک کتاب تست سخت برای شیمی ام . مبتکران هم تموم شد !!
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن