خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      مارکو رویس یا آنخل دیماریا به جای گرت بیل(ترجیحا رویس)خیلی خوب میشهمارکو رویس یکی از بهترین وینگر-مهاجم های اروپاست عاشخشم
      اگه بنا به رفتن باشه اولین نفرات باید خامس ایسکو برن بعدشم باز کسی خواست بره اون کروسهاولویت با خامس ایسکویعنی اسن بشرا اگ تو زمین بودن تحقیر میشدیمتف نمیارزن نه سرعت نه هوش نه بازیسازییه مکمل برای کاسمیرو نیازه یعنس هافبک فیزیکیو یه بازیساز تکنیکنی قهار مثل دیماریاو یه مهاجم شیش دانگبیل حالا حالا هست فوق العادس این بشر
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رئال خر است

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BacheMosbat نمایش پست ها
      اگه بنا به رفتن باشه اولین نفرات باید خامس ایسکو برن بعدشم باز کسی خواست بره اون کروسهاولویت با خامس ایسکویعنی اسن بشرا اگ تو زمین بودن تحقیر میشدیمتف نمیارزن نه سرعت نه هوش نه بازیسازییه مکمل برای کاسمیرو نیازه یعنس هافبک فیزیکیو یه بازیساز تکنیکنی قهار مثل دیماریاو یه مهاجم شیش دانگبیل حالا حالا هست فوق العادس این بشر
      فقط پرز میتونه دیماریا و اوزیل رو بفروشه چهل میلیون بذاره روش کروس و خامس رو بخره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      رئال خر است

سخن بزرگان : رعال خر است
      بله شما درست میگید
      نمیدونستم همچین کارشناس خبره ای تو انجمن داریم که اینقدر منطقی استدلال میکنه
      کاش میفهمیدید از کی و چی و چه کسایی هواداری میکنید چجور ادمایی هستن چه کارای کردن و ... ولی دریغ از یذره منطق تو این جور هوادارا فقط تعصب کور کورانه
      حرفای بی منطقی بد دهنی و فحاشی و عقده ریزی این چیزیه که از هوادارای بارسا تو سایتاشون دیده میشه و حتی هواداراشون تو ورزشگاه و اصلا مردم ایالاتشون کافبه فقط یکم مقایسه کنید رفتارارو
      خب چی بزارم؟؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سخن بزرگان : رعال خر است
      بله شما درست میگید
      نمیدونستم همچین کارشناس خبره ای تو انجمن داریم که اینقدر منطقی استدلال میکنه
      کاش میفهمیدید از کی و چی و چه کسایی هواداری میکنید چجور ادمایی هستن چه کارای کردن و ... ولی دریغ از یذره منطق تو این جور هوادارا فقط تعصب کور کورانه
      حرفای بی منطقی بد دهنی و فحاشی و عقده ریزی این چیزیه که از هوادارای بارسا تو سایتاشون دیده میشه و حتی هواداراشون تو ورزشگاه و اصلا مردم ایالاتشون کافبه فقط یکم مقایسه کنید رفتارارو
      لطفا تعمیم ندید به همه، توی هوادارای تیم شما هم کلی آدم بی ادب دیده میشه که بویی از منطق نبردن، دلیل نمیشه ما بگیم همه ی شما فلانید یا بهمانید. تا جایی که تمام دنیا خبر دارن این مادریدی ها هستن که زمین فوتبال رو با میدان جنگ گلادیاتورای روم باستان اشتباه گرفتن.نمی دونم شما چطور به این نتیجه رسیدید که مردم بارسلون یا بازیکنان تیمشون عقده این. درحالیکه رفتار بازیکنان تیمتون الخصوص مدافعانتون رو میبینید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n.f11 نمایش پست ها
      لطفا تعمیم ندید به همه، توی هوادارای تیم شما هم کلی آدم بی ادب دیده میشه که بویی از منطق نبردن، دلیل نمیشه ما بگیم همه ی شما فلانید یا بهمانید. تا جایی که تمام دنیا خبر دارن این مادریدی ها هستن که زمین فوتبال رو با میدان جنگ گلادیاتورای روم باستان اشتباه گرفتن.نمی دونم شما چطور به این نتیجه رسیدید که مردم بارسلون یا بازیکنان تیمشون عقده این. درحالیکه رفتار بازیکنان تیمتون الخصوص مدافعانتون رو میبینید
      توبه کن رعالی شو راهی داخلش رفتی به نا کجا اباد میره رعال تیم ریشه داریه که تاریخ غنی داره رعالی که همیشه اسمش با جوانمردی و مردانگی و پاکی و مظلومیت میاد!!!! و تمام این صفات برای بارسا برعکسه توبه کن خیلی کم ادم با منطق تو بارساییا پیدا میشه من چند سال عمرمو با سرو کله زدن باهاشون گذروندم خوب میشناسمشون
      خب چی بزارم؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تورو خدا شما از اخلاق رئالیا حرف نزن که حالم بهم میخوره..................................ست اره تیم بارسا یه زن داره ستاره تیم شما هرساله زن عوض میکنه!غرور که ماشاالله !!بعدش در ضمن شما پیرزنی یا خاک انداز؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      تورو خدا شما از اخلاق رئالیا حرف نزن که حالم بهم میخوره..................................ست اره تیم بارسا یه زن داره ستاره تیم شما هرساله زن عوض میکنه!غرور که ماشاالله !!بعدش در ضمن شما پیرزنی یا خاک انداز؟؟؟
      بهتره به خودتون فشار نیارید برای پوستتون بده ...
      تونل شب رو باز کردیم ما ...
      موفق باشید ...

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @gign @a.z.s
      ویرایش توسط magicboy : 19 فروردین 1395 در ساعت 13:45

10. Top | #25
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      @gign @a.z.s
      وقتي رئال به قرعه وولفسبورگ خورد سرپرست رئال لبخند تو هين اميز و شاد به دليل قرعه اسونشون زد

هيچي ندارم كه بگم رئال رو همه زدن نيازي به گفتن من نداره

هدف بعدي رئال : رفتن به جام باشگاه هاي سال بعد
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شانسی بردن که ذوق مرگ شدن نداره!!!!!!!!!!!!!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رئال اگه تیم بود دیشب به ولسبورگ نمیباخت!!!!!!!!!!!!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کی میگه رئال شانسی برد اتفاقا با برنامه بود قیافه مسی دیدن داشت ...................

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تیتر مزخرف...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توبه کن رعالی شو راهی داخلش رفتی به نا کجا اباد میره رعال تیم ریشه داریه که تاریخ غنی داره رعالی که همیشه اسمش با جوانمردی و مردانگی و پاکی و مظلومیت میاد!!!! و تمام این صفات برای بارسا برعکسه توبه کن خیلی کم ادم با منطق تو بارساییا پیدا میشه من چند سال عمرمو با سرو کله زدن باهاشون گذروندم خوب میشناسمشون
      مظلومیت رئال؟
      جک خوبی بود بعدی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن