خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

به فیلم دیدن معتاد شدم، چیکار کنم؟

سلام خدا بر همه دوستان
      حدود دو سال میشه که شروع به دیدن فیلم ها و سریالهای خارجی کردم و فراتر از حد تصور به آن عادت کردم در واقع معتاد شدم! تو این ایام که ثانیه ها سرنوشت رو رقم میزنه چیکار کنم؟ کسی تجربه ای داره؟ یه مدت تو بهمن ماه خواستم ترک کنم باورتون نمیشه حالم بد شده بود کلا ۲ تا ۳ هفته دووم آوردم دوباره شروع کردم فیلم دیدن.تقریبا هر ۲ یا ۳ روز یکی میبینم. بک مشکل دیگه هم هست اونم بعد از دیدن فیلم آدم میره تو جو اون فیلم تا بیرون بیای خودش یکساعت طول میکشه! ینی کلا ۳ ساعت. اگر هم نبینم بازم همینقدر زمان حروم میشه. ببینم هم عذاب وجدان میگیرم. حالا چیکار کن خواهشا کمک کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچی ارشیوتو بده من ببینم بشین درستو بخون

اگه شهر دیگه ای دوستی اشنایی فامیلی چیزی داری سیستمت + گوشتو بده تا بعد کنکور نگه داره
      بعد کنکور ازش بگیر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      هیچی ارشیوتو بده من ببینم بشین درستو بخون

اگه شهر دیگه ای دوستی اشنایی فامیلی چیزی داری سیستمت + گوشتو بده تا بعد کنکور نگه داره
      بعد کنکور ازش بگیر
      همونطور که گفتم این روش رو امتحان کردم جواب نداد همش فکرم پیش اون هست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک کنم بهتره از مشاورین حاضر در فروم سوالتو بپرسی
      چون نمیتونم از خودم روش بگم (خطرناکه حسن )
      @afshar

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دادا اول ببین هفته ای چن ساعت فیلم میبینی . بعد برا همون مقدار ساعت برنامه ریزی کن . از هفته بعدش کم کم کمش کن . اگه سریال میبینی چنتا از سریالا رو فعلا دانلود هم نکن

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر میکنم؛ مشکل فیلم دیدن نیست، مشکل اینه که داری واسه فرار از یه واقعیت یا مشکلی که داری؛ با فیلم دیدن خودتو سرگرم میکنی، که یه جوری این زمان لعنتیو بگذرونی؛ یه جوری خودتو بی حس کنی ، ذهنتو درگیر فیلم کنی تا بلکه مشکل اصلی از یادت بره ؛ احتمالا ریشه مشکل اصلیتم از دو سال پیش شروع شده که واسه فرار ازش پناه بردی به فیلم دیدن.
      البته این صرفا نظر من بود؛ شاید درست نباشه.

فرستاده شده از SM-G850Fِ من با Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ببين داداش تو 100 روز ديگه تقريبا كنكورته...
      باور كن اين 100 روز مثل برق و باد ميگذره
      هرچي فيلم دلت ميخواد رو يه جا يادداشت كن و به خودت قول بده بعد كنكور 24 ساعته اصلا فيلم ببيني
      فيلم و سريال هميشه هست ولي لحظه لحظه ي اين روزا ديگه برنميگرده
      هرچند بعد كنكور بايد ريشه ي اين اعتيادتو پيدا كني ولي الان فقط فكرت
      درس باشه
      چيزي كه به نظرم ميرسيد رو گفتم

8. Top | #8
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر همه دوستان
      حدود دو سال میشه که شروع به دیدن فیلم ها و سریالهای خارجی کردم و فراتر از حد تصور به آن عادت کردم در واقع معتاد شدم! تو این ایام که ثانیه ها سرنوشت رو رقم میزنه چیکار کنم؟ کسی تجربه ای داره؟ یه مدت تو بهمن ماه خواستم ترک کنم باورتون نمیشه حالم بد شده بود کلا ۲ تا ۳ هفته دووم آوردم دوباره شروع کردم فیلم دیدن.تقریبا هر ۲ یا ۳ روز یکی میبینم. بک مشکل دیگه هم هست اونم بعد از دیدن فیلم آدم میره تو جو اون فیلم تا بیرون بیای خودش یکساعت طول میکشه! ینی کلا ۳ ساعت. اگر هم نبینم بازم همینقدر زمان حروم میشه. ببینم هم عذاب وجدان میگیرم. حالا چیکار کن خواهشا کمک کنید.
      کاملاً با نظر پست قبلی موافقم...ببین یه چیزی رو فقط بهت میگم،اینو میتونی به همه چیز تو زندگیت تعمیم بدی
      هر کاری رو که خواستی انجام بدی قبلش، سعی کن ته اون کار رو ببینی! همیشه سعی کن عاقبتش رو ببینی!یه شمای کلی...خیلی راحته!
      تهش رو ببین...بین چی میشه! بعد بیا با خودت دو دوتا 4تا کن! اگه ته این کار خوبه...خوشحالت میکنه...راضی میشی(رضایت درونی) بعداً پشیمون نمیشی... که هیچی... اگه که اینطور نیست,اگه آخرش بدبختی و الافی هست و هیچی جز اینا برای تو نداره،خب پس بِشاشــ توش پسر! خیلی ساده است خیلی هم مهمِ!
      بعضی وقتا کمی تفریح و اینترتیمنت خوبه ولی نه دیگه به این شکل!
      بعضی وقتا ما شوریشو در میاریم! این کاری رو که تو میکنی کاریه که یه کارگردان/نویسنده ویا هرکسی که بالاخره توی کارش با این حرفه در ارتباطه انجام میده! چون کارش اینه!اینارو میبینه از بعضی هاش الگو میگیره و...و ازش بهره میبره! تو چی؟
      بهش فکر کن...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به این فک کن ک این چیزا نه به درد این دنیات میخوره نه اون دنیا! بلکه برای هر دو ضرر هم داره!
      انقد بااراده و مرد باش (:d) که این جک و جونورای خارجی ایرانی رو بندازی بره ، بشینی پای کتابت و با تمام وجود برای هدفت بخونی و تابستون با خیال راحت هر چی دلت خاس فیلم ببینی
      البته تابستونم نبینی بهتره
      ویرایش توسط Fatemeh2Net : 17 فروردین 1395 در ساعت 11:26

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر همه دوستان
      یه دو سه هفته بری اردوی درسی درست میشه.
      البته بستگی به فیلمش هم داره ) ولی اردوی درسی (مطالعاتی! نه اینکه معلم بیاد درس بده) کارت رو راه میندازه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اين اعتيادو داشتم
      منتهي ديگه فقط روزايي كه ازمون ميدم يه فيلم ميبينم
      سريالامو ديگه دنبال نميكنم حتي گيم اف ترونس
      بگذر ازينا درسو بچسب كنكور نزديكه
      مثن من بعد ازمون هفت فروردين Hatefull 8 رو ديدم
      بعد ١٣ هم reveanant
      كم ببين هميشه ببين :D
      هفته اي يه بار جمعه هااين كارو كن. بهتره دو هفته يه بار

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یاد یه حرف ماندگار از قلمچی افتادم تو دفتر رنامه ریزیش گفته بود که:

برنامه ها و فیلمهای مختلف تلوبزیون رو بارها و بارها به درخواست بینندگان پخش میکنند!پس اگه نبینیدشون چیزی از دست نمیدین! ولی اگه این یک سال رو الکی از دست بدین خیلی چیزا از دست دادین!
      اگه منظورت فیلمای تلویزیزونه که خیالت تخت فیلمایی که الان شبکه 3 نشون میده دو ماه دیگه ifilm نشون میده!!! دو ماه بعدش شبکه های دیگه! پس چیزی از دست نمیدی!ضمن اینکه فیلم دیدن الان فکر نکنم خیلی بهت بچسبه چون یک طرف قضیه استرسیه که از کنکورت داریو بهش فکر میکنی ولی بعد کنکور با خیال راحت بشین فیلم ببین!اگه اصلا نمیتونی فقط یک فیلم رو انتخاب کن و دنبال کن!!!
      کلا تماشای فیلم و برنامه 90 و فوتبالها! اصلا خوب نیست تو سال کنکور چون فوتبال رو از بعد از ظهر دیدی تا پاسی از شب هم بیداری تا برادر فردوسی پور نقدش کنه که گل آفساید بود یا نه !!! تازه اگه تیم محبوبت ببازه که دیگه واویلا هیچ تمرکزی رو درس نداری!

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      سعی کن فیلم نبینی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه کاری که خودم میکنم اینه که زمان فیلم دیدن رو میذارم موقع ناهار خوردن یا ساعت 10 11 شب که دیگه درس حالیم نمیشه
      اینجوری هم فیلم میبینم هم درس میخونم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      رفیق منم از بهمن تو ترکم
      اون 2هفته ای که دووم اوردی رو چیکار کردی؟!
      درس خوندی؟!

چند روز آرشیو فیلمات و سایتایی که میری برا دانلود(تاینی موویز میری؟خخخ) و...کلا حواشی رو از خودت دور کن!
      استارت بزن 3 روزه عادتت درس میشه!
      دگ به درس عادت کنی از سرتم میفته حتی...
      اراده کن رفیق واس 100روز!

منتظر راهکارهای جادوییم نباش
      پست 14 ببین!یه جمله ساده گفته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن