خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ی قانونه که میگه اگه 21 روز تحمل کنی (برای چیزی که میخای ترک کنی)بعد 21 روز برات عادی میشه و سراغش نمیری
      زمان خیلی کمیه 3 هفته بیشتر لازم نداری
      میتونی از ی جدول که شامل 21 خونه میشه استفاده کنی و روزایی که رعایت میکنی رو با رنگ سبز پرش کنی و روزایی که نمیکنی رو با رنگ قرمز پرش کنی اینجوری حس رقابت در شما بوجود میاد
      حالا چ فیلمی هست منم ببینم؟
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازگشته رو ببین خیلی خوبع...!!!خخخخ
      [IMG][/IMG]

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر همه دوستان
      حدود دو سال میشه که شروع به دیدن فیلم ها و سریالهای خارجی کردم و فراتر از حد تصور به آن عادت کردم در واقع معتاد شدم! تو این ایام که ثانیه ها سرنوشت رو رقم میزنه چیکار کنم؟ کسی تجربه ای داره؟ یه مدت تو بهمن ماه خواستم ترک کنم باورتون نمیشه حالم بد شده بود کلا ۲ تا ۳ هفته دووم آوردم دوباره شروع کردم فیلم دیدن.تقریبا هر ۲ یا ۳ روز یکی میبینم. بک مشکل دیگه هم هست اونم بعد از دیدن فیلم آدم میره تو جو اون فیلم تا بیرون بیای خودش یکساعت طول میکشه! ینی کلا ۳ ساعت. اگر هم نبینم بازم همینقدر زمان حروم میشه. ببینم هم عذاب وجدان میگیرم. حالا چیکار کن خواهشا کمک کنید.
      الله وکیلی لذت فیلم و سریال دیدن میخای با درس خوندن و کنکور و ... بسنجی؟

درس ول کن باو !

فیلم دیدن بچسب

حالا چیا میبینی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این دیگ چه سوالیه ! اردات ضیعیفه ! چون حتی اگه تو تایم ازادت فیلم ببینی اگه تایم ازادت 2.5 هم باشه بازم نباید فیلم ببنی چون ذهنت تا 1 الی 2 ساعت بعدش درگیره...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      `پیشنهاد من اینه فیلمای مزخرف صدا وسیما رو ببینی حالت از هرچی فیلمه به هم میخوره تضمینیه

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید کامپیوترتون رو کلا جمع کنید.منم تو تابستون یه مدت خیلی درگیر یه سریالی شده بودم دو فصلشو تو دو هفته دیدم!!!!!بعد به این نتیجه رسیدم فیلم و سریالا که از دستم فرار نمیکنن بعد کنکورم هستن تازه اون موقع با خیال راحت میتونی بشینی ببینی بدون عذاب وجدان و استرس. اگه کسی تو خونه هس بهش بگین مثلا مادرتون که نظارت بیشتری روی شما و درستون داشته باشن و نذارن سراغ فیلم دیدن برید.مدام با یه ملاقه بالای سرتون وایسن که درس بخونین!!! سعی کنید یه جای درس بخونید که تلویزیون و کامپیوتر نباشه.اگه میتونید برید کتابخونه فکر کنم مفید باشه. من نمیفهمم واقعا اینهمه درگیر چند تا فیلم و سریال شدن می ارزه؟بیشتر از کنکورت ارزش داره؟؟؟یه هفته اول شاید سخت باشه بعدش دیگه زیاد اذیت نمیشید لطفا کنکوری هایی که یه مشکلی دارن زودتر از عید به فکر حل کردنش باشن نه دقیقه نود.
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم تو ترکم: |
      باورم نمیشه یه زمانی روزی دو سه تا فیلم میدیدم: /
      ازفیلمای کوبریک گرفته تا هیچکاک و تارانتینو واسپیلبرگ اینا... زده بودم به ارشیو هالیوود
      ببین یهو نمیشه اینجور چیزا (فیلم دیدن ،گوشی،پی سی)رو گذاشت کنار.باید کم کم بزاری کنار ...اگه هر روز فیلم میبینی ،تغییر بده به هر دو روز یه فیلم،بعد همینجور ادامه بده
      من الان هر ده روز یه بار یه فیلم اونم اگه بتونم میبینم: )))
      این تایم100روزه خیلی مهمه قدرشو بدون.... بعد 25تیر تا دلت میخواد بشین فیلم ببین اونم 1080 :D

فرستاده شده از GT-I9070ِ من با Tapatalk
      فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید رو خودت تسلط داشته باشی
      بر فرض کنکور رو دادی دانشگاه می خوای چیکار کنی؟
      من خودم اهل فیلم هستم و آرشیو فیلم دارم ولی سال کنکور بجز برای سرچ و مسائل دیگه اصلاً استفاده از لپ تاپ نداشتم

ویرایش توسط After4Ever : 15 فروردین 1395 در ساعت 14:24

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر همه دوستان
      حدود دو سال میشه که شروع به دیدن فیلم ها و سریالهای خارجی کردم و فراتر از حد تصور به آن عادت کردم در واقع معتاد شدم! تو این ایام که ثانیه ها سرنوشت رو رقم میزنه چیکار کنم؟ کسی تجربه ای داره؟ یه مدت تو بهمن ماه خواستم ترک کنم باورتون نمیشه حالم بد شده بود کلا ۲ تا ۳ هفته دووم آوردم دوباره شروع کردم فیلم دیدن.تقریبا هر ۲ یا ۳ روز یکی میبینم. بک مشکل دیگه هم هست اونم بعد از دیدن فیلم آدم میره تو جو اون فیلم تا بیرون بیای خودش یکساعت طول میکشه! ینی کلا ۳ ساعت. اگر هم نبینم بازم همینقدر زمان حروم میشه. ببینم هم عذاب وجدان میگیرم. حالا چیکار کن خواهشا کمک کنید.
      چون خودت نمیتونی ترک کنی بگو ترکت بدن-همین!!!
      فبلما رو هم نمیخواد پاک کنی-برنامه بریز کم کم کمش کن
      خلاف قوانین.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      یه دو سه هفته بری اردوی درسی درست میشه.
      البته بستگی به فیلمش هم داره ) ولی اردوی درسی (مطالعاتی! نه اینکه معلم بیاد درس بده) کارت رو راه میندازه.
      دوست عزیزی ک اومدی تو خصوصی !
      اگه دقت کنی میبینی که استارتر از همه ی بچه ها راهنمایی بر اساس تجربه شون خواسته
      منم بر اساس تجربه و نظر شخصیم ایشونو راهنمایی کردم حالا خودشون اگه صلاح بدونن فیلم رو تماشا میکنن یا نمیکنن!
      و همچنین اگه بیشتر دقت کنی محدودیت تراز نذاشتن که تو خصوصی اومدی گفتی: تو که ترازت پایینه به تو ربطی نداره!!!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

دوست عزیزی ک اومدی تو خصوصی !
      اگه دقت کنی میبینی که استارتر از همه ی بچه ها راهنمایی بر اساس تجربه شون خواسته
      منم بر اساس تجربه و نظر شخصیم ایشونو راهنمایی کردم حالا خودشون اگه صلاح بدونن فیلم رو تماشا میکنن یا نمیکنن!
      و همچنین اگه بیشتر دقت کنی محدودیت تراز نذاشتن که تو خصوصی اومدی گفتی: تو که ترازت پایینه به تو ربطی نداره!!!
      درست گفتم. این که گفتی بعد از کنکور هم فیلم نبینه به تو ربطی پیدا نمی کنه. مهم تا کنکور هست که طرف میخواد بشینه درس بخونه به جای فیلم دیدن.
      حالا من نمی خواستم تو تاپیک اینو اعلام کنم که خصوصی دادم. اینقدر بی جنبه ای که اومدی تو تاپیک نوشتیش. از آب گل آلود ماهی نگیر عزیزم.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      درست گفتم. این که گفتی بعد از کنکور هم فیلم نبینه به تو ربطی پیدا نمی کنه. مهم تا کنکور هست که طرف میخواد بشینه درس بخونه به جای فیلم دیدن.
      حالا من نمی خواستم تو تاپیک اینو اعلام کنم که خصوصی دادم. اینقدر بی جنبه ای که اومدی تو تاپیک نوشتیش. از آب گل آلود ماهی نگیر عزیزم.
      اینم که من به تاپیک ایشون پاسخ دادم به شما ارتباطی پیدا نمیکنه، سرتون تو کار خودتون باشه لطفا!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هيچ كاري نميخواد بكني منم مثل شما بودم يا شايدم خيلي بدتر.به مرور زمان ديگ خودتون از فيلم ديدن خسته ميشيد و اصلا نميريد طرفش مثل خودم اما مگ فيلم ديدن چه اشكالي داره؟!؟نگاه كنيد اما روزي ي فيلم

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن