خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه کلی برای سه ماه تا کنکور(تجربی)

من چند سال از کنکور دور بودم و فارغ التحصیل ریاضی و فیزیک هستم.از بین کتابها فقط شیمی 2و3 . 70% زیست پایه رو خوندم(2 ماه پیش)،این سه ماه چه برنامه ریزی داشته باشم تا بهترین نتیجه رو بتونم بگیرم،اینکه هفتگی برنامه بریزم یا یه برنامه دراز مدت داشته باشم؟لازمه مباحثی رو حذف کنم؟ممنون میشم یه راهنماییم کنین

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soldsoul نمایش پست ها
      من چند سال از کنکور دور بودم و فارغ التحصیل ریاضی و فیزیک هستم.از بین کتابها فقط شیمی 2و3 . 70% زیست پایه رو خوندم(2 ماه پیش)،این سه ماه چه برنامه ریزی داشته باشم تا بهترین نتیجه رو بتونم بگیرم،اینکه هفتگی برنامه بریزم یا یه برنامه دراز مدت داشته باشم؟لازمه مباحثی رو حذف کنم؟ممنون میشم یه راهنماییم کنین
      سلام .به نظر من بعضی مباحث سخت و وقت گیر رو حذف کن . مخصوصا توی ریاضی و فیزیک .
      نیاز نیست همه درس ها رو صد بزنی. پس حتما حذف داشته باش . برنامه رو اول جامع بچین بعد هفتگی جدا کن . میتونی از برنامه ریزی های پولی اینترنت هم استفاده کنی که خیلی بهتر این کار رو انجام دادن . من خودم برنامه مار و پله رو تهیه کردم و الان حدود 3 روزه دارم میخونم . و حتی اضافه تر وقت میذارم .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی پیشنهادم من در مورد دین و زندگی میدم
      3 ماه وقت داری ی روز درمیون ی درس دینی بخون تا 3 ماه دیگه 42 درس دینی در خوندی
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      نیاز نیست همه درس ها رو صد بزنی. پس حتما حذف داشته باش . برنامه رو اول جامع بچین بعد هفتگی جدا کن . میتونی از برنامه ریزی های پولی اینترنت هم استفاده کنی که خیلی بهتر این کار رو انجام دادن . من خودم برنامه مار و پله رو تهیه کردم و الان حدود 3 روزه دارم میخونم . و حتی اضافه تر وقت میذارم .
      یک کار هم میشه کرد . بعد از اینکه درس هاتو حذف کردی . مثلا من ژنتیک رو حذف کردم از زیست . کلا پیش2 فیزیک رو میخونم و چندتا بحث ساده ریاضی . مثل ماتریس. بجاش رو عمومی البته بجز زبان وقت میذارم . شما هم این کار ها رو بکن . بعد فقط تست هم زیاد بزن .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام.در مورد این برنامه میخواستم سوال کنم.این برنامه سطحش چجوریه؟
      از لحاظ مرور و دوره؟چند ساعت در روز مطالعه انجام میدی؟میشه یک عکس از یکی ازصفخه هاش بزاری ببینم؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از نظر من خوبه . چون داره دروس رو از اول مرور مرور میکنه و چون باز مرور میکنی فراموش نمیکنی . زیست رو هم ترکیبی گفته . یعنی گفته وقتی صفحه مثلا 10 تا 20 رو میخونی با فصل های فلان و فلان و فلان ترکیب میشن . بعد دیگه اول تخصصی ها رو گفته بعد تخصصی و عمومی . برنامش کلا 6 تا 7 ساعت مطالعه می خواد . من بیشتر میخونم که بیشتر کار کنم . والا نوشته کپی برداری و انتشار حرومه و پیگیرد قضایی داره . یکی از دوستان هم توی پی وی ازم خواست . گفتم شرمندم .
      به امید موفقیت...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      از نظر من خوبه . چون داره دروس رو از اول مرور مرور میکنه و چون باز مرور میکنی فراموش نمیکنی . زیست رو هم ترکیبی گفته . یعنی گفته وقتی صفحه مثلا 10 تا 20 رو میخونی با فصل های فلان و فلان و فلان ترکیب میشن . بعد دیگه اول تخصصی ها رو گفته بعد تخصصی و عمومی . برنامش کلا 6 تا 7 ساعت مطالعه می خواد . من بیشتر میخونم که بیشتر کار کنم . والا نوشته کپی برداری و انتشار حرومه و پیگیرد قضایی داره . یکی از دوستان هم توی پی وی ازم خواست . گفتم شرمندم .
      شما پستی رو خریدی یا الکترونیکی؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یک کار هم میشه کرد . بعد از اینکه درس هاتو حذف کردی . مثلا من ژنتیک رو حذف کردم از زیست . کلا پیش2 فیزیک رو میخونم و چندتا بحث ساده ریاضی . مثل ماتریس. بجاش رو عمومی البته بجز زبان وقت میذارم . شما هم این کار ها رو بکن . بعد فقط تست هم زیاد بزن .
      دیگه تا اینقدر حذف کردنم کار نادرستیه فیزیک و سعی کنید سه فصل اول سال سوم و ریاضیم حتما مثلثات و تابع رو بخونید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون درباره ی فاگوزیست چیه ؟؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 10100 نمایش پست ها
      چرت .
      فقط خیلی سبز اونم سال دومش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      چرت .
      فقط خیلی سبز اونم سال دومش
      برا سال سوم الگو دارم به نظرت تا تیر با اون پیش برم یا فاگو بخرم ؟؟ یا جزوه ای معلم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان این جزوه گذاشتم برا فصل هورمون هست مال استادمون اگه کسی خوشش اومد بگه مال بقیه ی فصل ها هم بزارم :
      HormonTarh

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برا سال سوم الگو دارم به نظرت تا تیر با اون پیش برم یا فاگو بخرم ؟؟ یا جزوه ای معلم
      همشو که وقت نمیکنی فصلای 2 و 3 و 9 و 10 و11 رو کامل بزن بقیه رو فقط درسنامه هاشونو بخون با تستای کنکورشون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این برنامه های اینترنتی تا جایی ک من دیدم خیلی ضعیفن و خداتومنم ازت پول میگیرن یکی دوتاش ک مثلا معروفم هستن و من دارم آنچنان کارایی نداره مگه این ک خودت خیلی جاهاشو تغییر بدی
      درمورد الگو چرا اگه روزی 3-4ساعت زیست بخونی میشه تمومش کرد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خرید این کتاب برای اول سالم اشتباهه چه برسه الان که وقت کمی دارید تا کنکور
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن