خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      برنامه و شماي كلي كار هم خواستي ميگم ولي بايد مردونه قول خوندن بدي
      میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید. من واقعا در حد صفرم و حدود 7 ساله که از درس فاصله دارم و هیچ پیش زمینه ای هم ندارم

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خانم دکتر من به شما پیام خصوصی هم فرستادم و ازتون درخواست کمک کردم ولی جواب هم ندادین،اگه ممکن منم همراه این دوست راهنمایی کنید

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها

خدا هیچ تلاشی رو بی اجر و بیهوده نمیذاره .نگران نباشید و ته دل خودتون رو خالی نکنید .خیلیا رو دیدم با پایه ضعیف و چندسال دوری از مدرسه کنکور دادن و رشته های خوبی قبول شدن .فقط با این روحیه منفی که نمیتونم نباید استارت بزنید.بقول یه نویسنده معروف میگه اونی که میگه میتونم و اون که میگه نمیتونم درنهایت هردو درست میگن چون هر کدوم طبق نگرش خودشون نتیجه عملشون رو می بینند.یکی از دبیرهای شهرمون توی 45 سالگی با داشتن دوتا بچه ،از دبیری استعفا داد ویکسال خوند و پزشکی دولتی اصفهان قبول شد.این فرد فوقش توی همون درس تدریسی خودش قوی بوده و یقینا تمام دروس دیگه بعد از اینهمه سال فراموشش شده بود.پس با هر پایه ای میشه موفق شد.درمورد لینک همایشهای استاد افشار ،راستش سعی کردم لینک بدم ولی موفق نشدم چون توی پست دومم بجای لینک فقط آدرس درج شده و لینک منتقل نشد.شایدم روش لینک دادن را بلد نیستم یا چون من بجای گوشی با کامپیوتر میام انجمن لینک رو نتونستم بدم. اما طبق روشی که خودم اون همایشهارو پیدا میکنم توضیح دقیق میدم که راحت ظرف چند دقیقه پیداشون کنید.اول توی گوگل سایت استاد افشار را سرچ کنید ،باز که شد توی ستون سمت راست ازهمون صفحه اول سایت دوتا کادر قرمز کوچیک هست که توی کادر پایینی قرمزرنگ نوشته: آرشیو کامل صوت کلاسها و همایشها از سال 91 تا 94 کلیک کنید.
      ازصفحه ای که بعد از کلیک روی این کادرقرمز رنگ باز میشه یه کم پایین بیایید یه تیتر می بینید که رنگ زرد رویش هست تحت عنوان: کنکوریهای 95که میخوان نیمه دوم سال از سطح ضعیف یا حتی صفر شروع کنند و نتیجه بگیرند ،حتما حتما این سه را دانلود و گوش کنند .زیر این تیتر هم هرسه بخش اول و دوم و سوم همایش با دوتا علامت تیک چشمک زن می بینید که بهتره هرچه سریعتر همین امشب دانلود و یادداشت برداری و اجرا کنید. یقین بدونید بیش از سطح توقع الانتون نتیجه می گیرید.موفق باشید.

قسمت اول

http://s5.picofile.com/file/81612950...el_ir.mp3.html

قسمت دوم

http://s5.picofile.com/file/8163905568/Hasave link Asmayesh_20_Dey_93_Ostad_Afshar.mp3.html

قسمت سوم

http://s4.picofile.com/file/81639104...60503.mp3.html

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من حاضرم كمك كنم بهت اگه قول بدي واقعا بخوني و كارنامه قبوليتو بعد نتايج بفرستي

عمومي :
      دين و زندگي از گاج بخون،هر كتاب ديگه اي داري بريز دور
      گاج رو بخون و تستاشو بزن بالاي٦٠٪‏ رو تضمين ميكنم براي سطح صفر

زبان تا ميتوني لغت حفظ كن،لغتهاي كتاب درسي رو اخه بعضيا ديدم ميرن ٥٠٤ ميخونن! بجز٤تا سوال گرامر بقيه اش با لغت حل ميشه اينم ميگيم نصف بتوني جواب بدي ميشه ٥٠٪‏

ادبيات: قرابت ٣٢
      ارايه ١٢
      لغت و املا و تاريخ ادبيات
      جمعا ٦٠ و خردي كه شما ٥٥ بزن

عربي : ٢٨٪‏ ترجمه
      حدود ٢٠ درصدم منصوبات
      مهسا جان میشه پ خصوصی تون چک کنید،من دیگ شاید نیام اانجمن

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      واای خدا استرس گرفتم بخاطر معدل . معدل رو عوض کردم تو گزینه 2 شد همون رتبه . حالا چیکار کنم خداااااااا . خداکنه این معدل مثبت شه یا حذف شه .
      میشه بگین معدل دقیقا رو رتبه نهایی تاثیر داره یا تو درصدها ؟
      داداش اینقدر به معدل و حاشیه ها اهمیت ندین .معدل طبق رای دیوان عدالت تاثیرش تا کنکور 97 حذف شده و سازمان سنجش مجبوره به رای دیوان عدالت گردن بذاره. مسؤلان سنجش میگن یا تاثیرش امسال به کل حذف میشه یا فوقش تاثیر مثبت میذاره.ضمن اینکه تاثیر معدلهای کم ، روی رتبه بوده نه اینکه اثر منفی روی درصدها بذاره و باعث کاهش درصدها بشه.شما تنها کمکی که میتونید بخودتون بکنید اینه که دیگه این سه ماه رو نیایید انجمن و نت و درگیر بحثهای متفرقه و استرس زا نکنید خودتون رو. بجاش از همون برنامه استاد افشار پیروی کنید و وقتتون رو با بحث بی سرانجام درمورد منابع و قوانین که توی انجمن از تابستون94 تا خوده کنکور95 ادامه داشته و داره، هدر ندید.لینک همایشها را هم که در پستهای قبلم خودم نتونسته بودم بهتون بدم دوتا پست بالاتر را که ببینید ،خانم آیتک لطف کردن به بنده و لینکها را قرار دادند . یا علی بگید و کار رو شروع کنید.موفق باشید.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این تاپیک در مورد حذف اسید وباز دیدم و نظر های مخالف
      این فصل فصل سنگینیه وسخت خیلییییییییی وقت داره و کار میبره برای یکی ک واقعا ضعیف بهتره ک حذف بشه شاید ب قول شما این جوری 20-30درصدم از دست بده اما حداقل اگه بجای این ک کلی وقت رو این فصل بزاره رو بقیه خوب کار کنه 60درصد میگیره پس اگه میبینین واقعا وقت کمه و همچین توانی و درخودتون نمیبینین ک این فصل جمعش کنید از خیرش بگذرید
      درمورد حذف ژنتیک و حتی گیاهی موافقم برای ژنتیک فقط فصل8سوم و5پیش حذف کنید فصل5و6و7سوم باید یاد داشته باشین تا بتونین فصل1پیش بفهمین تا خودشونم سوالای ساده ای دارن
      درمورد ریاضی بازم میگم اگه قراره کاربد مشتق نخونید انتگرالم خود ب خود حذف میشن
      نگران معدلم نباشین فقط بخونید

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      دوستان برای درس ریاضی توی خود کنکور ریاضی، چه مباحثی رو برای خوندن پیشنهاد میکنید تو این مدت؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا یکی کمک کنه که واسه شیمی کدوم مباحث حذف بکنم که بتونم حدود 40 درصد جواب بدم؟ با پایه ضعیف...

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما باید اول چند روز روی خودت کار کنی و مشغله های ذهنیتو و عادت های بدت رو و مسایل دیگه رو کنار بزاری و بعد با یه شیب تند بچسبی به درسات....باید خیلی کارا رو انجام بدی خیلی کارا رو هم انجام ندی...خیلی باید حساب شده پیش بری وگرنه با طناب خودت میفتی توی چاه اخرش!

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه میشه برای همه بذارید

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar76 نمایش پست ها
      من زیستو صفر نیستم ولی تقریبا تازه شروع میکنم میخوام بدونم گیاهی حذف کنم با بقیه ترکیب نمیشه؟؟ و اینکه میگن ژنتیک رو حذف کن چی کدوش رو اید بخونم که اگه ترکیبی اومد از دستم نره.. گیاهی و ژنتیک کلا چندتا سوال ازشون میاد
      گياهي رو حذف كردي كن ولي شارش ف٨ پيش با جانوري ترميبي مياد
      ژنتيكم ميوز ميتوزش تركيبي مياد من تو مسئله هاش تركيب نديدم

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آوید نمایش پست ها
      میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید. من واقعا در حد صفرم و حدود 7 ساله که از درس فاصله دارم و هیچ پیش زمینه ای هم ندارم
      چه كمكي از من بر مياد دوست عزيز

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن