خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کمک فوری برای شروع

سلام دوستان
      من بنا به دلایلی نتونستم شروع کنم و از امشب قصد خوندن دارم . خواهش میکنم منو راهنمایی کنید .
      آیا دروسی رو باید بزارم کنار ؟ من عمومی ها رو همه رو کامل میخوام بخونم . ولی تو اختصاصی کمک میخوام که چه دروسی رو حذف کنم . چه دروسی رو تو اختصاصی بخونم مخصوصا فیزیک و ریاضی که هم راحت باشه و حتما سوال میاد تو کنکور ؟؟؟ خیلی سردرگم و استرس دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول از همه باید ببینی در یک درس کدوم مباحث بیشتر ازشون تو کنکور سوال میاد مثلا برای شیمی مبتکران اول هر بخش گفته.
      دوم باید یک دفترچه سوال رو مثلا 94 رو برداری و نگاهشون کنی چون بیشتر سوالات به ترتیبن مخصوصا فیزیک
      سوم از همه برای تست زدن اول تست های کنکور رو بزن بعدش از سوالات تالیفی سوال هایی که علامت مخصوص دارن رو بزن البته بستگی به کتاب کارت داره مثلا مبتکران شیمی vip
      چهارم هم بدون برای شروع هیچ وقت دیر نیست اگه از همین الآن قشنگ بخونی حتما رتبه دلخواه رو کسب میکنی حتی 3 رقمی و یا شاید بهتر.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره گمنام نمایش پست ها
      اول از همه باید ببینی در یک درس کدوم مباحث بیشتر ازشون تو کنکور سوال میاد مثلا برای شیمی مبتکران اول هر بخش گفته.
      دوم باید یک دفترچه سوال رو مثلا 94 رو برداری و نگاهشون کنی چون بیشتر سوالات به ترتیبن مخصوصا فیزیک
      سوم از همه برای تست زدن اول تست های کنکور رو بزن بعدش از سوالات تالیفی سوال هایی که علامت مخصوص دارن رو بزن البته بستگی به کتاب کارت داره مثلا مبتکران شیمی vip
      چهارم هم بدون برای شروع هیچ وقت دیر نیست اگه از همین الآن قشنگ بخونی حتما رتبه دلخواه رو کسب میکنی حتی 3 رقمی و یا شاید بهتر.
      من عرض کردم که اصلا چیزی نخوندم و تازه میخوام شروع کنم . بعد شما میگی برم تست کنکور سراسری بزنم ؟!!!!!! من روحیم رو هوا بنده اونوقت نابود میشم که . من فقط میخوام فصل های راحت فیزیک و ریاضی واسم مشخص بشه واسه خوندن .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی تصاعد-تابع-مشتق-انتگرال-ماتریس-حد- اینا رو بخون خیلی بی دستوپا هم باشی یه حرکتی می تونی بزنی
      البته بهتره بری تستا ی ریاضی چن ساله اخیر و تمرین کنی اون دوستمون درست میگه بنظرم جواب بده چون ریتم سوالا تکراریه البت شانس بیاریم امسال اون درسی که قراره ریتمش تغییر کنه ریاضی نباشه چ.ن هر سال یه درسو جدید می کنن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست : کلا ، اگه خواستی حذف کنی ژنتیک و گیاهی
      فیزیک:نور و عدسی با آیینه ها ، پیش 2 ، اگه تونستی 2 فصل آخر فیزیک 3
      شیمی: کلا اينو ميرسوني با منبعی که میگم ولی پیس 1،شیمی2و شیمی3فصل 2 حتما + فصل يک
      ریاضی: آمار، مشتق و کاربرد مشتق، لگاریتم، احتمال،انتگرال،مجانب و پیوستگی،ماتریس،تصاعد،حد اگه تونستی معادلاتم بخونی خوب میشه ولی اگه نه که هیچ
      منابع( اینارو خودم دارم پیشنهاد میکنم)
      شيمي: فيل+ حفظيات مهروماه لقمه
      رياضي: جمع بندی مهروماه یا لقمه ریاضی+تست سراسری بعد اینکه خوندي لقمرو
      فیزیک: جمع بندی مهروماه
      زیست: فقط کتاب+ تست همین ولی اگه خواستی گیاهی و ژنتیک مهروماه لقمه پیشنهاد میکنم
      تستارم86 به این ور بزن اگه دیدی نميرسوني 88 به بعد
      ویرایش توسط Hello : 15 فروردین 1395 در ساعت 00:29

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام .بنظرم میتونید جواب سؤالاتتون رو از سایت دکتر افشار پیدا کنید.اینکه چه فصولی مهم و تست خیزند و کدوم فصلها را میشه حذف کرد. پیشنیاز ها و زنجیره های وابسته به هم در دروس ریاضی و فیزیک کدامند و ... پارسال همایش 12 دیماه 94 دکتر افشار درباره یک برنامه 90روزه بود که با روش باکس بندی دروس،پرداختن به بخشهای مهم و حذف بخشهای کم تست در کنکور،راهنمایی بسیار خوبی به داوطلبان میکرد و پارسال که کنکور خرداد ماه بود از بهمن تا فروردین با اون برنامه میشد درسها را تمام کرد و دوماه بعدش هم وقت برای مرور و جمع بندی بود .الان اون همایش با نام شروع از صفر از نیمه دوم سال توی سایتشون گذاشته شده.اگه برید توی سایت دکتر افشار ستون سمت راست توی کادر قرمز رنگ آرشیو کامل مقالات و متون انگیزشی از 91تا94 را کلیک کنید .از صفحه ای که باز میشه. یه مقاله ای هست توی زمینه زردرنگ ،تحت عنوان کنکوریهای 95 که میخوان از نیمه دوم سال از سطح ضعیف یا حتی ازصفر شروع کنند و نتیجه بگیرند حتما این سه قسمت را دانلود کنن و گوش بدن.پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید جواب تمام سؤالاتتون رو توی این فایلهای صوتی پیدا می کنید.من خودم حتی ازشون یادداشت برداری کردم.موفق باشید.
      ویرایش توسط Armaghan : 15 فروردین 1395 در ساعت 01:25

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من بنا به دلایلی نتونستم شروع کنم و از امشب قصد خوندن دارم . خواهش میکنم منو راهنمایی کنید .
      آیا دروسی رو باید بزارم کنار ؟ من عمومی ها رو همه رو کامل میخوام بخونم . ولی تو اختصاصی کمک میخوام که چه دروسی رو حذف کنم . چه دروسی رو تو اختصاصی بخونم مخصوصا فیزیک و ریاضی که هم راحت باشه و حتما سوال میاد تو کنکور ؟؟؟ خیلی سردرگم و استرس دارم
      http://www.alirezael.ir/post/moshaver_konkur396 این آدرس دقیقتر همون فایلهای هست که عرض کردم.باکس بندی و شروع از اسفند و ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من دقيقا يادم هست از مرداد تا همين امروز هر روز يكي مياد مي گه كمك براي شروع مي ترسم روز قبل كنكور بياد يكي پست كنه اگه از امروز بخونم پزشكي قبول ميشم؟يكي نيست بگه كمك براي جمع بندي.شوخي كردم ولي اميدوارم هركسي متاسب با زحماتش به هدفاش برسم از جمله خودم كه ديگه مي دونيد هدف من چيه!!!

9. Top | #9
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      اگه میخوای همین امسال و تو این مدت باقی مونده
      حذفیات دروس اختصاصی؛
      زیست:گیاهی,ژنتیک(مندلی/جمعیت)=%35-40
      فیزیک:پیش 1+حرکت نوسانی+کار و انرژی=%50
      ریاضی:مقاطع مخروطی,هندسه,کاربرد مشتق=%35-40
      شیمی:پیش2=%15-20
      و من الله توفیق

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Z نمایش پست ها
      اگه میخوای همین امسال و تو این مدت باقی مونده
      حذفیات دروس اختصاصی؛
      زیست:گیاهی,ژنتیک(مندلی/جمعیت)=%35-40
      فیزیک:پیش 1+حرکت نوسانی+کار و انرژی=%50
      ریاضی:مقاطع مخروطی,هندسه,کاربرد مشتق=%35-40
      شیمی:پیش2=%15-20
      و من الله توفیق

شیمی= پیش2 الکتروشیمی اسون اسید و باز سخته
      فیزیک=فشاروگرما هم حذف بشه بهتره
      ریاضی=اگه قراره کاربردمشتق حذف بشه انتگرالم خود ب خود حذف میشه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      من دقيقا يادم هست از مرداد تا همين امروز هر روز يكي مياد مي گه كمك براي شروع مي ترسم روز قبل كنكور بياد يكي پست كنه اگه از امروز بخونم پزشكي قبول ميشم؟يكي نيست بگه كمك براي جمع بندي.شوخي كردم ولي اميدوارم هركسي متاسب با زحماتش به هدفاش برسم از جمله خودم كه ديگه مي دونيد هدف من چيه!!!
      هنوز کلی وقت هست که !!!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      با سلام .بنظرم میتونید جواب سؤالاتتون رو از سایت دکتر افشار پیدا کنید.اینکه چه فصولی مهم و تست خیزند و کدوم فصلها را میشه حذف کرد. پیشنیاز ها و زنجیره های وابسته به هم در دروس ریاضی و فیزیک کدامند و ... پارسال همایش 12 دیماه 94 دکتر افشار درباره یک برنامه 90روزه بود که با روش باکس بندی دروس،پرداختن به بخشهای مهم و حذف بخشهای کم تست در کنکور،راهنمایی بسیار خوبی به داوطلبان میکرد و پارسال که کنکور خرداد ماه بود از بهمن تا فروردین با اون برنامه میشد درسها را تمام کرد و دوماه بعدش هم وقت برای مرور و جمع بندی بود .الان اون همایش با نام شروع از صفر از نیمه دوم سال توی سایتشون گذاشته شده.اگه برید توی سایت دکتر افشار ستون سمت راست توی کادر قرمز رنگ آرشیو کامل مقالات و متون انگیزشی از 91تا94 را کلیک کنید .از صفحه ای که باز میشه. یه مقاله ای هست توی زمینه زردرنگ ،تحت عنوان کنکوریهای 95 که میخوان از نیمه دوم سال از سطح ضعیف یا حتی ازصفر شروع کنند و نتیجه بگیرند حتما این سه قسمت را دانلود کنن و گوش بدن.پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید جواب تمام سؤالاتتون رو توی این فایلهای صوتی پیدا می کنید.من خودم حتی ازشون یادداشت برداری کردم.موفق باشید.
      میگم برای من که میخوام یه رتبه حدود 15-16 هزار بیارم منطقه 2 دیره یا عقبم ؟ صادقانه بگین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ی قسمت خیلی راحته فیزیک پیش 2 هستش.... البته فصل 3 ب بعد!!! 8 یا 9 تا سوال ازش میاد ک تقریبا 30 درصد میشه.... اگه قراره درصد بیشتری بگیری خب حرکت شناسی خیلی خوبه هم عاشقش میشی هم با علاقه جلو میری که 3 تا تست داره... پیش 2 رو هر هفته میتونی ی فصلشو کامل جمع کنی!!!
      خب ریاضی باید فصلایی رو بخونی ک پیش نیاز ندارن یا کلا ی مبحثو بخونی و تو اون قوی بشی....
      میتونی احتمال ک البته باید ترکیبیاتم بخونی ک خیلی سخت نیس رو انتخاب کنی و 3 تا تست + ماتریس + دنباله های حسابی و هندسی ک وقت گیرن ولی برا کسی ک گزینشی میخونه حتی اگه سه دقیقه وقتشم بگیره عیبی نداره!! + آمار
      کلا اینا میشن هفتا سوال ک حدود 23 درصد میشه
      حالا راهه دوم اینه ک شروع کنی ب خوندن تابع و همینطوری پیش بری..... ک با همه فصلای مربوطش تقریبا ب 10 تا سوال جواب میدی!!!
      [IMG][/IMG]

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      ی قسمت خیلی راحته فیزیک پیش 2 هستش.... البته فصل 3 ب بعد!!! 8 یا 9 تا سوال ازش میاد ک تقریبا 30 درصد میشه.... اگه قراره درصد بیشتری بگیری خب حرکت شناسی خیلی خوبه هم عاشقش میشی هم با علاقه جلو میری که 3 تا تست داره... پیش 2 رو هر هفته میتونی ی فصلشو کامل جمع کنی!!!
      خب ریاضی باید فصلایی رو بخونی ک پیش نیاز ندارن یا کلا ی مبحثو بخونی و تو اون قوی بشی....
      میتونی احتمال ک البته باید ترکیبیاتم بخونی ک خیلی سخت نیس رو انتخاب کنی و 3 تا تست + ماتریس + دنباله های حسابی و هندسی ک وقت گیرن ولی برا کسی ک گزینشی میخونه حتی اگه سه دقیقه وقتشم بگیره عیبی نداره!! + آمار
      کلا اینا میشن هفتا سوال ک حدود 23 درصد میشه
      حالا راهه دوم اینه ک شروع کنی ب خوندن تابع و همینطوری پیش بری..... ک با همه فصلای مربوطش تقریبا ب 10 تا سوال جواب میدی!!!
      آها . میگم من از شیمی محلول ها و اسید و باز و حذف کنم خوبه ؟ و همین طور از زیست ژنتیک و فصل اول پیش دانشگاهی ( به هیچ وجه این فصل رو متوجه نمیشم !!! ) ؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آها . میگم من از شیمی محلول ها و اسید و باز و حذف کنم خوبه ؟ و همین طور از زیست ژنتیک و فصل اول پیش دانشگاهی ( به هیچ وجه این فصل رو متوجه نمیشم !!! ) ؟؟
      ترکیب محلولها یا اصن اسید و باز با استوکیومتری و سینتیک و واکنش تعادلی ممکنه وجود داشته باشه....
      پس با حذف محلولها و اسید وباز 7 تا میپره و فرض کن دو تا سوالم ترکیب بدن !!!
      من چون زیستم داغونه خیلی راجبش نمیتونم چیزی بگم!!! ولی من که همشو دارم میخونم!!!
      اگه قراره با شیمی دوست بشی با شیمی دو شروع کن.... و کتابای فیل شیمی!!! واقعا خوبن با اینکه جمع بندین.....
      [IMG][/IMG]

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن