خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تا روز کنکور چیکار کنیم؟

سلام
      یه سوالی داشتم از دوستانی که قبلا تجربه کردن(البته در اصل چند تا)
      من پایه درسی ام متوسط به بالاست...بعضی مباحث رو نسبتا مسلط هستم ولی تعدادی رو کمی میلنگم.
      1.میخواستم دوستان متخصص یه راهنمایی بکنن ببینم تو این سه ماه باقی مونده به ترتیب چیکار باید بکنم؟
      راستی من کانون میرم که آخرین آزمون غیر جامعش ۳۱ اردیبهشته...تا اون موقع که با برنامه آزمون میخونم تا مطالبی رو که هنوز نخوندم یاد بگیرم
      2. تو این مدت(تا ۳۱ اردیبهشت) مطالبی که جزو آزمونا نیست ولی از آزمون های قبل باقیمونده رو هم باید خوند آیا؟(مثل زبان فارسی یا چند فصل هندسه)
      3.یه چیز دیگه هم هست اینه که تو این یه هفته که ۴ فصل اول فیزیک پیش جزو آزمون هست رو اومدم بخونم دیدم بیشترش یادم رفته...با اینکه قبلا مسلط بودم نسبتا...آیا این طبیعیه...چیکار کنم خلاصه نویسی هم ندارم این فصلا رو از طرفی!وقت ندارم بشینم با حوصله کار کنم...سیب مهروماه بگیرم خوب؟
      4.از کی جمع بندی رو شروع کنم و با چی؟....یه سری خلاصه دارم ولی کمه...
      5.دور دنیا پارسال بگیرم یا زرد کانون امسال
      *کلا یه نقشه کلی راه بدین ما رو از سردرگمی در بیارین
      *اگه سوالی هم هست در خدمتم
      ممنون
      پ.ن:فقط خواهشمندم دوستانی که قبلا خودشون این راه رو طی کردن راهنمایی کنن ...لااقل مطمئن بشم به کاری که میخوام انجام بدم.
      پ.ن:اگه تاثیری تو مشاورتون داره تراز سه آزمون اخیرم به ترتیب ۶۴۰۰...۶۶۰۰...۶۸۰۰ بود تقریبا رشته ام هم ریاضی
      ویرایش توسط Mohammadreza69 : 15 فروردین 1395 در ساعت 23:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجیبه...تاپیک های پر حاشیه زود پاسخ میگیره ولی اینجور تاپیکا!!شایدم کنکوری نداریم تو سایت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا روز کنکور که باید گریه کردولی پاسخ به ابهامات:1_منم کانونیم با برنامه جلو برو بعدش دیگه به نقاط ضعفت توجه نکن چون دیره و باعث استرست میشه2_آره منم دارم باقی مونده هارو میخونم کارت درسته3_مهر و ماه خوبه ولی هیچی خلاصه ی دست خودت نیس بهتره تست نشان دار بزنی4_جمع بندی فقط با خلاصه خودت......اوووم از 31 اردیبهشت فککنم خوبه5_زرد کانون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جامع های سنجش رو هم ثبت نام کنم یا جامع های کانون کافیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سنجش هم ثبت نام کن به هر حال به کنکور نزدیک تره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza69 نمایش پست ها
      سلام
      یه سوالی داشتم از دوستانی که قبلا تجربه کردن(البته در اصل چند تا)
      من پایه درسی ام متوسط به بالاست...بعضی مباحث رو نسبتا مسلط هستم ولی تعدادی رو کمی میلنگم.
      1.میخواستم دوستان متخصص یه راهنمایی بکنن ببینم تو این سه ماه باقی مونده به ترتیب چیکار باید بکنم؟
      راستی من کانون میرم که آخرین آزمون غیر جامعش ۳۱ اردیبهشته...تا اون موقع که با برنامه آزمون میخونم تا مطالبی رو که هنوز نخوندم یاد بگیرم
      2. تو این مدت(تا ۳۱ اردیبهشت) مطالبی که جزو آزمونا نیست ولی از آزمون های قبل باقیمونده رو هم باید خوند آیا؟(مثل زبان فارسی یا چند فصل هندسه)
      3.یه چیز دیگه هم هست اینه که تو این یه هفته که ۴ فصل اول فیزیک پیش جزو آزمون هست رو اومدم بخونم دیدم بیشترش یادم رفته...با اینکه قبلا مسلط بودم نسبتا...آیا این طبیعیه...چیکار کنم خلاصه نویسی هم ندارم این فصلا رو از طرفی!وقت ندارم بشینم با حوصله کار کنم...سیب مهروماه بگیرم خوب؟
      4.از کی جمع بندی رو شروع کنم و با چی؟....یه سری خلاصه دارم ولی کمه...
      5.دور دنیا پارسال بگیرم یا زرد کانون امسال
      *کلا یه نقشه کلی راه بدین ما رو از سردرگمی در بیارین
      *اگه سوالی هم هست در خدمتم
      ممنون
      پ.ن:فقط خواهشمندم دوستانی که قبلا خودشون این راه رو طی کردن راهنمایی کنن ...لااقل مطمئن بشم به کاری که میخوام انجام بدم.
      پ.ن:اگه تاثیری تو مشاورتون داره تراز سه آزمون اخیرم به ترتیب ۶۴۰۰...۶۶۰۰...۶۸۰۰ بود تقریبا رشته ام هم ریاضی
      سلام. تو این زمان باقی مونده فقط رو مباحثی که تسلط داری و مباحثی که یادگیرشون اسونه وقت بذار و سعی کن ساعت مطالعت بالای10 ساعت باشه تعداد تستت زیر 300 تست نباشه. این دقیقا کاریه که من انجام میدم... البته اولش سخته ولی اگه درست و باکیفیت بخونی کولاک میکنی و حتما رشته و دانشگاه خوب قبولی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفقا واسه من 10 ساعت در روز سخت نیست...ولی متاسفانه وسواس مطالعه دارم و همین سرعتم رو میاره پایین...تازه حافظه بلند مدتم هم مثل ذغاله:{{

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگ قلم چی میری ک ی دوره ای هس...3 روزه تا 7 روزه ک درسایی رو ک نخوندن جبران میکنن.
      راجع ب بقیه سوالاتم تجربه انچنانی ندارم...شرمنده
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز . تلاش تلاش . بجنگ . چون یک ساعت خونه 4 تست عربی مسیر داشنگاه زندگی و ... رو تغییر میرید ولی استرس به خودت نده . از الان

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها
      اگ قلم چی میری ک ی دوره ای هس...3 روزه تا 7 روزه ک درسایی رو ک نخوندن جبران میکنن.
      راجع ب بقیه سوالاتم تجربه انچنانی ندارم...شرمنده
      کی هستش؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza69 نمایش پست ها
      کی هستش؟
      فک کنم قبل سه تا جمع بندیه... دقیق نمیدونم
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازمونای جامع کانون جامعه اماری بیشتری داره یا سنجش کدومش به کنکور نزدیک تره ؟؟؟ سنجش امسال خیلی ابکی بود حالا باس ببینیم جامع رو چی میدن

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن